Ką dovanoti Avinui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Avinui? Gimusieji po šiuo ženklu yra nepaprastai impulsyvūs ir aktyvūs.

Avinui puikiai tiks sporto klubo abonementas, treniruoklis ar ekstremalius pojūčius (šuolį su parašiutu, skrydį parasparniu) žadantis dovanų čekis leis išlieti susikaupusią energiją. Na, o jei avino ženklo moteriai nuspręsite įteikti papuošalą – atminkite, jis turi būti itin originalus, vienetinis, ir svarbiausia – aukštos kokybės, tad be brangaus metalo ar akmens neišsiversite. Beje, gimusieji po Avino ženklu neliks abejingi daiktui su išgraviruotu jų vardu ar inicialais. Juk tai taip glosto jų savimeilę… Ir svarbiausia – nepamiršti, kad naujų pojūčių ieškantys avinai dievina staigmenas, tad jokiu būdu neprasitarkite, ką dovanosite.

Moterims

Kadangi Avino ženklo moterys vaikiškai žaismingos, pabandykite joms dovanoti intriguojančias dovanas. Prisiminkite, kad Avino ženklas kontroliuoja galvą, smegenis ir veidą, todėl bet koks daiktas, skirtas šioms kūno dalims, yra tinkamas. Tik nedovanokite Avino ženklo moterims per daug praktiškų dovanų. Labiausiai priimtinos – tos, kurios kelia norą imtis naujos veiklos ar reikalauja fizinės energijos.

Gimusios po šiuo ženklu mėgsta aštrius, stiprius kvapus, dažnai pasirenka “unisex“ kvepalus, o dezodorantus – sportinės linijos. Svarbiausias šių moterų tikslas – suteikti impulsą, pažadinti, sužavėti. Avinukėms įspūdį darys dovana ryškiai raudoname ar vyšniniame įpakavime, perrišta nekukliais spindinčiais kaspinais.

Vyrams

Odekolonas, užuodžiamas kilometro spinduliu. Kaklaraištis, rožiniai marškiniai. Muzikinis centras su Avino mėgiamais muzikos įrašais. Klasikinės literatūros tomelis ir komfortiškas fotelis jam skaityti. Abonementas į kultūrizmo salę ar operą. Naminis pyragas, kurį kepdavo mama ar močiutė. Piniginė su burtažodžiu, kad bent centas pasiliktų prasidėjus aviniškoms revoliucijoms.

Lankytojų komentarai

5 komentarai Ką dovanoti Avinui?

 1. karolina 2012-01-21

  MAN TIKRAI NEITIKSI ……,,,,,,,,,………

 2. Dina 2010-12-24

  rimtai, esu avinuke ir ka – man patinka laengvi saldus kvepalai o sako kad „mėgsta aštrius, stiprius kvapus“ rimati nesamone

 3. moteris 2010-02-01

  Neįtiksi:)norėjau pasakyt

 4. moteris 2010-02-01

  teisybe, su tokiomis dovanomis avinui neistiksi:)

 5. Aviniukas 2009-10-12

  Sejp visi kiti horoskopai visai netoli pataiko o sitas visai nepataikytaj…

Rodyti daugiau komentarų