AB (IV) kraujo grupė

Manoma, kad ši kraujo grupė naujausia, atsiradusi prieš 1000 metų dėl žmonių migracijos. Tai rečiausia kraujo grupė, ją turi tik apie 5 % visų pasaulio žmonių.

Asmenybė

Šio tipo žmonės jausmingi, pasikliauja jausmais, o ne protu. Jie ramūs ir harmoningi, taktiški, teisingi. Kiti žmonės dažniausiai mėgsta jų draugiją, mat jie moka kitus pralinksminti. Patys savo skausmą neretai išgyvena savyje. Šio tipo žmonės bemaž idealūs sutuoktiniai.

Sunkiai priima sprendimus, bijo naujovių, gali būti pernelyg dideli idealistai, stengiasi nepasiekiamų dalykų, kartais nepasitiki savimi.

Tinkamiausias maistas

Neretai šių žmonių skrandžio rūgštingumas yra sumažėjęs, todėl jų organizmas gali sunkiai virškinti mėsą. Medžiagų apykaitą lėtina kruopos: graikų, miežių, kukurūzai.

Juos vertėtų keisti ryžiais, rugiais, avižomis. Norintiems numesti svorio patariama valgyti sojos produktus ir vaisius. Puikiai tinka citrinos, greipfrutai, kivi, palaikančios skrandžio rūgštingumą ir stiprinančios imunitetą. Nepatartina daug valgyti bananų ir apelsinų.

Jiems netinka jautiena ir vištiena, geriau valgyti avieną ir kalakutieną. Patariama valgyti kuo daugiau žuvies: skumbrės, lašišos, jūrinių žuvų.

Polinkis ligoms ir sportas

Burnos trakto uždegimai, angina, širdies ligos, mažakraujystė, vėžys.

Patariamas ne itin aktyvus sportas: joga, greitas ėjimas, važiavimas dviračiu, tenisas.

Seksualinės savybės

AB (IV) grupės vyras

Šio tipo vyras labai mėgsta moterišką draugiją. Jis retai rimtai įsimyli, lengvabūdiškai žiūri į seksą. Jam sunku kontroliuoti savo geismą. Būtent šios grupės vyras yra ypatingas sekso meistras, žiūrintis į veiksmą kaip į meną. Jam nereikia ieškoti nuotykių, jie patys nuolat jį supa. Jis traukia moteris kaip magnetas. Gana keista tai, kad šeimyniniame gyvenime šis vyras ramus, neagresyvus. Jis niekada nereikalaus iš savo žmonos pildyti jo nuolatinių troškimų.

AB (IV) grupės moteris

Ji sugeba sužavėti vyrus, tačiau yra griežta ir reikli. Jai būtinas nuolatinis didelis vyro dėmesys. Ši moteris itin jautri, dažniausiai lengvai pasiekia orgazmą. Ji universali ir puikiai prisitaiko prie savo partnerio. Tokia moteris jausis patenkinta su bet kokiu vyru. Jai patinka ir švelnus, ir grubu seksas – priklausomai nuo to, kokią iniciatyvą rodo partneris. Ši moteris neužmirštama. Ji puiki psichologė ir seksologė.

AB (IV) vyras + 0 (I) moteris

Jei vyras prisitaikys prie šios moters temperamento ir reikalavimų, jų santykiai bus harmoningi.

AB (IV) vyras + A (II) moteris

Jis aistringas partneris, todėl paskatins ir jos aistrą. Tačiau jų ryšys be perspektyvų, jei jų nesies jausmai ir bendri pomėgiai.

AB (IV) vyras + B (III) moteris

Šiai porai reikia sekso mažiau, nei kitoms. Nepaisant to, jie laimingi kartu. Jie abu nekenčia grubumo ir nepagarbos.

AB (IV) vyras + AB (IV) moteris

Ši pora arba pasieks visapusišką harmoniją, arba taps priešais. Tačiau jei abu bus kūrybiški ir stengsis vienas kitą nustebinti, problemų neturėtų kilti.

Lankytojų komentarai

26 komentarai AB (IV) kraujo grupė

 1. vt 2016-09-03

  musu su vyru kraujo grupes tos pacios (IV), asmens savybes tiek mano tiek jo – atitinka. suderinamumas irgi – visapusiska harmonija:) ir taip jau 18m.

 2. Slapukas 2013-07-12

  Mano kraujo grupė AB (IV) RH D NEG. Yra horoskope tiesos. Bet ir neatitikimai dideli. Pvz aš lankau boksa ir man jis gerai sekasi, bet pagal horoskopa jis man turėtu buti per sunkus sportas. Tai kaip čia suprasti. ;)

  • noname 2013-07-12

   lanktyti yra viena, pasiekti ką nors – visai kita

 3. Antoshkapt 2012-07-12

  hehehheh ir apie mane teisibe yra ant 97% PAS MANE 4 grupe kraujas ir ash jautys :P

 4. ttt 2012-04-28

  Tokios nesamones senai neskaiciau…
  Jei pakeistu pavadinima i A (II) kraujo grupė jis irgi tiktu zmonems……
  arba tokia nesamone:
  Tinkamiausias sportas
  Patariamas ne itin aktyvus sportas: joga, greitas ėjimas, važiavimas dviračiu, tenisas.
  Vaziavimas dviraciu ar tenisas yra neaktivus sportas>>??? Vaziavimas dviraciu vienas is sunkiausiu sportu….
  ją turi tik apie 5 % visų pasaulio žmonių………nu ir ka AB- nesiekia net vieno procento pasaulio gyventoju…..

