Avinas

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avino žmonės paprastai būna energingi, tvirti ir mėgstantys bendrauti. Jie puikiai moka atlikti darbus, nors jie labiau mėgsta ką nors pradėti nei baigti. Kaip ir pirmoji pavasario antplūdžio banga, jie žengia į pasaulį su užsispyrusia ir novatoriška gaida. Avino žmonės greičiausiai skubės ką nors daryti, prieš apmąstydami tai, taip pat gali būti nekantrūs ar nenorintys ramiai sėdėti ir leisti įvykiams plėtotis. Jie yra itin gyvybingi ir turi didžiulį poreikį būti fiziškai aktyviais.

Avino žmonės turi tvirtą valią ir egoistiškai jos siekia, kad galėtų bandyti daryti poveikį kitiems žmonėms, kol jie išmoksta pasiekti savo subtilesniu būdu. Jiems taip pat labai reikia meilės ir šiltų jausmų. Avino žmonėms naudinga savidrausmė, kad jie galėtų konstruktyviau nukreipti savo energiją, kurios turi per akis.

Stiprybės: drąsus, ryžtingas, pasitikintis savimi, entuziastingas, optimistiškas, sąžiningas, aistringas.

Silpnybės: nekantrus, nuotaikingas, trumpalaikis, impulsyvus, agresyvus.

Laimingi skaičiai:1, 8, 17

Valstybės: Palestina, Anglija, Honkongas, Vokietija, Lenkija, Sirija, Izraelis, Lietuva, Senegalas, Siera Leonė ir Zimbabvė.

Gyvūnas: lūšis.

Augalai: lelija ir snaputis.

Akmuo: rubinas.

Spalva: ryškiai raudona.

Kvapnusis aliejus: snapučių.

Tinkamas partneris – Liūtas, taip pat Avinas, Jautis, Šaulys, Vandenis, Žuvys.

Netinkamas partneris – Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis.

Avinas yra aistringas, ryžtingas ir nepriklausomas

Avino ženklas pasižymi novatoriškumu, drąsiomis idėjomis ir stipriai išreikštu poreikiu būti pastebėtais bei įvertintais už nuveiktus darbus. Tai nepriklausomos asmenybės, siekiančios tapti savo pačių gyvenimo šeimininkais.

Avinas niekada nemėgdžios minios, o vienos ar kitos užduoties imsis tik visiškai įsitikinęs veiksmų prasmingumu. Šio ženklo atstovai mėgsta varžytis ir niekada nepraleis progos įrodyti savo pranašumą. Kiek impulsyvūs, tačiau nepaprastu intelektu galintys pasigirti Avinai aiškiai žino, ko nori bei užtikrintai siekia svajonių išsipildymo. Kartais nėra lengva suprati šiuos žmones, bet pavykus įsigyjate draugą visam gyvenimui!

Avinai nėra linkę pataikauti ir nesibodi sakyti tai, ką galvoja. Deja, toks nuoširdumas nebūtinai sutampa su aplinkinių požiūriu ar net būna palaikomas narciziškumu. Visgi, šie žmonės moka ir pagirti, nevengia apdovanoti komplimentu to tikrai nusipelniusį. Avinui itin sunku nuslėpti prigimtinį karštakošiškumą, kuris neretai ir tampa pagrindine ginčų priežastimi. Siekiant išlaikyti maksimalią savikontrolę, Avinams patartina užsiimti fizine veikla, reguliariai atlikti kvėpavimo pratimus bei palaikyti balansą tarp darbinių įsipareigojimų ir laiko sau.

Itin nerūpestingu elgesiu Avinai pasižymi ir meilės reikaluose. Greitai susižavėję priešinga lytimi šis Zodiako ženklas bus pasiryžę viskam, kad tik užkariautų simpatijos širdį! Šio ženklo atstovams svarbu išmokti atskirti įsiplieskusias aistras nuo tikrų ir nesuvaidintų jausmų bei nepulti stačia galva į viliojančias avantiūras, kurios neturi jokių ateities perspektyvų. Nepaisant visko, Avinas yra labai aistringas, dėmesingas ir patikimas partneris.

Avino šūkis:

Pažinęs save tampi stipresniu. Priėmęs save tampi nenugalimu.

