Žuvys

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvys yra draugiškos ir malonios, tačiau vis dėlto jos gali būti ir labai nepastovios nuotaikos bei linkę į savistabą. Žuvys yra Vandens ženklas, susijęs su subtiliomis emocijomis ir slaptomis mistinėmis gelmėmis. Žuvys šiame pasaulyje nesijaučia kaip namuose. Kartais jos labiau mėgsta savo vidinį gyvenimą nei šį. Žuvys yra svajingos ir kupinos fantazijų, jas lengvai paveikia viskas, kas yra aplink jas, jos gana jautriai reaguoja į kitų emocijas. Jos taip pat pasižymi menišku temperamentu, leidžiančiu joms išreikšti šiuos jausmus kūrybiškai ir novatoriškai.

Kai reikia, Žuvys gali būti stiprios, tačiau joms gali būti sunku priimti sprendimą. Jos taip pat gali periodiškai patirti nemalonių jausmų, atsirandančių dėl jų ypatingo jautrumo reaguojant į žiaurias situacijas ir įvykius. Geriausi Žuvų bruožai – nuoširdi užuojauta, paslaugumas, meilė ir supratimas viskam, kas gyva.

Stiprybės: užjaučiančios, meniškos, intuityvios, švelnios, išmintingos.

Silpnybės: baimingos, pernelyg pasitikinčios, liūdnos, pastovus noras ištrūkti iš realybės.

Laimingi skaičiai: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Valstybės: Normandija, Šiaurės Afrika, Tunisas, Portugalija, Samoa, Egiptas, Skandinavija, Mauricijus, Marokas, Namibija ir Tunisas.

Gyvūnas: delfinas.

Augalas: aguona.

Akmuo: perlas.

Spalva: gelsvai rusva su sidabro atspalviu.

Kvapnusis aliejus: ambra.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Skorpionas ir Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.

Netinkamas partneris Mergelės, Dvyniai.

Žuvys yra jautrios, užjaučiančios ir intuityvios

Po šiuo ženklu gimęs žmogus išsiskiria stipria intuicija, kūrybiškumu bei atjauta. Žuvys puikiai jaučią aplinką bei reaguoja į menkiausius namų atmosferos pasikeitimus.

Įsiklausymas į savo vidinį balsą pastarąsias apsaugo nuo gresiančių pavojų, ir net perspėja apie galimą konfliktą. Visgi, loginio mąstymo sąvoka irgi nelieka visiškai nuošalyje. Žuvys tikrai gerbia žmogaus proto galią. Tai išgirdus, visai nebestebina faktas, kad garsusis Albertas Einšteinas taip pat buvo Žuvis.

Žuvys nepaprastai pažeidžiamos būtybės bei visada mieliau renkasi kuklesnes draugų kompanijas. Kartais šie žmonės jaučiasi lyg dvi atskiros sielos viename kūno pavidale, todėl bandymas suprasti, kas jos yra iš tikrųjų, tampa pagrindine gyvenimo užduotimi. Būdamos vienos, Žuvys gali visiškai pasinerti į neaprėpiamą vaizduotės pasaulį, labai primenantį vandenyno gelmes. Kūrybiškumą Žuvys išlaisvina skaitydamos knygas, kurdamos muziką, tapydamos bei užsiimdamos kita menine veikla.

Žuvys nėra itin iškalbios, bet labai gerai suvokia, kas yra gerai, o kas ne. Jos niekada nesulaužys taisyklių, neišsišoks ie nepamins moralinių normų. Kai Žuvys nusprendžia pasireikšti, žmonės jų atidžiai klausosi. Būdamos nepaprastai išmintingos, Žuvys gali pažerti patarimų beveik visais gyvenimo klausimais. Šis Zodiako ženklas žino savo kryptį ir mandagiai priima tiek pagyras, tiek neigiamus atsiliepimus.

