Tigro metai – laikas pradėti veikti

Aklai tikėti dangaus kūnų kalba nereikėtų, tačiau astrologai ir pranašai, tvirtinę, kad 2009-ieji taps permainų metais, per kuriuos žmonija pamažu gręšis į dvasines vertybes, beveik neklydo. Ar teisūs jie, teigdami, kad ateinantys Tigro metai Lietuvai ir jos gyventojams taip pat bus sudėtingi, pilni intrigų ir pogrindinių žaidimų – parodys ateitis. Žinomi šalies astrologai, apie ateinančius Tigro metus kalba panašiai.

Vaiva Budraitytė, Gaudentas Naujokas, Naglis Šulija, Violeta Liaugminienė ir Palmira Kelertienė būsimųjų metų ramiais nevadina

Klestės veržlumas ir intrigos “Tigras – neįprastų veiksmų, netikėtų situacijų ženklas. Todėl pagal kinų horoskopą vasarį prasidedantys Tigro metai visiems zodiako ženklams suteiks ne ramybės, bet dinamizmo bei perspektyvų. Tigras visada eina tik į priekį, nežiūrėdamas į esamas aplinkybes, susidariusią hierarchiją bei proto konservatyvumą. Todėl Metalinio Baltojo Tigro metais visus globos metalo stichija, o tai kiekvienam sudarys gana sudėtingų situacijų: padaugės avarijų, neramumų, padidės viešas nepasitenkinimas įmonėse, padažnės atleidimų iš darbo.

Tačiau darbštūs ir kantrūs darbuotojai sulauks pelnyto pripažinimo ir ilgai laukto paaukštinimo”, – teigia Vaiva Budraitytė ir jos vyras astrologas Gaudentas Naujokas.

Astrologė Palmira Kelertienė yra akcentavusi, kad ateinantys metai bus pilni intrigų, nes įtaką darys Žuvys, o šis ženklas – paslaptingas.

2010 metais klestės šešėlinė ekonomika ir pogrindiniai žaidimai

Tigro metai, anot Palmiros, – “pilkųjų kardinolų” metai. Ši astrologė kitąmet pataria išsivaduoti nuo tuščių iliuzijų ir matyti realią situaciją. V. Liaugminienė sako, jog kitąmet mūsų laukia labai dinamiški ir sunkūs laikai. “Tigro metais galime tikėtis avarijų ir katastrofų; kita vertus, mokslas gali pateikti mums naujų atradimų, kurie iš esmės pakeis mūsų gyvenimą.

Tigras negailestingas, užtat greitas bei išradingas”, – įspėja astrologė. “Daugelis astrologų pranašauja ilgą krizę. Aš irgi pritariu šiai nuomonei. Mūsų laukia sunkūs išbandymai, kurie užtruks iki 2025 m. Ypač sunkūs bus 2010 – 2011 metai. Byrės tiek verslo, tiek finansinės, tiek valdžios struktūros”, – pranašauja V. Liaugminienė.

Tačiau bus ir teigiamų dalykų. Plėtosis naujų energijos formų paieška, bus padarytas didelis šuolis energetikos srityje. Gali būti atgaivinti senieji Teslos impulsinės energetikos darbai. Žmonija gali atrasti naujų energijos šaltinių, jei tik šių šaltinių neužsmaugs šešėlinė bankininkų vyriausybė.

V. Budraitytei ir G. Naujokui dangaus kūnų išsidėstymas parodė, kad ateinantys 2010-ieji Lietuvai bus daug geresni už šiuos.

Ekonominį pagerėjimą turėtume pajusti iki 2010 metų balandžio vidurio. Rugsėjis būsiąs taip pat gana palankus Lietuvai, bet prezidentė Dalia Grybauskaitė šį periodą turėtų būti atsargi, nes jai šis mėnuo bus nepalankus kaip valstybės vadovei, prognozuoja pora.

“Lietuvai bus daromas spaudimas tiek iš Rytų, tiek iš Vakarų. Antroje metų pusėje gali paaiškėti, kiek ir kokiems teroristams buvo suteiktas “prieglobstis” Lietuvos teritorijoje. Antroje metų pusėje susilauksime ne vieno “šnipų” skandaliuko, išplauks nemažai “dumblo” į paviršių”, – tikina astrologai.

Kardinalios permainos – vasarą.  Anot Palmiros, 2010-ųjų vasarą galime sulaukti kardinalių permainų politikoje, o gal net valstybės gyvenime. Vasara bus kupina kovingų nuotaikų, žmonės pajus didesnę atsakomybę už tai, kas vyksta valstybėje.

Palmirai antrina ir V. Budraitytė bei jos vyras Gaudentas: nuo birželio pabaigos, kai įvyks dalinis Mėnulio užtemimas, iki rugpjūčio pabaigos valstybei bus sunkiausias laikas. Šiuo metu galimos pensininkų ir neįgalių žmonių nepasitenkinimo akcijos. Žmonės ir toliau nepasitikės valdžios struktūromis, kadangi nematys jiems palankių sprendimų.

Antroje metų pusėje prasidės valdžios nesutarimai, bet labiausiai jie reikšis užkulisiuose. Liepos pradžioje dėl planetų išsidėstymo darbai strigs ir sukels materialinių problemų. Tai blogas laikas sprendimams priimti. Ši padėtis sušvelnės tik spalį.