Avinas yra:

A atkaklus
V valingas
I inovatyvus
N nepriklausomas
A ambicingas
S seksualus

Stipriosios pusės

Kelionė aplink pasaulį, nuosavo verslo įkūrimas ar sportinės varžybos – Avinui nėra nepasiekiamo tikslo. Jiems visiškai netrukdo aplinkinių pastebėjimai ar kritika, nes tai įnirtingai savo svajonės siekiantys bei širdies balsu besivadovaujantys žmonės.

Pagrindiniai iššūkiai

Avino galvoje knibždėte knibžda naujų sumanymų, bet menkiausias nesklandumas juos gali greitai išvesti iš pusiausvyros ir priversti dvejoti. Santykiuose, Avinams patartina įsiklausyti į antrosios pusės nuomone bei nesivadovauti tik asmeniniu požiūriu.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Stiprybė, drąsa ir nepalaužiama siela, kurią galima tapanti net su geležimi! Avinai sugeba lanksčiai prisitaikyti prie esamų aplinkybių bei ištveria net sunkiausius išbandymus. Puikią sveikatos būklę ir stiprų imunitetą Avinui palaikyti padės geležimi turtingų maisto produktų įtraukimas į kasdienį mitybos racioną.

Santykiai

Šio ženklo žmonės paprastai būna ištikimi. Jie nemėgsta melo. Avinas niekada nenusuks į kairę, jeigu jaus, kad jums jis – svarbiausias žmogus pasaulyje. Jis įsimyli beprotiškai ir nebando išsilaikyti dviejuose frontuose, o jeigu vis dėlto nusidės, apie tai jums sąžiningai pasakys. Avinas gali būti egocentriškas, įžūlus ir užsispyręs, bet su juo būna taip Įdomu, kad norisi atleisti jam visus trūkumus.

Avino moteris

Avino moters traukai neįmanoma atsispirti – ši būtybė sukurta veikti! Ji graži, protinga, motyvuota ir atsakinga, todėl jai galite patikėti net savo pačias tamsiausias paslaptis! Tačiau nemanykite, kad ją taip lengva prisijaukinti. Avino moteris iš tiesų yra užsispyrusi ir pasirengusi suvaryti savo ragus į bet ką, kas trukdo jai pasiekti svajones! Ši moteris ištikima, todėl paties reikalaus ir iš jūsų.

Jos mantra yra „išvaizda“, todėl nenuostabu kad ji visad atrodo taip gerai! Fizinis potraukis Avino moteriai neabejotinas. Ji tikrai ne iš tų, kurios sėdi kažkur kamputyje ir laukia, vildamosis, kad jas užkalbins, todėl jei tik turite proga, jos nepraleiskite.

Ar Jūs pasirengę šiai drąsiai ir žaviai Avino moteriai?

Avino vyras

Šie vyrai traukte traukia moteris savo jaunatvišku požiūriu į gyvenimą. Jie žaismingi, drąsūs ir entuziastingi ir šios savybės priverčia moterų širdis plakti greitesniu ritmu. Moteris šios savybės labai žavi.

Tai vyrai, turintys daug energijos, gebantys imtis iniciatyvos. Jiems nereikia raginimų ar perdėtų pastangų, jie visada pasirengę veikti. Jie socialūs, dalyvauja įvairiuose projektuose ir jų pilna visur. Jie jums gali nurodyti kelią, kuriuo reikia eiti, ir netgi patys žengs pirmąjį žingsnį, kad patikrintų to kelio teisingumą.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Avinas pats drąsiausias, ambicingumo nestokojantis Zodiako ženklas.
 • Esate nepralenkiami sprendžiant sudėtingiausias problemas.
 • Puikiai derinate pareigas ir laisvalaikį.
 • Pasižymite komunikabilumu ir greitai randate bendrą kalbą su nepažįstamais.
 • Nepraleidžiate gyvenimo suteiktų šansų ir besąlygiškai siekiate tikslo.

Lankytojų komentarai

25 komentarai Avinas

 1. Marijona 2020-03-29

  Sveiki! Norėčiau pasikonsultuoti.Esu gimusi 04.20.Visą gyvenimą galvojau,jog esu avinas (beje avino aprašymas visiškai atitinka mano charakterį ir asmenybę),tačiau vis būnu kažkur perskaitau,jog 04.20 zodiako ženklas yra jautis.Ar galėtumėte atsakyti ar aš jautis ar avinas nes esu pasimetusi.Ir kodėl vienur rašo,jog esu avinas ,o kitur jautis?