 5. Jonas 2012-04-03

  Tikrai tiesa ;) panasu i cv.

 6. Roxe 2011-03-19

  AB negali priimti kitu grupiu tik plazmai, o raudonosioms kraujo dalelekm(kraujui) tinka visos kraujo grupes.

 7. Roxe 2011-03-19

  Ka jus cia nusisnekat! Pasiskaitykit nete apie kraujo grupes! kaip tik ketvirtai pliusinei(kaip mano) visos absoliuciai tinka kraujo grupei, minusinei ir daug tinka, bet ne visos. O Va pirmai minusinei tinka tik pirma minusine, kitos netinka.

 8. Natalija 2011-03-16

  Mano kraujo grupe irgi AB, tikrai sutinku su tuo ka raso, tikrai tiesa. Aciu!

 9. Ivona 2011-03-01

  Esu nustebusi…tai tiesa, gryniausia tiesa..Turiu AB kraujo grupe..Aciu

 10. sonata 2010-12-04

  :)kaip gerai kad tiek pagyrimu moteru pusei…prisiimu visus,apie neigiamas savybes taip pat…puiki seksologe ir psichologe,ta pati parasys apie visas kitas grupes ir atsiras dar500 kurios patvirtins kad tai tiesa,o dar apie greita orgazma…manau prisitaikys kas ka nores ir visi tada prades tiketi horoskopais,zvaigzdem.numerologija ir t.t,esme-daugiau pagyrimu ir geru savybiu isryskinimo ir tada viskas atitinka:)sekmes visiems.

 11. assss 2010-12-04

  visiska tiesa !!!! as net negaliu patiket mano 4 grupe ir cia visiska tiesa GERAS !!!!!!!!!!!

 12. Paulius 2010-04-19

  Maciau dokumentini filma apie kraujo grupes, ten pasakojama, kad tiriant 2 tukst.metu senumo drobe i kuria buvo suvyniotas nukryziuoto Kristaus kunas, 12 skirtingu bandymu metu buvo nustatyta jog kraujo demes buvo butent IV grupes. Ir kaip tik tuo metu numanomas sios grupes atsiradimas.

 13. zilas 2010-02-20

  Visko teisingo horoskopose nebuna. cia pataiko ir tiek. nors daug kas atitinka tik sportas ne megstu sporta labai ir intesyvu ir reikalaujanty daug jegu

 14. maze. 2010-01-01

  Neringa, na taip, dėl donorystės baisu, bet IV grupėj ir ne tik, jei neklystu galima perpilti ir „0-“ grupės arba kitaip „I-“ kraujo, nes tai universali kraujo grupė, ir tinka perpilti visiems pacientams , nesibaiminant atmetimo reakcijos. O be to, jau po dviejų metų, D. Britanijoj pasirodys ir sintetinis kraujas, kuris padės išgelbėti daugelį gyvybių, ypatingai įvykus nelaimingiems atsitikimams ar esant skubiems perpylimams.

 15. Ren 2009-12-21

  :D:D:D apie orgazma melas :D

 16. Neringa 2009-12-11

  net sunku patiketi kaip pagal kraujo grupe atitinka sitas aprasymas.
  Bet baisu,kad musu vos 5 % pasaulyje.Juk baisu jei reiketu kraujo donoru tai butu sunku gauti.

 17. kasparas 2009-03-06

  auri gal ne ta horoskopa pasiziurejai :D :D :D :D

 18. kasparas 2009-03-06

  mano 1 kraujo grupe ir tikra tiesa kad as megstu dideli sporta :D

 19. Livija 2009-01-30

  Mano taip pat 4 kraujo grupė ir viskas kas čia apie ją parašyta, yra visiška tiesa :)

 20. angel 2009-01-30

  2-jų metukų mergytė susirgo kraujo vėžiu ir kuriai skubiai reikalingas IV rezus
  minus grupes kraujas. Jei kas galite padeti parasykite el.pastu. ingrida.kazlauskiene@cust.lt .
  Nuoširdus ačiū.siuskyte savo draugams

 21. Lina 2009-01-02

  mano kaujo grupe 4, ir nemazai kas sutapo

 22. Auris 2008-12-22

  Paskaiciau horoskopus tik tam, kad dar karta isitikinciau koks slamstas jie yra. Pas mane pati 4 kraujo gr. ir nenustebsit, kad nieks nesutampa. Tas pats ir su rytu ir vakaru horoskopais, kaip ir su kitomis raganystemis. Man tik apmaudu, kad Lietuvoje taip persisunke tuo tikejimu horoskopais – darbe merginos nenustoja snekejusios ka jom siandien pranasauja, o savo zenklo aprasyma laiko gidu tolesniai savo veiklai. Visa tai gan slykstu

  • Roxe 2011-03-19

   Butent. Mano ir AB Rh D teigiama. Ir visiska lempa. Skrandzio rugstingumas, pvz, mano kaip tik normalus arba padidejes. O apie horoskopus nesneku net. Nesamone.

 23. nele 2008-12-13

  tikra tiesa apie ketvirta kraujo grupe.

 24. jura 2008-10-23

  apie IV kraujo grupe skirta moteriai tikra tiesa!!!

Rodyti daugiau komentarų