2010 metai – Baltojo metalinio tigro metai

Tigro metai prasidės vasario 14 d- Įsimylėjėlių dieną. Naujųjų 2010 Tigro metų talismanas-sidabras,o sidabrinė spalva neš sėkmę darbuose. Ką Lietuvai kitais metais žada žvaigždės? Būrėja, astrologė Vaiva Budraitytė tvirtino, kad, nors ateinantys metai bus sėkmingesni nei praėję, kitąmet dar laukia nemažai sukrėtimų.

Astrologinė prognozė

„Artėjantys metai Lietuvai bus daug geresni. Tiesa, neišvengsime juodųjų periodų, kurie prasidės birželio pabaigoje, kai juodas mėnulis pereis į žuvų ženklą, ir tęsis iki rugpjūčio“, – pasakojo astrologė. Anot jos, šiuo periodu gali padidėti žmonių nepasitenkinimas, agresija. „Žmonės gali net ir į gatves išeiti. Nepasitenkinimą reikš „skriaudžiamiausios“ socialinės grupės – pensininkai, ligoniai, vyresni žmonės“, – tvirtino V. Budraitytė. Vis dėlto žiemos pabaigoje, pavasarį šalyje pagerės ekonominė situacija, pakils ekonominiai rodikliai. Antrasis pakylėjimas laukia rudenį.

„Reikėtų pabrėžti, kad ateinančiais metais triskart susidarys tam tikra astrologinė situacija, kai premjeras Andrius Kubilius galvos apie atsistatydinimą, arba bus bandoma jį nuversti“, – prognozavo būrėja. Anot jos, vasaros pabaiga, rugsėjo-spalio mėnesiai bus pavojingi ir šalies vadovei prezidentei Daliai Grybauskaitei. „Gali prasidėti intrigos, bus mėginama jai pakenkti, galbūt kažkas suras prezidentę kompromituojančios medžiagos“, – pranašavo astrologė. Vis dėlto atstatydinti prezidentės niekas nemėgins.

2010-ieji palankūs visiems gydytojams. Anot būrėjos, ypač geri metai laukia reanimatologų, o psichiatrų sėkmingiausias laikas – nuo metų vidurio. „Iš gerosios pusės save parodyti, sulaukti pripažinimo gali menininkai. Sėkmė laukia ir Lietuvos sportininkų, bet jiems savo sėkmę reikia pasiimti aktyviai“, – tvirtino V. Budraitytė. Sėkmingi metai laukia ir stambių korporacijų, susivienijimų, didelių įmonių.

Anot būrėjos, 2010-aisiais sėkmė laukia sunkių ligonių, kuriems užteks saviįtaigos, kad išgytų nuo sunkių ligų. 2010-ieji sėkmingi gimusiems Tigro metais. „Gimę Tigro metais gali kažką atrasti, parašyti naujus kūrinius, susituokti, pagimdyti vaikų. Menininkai, gimę šiais metais, sulauks pripažinimo“, – tvirtino astrologė. Sėkmė šiemet žadama ir gimusiems Beždžionės metais. Gerus metus būrėja žadėjo ir gimusiems po mergelių, žuvų ženklais. „Apskritai, neblogi metai bus vandens, žemės ženklų atstovams. Vėžiams, žuvims ir skorpionams ateinantys metai – santuokos“, – tvirtino V. Budraitytė.

„Kitąmet suaktyvės nusikaltėlių grupuotės, kaliniai, kurie gali pradėti reikalauti daugiau teisių. Nuo metų vidurio, kaip ir praėjusiais metais, aktyvės užsienio valstybių įtaka Lietuvai, išaiškės šnipų skandalai. Šiemet užsienio spaudimas Lietuvai bus žymiai agresyvesnis“, – pasakojo būrėja. Anot jos, vasaros pabaigoje pasaulyje gali įsižiebti ir naujas karinis konfliktas. Vis dėlto Lietuva ateinančiais metais gyvens geriau nei pernai.

