Palmira Kelertienė: 2010 metų horoskopas

Juodžiausia naktis būna prieš aušrą. Tai jau žinome. Bet, pagal įvairiausias prognozes, viskas tik ritasi į bedugnę… O kur bent blyksnis šviesos? Kas kas, tik ne astrologė Palmira Kelertienė apipils saldžiais pažadais. Dažniausiai ji skaitytojams patiekia tiesą – aštrią ir sprangią, bet užtat sveiką. Šįkart Palmira dosniai siūlo ir desertą: kitąmet iš likimo gausime ne tik lazdų, bet ir dovanų.

Kada prasidės Tigro metai? Gal astrologai kitąmet ką nors gero pažadės?

Naujieji budistiniuose kraštuose skaičiuojami nuo pirmos Mėnulio jaunaties Vandenio ženkle (šiemet tai nutiks vasario 14-ąją 4 val. 52 min.) Tuomet pagal tibetiečių tradiciją ir prasideda Naujieji metai. Tačiau Kinijoje metų pradžia skaičiuojama nuo Žiurkės valandos (23 val.). Pagal budistinį kalendorių 2010-ieji bus Baltojo Metalinio Tigro vyresniojo brolio metai.

Kokie tai bus metai? Tai lemia Jupiterio judėjimas Zodiako ženklais. Tigro metais jis judės Žuvų ženklu, o Žuvys yra didžioji paslaptis. Todėl 2010-aisiais pasaulį užvaldys paslaptys, mitai, pasakos, deja, ir prasimanymai, apgaulės (tikėtina – nuo liepos mėnesio). Natūralu, jog pilkieji kardinolai įgis realią valdžią, o šešėlinė ekonomika užgoš realiąją.

Bet pirmiausia Žuvys yra tikėjimas, viltis ir meilė. Jei tai saugosime širdyje, 2010-ieji neapgaus. Žuvų ženklo dominuojančios planetos yra Neptūnas, Jupiteris ir Venera. Bus svarbu dvasingumas, religingumas ir misionieriškumas. Tapsime estetais bei hedonistais – karaliaus muzika ir poezija, meilė ir vynas.

Ypač antrąjį pusmetį pravartu dažniau prisiminti, kad Žuvų ženklas viską slėps po šydu: nebus nieko aiškaus ar patikimo. Svarbu skaityti tarp eilučių ir girdėti ne kas sakoma, o kas nutylima. Mėgstantiems vadovautis intuicija ir religingiems žmonėms bus lengva, o racionaliesiems kils sunkumų. Tigro metais neverta gyventi pagal griežtą grafiką, siekti viską analizuoti, logiškai vertinti, nes vyraus iracionalumas, o protas bus nustumtas į užkulisius.

Lietuva pagal Nepriklausomybės atkūrimo horoskopą yra Žuvys, pagal etnosą – Vėžys. Mūsų šaliai ateinantieji duos gerų postūmių. Tiesa, teigiami proveržiai labiau tikėtini pirmąjį pusmetį. Laukia įtempta vasara, kupina karingų ir maištingų nuotaikų, gresia nesmagumai. Esame maža valstybė, tad mūsų gyvenimas priklauso ir nuo pasaulio įvykių.

Globaliąją politiką ir ekonomiką nemažai lemia JAV. Šiai šaliai vasara žada išbandymų, susijusių su perversmais politikoje ir ekonomikoje. Ruduo priklausys nuo to, kaip įveiksime vasaros krizę. Bent jau Lietuvos gyventojams naudingiausia būtų naujų projektų įgyvendinimą planuoti iki liepos mėnesio. Ką iki tol pasieksite, tą ir turėsite. Žodžiu, pirmąją metų pusę reikia daug dirbti, o antrąją – užimti gynybinę poziciją, saugoti tai, ką pasiekėte.

Kokie metai bus moterims? Ar galėsime leisti sau būti moteriškos, puoštis, ar turėsime galvoti, kaip išvirti iš kirvio košę?

Baltojo Tigro metai tiesiog sukurti moterims – Žuvys yra išaukštinusios moterišką grožį bei meilę. Jei ateinančiais metais įsimylėsite, galite tikėtis gražaus abipusio ryšio, o jei jau mylite, jums atsiskleis visas šio jausmo grožis.

Bus palanku dailinti ir išvaizdą – viena Tigro metų užduočių yra moteris paversti gražuolėmis! Žuvų ženklas pirmiausia padės puoselėti odą. Bandykite įvairias jai skirtas procedūras. Kita vertus, oda taps jautresnė, labiau linkusi į alergijas, todėl svarbu įvertinti produktų kokybę – jų natūralumą, ekologiškumą.

