Tauras

Taurai pasižymi gyvybiškumu ir ištverme, bet jei suserga – sveiksta labai lėtai. Ligos dažnai užsitęsia ir neretai tampa lėtinės.

Silpna tauro vieta – gerklė. Jiems dera pasitikrinti pas laringologą ir dėvėti šiltą šalį. Apskritai Jaučiai sveiki ir energingi, patvaresni už Avinus, Jeigu nesugaluoja, nemėgsta apie tai kalbėti. Taurai – kantrūs pacientai, lengviau už kitus iškenčia skausmus ir nepatogumus, tiksliai ir skrupulingai vykdo gydytojų nurodymus. Jie stiprūs ir tvirtai suręsti.

Vyrai dažniausiai vyriški ir plačiapečiai, moterys – stiprios, aukštos, turi gerus plaukus ir odą. Taurai linkę pilnėti, jiems būtina dieta ir aktyvus gyvenimas.

Tauro ženklas veikia gerklę, kaklą bei kaklo slankstelius, apatinį žandikaulį ir virškinamąjį traktą, todėl šio ženklo žmonės dažnai kenčia nuo gerklės, ryklės, kaklo, ausų bei lytinių organų ligų. Gimusiesiems po tauro ženklu reikėtų ypač saugotis difterito, Bazedovo ligos, anginos, astmos, o taip pat negalavimų, susijusių su persivalgymu.

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms būtina ypač saugoti ir grūdinti nosiaryklę. Persivalgius visada sutrinka medžiagų apykaita, ir dėl to gresia nutukimas.

Lankytojų komentarai

3 komentarai Tauras

  1. Gintare 2010-09-29

    Man horoskopai idomu, bet kad 100% tikeciau tai taip nera. o del sito tai teisybe raso. man paciai kaip tik sia vasara isoperavo letine angina… :)

  2. Eugenijus 2010-08-18

    Pagal kai kuriuos zmones atitinka horoskopas. Buna sutapimu,kad kazka zmones rasydami pataiko i horoskopa.Bet horoskopais mazai kas tiki. Perskaitai nusijuoki ir tiek.

  3. To U (11) 2009-07-25

    „Taurai – kantrūs pacientai, lengviau už kitus iškenčia skausmus ir nepatogumus, tiksliai ir skrupulingai vykdo gydytojų nurodymus.“ Cia gryna tiesa. „Vyrai dažniausiai vyriški ir plačiapečiai, moterys – stiprios, aukštos, turi gerus plaukus ir odą. Taurai linkę pilnėti, jiems būtina dieta ir aktyvus gyvenimas.“ vel tiesa. „Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms būtina ypač saugoti ir grūdinti nosiaryklę“ – wow…dabar kaip tik su tuo problemu turiu:-D Nu ir sutapimas…Daugiau net nzn ka komentuoti na nera viskas netiesa gal bet ir nepavadinciau tai 100% tiesa

Rodyti daugiau komentarų