 2. Aivaras 2019-02-12

  pats esu avinas bet liaudies mintis klysta stipriai

 3. Dvyne 2018-08-29

  Avinai komunikabylus zmones,todel geba kalbet ivairiomis temomis idomiai. Nepritariu liaudies isminciai

 4. Komentaras* 2017-11-30

  Visiškai nesutinku su liaudies ,,išmintimi“ jei tai galima taip pavadinti… Avinai yra nepakartojami ir niekada negalvoja vien apie save ir TIKRAI nėra silpnapročiai… Mano žmona yra avinas ir visiškai sutinku su moters-avino aprašymu

 5. Arnoldas 2017-02-10

  Kiek pazistu aviniu moteru visos labai grubios, nemoteriskos, visos issiskyre, charakteriai siaubingi. Bekt toliau nuo tokiu tironiu…

 6. xxx 2016-07-12

  Liaudies išmintis neklysta apie avinus.

 7. AGNE 2015-01-30

  avinas visiska tiesa :)

 8. LINAS 2014-09-28

  Mano drauge-avinas. 100% i taska! raudoni plaukai, dievina lelijas.. senoliu ismintis tikriausiai paseno:)

 9. Audra 2013-11-05

  tik partneriai tikrai netinkantys avinas su avinu vejai! o gyvenu su veziu, ir liuksas!

 10. Andrius 2011-10-25

  :) tiek zvengiau skaitydamas:)) yra smulkmenu netiksliu, bet ciaip viskas kaip ir tikslei:) reikes savajai duoti paskaityti, pritars 100% :))

 11. Sagestib124 2011-07-04

  Na as pats ne avinas bet brolis avinas tai viskas atitiko ir liaudies ismintis. Ai tik jis proto turi gan duag ir masto labai gerai nepasakyuciau kad jis silpnaprotis.

 12. Karolukas ;D 2011-03-07

  Viskas Taip Tikslu Kad Eina Sau ;D Skaitau ir toks jausmas kad cia apie mane parasyta ;D

 13. Giedrius 2010-12-06

  Esu pats Avinas ir dar zemaitis :) , labai daug tiesos, taciau kaip sakant, mus, avinus, geriausiai aplinkiniai gali apibudinti. Nesutinku su dalimi liaudies isminties, ir del istvermes stokos, bent jau man atrodo, jog istverme ir kantrybe yra mano esmines savybes, nors gal cia zemaitiskumo bruozas :)

 14. Alina 2010-10-31

  Viskas labai tikslu;)

 15. Milda 2010-09-01

  Apie avino moterį kaip pirštu y akį tiesa :P
  Na o ta liaudies ismintis niekas neatitiko :)

 16. avinas 2010-08-28

  ei c’mon :D kad pristume :)yra daug tirsos, tikrai, nu bet mustynes, pinigai, silpnaprotiskumas tai ka as zinau, pyktelejau net :) bet tiesa pasakius turiu keleta pazystamu avinu kurie yra avinai-asilai, tai jiem tiktu tikrai :) cia reiktu dvilypi horoskopa rasyti :)

  peace, baa-a-a-a-ah :)

 17. Ausra 2010-08-02

  Avinas vyras- 100% :D kiek juokiausi skaitydama :D Na vienas prie vieno :DDD

 18. Sandra 2010-06-22

  100%

 19. Dvyne.. 2010-03-15

  Zino tik viena zodi AŠ.Nusileiskit ant zemes …

 20. Avinas 2010-02-17

  Sakes apie mane tai super viskas atitinka, nu tik del draugyjos ir mustyniu. o visa kita tip top. Super.

 21. moteris 2010-01-22

  na tikra teisybe apie vyra :))

 22. kana` 2010-01-15

  apie avina vyra ir tip top atininka :DD

 23. Gabriele 2010-01-05

  Viskas puikiai sutampa. Net nuotaika pakele. ;DD

 24. Tonis 2009-12-23

  viskas cia 100% tik psigincyti galima del liaudies isminties… priestarauja kai kas is auksciau paminetu apibrezimu, bei is gyvenimo patirties ;D

 25. ru 2009-10-12

  Avino moteris / viskas beveik kaip pirstu i aki. :)

Rodyti daugiau komentarų