Svarstyklės

Sekse – estetai, trokštantys naujovių ir neįprastų eksperimentų, kurie leistų atsiskleisti dar nepatirtam ir užtikrintam dalykui. Beje, jos nepaprastai laikosi saugumo priemonių sekse visomis jo prasmėmis: dėl venerinių ligų, nepageidaujamo nėštumo ir pan. Be to, rūpestingi meilėje ir tarpusavio santykiuose. Svarstyklės vyrus ypač jaudina moterys, intymaus bendravimo metu demonstruojančios apatinį trikotažą.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Naminė mergaitė. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be antrosios pusės, todėl išteka ir dažniausiai pakankamai anksti. Visaip rodyk jai savo rimtus ketinimus, kad neatrodytum panašus į tuos niekšingus vėjavaikius patinus. Ji labai kaprizinga. Jai patinka nuolat įsižeisti. Nors, jei ji tave myli, nustoja įsižeidinėti, netgi stengiasi užglaistyti visus aštrius kampus tarpusavio santykiuose. Ji, kaip ir jautis, žavisi bet kokia standartine romantika ir moteriškais niekučiais. Kartais staiga ima vaizduotis esanti tuo, kuo nėra, be to, labai nevykusiai – reikėtų ją palaikyti, kad nenuteiktum prieš save. Seksas jai paprastai greitai pabosta ir mylisi ji tik tam, kad neatrodytų frigidiška, nes yra labai priklausoma nuo kitų nuomonės. Lovoje dažnai nuobodi.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Geras berniukas. Dėmesingas, mandagus. Nereikalauja perdėto dėmesio. Kuklus ir tuo pavergia. Tačiau šis kuklumas kartais tave priveda prie Edipo komplekso. Norisi paimti tą kūdikį ant rankų ir duoti jam krūtį, kad nežiūrėtų į tave visą gyvenimą nekaltomis akimis. Lovoje švelnus. Dažnai nuo perdėtų emocijų ir nuoširdumo tai būna ne seksas, o ašaringos glamonės. Apskritai nemėgsta sekso. Gali apsieiti ir be jo, tenkindamasis naminiais barščiais, šilta lovyte ir patogiu butu. Į senatvę tampa nepakenčiamas, nes įpuola į vaikystę ir rimtai ima reikalauti krūties.

Lankytojų komentarai

12 komentarai Svarstyklės

 1. Va 2010-10-23

  Na va kaip savarstyklės iškart susirūpino savo reputacija ir puolė neigt HUMORISTINĮ horoskopą, cha cha :))

 2. tut 2010-09-18

  apie vyrus svarstykles,tai grynas melas. lovoje būna nepakartojami, mylėtis nori minimum 3kartus per dieną.

 3. Karolina 2010-07-21

  Man kaip tik visi sako kad lovoje su manim fantastiška, kitaip nei su visom ir įdomu. ;DDDDDDDDDD Ir šiaip Svarstyklių merginoms reikia spontaniškumo, nuotykių. ;)

 4. Deividas 2010-03-21

  Apie vyrus visiška nesamonė. Iš savęs žinau, kad taip nėra :)

 5. J 2010-01-18

  visiska nesamone parasyta, man sekso reikia visada:D jau primale sh.. apie vyrus svarstykles..

 6. Greta 2009-07-16

  o apie vaikinus gryna netiesa,is pazystamo zinau,jis visas atvirksciai siam tekstui..

 7. Greta 2009-07-16

  man sake kad as fantastiska lovoj;D

  • Hiroshi 2012-03-09

   I really awylas liked it and hope one day i can ride it and see what that hub steering feels like.

 8. Vi 2009-06-29

  Vyro apibūdinimas tyč toč… :D

 9. meskutis 2009-04-25

  Dalis tiesos tikrai yra, nes pats su tokia gyvenau 9m.
  Norisi naujoviu ir neisbandytu nuotykiu, taciau ji vis gal geriau greituka ar kaimietiska poza….. gal cia tik man taip nepasiseko, bet jai apie tai raso vadinasi tiesa

 10. chimera 2009-03-11

  na yra dalis tiesos su tuo atsibodimu, bet kaip neduosi jei draugauji:) o del „namines mergaites“ ir nuobodumo drysciau priestarauti,kuo daugiau nuotykiu ir spontaniskumo tuo geriau, svarstykliu moterims reikia polekio:P

 11. svarstykle 2009-01-18

  na dar nieks nesake kad as nuobodi lovoje. :D

Rodyti daugiau komentarų