Žuvys

Žuvys
4.3 (85.6%) 193

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Žuvų ženklo žmonės labai jautrūs. Jie turi ploną odą ir perima kitų žmonių nuotaikas. Taigi, Žuvų nuotaiką veikia apie jas tvyranti atmosfera. Jos labai reaguoja į pasakymus ar kalbėjimo toną. Jos užjaučiančios: nepakelia matydamos kaip kenčia kiti, todėl aktyvios socialinėse sferose.

Žuvys pasižymi lakia vaizduote ir meniniais gabumais. Kita Žuvų pusė kartais gali pasireikšti susvetimėjimu pasauliui ir kai kurios jų gali tapti chaotiškomis asmenybėmis. Žuvys blogai atsiriboja nuo išorinės aplinkos, todėl joms svarbu pasirūpinti ramybės lauku, kuriame galėtų atsipalaiduoti ir pasikrauti. Vieta, į kurią jos galėtų reguliariai pasitraukti, yra gyvybiškai būtina. Keldamos sau per didelius reikalavimus, Žuvys greitai suserga. Tuomet joms reikalinga ramybė.

Žuvys vandens ženklas globojamas Neptūno ir Jupiterio planetų. Planetų įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės kūrybingi, turintys ypatingą intuiciją.

Stiprybės: užjaučiančios, meniškos, intuityvios, švelnios, išmintingos.

Silpnybės: baimingos, pernelyg pasitikinčios, liūdnos, pastovus noras ištrūkti iš realybės.

Laimingi skaičiai: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Valstybės: Normandija, Šiaurės Afrika, Tunisas, Portugalija, Samoa, Egiptas, Skandinavija, Mauricijus, Marokas, Namibija ir Tunisas.

Gyvūnas: delfinas.

Augalas: aguona.

Akmuo: perlas.

Spalva: gelsvai rusva su sidabro atspalviu.

Kvapnusis aliejus: ambra.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Skorpionas ir Vėžys, taip pat tinka Avinas, Jautis, Ožiaragis, Vandenis.

Netinkamas partneris Mergelės, Dvyniai.

Asmenybė

Paskutinis Zodiako ženklas, tarsi sukaupęs savyje visų prieš tai ėjusiųjų ženklų išmintį. Jos paprastai supranta visus ir viską, išskyrus save, todėl visą gyvenimą gali ieškoti savo tikrojo „aš“. Žuvys neištvermingos, jautriai reaguoja į visus gyvenimo skersvėjus. Išoriškai jos gali pasirodyti paviršutiniškos, tačiau savo vidumi jos – turtingiausios iš visų ženklų. Jos – tarsi pusiaukelė tarp nulio ir amžinybės, tarp gėri ir blogio, nuodėmės ir išganymo. Jos geba išlikti stebėtinai ramios net ir didžiausių kataklizmų akivaizdoje, bet lygiai taip pat gali pulti į isterišką paniką susidūrusius su menkniekiu.

Astrologinis simbolis vaizduoja dvi sujungtas žuvis. Žuvys gimsta paslaptinguoju metų laiku, kai mirtis užleidžia vietą gyvybei. Visą savo tolimesnį gyvenimą jos jaučia būties ribas, mistinio pasaulio alsavimą. Žuvims būdingas gilus užuojautos jausmas pirmiausia tiems, kas patenka į pavojingas situacijas. Jos mielai rūpinasi bejėgiais, pamestinukais vaikais, slaugo ligonius bei mirštančius senukus, savo pagalbos ranką ištiesia net kaliniams. Žuvys nebijo tamsiųjų gyvenimo pusių, tai apsigimusios guodėjos, slaugės bei sielų ganytojos. Jos niekada nepaliks žmogaus kančioje; dėl jų įgimto sugebėjimo įsijausti, joms lengva suprasti kito bėdas. Tačiau neretai ir pačios Žuvys jaučiasi esančios bejėgės, pilno pavojų gyvenimo aukos. Pagalbos, kurią taip dosniai Žuvys dalina aplinkiniams, niekuomet nesulaukia iš aukščiau. Jos įsitikinusios, kad silpnesnieji turi visuomet paremti vienas kitą.