Anot astrologo Naglio Šulijos, taps madinga bei prasminga vienytis apie stiprias asmenybes. Išpopuliarės nebe misticizmas “a la tamplieriai” bei Haris Poteris, o graikų didvyrių, germanų herojų tipo asmenybės. V. Liaugminienė birželį pranašauja revoliucinius judėjimus, maištus. Žmonės gali prarasti savo turtą arba dėl finansinių spekuliacijų jis gali nuvertėti.

Naujų oligarchų laikas. Pasak V. Budraitytės, nuo kitų metų rugsėjo šiek tiek suaktyvės prekyba nekilnojamuoju turtu. Suaktyvės biržų veikla. Tam padės Jupiterio ir Urano jungtis. Tai sudarys pagrindą gerai 2010 m. pabaigai bei 2011 m. pradžiai. Tačiau pasaulinėje arenoje nuo 2010 m. rugpjūčio galimi globalūs persitvarkymai tiek politikoje, tiek ekonomikoje, kurie paveiks ir Lietuvos ekonomiką.

2010 metais iškils nauji oligarchai. Savo šansais pasinaudos aktyvūs žmonės, nuosekliai einantys užsibrėžto tikslo link. Sėkmė lydės visus stambesnius projektus, kurie bus pradėti Tigro metais. “Matysime kai kurių žmonių prabundančias lyderio savybes bei norą daryti karjerą ir uždirbti, todėl kitais metais ypač sustiprės konkurencija”, – įspėja Vaiva ir Gaudentas.

N. Šulijos teigimu, nuo vasaros ims augti tarptautinė įtampa dėl autoritarinių režimų: “Nedideli konfliktai galiausiai išprovokuos ilgą konfliktą, kuris truks nuo 2012 m. vasaros vidurio iki 2015 metų vėlyvo pavasario.

Bendrame kontekste ypač bjauriai atrodo 2014 metai. Šio naujo ir galbūt globalaus konflikto tikslas – naujas galios resursų bei įtakos persiskirstymas. Tokie persiskirstymai vyksta cikliškai. Šio ciklo pradžia – 1965 – 1966 metais, kai po “chruščiovinio” atšilimo pasaulis tapo labai aiškiai padalytas į dvi stovyklas, kurios rungėsi dėl įtakos trečiojo pasaulio šalims (ir tarpusavyje). 2012 – 2015 metais bus kita galios pasidalijimo fazė.”

Ar klydo astrologai dėl šių metų? Pagal N. Šuliją, šiemet Lietuvoje turėjome sulaukti vyriausybių kaitos, greičiausiai spalio antroje ar lapkričio pirmoje pusėje, o pradinį impulsą šiam procesui turėjo suteikti įvykiai antroje rugsėjo pusėje. O štai klaipėdietė būrėja Natalija nesuklydo: 2008 metų pabaigoje jai kortos parodė, kad 2009 metais Lietuvoje dominuos moterys.

“Būtent jos ras geresnius finansinius sprendimus, nes moterys lengviau prisitaiko prie situacijos, nėra įsikibusios atgyvenusių įsitikinimų”, – aiškino būrėja. “Permainų metai, tačiau krizė palies ne visus, – 2008-aisiais pranašavo Natalija. – Labiausiai nuo jos nukentės su finansais susijusių biudžetinių įstaigų darbuotojai. Daugelis jų keis profesiją. Labai daug žmonių, ne tik jaunų, bet ir penkiasdešimtmečių, išvyks iš Lietuvos.”

Klaipėdietė astrologė Violeta Liaugminienė pernai sakė, jog nuo 2009-ųjų prasideda meilės era, kuri bus palanki dvasingiems žmonėms. Būrėjai ir astrologai teigė, kad 2009-ieji nebus nei labai geri, nei labai blogi. Šiuos metus jie rekomendavo paskirti šeimai.

2008 metais rašėme, kad 2006-ųjų metų pabaigoje į “Vakarų ekspresą” kreipėsi Kauno parapsichologijos klubo prezidentas Modestas Klenys ir ragino 2009 m. palikti Lietuvą ir bėgti kuo toliau nuo Europos – į Argentiną, Čilę ar Naująją Zelandiją. Parapsichologo teigimu, 2012 m. mūsų šalis atsidurs Trečiojo pasaulinio karo epicentre, o pirmieji artėjančio karo požymiai pasireikš jau 2009-aisiais.

O štai N. Šulijos prognozės 2012-iesiems ramina: “2012 m. pati pabaiga – 2013 m. bus laikas, kai Lietuvai kaip valstybei bus labai sunku kovoti dėl savo pripažinimo, tai bus laikas, kai bus sunku būti lygiai tarp lygių. Galimybės suvaržytos, priežasčių ko nors siekti nėra. Kita vertus, pasaulis tuo metu bus užimtas visai kitais dalykais, tad įtikima, jog išgyvensime.”

Lankytojų komentarai

2 komentarai Tigro metai – laikas pradėti veikti

  1. greta 2011-04-26

    noriu gyvent.

  2. kotikas 2010-02-01

    zodziu,neramu ir nera tokio saugumo,tikrai mazi tokie zmogeliai kaip as,nieko padaryti negali,tad ir noris begti,ir vel nezinia kur..o del ateities cia,pilnai tikiu,kad bus baisu…nenoriu kenteti,noriu tik gyventi

Rodyti daugiau komentarų