Žuvys taip pat yra siejamos su pėdomis. Moterims bus naudinga kojas puošti grandinėlėmis. Jei moteris yra dešiniarankė, grandinėlė segama ant kairiosios kojos, o jei kairiarankė – atvirkščiai. Moters grožio magija atsiskleis per pėdas, todėl patartina pabrėžti pėdas pedikiūru, grandinėle, dailiais bateliais.

Vasarą moterims patartina avėti trumpas kojinaites: jos akcentuos energinius taškus, susijusius su meilės magija, gebėjimu pritraukti vyrą. Prisiminkite aktorę Kim Basinger filme „9 su puse savaitės“. Jos baltos kojinaitės yra tokios, kokių ir reikia pagal Rytų meilės magiją.

Madai, ypač aukštajai, pranašaujama mirtis. Ar tikrai taip gali nutikti?

2009 metus valdė Vandenis. Tai buvo laisvės, kartais net anarchijos laikas, kai gausu ekstravagancijos ir paradoksų. Tigro (arba Žuvų) metų stilius ir mada bus labiau orientuoti į tradiciją bei aristokratišką, bohemišką prabangą. Svarbiausias aprangos akcentas – daugiasluoksniški, perregimi audiniai.

Tigro metais atvirai demonstruoti kūną būtų neprotinga. Tai bus galima daryti po metų, kai 2011-uosius valdys Avinas. Tigro metų spalvos, kurių reikia paisyti, jei norime prisivilioti laimę, – alyvinė, violetinė, kartais aukso.

Žuvys valdo ir „haute couture“, todėl aukštoji mada bus išaukštinta. Verčiau atsisakykite bižuterijos, rinkitės vieną, bet tikrą brangakmenį. Žuvys mėgsta tauriuosius akmenis ir prabangias medžiagas. Kitąmet moteris turi virsti paslaptinga burtininke, kvapių gėlių fėja. Stiliaus kodas būtų „paslaptinga nepažįstamoji“.

Kaip mums elgtis per Kūčias ir Kalėdas, kad visus metus lydėtų sėkmė?

Kūčios ir Kalėdos bus astrologiškai sudėtingu, įtemptu laiku. Kūčios švenčiamos su šeima, ir tai yra gerai. Bet per Kalėdas reikia saikingai vartoti alkoholinius gėrimus, vengti gausių susibūrimų. Nemenka tikimybė nukentėti minioje, nuo ugnies, agresijos. Patarčiau šias šventes sutikti tyliai ir ramiai.

Bus labiau tikėtinas kartų konfliktas. Tėvams reikėtų prisiminti, kad jie kažkada buvo jauni, todėl turėtų būti pakantesni, geranoriškesni savo atžaloms. O visiems prireiks daugiau abipusės pagarbos. Per šias šventes pasisaugokite peršalimo ligų ir traumų, kurios susijusios su griuvimu, – rinkitės patogią ir saugią avalynę.

O kaip geriausia sutikti Naujuosius metus? Gal ši šventė bus šviesesnė?

Šypsokitės – rytoj bus dar blogiau, – atsako astrologė, mėgstanti juodąjį humorą. – Prieš pat Naujuosius įvyks Mėnulio užtemimas Vėžio ženkle. Maksimali jo fazė bus 21 val. 23 min. Užtemimas siejamas su apribojimais, jis reikalauja saiko. O kaip to reikalauti per Naujuosius? Nebent žmogus – abstinentas. Tad šiuo metu konfliktai per alkoholį itin tikėtini.

Patarimas bus toks pat kaip ir per Kalėdas: šventę sutikite nedidelėse draugijose, taikiai ir ramiai. Per Naujuosius bus nemenka tikimybė susipykti su mylimaisiais, gerais draugais. Jei bendraudami jaučiate įtampą, patarčiau Naujuosius sutikti atskirai. Užtemimai siejami su fatališkomis pasekmėmis ir, jei tuomet susipyksite, galite ir nebesusitaikyti.

Užtemimai stiprina iliuziją, kai užtemsta net tik dangaus šviesulys, bet ir mūsų sąmonė, atbunka intuicija, todėl galime prisigalvoti nebūtų dalykų. Verčiau jau besąlygiškai tikėkite meile ir mylimaisiais. O Naujųjų sutikimas bus saugesnis bei sėkmingesnis, jei atsižvelgsite į Baltojo Mėnulio – angelo sargo – padėtį Zodiake.

