Mėnesio horoskopas

2021 metų liepos horoskopas: keistų aplinkybių ir įkyrių idėjų mėnuo

Avinas

Liepos mėnesį Avinai turėtų neprarasti budrumo – gali tykoti sukrėtimai ir nuotykiai. Stenkitės būti geranoriškesni, kad santykiai su aplinkiniais netaptų sudėtingi.

Jautis

Jaučiams bus visko gaila, net jausmus norėsis pasitaupyti. Tačiau atminkite, jog ir jus supantys žmonės tada elgsis taip pat. Kolektyve reikia stovėti petys į petį.

Dvyniai

Dvyniai išsitrauks savo mėgstamiausią lagaminą, ant kurio užrašyta „rytoj“ į jį pradės kimšti darbus, kuriuos atlikti tiesiog tingės. Tai neapdairus elgesys, nes viską reikia padaryti laiku. Kam nors norėdami įtikti, patys galite patekti į keblią padėtį.

Vėžys

Vėžys ignoruos visus planus, nuspręs viską pertvarkyti naujai. Tai net ir geriau, juk aplinkybės pačios reikalaus pertvarkos. Jei ko nors nepasiekėte finansinėje srityje, nusiraminkite, ne viskas iškart, pasitikėkite ateitimi.

Liūtas

Liūtas veržliai spręs asmeninio pobūdžio klausimus. Kiti reikalai ir žmonės jam nelabai rūpės. Jei norite ką nors išsiaiškinti su draugu, pasikalbėkite su Juo akis Į akį.

Mergelė

Keistų aplinkybių ir įkyrių idėjų mėnuo gali Mergelėms sukelti nerimą. Pradėkite viską nuo nulio, Jei praeities dalykai jau nebejaudina. Neklijuokite sau diagnozių, Jei imsite negaluoti, tam yra gydytojai.

Svarstyklės

Horoskopas žada Svarstyklėms neramų liepos mėnesį, jei nerimo priežastis -sveikata, apsilankykite pas gydytojus. Užduotys darbe ne tik nustebins, bet ir apstulbins. Vadovybė tikrai jūsų neįvertina.

Skorpionas

Galite prarasti pusiausvyrą dėl menkiausių nesusipratimų. Vidinė būsena gali būti tokia nestabili, kad belieka jums patarti kuo daugiau būti gamtoje. Nevarginkite savęs bendravimu su mažai pažįstamais, žmonėmis.

Šaulys

Jei Šauliai nuspręs pasilepinti saulutėje, tai dabar pats metas. Tik nekankinkite organizmo fiziniais krūviais. Tikėtina, kad kas nors iš giminaičių taps skandalo iniciatoriumi. O jūs elkitės taktiškai.

Ožiaragis

Ožiaragis mėgausis kiekviena liepos minute. Irtam bus daugybė priežasčių. Pagaliau pabaigėte visus didelius darbus, tvarkingai susidėliojote mintis, išsiaiškinote santykius su žmonėmis.

Vandenis

Vienas dalykas samprotauti apie darbą, kitas – greitai jį atlikti. Vandeniui reikėtų šį posakį įsikalti sau į galvą kaip taisyklę. Meilėje būsite svajokliai, o finansinėje srityje nestokosite sau griežtumo.

Žuvys

Žuvys turėtų nusiteikti palypėti karjeros laipteliais aukštyn. Potencialas didelis, energijos irgi pakaks, o užduočių daugybė. Kiek sukliudyti gali sveikata, ji nebus itin gera.

Lankytojų komentarai

Parašykite komentarą