Žuvys yra:

Ž žavios

U uždaros

V vaikiškos

Y ypatingos

S sentimentalios

Stipriosios pusės

Žuvis į priekį veda galinga intuicija, kuri labai praverčia ieškant įkvėpimo. Šie žmonės negalėtų išgyventi be svajonių ir savęs įsivaizdavimo skirtinguose amplua. Žuvys dažnai pasirenka visiškai priešingus darbo metodus, nei jų kolegos ir kažkokiu stebuklingu būdu sugeba akimirksniu susidoroti su kliūtimis. Vertėtų pabrėžti, kad kalbame ne apie fizinį greitį, o ypatingą susitelkimą ir gilesnes, o ne paviršines įžvalgas. Kad pasiektų nepriekaištingų rezultatų, Žuvys privalo suvokti savo mechanizmo veikimo principus.

Pagrindiniai iššūkiai

Deja, bet per ilgai trunkantis “užsirakinimas“ savyje nebūtinai išsprendžia visas problemas. Nors mielai išklauso kitus, tačiau susidūrusios su asmeniniais rūpesčiais atsiveria tylos siena, tikėdamos, kad niekas jų nesupras ir neparems sunkiausioje padėtyje. Visgi, išmokus atsiverti tampa daug lengviau kvėpuoti. Aplinkiniai šį ženklą laiko itin sudėtinga asmenybe ir tai Žuvims kelia didelį diskomfortą socialiniame gyvenime. Atsipalaiduokite ir leiskitės mylimi, o ne žvelkite į pasaulį, kaip į blogų žmonių kupiną imperiją.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Žuvys suvokia, kad pasaulis yra daugiau nei mato mūsų akys. Brangindamos kiekvieną akimirką, jos kažką nepaprasto įžvelgs net dramatiškiausioje situacijoje. Ši savybė paverčia Žuvis vienomis dvasingiausių ir kūrybiškiausių būtybių žemėje.

Santykiai

Žuvys – svajotojos nuo pat gimimo, lengvai pasiduoda pagundoms, dažnai įsimyli. Jos švelnios, tačiau gali lengvai išduoti ir dėl to nesielvartauti. Jei norite turėti ištikimą šio ženklo vyrą ar žmoną, turite atidžiai sekti kiekvieną jų žingsnį. Žuvims svarbus artimo žmogaus supratimas ir palaikymas. To negaudamos jos gali leistis ieškoti laimės už šeimos ribų. Jos mėgsta gyventi paprastai ir linksmai!

Žuvų moteris

Jei esate tas vyrukas, kuris nepakimba ant bet kurios eilinės moters kabliuko, tada Žuvų moteris yra jūsų idealus partneris! Ji draugiška, maloni, atjaučianti ir tikra. Ji neįtikėtinai empatiška, todėl ją mėgsta visi. Ji visada pasirengusi padėti tam, kam tuo momentu to reikia, ir nieko už tai neprašo. Ji už gerus darbus neprašo atlygio ir nedaro to kad išgarsėtų, arba kad apie ją visi kalbėtų. Ji tai daro dėl geros savijautos ir dėl to, kad tai užpildo jos dvasią. Tai pakankamas atlygis šiai moteriai. Nesuklyskite, jos malonūs gestai tikrai nesavanaudiški, dėl kurių jūs tiesiog negalite jos nemylėti!

Bet kodėl ji nori būti tokia nesavanaudiška? Jos šūkis yra „Aš tikiu“, todėl ji yra labai įsitikinusi žmonijos ir viso pasaulio tobulėjimu ir augimu! Ji trokšta padaryti viską, kad pasaulis taptų geresniu, taipogi santykiuose rodo tą patį atsidavimą bei rūpestį.

Taigi, ar esate pasirengęs visiškai palaikyti ir mylėti svajingą Žuvų moterį, kuri gyvena savo savo gyvenimą siekdama taikos pasaulyje?