Dabar jis yra Jautyje, tad bus svarbu pagerbti šio ženklo principus, iš kurių svarbiausi yra taika, ramybė, gerovė, tradicijos. Jaučiui svarbu sotumas, tad stalas turi būti gausiai nukrautas, bet svarbu rinktis lengvai virškinamą, švelnų, sveiką, tradicinį maistą.

Jaučiui tinka sena gera namų klasika. Prisiminkite šalis, kurios siejamos su Jaučio ženklu: Švediją, Daniją, Šveicariją, Australiją. Tai yra taikios, ramios gerovės šalys. Per šventes galite pasinaudoti ir šių šalių stilistika, virtuve. O tie, kurie jau turi bilietus ir Naujuosius sutiks minėtose šalyse, gali laikyti save laimės kūdikiais.

Gerai, jei interjere ir aprangoje dominuos Jaučio mėgstamos pastelinės spalvos bei papuošalai iš tauriųjų metalų ir brangakmenių.

O ko vengti, parodo Juodasis Mėnulis. Dabar jis Vandenyje, tad derėtų atsisakyti eksperimentų ir naujovių. Vandenis siejamas ir su elektra, tad per šiuos Naujuosius būkite atsargesni su elektros prietaisais, apšvietimu. Reikėtų vengti ir ryškios elektrinės bei juodos spalvų derinio tiek aprangoje, tiek interjere.

Ko iš ateinančių 2010-ųjų tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui?

Avinams metai bus gana sudėtingi, bet gimusiems Tigro, Arklio ar Šuns metais blogieji aspektai bus sušvelninti. Į šią pastabą turėtų atsižvelgti visų Zodiako ženklų atstovai, gimę minėtais metais. Avinams reikia kaupti informaciją, nieko nekeisti ir laukti kitų metų.

Karštakošiams Avinams Tigro metai bus nelengvi, jie turės išmokti nuraminti savo ūmų būdą, būti kantrūs, žodžiu, viso to, ko jie labiausiai nemėgsta daryti – tylėti ir laukti. Ypač vasarą jie gali nukentėti per savo karštakošiškumą, netikėtą agresyvumą, norą viską keisti. Jiems reikia įsiklausyti į savo nuojautas, sapnus ir neskubėti. Kitaip Avinas virs aukos avinėliu.

Jaučiams metai bus tikrai puikūs. Ypač pirmoji jų pusė iki pat birželio – auksinis jų laikas. Baltasis Mėnulis bus Jaučio ženkle, todėl viskas, kas geriausio gali nutikti, jiems ir nutiks. Bus gerų permainų, laimingų netikėtumų, naujų posūkių ir pažinčių, o bendraujant su senais pažįstamais tikėtinos geros permainos.

Tai bus laimingas laikas, kai reikės nebijoti naujovių. Jiems visur seksis. Nors Jaučiams permainos ir netikėtumai nepatinka, 2010 metais turės juos pamėgti. Tiesa, nuo liepos mėnesio geriau nieko gyvenime nebekeisti, kitaip galima sulaukti ir neigiamų permainų.

Dvyniams ateinantieji metai padės išsiaiškinti, koks yra jų gyvenimo tikslas, jie galės keisti savo gyvenimą, kad toliau judėtų reikiama linkme. Tai bus geri metai imtis aktyvios veiklos, siekti tikslų. Tigro metai jiems bus karjeros, o ne romantikos metai.

Jų auksinis laikas prasidės, kai Baltasis Mėnulis birželio 6 dieną įeis į Dvynių ženklą. Nuo tada iki pat Naujųjų Dvyniams stos šviesusis periodas. Jie daug pasieks profesinėje srityje. Bedarbiai ras darbą, o kurie jį turi, susiras geresnį, jiems labiau tinkantį. Tai yra jų profesinio augimo ir tobulėjimo metai.

Vėžių kančios laikas pagaliau baigėsi. Šiemet jie pasijus laimingi, išmintingi, į daug ką pažvelgs iš šalies, filosofiškai. O tai padės jiems pasijusti laimingesniems, nors teks pamėgti tai, į ką nėra orientuoti. Jie yra namisėdos bei patriotai, vengiantys bėgti už tėvynės ribų, tačiau kitąmet sėkmė jų lauks būtent užsienyje.

