Ką dovanoti Dvyniams?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Dvyniams? Šnekūs, energingi ir madingi. Dvynius nudžiuginsite įteikę arbatos rinkinį – kad turėtų kuo vaišinti nuolat paplepėti užsukančius draugus.

Komunikabilus ženklas liks patenkintas bet kuo, kas palengvina bendravimą – užrašų knygele telefono numeriams ir adresams, stilinga internetine kamera ar net nauju mobiliuoju telefonu. Moteriai puikiai tiks talpi margaspalvė rankinė, kurioje tilptų nakvynei pas draugus reikalingi daiktai. Dėl nuolatinio bėgimo dvyniai neretai patys kenčia dėl išsiblaškymo, tad pravers dėmesį sutelkiantys stalo žaidimai, dėlionės ar jogos užsiėmimų abonementas.

Moterims

Patarimas vyrams, pamilusiems Dvynę: dovanokite savo išrinktajai geltonų smulkių gėlių puokšteles, puoštas vijokliais, netikėtomis šakelėmis, smulkiais švelnių atspalvių susuktais kaspinėliais. Svarbu, kad gėlių puokštė pasižymėtų įvairove. Jei dovanosite kvepalus, orientuokitės į ryto gaivą ir besipinančių, laipiojančių augalų kvapus. O dėl pakuotės – Dvynių ženklo panelėms ir ponioms patiks nedideli flakonėliai, taisyklingos keturkampės ar kvadratinės formos, gelsvos ar dangiškai skaidrios spalvos.

Ekstravagancija ir dovanojančių rankų meilė – būtina. Ir niekuomet nesuklysite, dovanodami pirštines. Daug brangių, spalvingų pirštinių.

Vyrams

Kažkas sentimentalaus ir nostalgiško. Nuotraukų albumas, paauglystėje gerto portveino butelis. Skaitmeninis fotoaparatas. Didelis paveikslas su tėviškės kraštovaizdžiu ar senelio fotoportretas. Konjako dėžė. Guminė valtis. Priemonės pirčiai. Tik nesakykit Dvyniui, kiek kainavo, nes mirtinai įsižeis, jei pigiau, nei įsivaizdavo.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Ką dovanoti Dvyniams?

 1. Daiva 2013-09-17

  Geles ,kvepalai ir aplamai kas yra ivardijama,man tinka,Aciu!!!

 2. ernesta 2010-02-05

  man patinka sis tinklalapis…

 3. dzin 2009-05-17

  tiesa!;) Ir tikrai malonu kai dovana graziai supakuota, o ne ideta i plastmasnoje mesocko su skyle.:)

 4. dvyne 2009-05-05

  nu tokios gelytes tikrai nudziugintu :)
  su kvapais ati nezinau. turi jau tikrai tikti. Geriau nerizikuot, tik dovanuot tokius, kur tiksliai zinai kad jai patiks, nes pati minejo ar panasei. bet nedidelis flakonelis tikrai geriau nei didelis.

  o apie pirstines… gal ir nieko :) net nepagalvociau, kad galetu kasnors pirstines man dovanot, butu staigmena, o staigmenas mes mylim :))

Rodyti daugiau komentarų