Rytų horoskopas 2010 metams

2010-ieji pagal Rytų kalendorių yra Baltojo Tigro metai. Tuose kraštuose šis karališkas žvėris asocijuojasi su žavesiu ir baime. Tigras – žemės ir visų jos energijų valdovas. Daugelio Rytų šalių (Bangladešo, Nepalo, Indijos, Malaizijos, Korėjos) simbolikoje yra šio žvėries atvaizdas.

Tigras – dažnas kinų legendų, pasakojančių apie tai, kaip šis žvėris gelbėjo žmones, veikėjas. Viena legenda pasakoja, kad tigras vaikystėje išgelbėjo būsimąjį filosofą Konfucijų. Esą jis gimė labai negražus ir tėvai jį nutarė palikti ant kalno. Vaikas būtų žuvęs, jei ne tigro, kuris išgelbėjo jam gyvybę, kilnumas.

Tigro atvaizdas dažnai naudojamas kaip talismanas, atnešantis sėkmę. Jo kailio dryžiai – tai žmogaus gyvenimo pakilimai ir nuopuoliai, gėris ir blogis, šviesa ir tamsa. Tigro metais gimusiųjų gyvenimas kupinas neįtikėtinų įvykių ir situacijų. Šis plėšrūnas labai emocionalus, jo jausmai visada gilūs. Konservatyvumo ir kompromisų tigras nepripažįsta, o hierarchijos tiesiog nekenčia.

Pagrindinės Baltojo Tigro metų savybės – tvirtumas, šaltakraujiškumas, proto aštrumas, sąžiningumas, drąsa. Todėl metai sėkmingi bus tiems, kurie nebijo sunkumų, geba su jais susidoroti, yra stiprūs dvasia.

Žiurkė

2010-ieji – bus patys nuostabiausi metai. Viskas kuo puikiausiai seksis. Likimas saugos jus nuo didelių bėdų. Šiais metais būtinai gerai pailsėkite, kuo dažniau būkite gamtoje, leiskitės ir į tolimesnes keliones. Palankus metas persikelti gyventi į kitą miestą ar kitą šalį, jei tik to pageidaujate. Daugiau laiko praleiskite su artimais mylimais žmonėmis. 2011-ieji metai taip nelepins.

Jei vis tiek esate nusiteikęs ne ilsėtis, o daug dirbti, greičiausiai pavyks įgyvendinti savo uždavinius ir netgi užsidirbti. Daugelyje sričių būsite lyderis ir gerai valdysite padėtį. Šiais metais pavyks tvarkyti finansus taip, kad susitaupytumėte ir nejaustumėte nepritekliaus.

Jautis

2010-ieji nelabai prognozuojami. Išgyvensite įvairiausius jausmus dėl įvairiausių priežasčių. Kad ir kokie esate kantrūs, šiais metais nuolatinės permainos ir nepastovi situacija jus sutrikdys, išmuš iš pusiausvyros, jums įprasto gyvenimo. Dažnai jausite įtampą ir susierzinimą. Jei į situaciją žiūrėsite optimistiškai, jus užklupsiantys netikėtumai gali praversti. Tačiau, jei pabūgsite nežinios, viskas gali susiklostyti ir nepalankiai. Daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos ir gebėjimo išsisukti. Vis dėlto mėginkite rizikuoti, būkite drąsūs, kovokite už savo nuomonę. Jei pasitikėsite savimi, pavyks laimėti situacijas, o jei tik nuleisite galvą ir neveiksite aktyviai, daug ko neteksite. Jei vis tiek nesate linkęs rizikuoti, geriausia šiemet nepradėkite nieko naujo, daugiau laiko leiskite su šeima, nesiekite lyderiauti. Nežvelkite į 2010 metus priešiškai, nors ir sudėtingi, tai bus puikios patirties metai.

Tigras

2010-ieji bus sėkmingi, tačiau ne pasyviai ramūs, o aktyvių pokyčių metai. Šiais metais verta pradėti įgyvendinti didelius darbus ir projektus. Tai jūsų pasiekimų, galios metai.