Tai Tigro metų paradoksas: visų Zodiako ženklų atstovai bus priversti mokytis to, kas jiems labiausiai nepatinka, bet šiemet visiems tai bus labai sveika. Vėžiams bus palanku keliauti į užsienį, ten mokytis ar leistis į piligriminę kelionę. O tiems, kurie panorės emigruoti, geriau tai padaryti pavasarį – tada jiems seksis svečioje šalyje. O antroje metų pusėje dėl užsienio gali kilti ir problemų. Vėžiams seksis siekti karjeros, jie sulauks aukštų įvertinimų ir pagarbos.

Liūtus likimas aktyviai dresuos. Niekas nepaisys jų norų ir valios, jiems reikės ne tik per virvelę šokinėti – ir per degantį lanką liuoktelėti! Liūtams teks išmokti būti drąsiems ir valingiems, mažiau žvalgytis į praeitį.

Tigro metais jiems teks deginti tiltus, su kažkuo jau atgyvenusiu atsisveikinti. Reikės atsikratyti nereikalingos naštos. Kaip oro balionas pakiltų, jei pilotai neišmestų smėlio maišų? Liūtams, kurie mėgsta ekstremalius pojūčius, riziką (tik reikėtų vengti rizikingų investicijų, nes patirs didelių nuostolių), metai suteiks ir džiugių dalykų, o štai ramiai snaudžiantiems Liūto ženklo atstovams nepatiks: jų ramus miegas retsykiais bus nemandagiai sutrikdytas.

Mergelių laukia gana ramus laikas. Šie metai joms buvo juodo darbo metas, tai kitąmet šios darbštuolės galės pailsėti ir atsipalaiduoti. Įtampa darbe nuslūgs, sumažės darbų krūvis, gal tik vasarą joms geriau būtų eiti atostogauti (jei nori išvengti problemų).

Tigro metai Mergelėms bus susiję su partneryste, santuoka. Geriausia porą išsirinkti pirmąją metų pusę. Palankiausia tuoktis – kovą, balandį ir gegužę. Baltojo Tigro metai Mergelėms – santuokos, santarvės, meilės metai.

Svarstyklių taip pat laukia netradiciniai metai. Mergelėms Tigro metais bus galima pasiūlyti: „Pailsėk, tegu kiti už tave darbus nuveikia“, o Svarstyklėms viskas bus priešingai. O joms patinka, kai joms padeda (ypač kai jų darbus nudirba kiti). Tačiau teks dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti. Ir ne tik už save, bet ir už kitus.

Nors Svarstyklių entuziazmas gęsta, kai tenka dirbti vieniems, Tigro metais teks tai daryti nesispyriojant. Ir dar – jos privalės apriboti visuomeninį gyvenimą, nors tam greičiausiai ir taip nebeliks nei laiko, nei jėgų.

Skorpionų irgi laukia kupini įtampos metai, nes jie turės būti… laimingi. Skorpionai priklauso katastrofų ženklui, ir pavojai, įtampa, nesėkmės – natūralus būvis, o štai taika, ramybė, laimė, ypač meilės srityje – jau negerai. Nejaugi nereikės kentėti? Deja, ateinančiais Baltojo Tigro metais kaip tyčia seksis meilės reikalai.

Apskritai 2010-ieji jiems bus sėkmingi! Tai bus palankus metas laimingai įsimylėti ir pamąstyti apie vaikus. Geriausia tai padaryti pirmojoje metų pusėje, ypač pavasarį. Gal tik vasarą Skorpionai kiek atsigaus – įkvėps taip katastrofų ženklui reikalingo nerimo, nes tai bus gana pavojingas ir nesėkmingas laikas, kai bet kas gali nutikti. Ypač birželį ir rugpjūtį gresia sudėtingi konfliktai, avarijos, traumos.

Šauliams taip pat teks trauktis iš lyderių pozicijų ir užleisti savo kėdę kitiems, nors jie ir liks idėjiniai autoritetai. Tai bus savotiški „antikarjeros“ metai. Šauliai bus pirmieji, kuriuos gali atleisti iš darbo. Išsaugoti savo darbo vietą nebus paprasta.

Kitų metų uždavinys Šauliams bus namai, šeima, tėvynė. Tad metai ne kartą įvarys jiems streso – apribojimai galios ir veiklai, ir kelionėms (o Šauliams juk užsienis, tolimos kelionės ar bent jau viešnagės pas draugus – šventas dalykas). Tačiau jie turi atminti, kad Tigro metais sėkmė ateis per namus ir šeimą. Vasarą jie turės būti atsargūs ir nesivelti į meilės romanus, nes grės audringos skyrybos.

