Mėnesio horoskopas

Sausio mėnesio horoskopas

Avinas

Metų pradžia gali pasirodyti Avinams kiek nuobodoka, gal net apniks liūdesys. Tačiau darbo ritmas greitai sugrąžins pozityvų nusiteikimą ir primins, jog aplinkui yra daug puikių žmonių. Ir išvis sėdėti be veiklos – ne jūsų stilius.

Jautis

Jaučiai į Naujuosius metus įskries tarsi ant sparnų. Viskas, kas jums šį mėnesį nutiks, primins pasaką. Nemikite į pernelyg dažną šventimą ir tuomet sausis praeis sklandžiai, paliks tik gerus įspūdžius.

Dvyniai

Dvyniai bus sutrikę. Teks spręsti daug buitinių problemų. Kažkas iš šeimos gali paprašyti jūsų pagalbos, o jūs nepratę atsisakyti. Apsišarvuokite kantrybe.

Vėžys

Nustebsite, kokio galingo palaikymo galite sulaukti Iš draugų ir artimųjų. Tokių žmonių padedami galėsite labai daug pasiekti.

Liūtas

Naujuosius motus Liūtai įžengs kupini įsitikinimo, Jog viskas, ką jie sumanė, Išsipildys. Viskas bus Jūsų rankose, tik svarbu lemiamu momentu nesutrikti. Tikėtina, Jog sutiksite žmogų, kuris padės Jums Išspręsti globalią problemą.

Mergelė

Tai idealus mėnuo rasti naujų vietų ar užsiėmimų. Taip pat sėkmingai užsimegs naujos pažintys, jums reikėtų daugiau klausytis, nei kalbėti, ir Įsisavinti daug naudingos informacijos iš bet kurios gyvenimo srities.

Svarstyklės

Labai svarbu suprasti, kad ir jus galite padaryti kokią nors klaidelę. Pamatysite, dėl to nieko baisaus nenutinka. Pernelyg ilgai patiriate spaudimą, laikas iš jo išsivaduoti.

Skorpionas

Žvaigždės suteiks jums galimybę Įrodyti, kad sugebate labai daug. Tai nereiškia, jog reikia stengtis prisitaikyti prie aplinkinių. Jūs galėsite diktuoti taisykles taip, kaip naudinga jums, o ne kitiems.

Šaulys

Vaikydamiesi gerų rezultatų nepamirškite, jog reikia ir pailsėti. Sausis turėtų būti skirtas tam, kad pamąstytu-mėtė apie savo požiūrį j gyvenimą. Gali būti, jog kai kurios jūsų nuostatos trukdo siekti geresnės ateities.

Ožiaragis

Ožiaragiai kaip niekada bus nusiteikę pozityviai. Atsiras noras pasižymėti iš gerosios pusės. Dėl to pasijusite labiau atsipalaidavę, laisvesni. Ir pagaliau jus liausis persekiojusios blogos mintys.

Vandenis

Svarbus bendravimas su artimais žmonėmis. Šeimos pietūs, ėjimas į kiną, pasivaikščiojimai ir visi užsiėmimai, kurie sutelkia – būtent tai dabar turėtų suteikti dvasinę pusiausvyrą.

Žuvys

Metas būti aktyvesniems, mažiau tinginiauti. Laikas iš esmės apmąstyti, kas jums svarbu ir ką norėtumėte keisti. Tingumas dabar gali atsigręžti prieš jus pačius, todėl iš visų jėgų stenkitės būti aktyvesni.

Lankytojų komentarai

Parašykite komentarą