Pasak V. Budraitytės, ekonominis pagerėjimas buvo juntamas jau spalį ir lapkritį, o kitąmet jis bus ženklesnis. „Šiemet paprasti žmonės galbūt pagerėjimo nepajuto, bet kitais metais ekonomika pradės po truputį kilti. Gal ir labai mažais žingsniukais, bet didžiausia duobė jau praėjo“, – tvirtino moteris.

Astrologė patarė, kad Naujuosius metus sutikti reikėtų nesipuošiant tigro kailiais, nedeginant žvakių. „Ugnies apskritai nereikėtų, nes tigras – baikštus gyvūnas, ugnimi jį galima atbaidyti. Geriau elektros lemputės nei žvakės“, – sakė moteris.

V. Budraitytė tvirtino, kad šiemet drąsiai galima puoštis aukso papuošalais, rinktis žemės, slepiamųjų spalvų drabužius. Anot astrologės, derėtų pasirūpinti vandeniu, kuris būtinas visiems gyvūnams, o į jį galima primėtyti auksinių monetų. Taip, esą, metai bus pasitikti sėkmingai.

Kaip sutikti Naujuosius metus (2010 12 31)

Tie, kurie norės atšvęsti Naujuosius metus madingai, ko gero, neatsilaikys nepasinaudoję Tigro simbolika bei motyvų Naujųjų metų atributuose: „tigrinių“, dryžuotų stiklinių, servetėlių ar staltiesių, juodai geltonų spalvų derinių rūbuose ir pan. Niekas jums nedraudžia to daryti, juolab, kad tigras yra tikras įspūdingas gražuolis 12 metų gyvūnų ciklo rate. Labai jau noris puošis jo spalvomis ir nors trumpam tapti tigru. Tačiau iš tikrųjų Naujųjų metų sutikimo momentu Tigro metai dar nebus prasidėję. Jie prasidės tik su 2010 metų vasario jaunatimi – vasario 14 d. Iki to laiko tebesitęs Buliaus metai. O buliaus vis dėlto nepatartina per daug erzinti tigro įvaizdžiais…Naujųjų metų sutikimo metu bus palankios gelsvos, aukso spalvos, taip pat ir klasikinė juoda.

Kaip sutikti Tigro metus (2010 02 14)

Pats svarbiausias dalykas įsigyti tigro figūrėlę ir įkurdinti namuose bei darbe,gerai apšviestoje ir pagarbiausioje vietoje.Taip užsitikrinsime tigro globą bei apsaugą ištisus metus. Senoji birmanų legenda byloja, kad kadaise JAUTIS kovoje nugalėjo TIGRĄ ir pasijuokė iš to. Nuo to karto TIGRAS ėmė nekęsti JAUČIO. Todėl palydint 2009 – JAUČIO metus, nederėtų jo girti. 2010 metus reikėtų sutikti su pagarba ir viltimi – tai patinka TIGRUI. TIGRAS visuomet eina priekyje, niekina sąlyginumus, proto konservatyvumą ir hierarchiją. TIGRAS – nepaprastų veiksmų, netikėtų situacijų ir išskirtinio likimo ženklas. Bet kuriuo atveju, Baltojo metalinio tigro metai – tai išskirtinių asmenybių, ambicijų kovų, pasiekimų ir išbandymų metai. Kuo vilkėti… Drabužiai turėtų būti dryžuoti. Papuošalai ir aksesuarai turi būti natūralių medžiagų, akmens. Tinka metaliniai žiedai, karoliai, apyrankės, vario, aukso platinos, sidabro auskarai ( bet ne daugiau, kaip iš dviejų skirtingų metalų).. Drabužių papuošimams tiktų oda, kailis, medvilnė…

2010 – Vėžlio metai

Nuo 2010 metų kovo 21 dienos aušros, arba pavasario lygiadienio pagal Avestos tradiciją, prasideda naujas ciklas – nauji metai. Tai Vėžlio metai, vieni iš 32 metų Avestos tradicijos toteminių gyvūnų ciklo rate.