Ožiaragiams Tigro metai irgi kels reikalavimų, kuriuos įvykdyti bus nemalonu ar neparanku. Astrologijoje Ožiaragis yra senatvinis ženklas, siejamas su branda. Jie yra tarsi Zodiako pensininkai, kurie daug ką pasiekę, viską žino ir išmano, jau stovi kalno viršūnėje ir žvelgia į apačią. Tačiau Tigro metais Ožiaragiai bus priversti leistis žemyn į kalno papėdę, tapti vaikais, paaugliais, visko mokytis ir dar klausyti kitų pamokymų.

Patarčiau tam nesipriešinti bei „mokytis, mokytis, ir dar kartą mokytis“. Ožiaragiai privalo tobulinti profesines žinias, vasarą jie gali netekti darbo, todėl turi labai saugotis ir kelti kvalifikaciją.

Vandeniams sunkusis laikas tęsis tol, kol Juodasis Mėnulis paliks jų ženklą. Tai bus karminių skolų grąžinimo metas, todėl nereikia stebėtis, kad kiti vis kažko nori, reikalauja, kad tenka kitiems vis ką nors duoti, ir neaišku, už ką. Šiuo atveju geriau atiduoti savo noru, nes likimas prievarta atims dar daugiau.

Užsiimkite labdara, aukokite, darykite gerus darbus. Žinokite, kad bet kurią akimirką gali nutikti bet kas. Tad mažiau planuokite, mažiau tikėkitės – taip patirsite mažiau nusivylimų. Pagrindinė Vandenių užduotis 2010 metais – išmokti gyventi šiandien, o ne rytoj. Antrojoje metų pusėje jie atsigaus, išspręs problemas su vaikais, taip pat susijusias su meile. Gresia ir laimingas įsimylėjimas.

Žuvys – šių metų karalienės. Iki birželio jos tokiomis ir jausis. Negaiškite laiko! Vasarą Žuvų ženklo atstovai trumpam praras lyderystę Zodiake, jų gyvenime atsiras šiokių tokių sunkumų, netikėtumų – irs taip gerai parengti planai. Nuo liepos jų ženkle jau bus Juodasis Mėnulis, ir Žuvys susidurs su tamsiąja savo likimo puse. Prasidės karminių skolų grąžinimo etapas.

Rudenį Žuvims kiek palengvės, jos net pajus pagerėjimą, tačiau nepervertinkite savo jėgų bei galimybių – juk Juodasis Mėnulis jūsų ženkle! Ir dabar taps svarbu išsaugoti geruosius ankstesnius laimėjimus bei reputaciją: rūpinkitės, kad neprarastumėte gero vardo.

Lankytojų komentarai

11 komentarai Palmira Kelertienė: 2010 metų horoskopas

 1. Arijana@ 2012-06-29

  Gal kas nors zino Palmiros kontaktus? Kiek zinau ji sudarijeja ir asmeninius horoskopus…?

 2. Skirma 2010-10-29

  Na, taip, metai laaaaaabai sunkus, bet juk kiekvienas mes individualus, tad….. Bet esme ta, kad vandeniui ir sauliui sie metai tik vienos pamokos ir jokios prosvaistes gerumui :(

 3. Monika 2010-10-05

  Tikrai čia shit, kitose tinklapiuose visa tiesa sako …o čia tai shit.

 4. saulys 2010-09-19

  tai visiska teisybe, as kiekviena diena skaitau, ir visados teisybe raso

 5. as 2010-08-30

  nesamone visiska…

 6. Andius 2010-08-14

  Sveiki.viskas beveik atitiko.Aciu.

 7. Vandenė 2010-07-23

  Cia viskas teisingai tik nebutinai turi tikti visiem nes jai sudarytu pagal jusu gimimo data ir valandas o tada pamatytumet kokia tiesa;)

 8. kas per nesamone... Ka sake tai visiska netiesa, man(jauciui) buvo tikriausiai vieni logiauiu metu.... :( 2010-07-22

  sakau

 9. tomas 2010-04-17

  jautis,nu ce tai pasake palmyra(metai puikus)nei velnio,patys blogiausi metai gyvenime,nei zodzio neatitinka man

 10. K@rina 2010-02-14

  kaip ir tiesa

 11. Kate 2010-01-06

  nesamone!!!

Rodyti daugiau komentarų