Žuvų vyras

Vyrai žuvys yra gilios ir tyros asmenybės. Tai pasiaukojantys žmonės, o širdyje romantikai. Moterys, kuri trauktų vyrą Žuvį, turėtų būti panaši, kad bendromis pastangomis jie padarytų gyvenimą dar geresnį. Jei kažkas galėtų apibūdinti Žuvų vyrus, tai idealizmas. Jie kažkuo tiki, gina tai ir stengiasi paversti tikrove savo įsitikinimus, o tai kartais kelia problemų. Deja, bet jei jie kuo nors tiki, gins tai iki mirties. Jų vaizduotė priverčia juos galvoti apie naujus ir geresnius būdus, kaip idealizuoti aplinką. Jie yra nuostabūs tėvai, šeimos žmonės, visada randa būdą, kaip išspręsti kilusias problemas.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Turite neprilygstamai gerą intuiciją. Iš pirmo žvilgsnio galite pasakyti, ką slepia vienas ar kitas žmogus.
 • Esate itin mieli. Galbūt, tai nėra taip akivaizdu aplinkiniams, bet šeimos rate tampate tarsi maži vaikai, trokštantys pajausti gyvenimo skonį.
 • Neskubate teisti. Išklausysite ir suteiksite vertingą patarimą, bet tik tuo atveju, jei būsite prašomi. Nesistengiate prievarta įteigti asmeninės nuomonės.
 • Vertinate laiką. Tikite, kad mes visi esame susiję ir tokiu brandžiu požiūriu žavite kitus.
 • Žavūs iš prigimties. Jums nereikia apsimesti šauniais – jūs tokiais gimėte. Tampate pavyzdžiu ir diktuojate madas net apie tai negalvodami.

Lankytojų komentarai

31 komentarai Žuvys

 1. Rita 2019-04-10

  Dalia Grybauskaitė yra zuvis, nepastebejau, kad, kaz kas jais bando manipuliuoti

 2. Hibridas 2018-01-19

  Skaiciau du horoskopus
  Tai Avino ir Zuvies
  Gimiau Avino metais
  Bet pagal aprasymus tinka zuvies :/

 3. Petroiukas 2016-08-13

  As jau nuo 16 tikiu siuo horoskopu viskas atitinka ir pats galas kaip pirstu i aki as konkretus fanatikas o tai pavojinga mano rankose as kitoks negaliu uzmigt nuotaikos keiciasi greit nusiviliu zmonem esu begalo romantiskas ir uzjauciantis silpnesnius kartais darau klaidu perdaug pasitikedamas nesutariu su mergele ji perdaug valdinga nori buti bet ji nori manes bet as toliau plaukiu palei srove svarstykles ir netinka jos lb ylryzkios asmenybes kurios nori tik vieno buti matomos myli is tolo pirstu i aki o skorpiones ziaurei fainos mielos ir kovingos man patinka tai =)

 4. zuvyte 2014-12-27

  viskas idealiai atitinka, man lb. patiko sis ,,mano“ horoskopo aprasymas. tikrai nesutariu ir nemegstu nei dvyniu nei ypac mergeliu ( mergele yra mano jaunesnioji sesuo ir as jos kad ir kaip noredama negaliu pakesti, nors tikrai noriu sutarti, o su kita sese (horoskopas=vezys) sutariu puikiai, beveik niekad nesipykstam) ir seip labai geras aprasymas!

 5. Milein 2014-10-27

  Daug tiesos tikrai aprašyme yra apie žuvis. O dėl mylimųjų tai galiu pasakyti,kad jau 8 metai kartu žengiu gyvenimo keliu su mylimuoju kuri pagal zodiaką yra būtent mergelė :) Nuostabus žmogus su nuostabia širdimi:) Neslėpsiu, ožiaragiai vyrai dažnas svečias mano draugų sąraše ir traukiančios asmenybės savo charakteriais :)

 6. Hmm 2014-07-28

  Aš esu ožiaragė, bet man patinka vaikinas, bet jis yra žuvis ir nežinau kaip man ten bus su juo :/

 7. Tomas 2014-02-11

  Kartais pats stebiuosi ir kur tai moku ir kada spejau apie tai suvokti ka kalbu o cia gi zuviukas uz mane daro viska :D

 8. Zydrunas 2013-04-25

  Nrml viskas atitink

 9. matuletas 2012-11-15

  as esu zuvis ir as negaliu patiketi kad egzistoju tesiog nerelu man tik 9 ir as jau turiu meile ji norvege ri jau prisipazinau jai kad ja miliu be to mano varda Matas ACIU KAD SKAITET SEKMES!!!!!!

 10. s 2012-03-29

  atitinka beveik viskas.

