Tauras

Visada laukia susitikimo su savo idealu. Sekse – tradiciški ir konservatyvūs, todėl “trijų ir daugiau širdžių sąjunga” jiems – nepriimtina. Šiuo atveju egoistiški instinktai yra sveikintini, nes tauras niekada nesidalina savo partneriu.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Išskirtinai žemiška. Dievina pramogas, ypač būti su draugais. Jos nepaveiksi priesaika apie amžiną meilę. Su ja reikia būti paprastam. Tiesiog padarykite taip, kad jai būtų įdomu, padovanokite porą moteriškų niekučių, šiek tiek standartiško romantizmo. Tuomet ji bus jūsų. Svarbiausia, nereikia jos įkyriai įkalbinėti ir įtikinėti. Ji labai užsispyrusi. Vertėtų vadovautis laiko išbandyta strategija: geriau valandą pakentėti nei tris valandas įkalbinėti. Ji dažniausiai atrodo moteriška ir stilinga, kartais pakankamai protinga, tačiau per daug žemiška ir pernelyg besirūpinanti tavo įvaizdžiu. Lovoje elgiasi standartiškai, nemėgsta iškrypėliškų dalykų.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Geras ir savimi pasitikintis vyrukas. 100 proc. įsitikinęs, kad jis – vienintelis silpnos moters ramstis. Be jo niekur, net į tualetą… O jei tave įsiurbs? Reikia gelbėti! Dažnokai jam prabunda tėviški jausmai moteriai. Į kairę nuklysta tik būdamas neblaivus. Paskui labai kankinasi ir save keikia. Sekse labiausiai vertina standartą. Iš jo nelauk staigmenų. Amžinas ir nepajudinamas kaip uola.

Lankytojų komentarai

22 komentarai Tauras

 1. Jautuke 2018-10-15

  As esu jautuke ir man patinka svelnumas ar truputi grubumo,kai santykiauju.

 2. Rt 2017-12-12

  Lovoje standartiskos konservatyv is? ? Pz mano meiluziai nualptu is juoko paskaite

 3. jautukee 2010-11-29

  Visa tiesa apie mane :)

 4. ievusiukas 2010-10-03

  nu sorry bet turejau du draugus jaucius ir abu jie lovoj tikrai nera koncervatyvus, greiciau priesingai, nori isbandyti naujoves, o beto tas vienas jautukas y kaire nuklysti mego gan danai ir tikrai budamas blaivaus proto

  • Angela 2012-03-09

   Specialiai priėjau ar palaukiau, kad aouotogrnfufti būtų galima gražiai, o ne per kitus žmones. :) Nereik suprasti tiesiogiai, kad eilės laukė.. bet jei Nvidia stendas pusę ar ir daugiau laiko buvo tuščias su Crysis 2, tai prie Kinect visada mažiausiai kažkas žaidė ir dar dažnai keletas žmonių stebėdavo ar laukdavo patys pabandyti. Šalia kiti pristatymai vyko, tai žmonės išsivaikšto į juos, o per pertraukas grįžta į parodų salę. Nors kaip sakiau, visą laiką, kiek mačiau, tai prie abiejų Kinect vis kas nors būdavo. Kas tikrai galbūt šiek tiek nustebino, kad tas daiktas tikrai traukia paprastus žmones, turbūt dauguma ten ne žaidėjų..O vat prie Nvidia tai tik jei jaunimas prisėda ar kokie grynai hardcore PC fanai.

 5. ji 2010-03-19

  lovoje standartiska cia tikrai nesamone…nesutinku

 6. jautuke 2009-09-15

  Apie jautukes is mano puses beveik viskas tiesa atrode kad apie mane raso:)bet manau tik atsitiktinumas tai,nes horoskopuose nera teisybes visiems,tik sutapimai.

 7. Velniuke 2009-07-06

  hm… Kas cia per nesamone?

