Ką dovanoti Jaučiui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Jaučiui? Tai praktiškas, taupus ir gerą virtuvę dievinantis zodiako ženklas.

Jiems tiks ir patiks viskas, kas leis pasijusti kulinarijos ar konditerijos virtuozu: gerų prieskonių rinkinys, receptų knyga, o jei galite sau leisti – virtuvinis kombainas ar puodų rinkinys, taip pat dekoruotos taurės ar dailūs serviravimo įrankiai. Nenuvilsite ir įteikę simpatišką kiaulę – taupyklę. Daugelis jautukų abejingi adrenalinui ir labiau už viską vertina pastovumą bei patogią rutiną. Puikiai tiks mėgstamo žurnalo prenumerata, minkštas chalatas ar šilta pižama – viskas, kas leis patogiai tinginiauti sekmadienio rytą. Taip pat vargu ar atsiras jautis, abejingas muzikai ir dailei, tad jį tikrai nudžiuginsite kokybišku klasikinės muzikos kompaktiniu disku, antikvarine smulkmena ar meno kūriniu. Jaučiai mėgsta gražius daiktus, tad įteikdami dovaną būtinai ją gražiai supakuokite.

Moterims

Tauro ženklo moteris nudžiugins apyrankė, kosmetikos rankinė, pilna kremų, šampūnų, šepetėlių, teptukų. Tinka skrynelė su saldumynais ar tikromis monetomis. Tikėtina, kad Jautukei patiks gauti šalikus, megztinius. Svarbu, kad dovana būtų gražiai įpakuota.

Kaip manote, ar galima Jaučio ženklo merginai padovanoti kažką tokio, kas ją ypatingai nustebintų ir pradžiugintų? Galima! Mažytį sūrio ar šokolado gabaliuką supakuokite į stambią kupiūrą ir užriškite citrinų geltonos ar ryškiai oranžinės spalvos kaspiną ir visa tai papuoškite rožės žiedu. Įteikite su meile ir stebėkite…

Vyrams

Optimistiška knygelė apie tai, kaip praturtėti, neatsitraukiant nuo šaldytuvo. Įdomus daikčiukas su madingiausiu prekiniu ženklu. Juokingas žaislas ar intelektualus žaidimas. Naujausias mobiliojo telefono ar televizoriaus modelis. Brangios pirštinės ir kojinės.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Ką dovanoti Jaučiui?

  1. Viktorija 2012-07-04

    Ira teisybes ! :) ;P

Rodyti daugiau komentarų