Moteris – vyro karjeros sėkmė

Jei vyriškis daro sėkmingą karjerą, už jo tikriausiai stovi moteris. Žmonoms privalu paremti savo vyrus asmeniniame ir dalykiniame gyvenime: bendradarbiauti vyro finansiniuose reikaluose, būti jo sekretore arba aukle.

Avinas

Po šiuo ženklu gimusios žmonos pagal garbės troškimą ir entuziazmą neturi sau lygių. Jos nesislėpdamos didžiuojasi savo vyrais, įkvepia juos naujiems darbams. Jų žodyne nerasime žodžio „pralaimėjimas“. Tai optimistės. Jos ryžtasi pačioms pavojingiausioms avantiūroms, dalykiškai pataria sudėtinguose klausimuose, nesigilindamos į detales. Tačiau jos perdėm nekantrios: joms būtina išsiaiškinti, kad svarbios gyvenimo problemos neišsprendžiamos vienu ypu. Be to, joms patartina suprasti, kad namai vyrui – tvirtovė ir prieglobstis su patogia ir ramia aplinka.

Jautis

Žmonos po šiuo ženklu labai mėgsta pinigus ir gražius daiktus. Jos susirūpinusios vyro sėkme, praktiškos, verčia vyrus metodiškai siekti savo tikslo, nepakenčia pralaimėjimų. Jautis – bankininkų ženklas. Daugelis vyrų laimingi, kai jiems vadovauja tokios žmonos, – pasižyminčios sveiku protu ir dalykiniu mitrumu. Jos – Veneros vertos dukros – turi puikų skonį, mėgsta vyrams dovanoti gražius rūbus. Renkasi turtingus ir dėmesingus draugus. Dievina prabangą irsėkmę. Namus paprastai sutvarko išmoningai, prabangiai, skoningai su komfortu. Jei užsispiria, nenori jiems atleisti, joms sunku sugyventi su progresyviai mąstančiu vyru.

Dvyniai

Moterys po šiuo ženklu turi sugebėjimą ir norą būti nepakeičiamos visiems. Jos įvairialypės, mėgsta skelbti iššūkį. Labai tinka kaip žmonos kariškiams, užsienio korespondentams ir visiems, kam dažnai tenka važinėti. Jo geros, linksmos, nuostabios šeimininkės, svetingos. Jos padeda savo vyrams, jeigu su jomis pagarbiai tariamasi, neniurzga ant jų, neprisimena senų jų klaidų ir paklydimų. Jos supranta tikrąsias gyvenimo vertybes ir sunkumus. Dvynės dažnai pritrūksta ištvermės, jos negali suvokti, kad sėkmė nepasiekiama greitai ir gyvenime gali būti daug sunkumų.

Vėžys

Laimingi vyrai tie, kurie turi žmonas vėžius, laukiančias jų namuose ir sukuriančias šiltą aplinką, jaukų namų mikroklimatą. Vėžiai visų zodiako ženklų motinos, motiniškai mylinčios savo vyrus ir turinčios jautrią intuiciją kaip visi Vandens ženklai. Retai pasirodo visuomenėje, tačiau ir ten suteikia vyrui foną. Jos puikios šeimininkės. Vyras su tokia moterimi jaučiasi šeimos galva. Trūkumas – per didelis atkaklumas, kartais peraugantis į konservatyvizmą, kartais į nepasitikėjimą.

Liūtas

Šios moterys nesitenkina antraeiliu vaidmeniu. Išpuikėlės ir mėgstančios prabangą. Didžiausia laimė joms – aukštą padėtį turintis vyras. Nepailstančios darbštuolės, nekantrios, jos moka įvertinti vyro pastangas siekti sėkmės dalykiniame gyvenime, jeigu jaučia pasitikėjimą juo ir aktyviai dalyvauja jo veikloje. Dažnai egoistės. Jos turi tvardyti savo ryškų norą vadovauti ir privalo atsiminti, kad vyrams savęs įtvirtinimas svarbiau negu moteriai.

Mergelė

Likti šešėlyje jai mieliau, ji nemėgsta aktyvaus visuomeninio gyvenimo. Laimingos su vyrais, dirbančiais mokslo ar kitoje intelektualioje srityje: advokatais, mokytojais, mokslininkais, gydytojais. Tų profesijų vyrai idealūs Mergelėms, jų nevilioja vyrų didvyriškumas ir avantiūros. Mergelės dažnai rūpinasi savo išore ir savo karjerą aukoja vyro labui. Dirbdamos su vyrais vienoje srityje, tenkinasi sekretorės ir referentės vaidmeniu. Rūpestingos, dėmesingos, aštrialiežuvės. Jos turi būti vyro atžvilgiu ypač taktiškos, kad nepažeistu jo pasitikėjimo savimi.