Kad pasiektumėt savo tikslų, turite elgtis griežtai, tačiau kartu ir švelniai (juk tigrų kailis švelnus). Būkite taktiški, diplomatiški. Kartu su savo partneriais ir draugais gali pavykti pradėti naują sėkmingą verslą. Šiais metais būsite lyderiai daugelyje sričių, turėsite galių visiems įrodyti savo tiesą. Puikiai seksis imtis kiekvieno sumanymo. Žinoma, tai nereiškia, kad nereikės įdėti pastangų. Jei norite tikrai kažką pasiekti, teks daug dirbti ir apsišarvuoti kantrybe. Jei šiais metais būsite tingūs, neaktyvūs, bijosite rizikuoti, nieko gero ir nepasieksite. Šiais metais seksis ir meilės reikalai, galite patirti tikrą meilės ir geismų audrą.

Kiškis arba katinas

2010-ieji bus nei ypatingai geri, nei ypatingai blogi. Šiais metais daugiau dėmesio skirkite šeimai, susitvarkykite namus. Nerekomenduojama užsiimti dideliais darbais ir naujais projektais. Patobulinkite tai, ką įgyvendinote anksčiau. Neapsikraukite nereikalinga našta, nežadėkite to, ką būtų sunku ištesėti.

Greičiausiai 2010-aisiais pateksite ne į vieną ekstremalią situaciją, kurioje teks paminti savo baimę, sutelkti visas jėgas ir nusiteikti optimistiškai. Jei tik neišsigąsite ir tikėsite savo jėgomis, pavyks sulaukti darbo partnerių palankumo, o gal ir užmegzti romantinius meilės santykius su nepažįstamaisiais. Tiesa, jei jau esate sukūrę šeimą, flirto reikėtų vengti, nes gresia didžiuliai skandalai, kurie gali baigtis ir skyrybomis. Apskritai Jūsų šeimyniniame gyvenime šiemet įvyks daug pokyčių. Pasistenkite perimti iniciatyvą, kad tie pokyčiai būtų jums naudingi. Išvykite su savo sutuoktiniu į kelionę, surenkite staigmeną, daugiau būkite vieni du. Pakeiskite savo išvaizdą, atnaujinkite garderobą, kad būtumėte vienas kitam patrauklūs.

Drakonas

2010-aisiais greičiausiai kils noras būti pastebimam, dominuoti visuomenėje. Moterys tai galbūt išreikš ryškiais drabužiais, vyrai – sakydami oratorines kalbas, atkakliai gindami savo nuomonę. Šiais metais ne kartą pasielgsite drąsiai ir rizikingai, norėsite kovoti su visais, kurių mintims/veiklai nepritariate. Laukia daug įspūdžių, neįprastų ir net beprotiškų įvykių.

Greičiausiai jūsų galvoje gims daugybė minčių, grandiozinių planų, kuriuos tuoj pat pulsite įgyvendinti. Šiemet jums tai gali pavykti, nors gali tekti susirungti su konkurentais ir kitomis kliūtimis kelyje. Nebūkite patiklūs ir nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. 2010-aisiais patariama ne tik aktyviai veikti, bet rasti laiko ir apmąstyti gyvenimą, savo poelgius ir norus. Bent retkarčiais pabūkite vieni, geriausia gamtoje. Šiais metais gerai seksis finansiniai reikalai, sustiprinsite savo poziciją visuomenėje. Palankus metas įtvirtinti rimtus santykius vestuvėmis.

Gyvatė

2010-ieji metai nebus lengvi. Susidursite su daugybe sunkumų. Tai jūsų kantrybės, valios išbandymų metai, per kuriuos pasisemsite daug patirties. Iš kiekvienos sudėtingos situacijos išeitį rasite, jei vadovausitės blaiviu protu ir nepanikuosite. Kartais pravers ir jūsų vidinė intuicija. Nepasijaudinkite dėl smulkmenų ir nepasiduokite pesimizmui. Pasistenkite mažiau rizikuoti tais dalykais, kurie išties brangūs.