Tačiau šis kilnus ženklas turi ir neigiamų bruožų. Žuvys mielai rodo savo silpnumą, kad iš aplinkinių išpeštų sau naudos. Jei tas nepadeda, jos suserga arba puola į depresiją, kad tuo sukeltų kitų užuojautą. Apskritai joms nėra lengva atvirai ginti savo poreikius ir interesus. Todėl daugelis Žuvų imasi klastingos taktikos ir savo egoizmą paslepia po draugiška ir, atrodytų, visuomet pasiruošusia padėti išore. Dėl savo sugebėjimo giliai įsijausti, kartais pačioms Žuvims iškyla nemažai problemų. Jos sunkiai atsiriboja nuo kitų. Žuvys atsiduoda aplinkinių žmonių jausmams, nes dažniausiai neatskiria, ar tai tik užuojauta, ar jausmas, kylantis iš pačių sielos gelmių.

Pirmasis dekanas (vasario 20 – kovo 1 d.)

Pagrindinis devizas – pasitikėjimas. Žuvų veikla, iniciatyva stimuliuojama įkvėpimo, kurio jos semiasi iš savo turtingų dvasinių žinių. Instinktas nukreipia į tikslą. Neptūnas verčia jas nubrėžti aiškią liniją tarp sąvokų „niokojimas” ir „praturtinimas”. Gerąja žodžio prasme jos yra likvidatorės. Atsisako ramybę ardančių idėjų, žalingų įpročių, siekiams trukdančių asmenybių. Tačiau šie žmonės nėra niekšai ir egoistai. Jie užjaučia ir padeda to vertiems žmonėms. Kartais užvaldo kaprizai, bet jie greitai praeina. Labai nemėgsta permainų.

Antrasis dekanas (kovo 2—11 d.)

Pagrindinis devizas – tarnavimas. Šio periodo žmonės turi lakią vaizduotę, gali tapti dailininkais arba kitokios srities kūrybiniais darbuotojais. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikas, rašytojas arba kas nors kitas. Turi okultinių sugebėjimų. Pagrindiniai užsiėmimai ir interesai glūdi filosofijos, psichologijos srityse. Juose pasėtos sėklos turi užaugti.

Trečiasis dekanas (kovo 11-20 d.)

Pagrindinis devizas – veikimas. Šios Žuvys turi darnos sugebėjimų, todėl žmonės jas myli. Supranta žemiškuosius gamtos dėsnius ir taiko juos savo tikslams pasiekti. Turi daugybę ateities projektų bei konkrečių vienkartinių darbų ir perpranta konkurentų veiksmus. Į daiktus visada žiūri racionaliai, todėl svajonės labai greitai pildosi. Daug pinigų skiria bendram žmonijos labui. Studijuoja ir užsiima mistika, todėl patiria nuostabių praregėjimų.

Santykiai, sveikata, karjera

Meilės srityje Žuvys taip pat linkusios aukotis, yra atsidavusios ir jausmingos. Nepaisant to, bendras gyvenimas nebūna lengvas, kadangi jos mėgsta partneriui įkyriai rodyti savo auką, jei jaučiasi nepakankamai įvertintos. Arba draugą baudžia demonstratyvia kančia.

Kaip paskutiniam Zodiako ženklui, Žuvims pavaldžios žemiausios kūno vietos – pėdos, o iš vidaus organų – gimda.

Dabartinėje srityje Žuvys geriausiai jaučiasi būdamas bendruomenėje. Jei darbą dirba vienos, gali atsitikti ir taip, kad jis liks neatliktas, o Žuvys pasiduos savo nuotaikoms. Jų polinkius geriausiai atitinka socialinės profesijos: seselės, slaugės, sanitaro, vaikų ir senelių prieglaudų, netgi kalėjimo darbuotojų. Žuvys jaučiasi savo stichijoje, kai reikia padėti kitiems. Taip pat ir kelionėse jūra ar jūrininkystėje jos gali surasti širdžiai artimą užsiėmimą.

Žuvų moteris

Itin emocionali ir superjautri moteris. Artistiška, moteriška. Mėgsta komfortabilius namus, ramią aplinką. Namų ūkyje kasdien vyksta mažos nelaimės, kadangi ji nuolat yra neorganizuota. Neretai dėl to kyla chaosas. Už namų pasirenka menišką karjerą. Gali daug pasiekti scenoje, grožio kultūroje, dekoravime, gėlininkystėje, kulinarijoje.

Kaip mylimoji yra prieraiši, bet norinti matyti savo mylimajame tuos bruožus, kurių trokšta, dėl to dažnai patiria nusivylimus. Sąjunga su tuo, kuris praktiškas ir pavydus, gali baigtis pražūtingai.

