Mėnesio horoskopas

2021 metų lapkričio horoskopas: įgykite pasitikėjimą

Avinas

Nederėtų vaikščioti nutaisius rimtą miną – tai atgrasytų kolegas, o ne sužadintų jų palankumą. Šeimos gyvenime gali įvykti nelauktų permainų, o atsakyti už tai, kas vyksta, teks jums,

Jautis

Šį mėnesį Jaučiai turėtų paskirti savo sveikatai. Reikėtų sumažinti fizinius krūvius, ypatingą dėmesį teikti maisto racionui.

Dvyniai

Bendraudami nesugalvokite gudrauti su tais, kurie vyresni ir labiau patyrę. Darbo srityje neturėtų būti per-manų, viskas tekės savo vaga. Tačiau jeigu sulauktumėte kokio nors išties įdomaus pasiūlymo, susipažinkite su keliamomis užduotimis ir apsvarstykite. Profilaktikos tikslais atlikite tyrimus.

Vėžys

Horoskopas pataria Vėžiui kolektyve įgyti pasitikėjimą. Reputacija sumenko dėl jūsų neatsakingumo, turėkite tai omenyje. Vaikantis didelių pinigų, galima prarasti asmenines santaupas. Nelengvas mėnuo įsimylėjėliams.

Liūtas

Palankus mėnuo Liūtams, kurie rūpinsis savo materialine padėtimi. Grąžinsite paskolą ir daugiau nesiskolinkite. Stabilumas žengia koja kojon su taupumu.

Mergelė

Mergelės laukia skambutis iš praeities, verčiau į jį nereaguokite. Gyvenkite dabarties įvykiais ir džiaukitės tuo, kas yra. Kūrybingiems žmonėms pasiseks labiau, jei į naujus projektus investuos pinigų. Stenkitės išsivaduoti nuo kompleksų santykiuose su partneriu.

Svarstyklės

Svarstyklių laukia sudėtingas mėnuo, kupinas nesibaigiančių nesusipratimų, ginčų Ir santykių aiškinimosi. Finansų srityje irgi teks stengtis sudurti galą su galu. Jei nenorite bendrauti su kokiais nors draugais, tiesiog išjunkite telefoną.

Skorpionas

Skorpionai gaus ne tik apdovanojimą už nuopelnus darbe, bet ir sulauks šefo stipraus rankos paspaudimo. Jumis darbovietėje visiškai patenkinti, o tai jau daug reiškią. Meilės reikaluose stenkitės sužavėti švelnumu, o ne ambicijomis.

Šaulys

Galimas kraustymasis, nekilnojamojo turto klausimų sprendimas ir, netikėti susitikimai. Viskas, ką suplanavote, įsikūnys pašėlusiu greičiu.

Ožiaragis

Laikas susimąstyti apie kasdienį racioną, pratimus nugarai ir visavertį miegą. Pernelyg aktyviai įnikote į darbą, dėlto gali net sušlubuoti sveikata.

Vandenis

Horoskopas rekomenduoja suimti save į rankas ir nepanikuoti dėl mažų nemalonumų. Kiekvieno gyvenime jų nutinka, būkite drąsesni ir labiau pasitikėkite savimi.

Žuvys

Maži meilės malonumai taps brangesni už viską pasaulyje. Versle saugokitės konkurentų, būkite itin sąžiningi ir atsargūs. Neverta investuoti kapitalo.

Lankytojų komentarai