Šaulys

Taip pat nori viską išmėginti sekse. Nors po vieną kartą. Neveltui Šaulio simbolis – kentaurai. Šauliai dievina orgijas. Grupinis seksas suteikia jiems įkvėpimo ir papildomos energijos. Jie apskritai gali gyventi grupinį vedybinį gyvenimą arba smagintis „karštoje” kompanijoje kur nors prie jūros ar užmiestyje.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Romantiška tiesmuka kalė. Nemoka meluoti, atvirai pasakys, ką apie tave galvoja ir kaip tau geriau pasielgti žinomoje intymioje situacijoje. Kartu apie save gali suokti tokius dalykėlius, kokie net Aukščiausiajam nesisapnavo. Dievina visokius pigius romantiškus niekalus – ašaras spaudžiančias eiles, naktinius pasimatymus prie fontano ir meilės prisipažinimus priklaupus ant kelių. Pirmam kartui padovanok jai puokštę rožių ir pasivaikščiok. Antrą dieną padovanok puokštę rožių, pasivaikščiok ir pabučiuok. O trečią paprastai ir piktai pareikalauk permiegoti. Dažnokai puola į gilią depresiją. Tuo metu geriau prie jos nelįsti. Jei pastebės, kad esi jai neištikimas – įniks į dar ilgesnę depresiją. Tačiau ji nedėmesinga, todėl ją dažnai galima mesti. Lovoje kartais labai keistai gėdijasi, bet apskritai visai nieko.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Jis tarsi jūreivis Papajus. Energingas ir kūnu, ir siela. Be to, visada. Tai, beje, gali sveikai erzinti. Stengiasi aprūpinti namus ir šeimą. Dėl to lenda į bet kokį pelningą (ir nelabai) verslą. Nešykštus. Jo pozicija – visa, kas geriausia – man ir mano šeimai. Mylisi pionieriškai – greitai ir karštai. Vis dėlto darbas jam – pirmoje vietoje. Nori vaikų ir kuo daugiau. Kad būtų kuo didžiuotis prieš viršininkus ir pavaldinius. O jei jam prigimdysi būrį nutrūktgalvių šauliukų, apibers tave auksu, kailiniais ir kurortais, niekada nenuklys į kairę jau vien iš pareigos jausmo šeimai. Sekso džiaugsmą pradės suvokti su metais, sendamas, tada, nori, bet nebegali.

Lankytojų komentarai

11 komentarai Šaulys

 1. Modesta 2011-03-12

  Kad ir humoristinis, bet jame tiesos tikrai yra ;D netgi nemazai.. man patyko.. ;p

 2. saule 2010-09-18

  Nu šakės… Mergos nemoka išgirsti juoko formos „kritikos“. Viskas čia tiesa, tik įjunkit galvas ir pažiūrėkit į save iš šono. Aišku ne po 3 pasimatymo į lovą reikia šokti, bet ir ne po 3 metų… Norėta pasakyti, kad jas galima sužavėti dėmesiu ir jos tada gali atsiduoti, o ne kad atnešė gėlių ir į lovą šoka… Negaliu patikėti kokio riboto (be vaizduotės galios) mąstymo būna žmonių.

 3. vandenis 2010-06-08

  saule kuria myliu is sono man atitinka beveik visus punktus, tik labai jau siurksciai pasakyta ;]

 4. uku 2010-06-06

  :)))) as esu saule, bet nekenciu sentimentaliu eilerasciu ir pasivaiksciojimu prie fontanu. :)) ir depresija nekankina.. o jei per trecia pasimatyma pareikalautu i lova – gautu riebu antausi su ta puokste kuria padovanojo :)))

 5. Valdas 2010-01-31

  Justai, cia tik meterys, ko dar galima tiketis :D :D :D sorry jei kuria izeisiu tiesa :D

 6. Justas 2010-01-02

  Moterys : jus pasiziurekit kas antrastej parasyta :D o ne iskarto piktinkites.. CIA JUK TIKRAI HUMORISTINIS HOROSKOPAS ar supratot?

 7. Solveiga 2009-12-15

  Nu bet jus mergos tupos, nematot, kad čia humoristinis horoskopas? ka jus skaityt nemokat ar raidžiu nepažįstat :D As šaule, bet neimu i širdi, nes čia juk juokai :D

 8. Evelina 2009-05-05

  Didesnės pievos neskaičiau. Viskas priešingai pas mane. Kaip tik nemėgstu banalių dalykų kaip čia parašyta. Tiesmuka kalė?? :D nu ka žn,nesveikai čia biškį…

 9. Marija 2008-12-27

  Idomu, ka parasytu vyrai, kai suzinotu, kad metu metus miega ne su moterimi, o su „romantiska tiesmuka kale“.
  Ir apskritai, as galvojau kad tai horoskopas apie saulio moteri, bet ne apie gyvunus.

 10. kristina 2008-11-25

  „Lovoje kartais labai keistai gėdijasi, bet apskritai visai nieko“ :D Man patiko nes ir taip aišku, kad čia nemasonė. Apskritai normalių dalykų internete nelabai galima rasti, o kai randi nesamoningus reikia žiūrėti pro pirštus ir mokėti iš jų pasijuokti

 11. Solema 2008-10-18

  Matyt, kad horoskopą sudarė vyras – esu Šaulė, bet ne pigi kalė, kurią galima įsiversti į lovą trečią dieną už puokštę rožių. Buvo bjauru skaityti. negražu įžeidinėti…

Rodyti daugiau komentarų