Avinas

Avinas
4.3 (85.15%) 132

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Marso ir Saulės įtaka šio ženklo žmonėms įskelia energijos ir iniciatyvos kibirkštį, tačiau kartu padovanoja ir polinkį į perdėtas reakcijas.

Avinas visomis išgalėmis bėga nuo nuobodulio ir rutinos, net jei tas bėgimas jam sukelia daugybę problemų. Jam nepritrūks ryžto ir idėjų tas problemas išspręsti, tiesa, kartais sprendimai tik dar labiau apsunkina padėtį. Avinai apskritai daugiau jaučia, nei galvoja. Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po šiuo ženklu – potencialūs herojai, genijai, užkariautojai ir… keistuoliai.

Avinas ugnies ženklas globojamas Marso planetos. Marso įtaka pasireiškia jėga, noru vadovauti.

Stiprybės: drąsus, ryžtingas, pasitikintis savimi, entuziastingas, optimistiškas, sąžiningas, aistringas.

Silpnybės: nekantrus, nuotaikingas, trumpalaikis, impulsyvus, agresyvus.

Laimingi skaičiai:1, 8, 17

Valstybės: Palestina, Anglija, Honkongas, Vokietija, Lenkija, Sirija, Izraelis, Lietuva, Senegalas, Siera Leonė ir Zimbabvė.

Gyvūnas: lūšis.

Augalai: lelija ir snaputis.

Akmuo: rubinas.

Spalva: ryškiai raudona.

Kvapnusis aliejus: snapučių.

Tinkamas partneris – Liūtas, taip pat Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys.

Netinkamas partneris – Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis.

Asmenybė

Avino ženklo žmonės yra aktyvūs, veiklūs ir pilni energijos. Tai nepaprastai valingi žmonės, turintys daug idėjų ir kartais linkę į beatodairiškumą. Avinai kovingi. Jie mielai lygina save su kitais. Jie mėgsta sportą ir apskritai konkuruoti, varžosi sąžiningai. Taip pat jie mielai rizikuoja ir dažnai yra pionieriai naujose srityse. Jiems būdinga kažką naujo išmėginti ir įgyvendinti. Iniciatyva yra jų stiprioji pusė, tačiau jiems trūksta ištvermės ir dažnai diplomatijos. Avinai tinka būti vadovais ir verslininkais. Lenktyniavimas juos uždega. Jie apdovanoti konstravimo gabumais, todėl jiems labai gerai sekasi techniniai darbai.

Avino simbolis yra jo ragai. Įsivaizduokite jauną avinėlį, linksmai strapaliojantį pievoje ankstyvą pavasarį. Be jokio tikslo, žaismingai jis bado orą savo rageliais. Viskas jam nauja, aplinkui tiek daug įdomybių: žiema jau traukiasi, gyvybė verda, auga, atsinaujina. Dėl šios nežabotos jėgos bei begalinio gyvybingumo Avinui priskiriama Marso planeta. Šis Zodiako ženklas apima žmogaus kūdikystę ir ankstyvąją vaikystę, jam būdingas žaidimų poreikis bei begalinis smalsumas.

Atgimstantį pavasarį žymi impulsyvi jėga ir karštis kardinaliausia, taigi stipriausia ir aktyviausia forma. Avinas tiesiog spinduliuoja šią gyvybingą energiją. Tai nėra ilgai mąstantis jausmų ar svajonių žmogus. Jo gyvenimo eliksyras yra veikla, nuolatinis judėjimas.

Dėl kardinalios šio ženklo natūros Avinas pats sau sukuria veiksmo pagrindą. Jam yra mieliausios jo spontaniškos idėjos bei gebėjimas susižavėti, nelabai reikalingas impulsas iš išorės – priešingai, dažnai jis kitus užkrečia savais sumanymais. Kur tik pasirodo Avinas, tuojau kažkas atsitinka ir vargiai išlieka nusistovėję įpročiai.

Būdamas Ugnies ženklas, Avinas turi greitai ir smarkiai reaguoti, dėl to jam ne visada lieka laiko apsvarstyti savo veiksmus. O jei Avinas mąsto, kyla pavojus, jog impulsyvumas pakenks jo paties planams. Todėl dažniausiai Avinas visuomet eina ten, kur veda staigiai į galvą šovusi mintis (beje, nuolat besikeičianti), ilgai neklausinėdamas savęs, kur ir kodėl.

Pirmasis dekanas (kovo 21-31 d.)

Pagrindinis devizas – iniciatyva. Turi skvarbų ir aktyvų protą. Tai užgimęs vadovas. Nepripažįsta jokių smulkmenų. Žinodami tvirtus jo vertybių orientyrus, niekas, kas jj pažįsta, nebando apgauti arba pakišti „kiaulę”. Jis turi puikią savybę koordinuoti ir užbaigti bet kokį darbą, ir, nors jūs ir nemėgtumėte kompromisų, esate priversti prisitaikyti beveik prie visų jo reikalavimų. Toks Avinas savo nepriklausomybe stebina jo vertus draugus.

Antrasis dekanas (balandžio 1-10 d.)