Šie metai Avestos tradicijoje siejami su žeme, žemės elementu. Manoma, jog tokiais metais jokiu būdu negalima daryti žemės padalijimų: skaldyti valstybių, pradėti karų, nes tai yra žemės išniekinimas. Pasak Avestos, karų, pradėtų Vėžio metais, nelaimi niekas – visi lieka pralaimėtojais. Vienas iš tokių pavyzdžių – I Pasaulinis karas, prasidėjęs 1914 metais. .
Atvirkščiai, daryti kokių nors žemės teritorijų sujungimą yra palanku. Taip pat labai gerai Vėžlio metais rūpintis žeme, ją puoselėti, užsiimti žemės ūkiu. Sakoma, jog tie, kurie šiais metais (tai yra nuo 2010 m.kovo 21 d. iki 2011 m. kovo 21 d.) rūpinasi žeme, yra apdovanojami sėkme, žemė tokiais metasi yra linkusi atverti savo turtus vertiesiems. Todėl Vėžlio metais neretai randami paslėpti žemėje turtai, mineralų sankaupos, metalo gyslos, imami įsisavinti nauji žemės turtų telkiniai, tačiau negalima žemės liesti nepagarbiai, ją grubiai perdarinėt- nekasinėti kalnus, keisti upių vagų kryptį ir pan.

Teigiama, jog šalys, kuriose yra ypač pažeista ekologinė, dvasinė pusiausvyra, dažniau tokiais metais patiria žemės drebėjimus, ten dažniau atsiveria žemės įgriuvos, nuošliaužos, tačiau šiais metais labai palanku užsiimti veikla, kuri padeda atkurti harmoniją Žemėje.

Vėžlio metais taip pat palankūs visi užsiėmimai, teikiantys išmintį, tikrąjį žinojimą.

Lankytojų komentarai

8 komentarai 2010 metai – Baltojo metalinio tigro metai

 1. Lolita 2010-05-17

  Ingrida, jei netiki shiom nesamonem, kodel skaitai jas???? gal taipogi prisidedi prie visu tu dunduku??? :)

 2. ingrida 2010-03-20

  visi dundukai kurie tiki toms nesamonemis

 3. Aiste 2010-02-01

  O iki kada tesiasi tigro metai? t.y. kada prasideda kiskio/katino metai 2011?

 4. Julius 2010-01-04

  kaip man suzinoti savo siu metu horoskopa 2010metu kokie jieman palankus metai ar nepalankus metai

 5. Kristina 2009-12-31

  Kodėl gelsvai, auksine, ir t.t? Jei BALTO tigro metai? Nieko nesupranu, jei tigras baltas, tai prie ko gelsva, auksine?

 6. vilmutee 2009-12-31

  Taip , labai jau visos individualiai pranasauja, latve sako daug triuksmo, raudonos splavos, vaisiu saldumyny, alkoholio, o cia lietuve sako:tyliai, ramiai, mazoj kompanijoj….mmmm kaip suprast…. manau kad mes patys kiekvienas sau esame geriausi pranasai, kaip noresim taip svesim…..gero tuso, daug fejerverku

 7. Inga 2009-12-30

  Pone Vaiva,skaiciau zurnala kuriame jus sakete kad kaip tik vengti odiniu rubu o cia sakot atwirksciai,tai visdelto kaip suprast?

 8. jolka 2009-12-29

  kokia nesamone,per telika vakar latviu ragana pranaso visai kitaip..kad rengtis pageidautina ryskiai,raudonais,aukso spalvos rubais,kad turi but daug sviesos,tinka vakes..kad sutikti metus audringai,su triuksmu..
  nu karoce-kiekvienas burtininkas savaip buria!
  pieva ir tiek

Rodyti daugiau komentarų