Kūrybiškiems žmonėms šie metai bus kupini įkvėpimo, galbūt sukursite ką nors tikrai įspūdingo, kas nustebins pasaulį. Pasistenkite susitaikyti su tuo, kad šiais metais išgyvensite nesėkmes ir netektis, kad tuomet, kai jos užklups, galėtumėt mažiau į jas reaguoti.

Arklys

2010-ieji bus sėkmingi. Pats metas netylėti, o įgyvendinti savo sumanymus. Nusiteikite būti aktyvūs ir labiau pasitikėkite savimi. Šiais metais naudinga pradėti įgyvendinti didelį projektą, imtis naujos verslo veiklos, keisti nepatinkantį darbą ar bent jo veiklos principus. Nustebinkite aplinkinius, kad ir jūs galite būti žavūs ir sumanūs. Išnaudokite visas galimybes, imkite viską, ką likimas duoda, nes šie metai jums palankūs.

2010-aisiais seksis asmeninis gyvenimas bus intensyvus ir tikrai nenuobodus. Moterys galbūt ištekės, susilauks vaikų. Vieniši vyrai – užmegs aistringą romaną. Šeimos žmonėms rekomenduojama pasirūpinti savo namais, jei neturite, įsigyti būstą. Tiesa, šiais metais gali tekti spręsti tėvų ar vaikų, giminaičių problemas. Padėkite jiems, kad vėliau negraužtų sąžinė. Juk būtent jums šiais metais sekasi, tad tiesiog privalote su kitais dalintis laime. Tai didelių perspektyvų ir sėkmės metai.

Ožka

2010-ieji jums nebus palankūs. Laukia įvairiausių jausmų audros. Jums bus būtinas artimųjų ir draugų palaikymas, priešingu atveju galite išgyventi gilią depresiją, pulti į alkoholizmo liūną ir pan. Šiais metais jūs bemaž neturėsite galios pakeisti to, kas vyksta. Neverti mėginti kažką pakeisti, neeikvokite energijos, tausokite nervus. Pasistenkite tiesiog džiaugtis tuo, ką turite; veikti tai, ką mėgstate. Jeigu neturite jokio laisvalaikio pomėgio, metas susimąstyti, kokia veikla jums iš tikrųjų teikia malonumą, pažadinti savo kūrybines galias.

Šiais metais greičiausiai jausite artimųjų ir draugų atšiaurumą. Jie jumis nebesižavės, su jumis praleis mažai laiko. Dėl to jausite apmaudą. Galbūt kai kas iš jūsų nusiraminimą ras melsdamiesi, lankydami bažnyčią, o gal kitokius visuomeninius susibūrimus. Viskas, ką kadaise bloga padarėte kitiems žmonėms, šiemet atsisuks prieš jus. Tai klaidų atpirkimo metai. Pasistenkite nieko pernelyg iš jų nereikalauti, džiaukitės mažais malonumais ir laukite 2011-ųjų – tuomet laimė ir sėkmė sugrįš. Pamėginkite šiemet negalvoti apie save, o daugiau padėti kitiems ir džiaugtis tuo, kad galite pralinksminti, paguosti kitus.

Beždžionė

2010-ieji metai bus ramūs. Greičiausiai nieko ypatinga neįvyks, tad šiek tiek nuobodžiausite, nes esate įpratę gyventi aktyviai. Nenusiminkite, ilsėkitės, svajokite ir kurkite ateities planus. 2011-ieji jums bus kur kas aktyvesni metai, tad prieš juos būtina pasidžiaugti ramybe.

Gali pasirodyti, kad esate niekam nereikalingi. Tačiau nepamirškite savo šeimos, skirkite jai daugiau dėmesio, padėkite artimiesiems spręsti jų problemas. 2010-ieji – ne fizinio, o intelektinio aktyvumo metai. Daugiau analizuokite situaciją ir savo poreikius. Nesigraužkite dėl klaidų, nesiskųskite gyvenimu, geriau mąstykite, ką galėtumėte nuveikti, kad jaustumėtės laimingi. Šiais metais mėginti ką nors iš esmės keisti, elgtis neapgalvotai nepatartina, „netampykite tigro už uodegos“.