 11. LIGITA 2012-03-04

  atitinka viskas gerai, man patiko :)

 12. agne 2012-02-10

  esu zuvys, beskaitydama negalejau patiketi kaip galima sitaip tiksliai apibudinti zmogu pagal kazkokius planetu issidestymus. ypac atitinka suviliojimo pasiulymai!:D

 13. mode 2011-10-11

  Viska perskaiciau viskas atitiko isskirus apie profesijas jau senai noriu tapt kareivu bet cia raso kad man netinkanti tokia profesija tai db nezinau ka manyt

  • a 2017-06-16

   Tapk jureiviu ;)

 14. Copy 2011-01-23

  Perskaičiau ir tikrai nustebau. Esu gimusi Kovo 1. Skaičiau ir galvojau ar tikrai čia apskritai rašė apie žuvis, nes grynai apibūdintas mano charakteris. Labai faina kai tave atitinka horoskopas. Kaip sakoma esu tipinė žuvytė :D O parašyta su kokias zodiakas nesutariu tai gryna tiesa, kažkodėl labai nepernešu mergelių :D

 15. zuvis 2010-12-03

  pagal mane tai atitinka…ne viskas bet tikrai panasu :)

 16. laura 2010-09-13

  cia tiesa

 17. laura 2010-09-13

  sudas cia

 18. egle 2010-07-21

  esu pagal horoskopa saulys ir draugauju su draugu kurio horoskopas zuvis,mes jau septinti metai kaip kartu,visur raso kad saulys ir zuvys netinkami viens kitam,bet manau kad yra netiesa,nes as su savo draugu sutariame kuo puikiausiai ir graziai draugaujame,aisku kartais ir pasipykstame bet greit ir susitaikome:)))

 19. zuvis 2010-06-17

  Esu zuvys bet man visai neatitinka aprasymas.nustebau kai pradejau skaityti ir nieko panasaus i save neradau:(

 20. as 2010-03-19

  Tikėkita ir tolai upasakom :)

 21. Ji 2010-01-24

  Aš esu žuvys, galbūt tai tiesa, bet ne viskas, kalba apie menišką sielą, tai gryniausia tiesa. Jei atvirai pasakiusi nemėgstu būti tokia, labai greit palūžtu jei kas nenusiseka, o gyvent vien svajonėse yra nesąmonė.
  Tiesiog žuvys nemoka įrodynėt ir vien tik sau meluoja.

 22. maze. 2010-01-01

  Na, ką esu gimusi kovo 21d. ant ribos kai žuvys pereina į aviną, todėl turiu abiejų zodiako ženklų savybių. Žuvys man daugmaž atitinka kai kaikuriais aspektais, bet praslysta ir aviniškųjų savybių ;DD Man tai patinka :>>

 23. Mariola 2009-12-13

  va cia tai geras viskas sutinka

 24. Lukas 2009-12-07

  Laaabai atitinka vyrišką pusę =) (aprašymas)

 25. ina 2009-12-05

  kas teisybe tas ne melas…. man atitinka visapusiskai :D net keista…

 26. ji 2009-12-04

  Net nustebau kokia teisybe.. Zodis zodin :D

 27. Vaiva 2009-10-02

  Aš pavyzdžiui esu žuvys, tačiau visiškai nepriskirčiau savęs šiam aprašymui (:

 28. Jurgita 2009-09-21

  Na zinot, perskaiciau ir apstulbau kokia gryna tiesa ! Mano draugas zuvis, mes dar tik pazindinames :) , keliones metu buvo tiek situaciju, kuriose niekaip negalejau jo suprasti .. perskaiciusi si straipsniuka pradedu suprasti.. :)

 29. Vilma 2009-06-09

  Manyciau taip yra todel, kad reikia ziuret i horoskopa ne pagal menesius, kai gimei, o i planetu issidestyma tavo gimimo metu :)

 30. Vita 2009-03-30

  Siaip tai as esu gimusi kovo 27.. ir esu avinas, taciau kazkodel mane visiskai atitinka zuvu aprasymas :S nors yra ir aviisku savybiu. kaip tai gali but?

Rodyti daugiau komentarų