Kaip ją suvilioti? Būk prieraišus, linksmas, švelnus ir simpatiškas. Ypač rūpinkis tuo, kad nepamirštum gimtadienių, vardadienių ir kt. svarbių jai datų. Nebūk pernelyg kritiškas.

Žuvų vyras

Geidulingas ir siekia tokios pat moters. Tačiau kai įsimyli, beveik visada stokoja realybės jausmo. Jis gali būti didysis atsiskyrėlis, ieškantis to, kas jį padrąsintų. Scena – daugelio Žuvų vyrų gyvenimo kelias. Net jei jis komersantas, galbūt slapta groja gitara. Jis moka blaiviai žiūrėti į save ir iš savęs juoktis. Moterys laiko jį keistu, paslaptingu, žavingu, kartais liūdnu, kartais juokingu, romantišku. Labai rūpinasi kitų laime, namais, didžiuojasi savo vaikais, nors retkarčiais pasigenda laisvės.

Kaip jį suvilioti? Išmok matyti gyvenimą jo akimis. Juokis kartu su juo. Atmink, kad ginčai jį sekina. Nekelk jam pavydo. Netekėk už jo, jei manai, kad galėsi jį pakeisti – taip tik sugriausi jam gyvenimą.

Liaudies „išmintis“ sako…

Tiek prisimelavusi, kad pati nebežino, kas iš to, ką ji vadina, yra tiesa. Žuvis pati sau prieštarauja, meluoja, be perstojo „trina“, bet ne dėl naudos. Tai daroma pagal principą „menas – menui“. Žuvimi galima manipuliuoti, nes pati nepastebėdama pasiduoda kitų įtakai ir mintims. Linkusi į fanatizmą, stipresniojo rankose tampa pavojinga.

Lankytojų komentarai

31 komentarai Žuvys

 1. Rita 2019-04-10

  Dalia Grybauskaitė yra zuvis, nepastebejau, kad, kaz kas jais bando manipuliuoti

 2. Hibridas 2018-01-19

  Skaiciau du horoskopus
  Tai Avino ir Zuvies
  Gimiau Avino metais
  Bet pagal aprasymus tinka zuvies :/

 3. Petroiukas 2016-08-13

  As jau nuo 16 tikiu siuo horoskopu viskas atitinka ir pats galas kaip pirstu i aki as konkretus fanatikas o tai pavojinga mano rankose as kitoks negaliu uzmigt nuotaikos keiciasi greit nusiviliu zmonem esu begalo romantiskas ir uzjauciantis silpnesnius kartais darau klaidu perdaug pasitikedamas nesutariu su mergele ji perdaug valdinga nori buti bet ji nori manes bet as toliau plaukiu palei srove svarstykles ir netinka jos lb ylryzkios asmenybes kurios nori tik vieno buti matomos myli is tolo pirstu i aki o skorpiones ziaurei fainos mielos ir kovingos man patinka tai =)

 4. zuvyte 2014-12-27

  viskas idealiai atitinka, man lb. patiko sis ,,mano“ horoskopo aprasymas. tikrai nesutariu ir nemegstu nei dvyniu nei ypac mergeliu ( mergele yra mano jaunesnioji sesuo ir as jos kad ir kaip noredama negaliu pakesti, nors tikrai noriu sutarti, o su kita sese (horoskopas=vezys) sutariu puikiai, beveik niekad nesipykstam) ir seip labai geras aprasymas!

 5. Milein 2014-10-27

  Daug tiesos tikrai aprašyme yra apie žuvis. O dėl mylimųjų tai galiu pasakyti,kad jau 8 metai kartu žengiu gyvenimo keliu su mylimuoju kuri pagal zodiaką yra būtent mergelė :) Nuostabus žmogus su nuostabia širdimi:) Neslėpsiu, ožiaragiai vyrai dažnas svečias mano draugų sąraše ir traukiančios asmenybės savo charakteriais :)

 6. Hmm 2014-07-28

  Aš esu ožiaragė, bet man patinka vaikinas, bet jis yra žuvis ir nežinau kaip man ten bus su juo :/

 7. Tomas 2014-02-11

  Kartais pats stebiuosi ir kur tai moku ir kada spejau apie tai suvokti ka kalbu o cia gi zuviukas uz mane daro viska :D

 8. Zydrunas 2013-04-25

  Nrml viskas atitink

 9. matuletas 2012-11-15

  as esu zuvis ir as negaliu patiketi kad egzistoju tesiog nerelu man tik 9 ir as jau turiu meile ji norvege ri jau prisipazinau jai kad ja miliu be to mano varda Matas ACIU KAD SKAITET SEKMES!!!!!!