Gaidys

2010-ieji metai šiems žmonėms bus sunkūs, įtempti. Greičiausiai turėsite įveikti daug kliūčių, pabaigti neužbaigtus įsenėjusius darbus. Didelių naujų darbų šiais metais geriau nepradėkite, nes galite nusivilti.

Šiais metais greičiausiai jausite visuomenės spaudimą – darbo viršininko, galbūt tėvų ar sutuoktinių, draugų. Pasistenkite būti kantrūs ir nesipykti, nes pyktis ir ginčai anaiptol nepadės. Žinoma, nereikia visiškai paminti savo norų ir vertybių, tačiau kartais verta panuolaidžiauti. Susitaikykite su tuo, kad šiais metais nebūsite lyderiai. Nekonkuruokite ir neieškokite nuotykių, palaukite geresnių laikų, kai galėsite ir vėl atsiskleisti.

Šuo

2010-ieji metai bus itin sėkmingi. Visos aplinkybės jums palankios, tad naudokitės proga šiemet pasiimti viską, ką tik likimas duoda. Jei ir susidursite su problemomis, jas nesunkiai išspręsite.

Šiais metais bus nesunku pasiekti tai, ko norite, ypač, jei ir iki šiol netinginiavote. Seksis ir asmeniniai, ir finansiniai reikalai. Būsite visuomenės centre, sulauksite pagyrų ir susižavėjimo. Tik nepiktnaudžiaukite kitų gerumu, būkite nuoširdūs, tuomet įgysite gerų patikimų draugų, kurie vėliau pravers sunkiomis akimirkomis.

2010-ieji palankūs menininkams, rašytoms, muzikantams. Greičiausiai šiais metais sulauksite pripažinimo, sukursite išties žavius meno kūrinius. Tiesa, šiais metais galite patirti ir išbandymų meilės ir šeimyninio gyvenimo srityse. Drąsiai kovokite už savo laimę, būkite pasiryžę pasiaukoti dėl mylimų žmonių.

Kiaulė

2010-ieji bus didelių pokyčių, tačiau kartu ir ramybės, pasisekimo metai. Šiais metais pasisemsite daug naudingos patirties, dvasinės ištvermės, kuri pravers spręsti kylančias problemas ir sunkumus. Šiais metais į pasaulį žvelgsite ramiai, optimistiniu žvilgsniu. Būsite nusiteikę padėti artimiesiems ir draugams, kuriems labiau trūks optimizmo ir jėgų. Tiesa, kad ir kokie stiprūs jaučiatės, nepersistenkite, neskubėkite, būkite kantrūs – dažniausiai likimas pats padės išspręsti sunkumus. Išnaudokite palankią situaciją, priimkite ir kitų pasiūlymus.

Pasistenkite kuo daugiau ilsėtis, lankyti kultūrinius renginius. Jei esate vienišas, dažniau rodykitės visuomenėje, lankykitės naktiniuose klubuose – šie metai palankūs susirasti savo antrąją pusę, vesti ar net susilaukti vaikų. 2010 metais verta pasirūpinti savo būstu, ypač, jei jo dar neturite, o gyvenate su tėvais ar nuomojatės. Tik neimkite protu nesuvokiamos paskolos, kad vėliau netektų gailėtis. Pamėginkite rasti tinkamiausią išeitį. Šie metai palankūs naujiems darbams ir projektams pradėti. Imkitės naujos veiklos nusiteikę optimistiškai ir ramiai, tačiau aktyvias veiksmais.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Rytų horoskopas 2010 metams

  1. Gedas 2010-10-11

    Tikra tiesa raso apie mano 2010 metus, o jie buvo tikras sudas!

  2. dziugas 2010-02-21

    as durnas ar ka??

Rodyti daugiau komentarų