 8. JAUTUKE 2009-07-04

  mergaiciukes,nesureiksminkit ka cia raso ir neimkit taip i sirdi,juk is to ir daro horoskopus,kitais metais jis gali buti pakeistas.ir beje jei susirasite meile,kuri lovoj nieko gero nepadaro,tai ir pacios busit neidomios.svarbu susirasti ta kuris myli ir pamyli ;)

 9. laukinuke 2009-06-25

  na jau na…as jautuke,taciau ne tokia kaip cia raso!!!kaip tik man visiskai nepatinka standartiskas variantas,juk tai nuobodu ir neidomu!o kuo daugiau isdykauji tuo idomiau!

 10. justicija 2009-05-29

  Visiškai sutinku su vyriškuoju apibūdinimu:] Turiu tokį vieną bendraklasį, kuris labai dažnai vaizduojasi mano tėvu arba saugotoju :] Žinoma tai malonu, kad turi žmogų, kuris tave visada apgins, bet tas nuolatinis stebėjimas vargina ir varžo…

 11. Jautukas 2009-04-30

  Ech liukis horoskopas:) sauniuoliai :) ! Jautuke as laisvas imk mane :P

 12. dy 2009-04-07

  seip tai apie jautukes raso tikrai teisybe nebent jautuke butu su patikimu partneriu tada gal; siek tiek paivairins.seip tai jei nezinojot jei esi gimes zenklo pradzioje er pabaigoje tai jus nesate visiskas jautis ar dar koks zenklas o jei per pati viduriuka tai idealei turi atitikti.as esu per pati centra tai man tikrai labai daug kas sutapo.dziaugiuosi kad taip raso,nes jautis idealiausias seimos zmogus.pasiskaitykit kaip kitus zodiako zenklus ‘nudergia’ pvz liuta ar seip..

 13. azija 2009-03-26

  na as kaip Jaucio zenklo atstove kaip tik megstu ivairove ,o ne tradicinius dalykelius,idomu is kur traukia tokias nesamones?zmogus jautis tai juk ne tas kur pievoj zole tingiai kramsnoja.

 14. As 2009-03-03

  Gal ir tra kazkiek tiesos……Ber jautukes tikrai nera neidomios lovoje ir tikrai megsta daug k1 isbandyti,tik aisku su patikimu partneriu

 15. Jautuke 2009-02-04

  kaip noreciau tureti Jautuka salia saves :)

 16. Emi 2009-01-14

  nevisos jautukes jau tokios klasikines :P del bachuru tai siek tiek sutinku be ju net i tuoleta negalima…

 17. ha ha ha 2008-12-31

  apie mergas tai visa tiesa pasake xDDDD (rimtai)

 18. ta pati 2008-12-11

  lovoje elgiasi standartiskai… gal juokaujat?

 19. paniurele 2008-11-21

  na su vyriskuoju aprasymu dristu nesutikti

 20. TAURAS 2008-10-31

  NU chebra,pievas cia kazkokias rasot,slykstu net skaityti….

  • Vaniya 2012-03-12

   Kartais facebook pjaatarniusa ir geriems tikslams.. Negrai jau ne tik ebay listina krūvas pavogtų iphones, bet ir į facebook dedasi foto, kad pagaliau išpildė savo svajonę: xbox 360 su visais games pasivogė. Arba kokį +50 colių Samsung TV per Youtube filmukus rodo, kai nešasi po pora negrų.. :D Looters in Britain seem to think it’s a good idea to post pictures and movies of all the stuff they’ve been stealing during the current riots. Too bad the cops know they’re doing it. The most infamous photo to show up so far is the one pictured at right, where you can clearly see the thief’s face over the stuff he stole. However, many of the rioters have posted similar images, as well as shots of police cars being burned and other acts of vandalism/looting on sites like Facebook and Twitter. At the moment, police forces are stretched thin, but they’re apparently investigating folks that are using the sites to document their crimes.

Rodyti daugiau komentarų