Mėnesio horoskopas

Balandžio mėnesio horoskopas

Avinas

Reikia klausytis tik širdies, o ne aplinkinių nurodymų. Visi ginčai gali pasibaigti konfliktais. Didžiulės gyvenimo permainos laukia vienišų žmonių.

Jautis

Horoskopas nepataria Jaučiams girtis savo pasiekimais. Galite likti it musę kandę, jei papasakosite pernelyg daug.

Dvyniai

Laukia linksmas mėnuo. Būsite kviečiami į šventes ir vakarėlius, mėgausitės nuostabiomis akimirkomis. Tačiau visi gyvenimo malonumai praeis pro šalį, jei taip ir sėdėsite prie kompiuterio.

Vėžys

Vėžys, kaip yra įpratęs, užsisklęs, sulįs į šarvus ir nugrims į dugną. Kaltos dėl viso šito bus nedidelės problemos, bet jas vis tiek reikės spręsti. Geriau tai padaryti anksčiau, kol dar nekilo naujų nemalonumų.

Liūtas

Liūtai pasijus gyvenimo Šeimininkais. Karališkus užmojus verčiau atidėkite, antraip galite nerasti bendraminčių. Asmeniniame gyvenime viskas gali klostytis liūdnokai, tad verčiau daugiau laiko praleisti vienumoje.

Mergelė

Mergeles kamuos savigraužos priepuoliai. Jei kas ne taip žvilgtels į jūsų pusę – tragedija. Gerai, kad yra seni draugai, jie atsiras sunkiu momentu ir sugebės paįvairinti gyvenimą, suteiks jam naujų ryškių spalvų.

Svarstyklės

Kuo daugiau sugalvosite norų, tuo geriau seksis juos realizuoti. Tik pernelyg neatsipalaiduokite, nes galite prarasti budrumą. Asmeniniame gyvenime neverta visko priimti už tikrą pinigą.

Skorpionas

Negalima rizikuoti, leistis į tolimą kelią ir knaisiotis po praeitį. Pavojingas laikas tiems, kurie sunkiai save įspraudžia į rėmus. Ypač jei dėl materialinės gerovės pasiryžote peržengti įstatymą.

Šaulys

Horoskopas žada Šauliams žvalų balandį, jei jie, žinoma, netinginiaus. Nuo to, kokiam elgesiui teiksite pirmenybę, priklausys, kaip susiklostys jūsų reikalai.

Ožiaragis

Ožiaragių produktyvumu susidomės vadovybė. Sulauksite daug pasiūlymų bendradarbiauti, susipažinkite su jais kuo atidžiau. Jei atsiras bent menkiausias pretekstas skandalui, stenkitės iškart jį pašalinti.

Vandenis

Jei Vandenis turi planų balandžio mėnesiui – tai puiku. Neprarasite nė vieno naudingo projekto, jei jo imsitės rimtai ir profesionaliai. Santykiuose su išrinktuoju išmuš ta valanda, kada tylėti bus nebeįmanoma.

Žuvys

Kūrybiškoms Žuvims norėsis daugiau asmeninės erdvės. Reguliariai vykite į gamtą. Tačiau nepamirškite, jog esate ne vieni šiame pasaulyje. Yra artimi žmonės, kurie jums neabejingi.

Lankytojų komentarai

Parašykite komentarą