Pagrindinis devizas – lyderiavimas. Kūrybiniai sugebėjimai išveda šiuos Avinus i priekį ir aplinkiniai pripažįsta jų teisingą padėti. Širdies karštis, kuris užpildo visa, ką jis daro, suteikia džiaugsmo visiems. Jis organizuotas ir gali vienu metu susitvarkyti su namų rūpesčiais ir pagrindiniu darbu. Mėgsta visa, kas geriausia, yra idealistas, ir tik tarpusavio pagarba gali atnešti norimų rezultatų.

Trečiasis dekanas (balandžio 10-20 d.)

Pagrindinis devizas – numatymas. Beveik antgamtinė dovana – sugebėjimas numatyti įvykius, leidžia šiam Avinui tiesiu taikymu eiti į pasirinktą tikslą. Jis užtikrintai imasi pačių sudėtingiausių reikalų. Gali pasiekti viską visose veiklos srityse. Žino pinigų vertę, siekia nepriklausomybės. Jo energija beveik neišsenkanti, bet, nors ir keista, priešų neįgyja, nes yra labai kuklus žmogus.

Santykiai, sveikata, karjera

Šio tipo žmonėms nebūdinga knaisiotis savo vidiniame gyvenime. Jie, trokšdami veiklos, priklauso tik išoriniam pasauliui ir galvoja, jog visai nebūtina ieškoti savyje paslėptų jėgų bei ketinimų. Į tamsiąją savo sielos pusę Avinas kartais ir neatkreipia dėmesio. Dėl spontaniško būdo yra labiausiai iš visų Zodiako ženklų pastebimas ir mėgiamas draugijoje. Be to, nusimena neilgam. Jis lengvai išgyvena nesėkmes ir čia pat imasi kitų darbų. Kaip ir kitiems Ugnies tipo ženklams, Avinui būdinga vieną stiprų jausmą lengvai pakeisti kitu. Jis visai nėra kerštingas. Temperamentas Avinui ne tik leidžia, bet netgi verčia išlieti savo energiją, bet nelaikyti akmens užantyje.

Tačiau toks būdas sukelia sunkumų ne tik pačiam Avinui, bet ir aplinkiniams žmonėms. Lengva pastebėti, jog aktyvumas ir nepastovumas – tai jo silpnosios vietos. Per dažnai ir per greitai jis palieka vieną darbą, nes eilėje jau laukia kitas. Ilgainiui jį supantiems, ramesnio charakterio žmonėms toks Avino būdas gali gerokai įkyrėti.

Silpniausia Avino vieta yra galva. Dažnai ją kamuoja skausmai, šiai kūno daliai būdingos įvairios ligos. Avino profesijas įtakoja Marsas: tai kario, policininko, medžiotojo, mėsininko, chirurgo, taip pat metalurgo specialybės.

Avino moteris

Puiki žmona, neambicinga vyrui. Turi puikų nepriklausomą protą ir stiprią valią, energiją. Protinga pašnekovė, neretai moka įvertinti, ar verta rizikuoti. Dažnai greta vedybų pasiekia didelę karjerą. Jei turi mėgstamą darbą, yra dar geresnė žmona. Negali gerai jaustis šalia silpnesnio žmogaus, kuriam nesiseka. Tuomet tampa irzli. Yra griežta, bet mylinti. Į pyktį atsako tuo pačiu, tačiau skriaudas greitai pamiršta.

Kaip ją suvilioti? Žodžiais pripažink kiekvieną jos pastangą, kurią daro tavo labui, girk. Susikoncentruok, kad pasiektum tiek sėkmių, kiek gali, ir ji galėtų tavimi didžiuotis. Vedžiokis ją ten, kur ji bus pastebima, susitikinėk su naujais ir įdomiais žmonėmis.

Avino vyras

Ambicingas, tvirtai veikiantis, sėkmingas. Jį sunku sulaikyti. Bloga jo savybė – nuolatinis noras prieštarauti. Jei reikalai prasti, jam atrodo, kad tik jis vienas žino stebuklingą būdą, kaip viską išspręsti. Jis tikras patinas ir jam reikia moters patelės. Visgi širdyje jis romantiškas ir, kai pasirenka gyvenimo moterį, yra ištikimas ir pastovus. Jis nori būti mylimosios dėmesio centre. Jam patinka meilikavimas. Kaip vyras jis geros širdies, šeimyniškas, vyriškas. Namuose mėgsta būti aptarnaujamas, bet už tai pasiruošęs kovoti dėl šeimos gerovės.

Kaip jį suvilioti? Pulk, susižavėjusi visais jo planais, girk jį, specialų dėmesį skirk drabužiams. Pasiruošk kartais būti vyriška – karjeroje, namų ūkyje, prie vairo ir pan. Jis nemėgsta gaišti laiko dėl menkniekių, todėl būk organizuota.

