Svarstyklės

Jos pasižymi atsparumu ligoms. Pagrindiniai jų priešai – šaltis ir drėgmė. Turi polinkį į radikulitą ir reumatą. Svarstyklių vyrai paprastai gražūs, liekni, aukšti. Moterys – grakščios, didelėmis akimis, jautriomis lūpomis ir banguotais plaukais. Sirgdamos pageidauja rūpesčio, dėmesio, užuojautos, linkusios simuliuoti. Svarstyklėms būtina mankšta.

Svarstyklių sveikata paprastai yra gera, nors kartais pagal jų išvaizdą to ir nepasakytum.

Svarstyklių ženklas veikia inkstus ir juosmens sritį. Labiausiai pažeidžiama šio ženklo atstovų vieta – inkstai. Būtent su jais ir susijusios dažniausios ligos – nefritas, inkstų akmenligė, uremija, šlapimo pūslės uždegimas; taip pat cukrinis diabetas, moterims – kiaušidės cista.

Šio ženklo žmonėms labai patinka dėmesys ir švelnumas, todėl jų sveikimas dažnai priklauso nuo santykių su aplinkiniais. Gydomai veikia maloni muzika ir gražios gėlės.

Svarstyklėms reikia vengti peršalimų, nereikėtų piktnaudžiauti alkoholiu ir raminamaisiais.

Lankytojų komentarai

3 komentarai Svarstyklės

  1. ausra 2014-01-07

    man atitinka man 30 turiu dvi dukrytes esu liekna sveriu tik 50 kg.,ilgi plaukai…. su nugara problemos ziaurios be vaistu jau nebepadirbu. alkoholis irgi teisybe ziaurei megstu alu ir geriu tik ji na ka ir su inkstais jau bedu turiu ir su kiausidem bedu jau turiu. gyvenu lygtais normalu gyvenima kaip ir visi tikrai nesu kokia alkoholike arba darboholike kad tiek pavarkciau darbe kad nebepaeiciau. bet Kelertienes horoskopai jau kiek metu juos stebiu visame kame atitinka ir stengiuos klausyti patarimu tikrai lengviau gyventi

  2. Rusnė 2010-10-07

    Man labiausiai patiko apie alkoholi ir raminamuosius :D idomu kam nekenktu piknaudziavimas alkoholiu ir raminamaisiais :D

  3. Sima 2009-04-28

    tiesos yra bet maziau nei 50 proc.

Rodyti daugiau komentarų