 10. s 2012-03-29

  atitinka beveik viskas.

 11. LIGITA 2012-03-04

  atitinka viskas gerai, man patiko :)

 12. agne 2012-02-10

  esu zuvys, beskaitydama negalejau patiketi kaip galima sitaip tiksliai apibudinti zmogu pagal kazkokius planetu issidestymus. ypac atitinka suviliojimo pasiulymai!:D

 13. mode 2011-10-11

  Viska perskaiciau viskas atitiko isskirus apie profesijas jau senai noriu tapt kareivu bet cia raso kad man netinkanti tokia profesija tai db nezinau ka manyt

  • a 2017-06-16

   Tapk jureiviu ;)

 14. Copy 2011-01-23

  Perskaičiau ir tikrai nustebau. Esu gimusi Kovo 1. Skaičiau ir galvojau ar tikrai čia apskritai rašė apie žuvis, nes grynai apibūdintas mano charakteris. Labai faina kai tave atitinka horoskopas. Kaip sakoma esu tipinė žuvytė :D O parašyta su kokias zodiakas nesutariu tai gryna tiesa, kažkodėl labai nepernešu mergelių :D

 15. zuvis 2010-12-03

  pagal mane tai atitinka…ne viskas bet tikrai panasu :)

 16. laura 2010-09-13

  cia tiesa

 17. laura 2010-09-13

  sudas cia

 18. egle 2010-07-21

  esu pagal horoskopa saulys ir draugauju su draugu kurio horoskopas zuvis,mes jau septinti metai kaip kartu,visur raso kad saulys ir zuvys netinkami viens kitam,bet manau kad yra netiesa,nes as su savo draugu sutariame kuo puikiausiai ir graziai draugaujame,aisku kartais ir pasipykstame bet greit ir susitaikome:)))

 19. zuvis 2010-06-17

  Esu zuvys bet man visai neatitinka aprasymas.nustebau kai pradejau skaityti ir nieko panasaus i save neradau:(

 20. as 2010-03-19

  Tikėkita ir tolai upasakom :)

 21. Ji 2010-01-24

  Aš esu žuvys, galbūt tai tiesa, bet ne viskas, kalba apie menišką sielą, tai gryniausia tiesa. Jei atvirai pasakiusi nemėgstu būti tokia, labai greit palūžtu jei kas nenusiseka, o gyvent vien svajonėse yra nesąmonė.
  Tiesiog žuvys nemoka įrodynėt ir vien tik sau meluoja.

 22. maze. 2010-01-01

  Na, ką esu gimusi kovo 21d. ant ribos kai žuvys pereina į aviną, todėl turiu abiejų zodiako ženklų savybių. Žuvys man daugmaž atitinka kai kaikuriais aspektais, bet praslysta ir aviniškųjų savybių ;DD Man tai patinka :>>

 23. Mariola 2009-12-13

  va cia tai geras viskas sutinka

 24. Lukas 2009-12-07

  Laaabai atitinka vyrišką pusę =) (aprašymas)

 25. ina 2009-12-05

  kas teisybe tas ne melas…. man atitinka visapusiskai :D net keista…

 26. ji 2009-12-04

  Net nustebau kokia teisybe.. Zodis zodin :D

 27. Vaiva 2009-10-02

  Aš pavyzdžiui esu žuvys, tačiau visiškai nepriskirčiau savęs šiam aprašymui (:

 28. Jurgita 2009-09-21

  Na zinot, perskaiciau ir apstulbau kokia gryna tiesa ! Mano draugas zuvis, mes dar tik pazindinames :) , keliones metu buvo tiek situaciju, kuriose niekaip negalejau jo suprasti .. perskaiciusi si straipsniuka pradedu suprasti.. :)

 29. Vilma 2009-06-09

  Manyciau taip yra todel, kad reikia ziuret i horoskopa ne pagal menesius, kai gimei, o i planetu issidestyma tavo gimimo metu :)

 30. Vita 2009-03-30

  Siaip tai as esu gimusi kovo 27.. ir esu avinas, taciau kazkodel mane visiskai atitinka zuvu aprasymas :S nors yra ir aviisku savybiu. kaip tai gali but?

Parašykite komentarą