Svarstyklės

Šio ženklo moterys labiausiai vertina laisvę. Jos neištveria vienatvės. Svarstyklės valdo santuoką. Moterys svarstyklės siekia žinoti kiekvieną vyro žingsnį, norėdamos suprasti jo interesus ir darbą, vyro karjerai prireikus lengvai susiranda draugų ir keičia gyvenamą vietą. Analitikės ir labai protingos. Jų patarimai vyrams dėl darbo vyriški, jos suvokia problemos esmę. Net jeigu kalbama apie jausmus, jos sugeba rasti tinkamą sprendimą, kadangi yra apdovanotos taktu.

Skorpionas

Iš vienos pusės stipri ir savarankiška asmenybė, iš kitos pusės – žmonos skorpionės ištikimos ir pasišventusios, gali apginti savo meilę. Joms aukščiau visko yra laimė, jos ramiai ir vyriškai iškenčia vargus ir nepriteklius. Svarbiausios jų savybės – ištvermė sunkią minutę, įžvalgumas, žmonių pažinimas. Pas Skorpiones pinigai plaukte plaukia.

Šaulys

Moterys šaulės mėgsta nuotykius ir avantiūras, jų gyvybingumas neišsenkantis. Jų nevilioja pinigų kaupimas. Jos neverčia vyrų nuo ryto iki nakties dirbti dėl pinigų. Svarbiausia joms – asmenybės išraiška. Nors namų ruoša jas vargina, Šaulės mėgsta švarą, grožį, komfortą. Tai svetingos, nuotaikingos šeimininkės.mieliau renkasi vidinį nerimą dėl siekiamo tikslo, negu kenčia kasdienišką nuobodybę.

Ožiaragis

Šios moterys mano, kad sėkmė – atkaklaus darbo ir pasiaukojimo rezultatas. Jos nebamba ant vyrų už tai kad jie lėtai kyla tarnyboje. Jos ne šiaipsau tikisi sėkmės, bet ir dirba dėl jos, taupios ir ekonomiškos, nepaprastai darbščios.

Vandenis

Moteriai, gimusiai po šiuo ženklu, pinigai mažai ką reiškia. Daugeliui jų laimė – dvasinis gyvenimas o ne jo materialinė pusė. Jų devizas: „ne vien duona sotūs“. Jos įkvepia vyrus, siekiančius aukštos padėties, kūrybiniam polėkiui. Vandenės moterys – idealios vyrų, dirbančių visuomeninį ir valstybinį darbą, partnerės. Vandenių dorybė – nejausti pavydo ir įtarumo. Jos niekada nekontroliuoja savo vyrų.

Žuvys

Vyrai apie žmonas Žuvis gali pasakyti, kad jos visada laukia jų pagalbos, suteikdamos galimybę jiems pajusti savo svarbą ir reikalingumą, ir parodydamos, jog visiškai pasitiki jų nuomone. Žuvys nenurodinėja vyrams ir neprieštarauja jiems. Jos įvertina jų patarimą jų gyvenime, niekuomet „negraužia“, net tuomet, kai jų karjera nenusisekusi. Joms labiausiai rūpi sutuoktinio ramybė ir laimė.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Moteris – vyro karjeros sėkmė

 1. Gie 2018-12-15

  jis Šaulys, aš Avinas, sutariame gyvenime gerai, jis stiprus vyras, atsakingas, tad man nereikia jo saugoti ar prižiūrėti, jei tai darau, tai tik todėl, kad jis kartais taip pat galėtų pasijausti globojamu, vyrams kaip ir moterims reikia taip pat dėmesio ir globos (truputį) :) ir sėkmingas jis pas mane ir aš laiminga.

 2. renka 2013-05-10

  mes abu skorpionai,bet mano vyrui tikrai reikalinga aukle,kartais nebeturiu jegu viska nesti ant savo peciu,nors gyvename virs 20 metu, niekas nesikeicia.

 3. Vlm 2012-05-07

  Koks ten karjeros vyras, jei jam asmenines aukles reikia :P

 4. susivelus 2010-03-02

  as vandene ir visada kontroliuoju ir itarineju savo vyra ,o pavydas toks dydelis kad del savojo galeciau isdraskyti akis net nepagalvojusi :)

Rodyti daugiau komentarų