Liaudies „išmintis“ sako…

Primityvus. Beatodairiškai karingas. Silpno protelio, sunkiai suvokia net paprasčiausius dalykus. Dažnas avinas pakištų kitam koją, jei tik sugebėtų. Vulgarus, dievina alų ir riebius anekdotus. Dažnai tampa treneriu arba sportininku. Šeimyniniame gyvenime jį reikia laikyti kuo toliau nuo piniginės – prašvilps ir savus, ir svetimus pinigus, o grąžinti nemėgsta. Draugijoje – nykybė, valandų valandas gali linksniuoti įvardį „aš“. Kai geresnės nuotaikos, kelia girtų skandalus ir muštynes.

Lankytojų komentarai

25 komentarai Avinas

 1. Marijona 2020-03-29

  Sveiki! Norėčiau pasikonsultuoti.Esu gimusi 04.20.Visą gyvenimą galvojau,jog esu avinas (beje avino aprašymas visiškai atitinka mano charakterį ir asmenybę),tačiau vis būnu kažkur perskaitau,jog 04.20 zodiako ženklas yra jautis.Ar galėtumėte atsakyti ar aš jautis ar avinas nes esu pasimetusi.Ir kodėl vienur rašo,jog esu avinas ,o kitur jautis?

 2. Aivaras 2019-02-12

  pats esu avinas bet liaudies mintis klysta stipriai

 3. Dvyne 2018-08-29

  Avinai komunikabylus zmones,todel geba kalbet ivairiomis temomis idomiai. Nepritariu liaudies isminciai

 4. Komentaras* 2017-11-30

  Visiškai nesutinku su liaudies ,,išmintimi“ jei tai galima taip pavadinti… Avinai yra nepakartojami ir niekada negalvoja vien apie save ir TIKRAI nėra silpnapročiai… Mano žmona yra avinas ir visiškai sutinku su moters-avino aprašymu

 5. Arnoldas 2017-02-10

  Kiek pazistu aviniu moteru visos labai grubios, nemoteriskos, visos issiskyre, charakteriai siaubingi. Bekt toliau nuo tokiu tironiu…

 6. xxx 2016-07-12

  Liaudies išmintis neklysta apie avinus.

 7. AGNE 2015-01-30

  avinas visiska tiesa :)

 8. LINAS 2014-09-28

  Mano drauge-avinas. 100% i taska! raudoni plaukai, dievina lelijas.. senoliu ismintis tikriausiai paseno:)

 9. Audra 2013-11-05

  tik partneriai tikrai netinkantys avinas su avinu vejai! o gyvenu su veziu, ir liuksas!

 10. Andrius 2011-10-25

  :) tiek zvengiau skaitydamas:)) yra smulkmenu netiksliu, bet ciaip viskas kaip ir tikslei:) reikes savajai duoti paskaityti, pritars 100% :))

 11. Sagestib124 2011-07-04

  Na as pats ne avinas bet brolis avinas tai viskas atitiko ir liaudies ismintis. Ai tik jis proto turi gan duag ir masto labai gerai nepasakyuciau kad jis silpnaprotis.

 12. Karolukas ;D 2011-03-07

  Viskas Taip Tikslu Kad Eina Sau ;D Skaitau ir toks jausmas kad cia apie mane parasyta ;D

 13. Giedrius 2010-12-06

  Esu pats Avinas ir dar zemaitis :) , labai daug tiesos, taciau kaip sakant, mus, avinus, geriausiai aplinkiniai gali apibudinti. Nesutinku su dalimi liaudies isminties, ir del istvermes stokos, bent jau man atrodo, jog istverme ir kantrybe yra mano esmines savybes, nors gal cia zemaitiskumo bruozas :)

 14. Alina 2010-10-31

  Viskas labai tikslu;)

 15. Milda 2010-09-01

  Apie avino moterį kaip pirštu y akį tiesa :P
  Na o ta liaudies ismintis niekas neatitiko :)

 16. avinas 2010-08-28

  ei c’mon :D kad pristume :)yra daug tirsos, tikrai, nu bet mustynes, pinigai, silpnaprotiskumas tai ka as zinau, pyktelejau net :) bet tiesa pasakius turiu keleta pazystamu avinu kurie yra avinai-asilai, tai jiem tiktu tikrai :) cia reiktu dvilypi horoskopa rasyti :)

  peace, baa-a-a-a-ah :)

 17. Ausra 2010-08-02

  Avinas vyras- 100% :D kiek juokiausi skaitydama :D Na vienas prie vieno :DDD

 18. Sandra 2010-06-22

  100%

 19. Dvyne.. 2010-03-15

  Zino tik viena zodi AŠ.Nusileiskit ant zemes …

 20. Avinas 2010-02-17

  Sakes apie mane tai super viskas atitinka, nu tik del draugyjos ir mustyniu. o visa kita tip top. Super.

 21. moteris 2010-01-22

  na tikra teisybe apie vyra :))

 22. kana` 2010-01-15

  apie avina vyra ir tip top atininka :DD

 23. Gabriele 2010-01-05

  Viskas puikiai sutampa. Net nuotaika pakele. ;DD

 24. Tonis 2009-12-23

  viskas cia 100% tik psigincyti galima del liaudies isminties… priestarauja kai kas is auksciau paminetu apibrezimu, bei is gyvenimo patirties ;D

 25. ru 2009-10-12

  Avino moteris / viskas beveik kaip pirstu i aki. :)

Parašykite komentarą