Žuvys

Joms jausmingumas duotas nuo gimimo. Todėl tikėtina, kad tiek vyrams, tiek moterims būdingas pakankamai didelis skaičius atsitiktinių lytinių partnerių, kuriuos jie sutinka per visą savo gyvenimą. Be to, žuvys linkusios į biseksualumą, todėl gana dažnai jaučiasi komfortiškiau bendraudami su tos pačios lyties atstovais.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Tiesiog atradimas. Jei stipriai panorėsi – permiegosi. Ji visiškai nekontroliuoja savo jausmų ir emocijų protu. Tuo tau ir reikėtų nešvariai pasinaudoti. Tau padės bet kokia jausminga frazė: slapti rašteliai, netikėtos gėlės, švelnūs prisilietimai, šnabždesiai į ausį ir t.t. Tik turėk galvoje: jos intuicija tikrai daug stipresnė už tavo džiaugsmą. Taigi net nemėgink jai meluoti. Tuo, ką kalbti, turi pats tikėti. Sau ji meluoja neįsivaizduojamomis dozėmis. Taigi jos nuomonė apie tave bus stipriai iškreipta jos pačios emocijų ir, veikiausiai, į gerąją pusę. Paprastai žuvytes „kabina“ visokie kultiniai ir religiniai dalykėliai, taigi jas būtų galima užvesti tantriniam ar dar kokiam mistiniam seksui. Lovoje labai mielos, kartais kiek sukaustytos.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Fizinis žuvies įsikūnijimas. Vikrus ir nepagaunamas. Jei eis į kairę, apie tai niekada nesužinosi. Kruopščiai tai slepia. Namuose ir šeimoje atrodo absoliučiai nuoširdus. Dažnokai puola į depresiją dėl neišsipildžiusių svajonių ir planų. Sekso srityje nuolat ieško kažko naujo, eksperimentuoja. Gali net vesti ir pridaryti vaikų, bet tai jo vis tiek nesulaikys. Vaikščios į kairę ir slapstysis. Slapstysis ir vaikščios į kairę.

Lankytojų komentarai

10 komentarai Žuvys

 1. ALEXAS 2012-01-20

  DEL EJIMO I KAIRE NESAMONE KIEK TUREJA MEILES ROMAMU,NEI KARTA,NES NENORI SULKAUKT TOKIO PAT ATSAKO……………………
  SUDINAI PARASE,MELAS

 2. Dowiliux 2011-11-25

  Visiska netiesa,neesu nei naivi ,nei sukaustyta lovoje,o religiniai dalikeliai manes nezavi. Ir tikrai emocijos neuzgozia proto.Taip ,kad vyrukai darykit isvadas :)

 3. sugoidesunee 2011-06-04

  hah ;DD tikra tiesa ;D vienam tokiam beveik buvo pavykę mane pasikabinti, nors kaip vaikinas jis man ilgą laiką nepatiko… et, tos žuvys >.<

 4. Skruzdelyte 2011-05-25

  Na turiu vaikina kuris yra zuvis, ir tikraj negaliu pasakyti, kad cia viskas realiai atitinka:)

 5. zuvis 2010-12-03

  del ejimo i kaire tai atitiko :D negaliu nukreipti minciu ir flirtavimo apie kitas :D

 6. Erlanda 2010-05-03

  Kai kas atitiko, o kai kas visiškai ne :D

 7. maze. 2010-01-01

  Na nelabai man čia tinka ;DD Na, kadangi esu užsispyrusi kaip avinas ir gyvenu savo principais tai ne taip jau ir lengva su manimi. Tai nemanau, kad atitnka man čia kas nors. Tiesiog dėl juoko nebent ;D

 8. ramune 2009-12-08

  Jei stipriai noresi tikrai permiegosi, va cia tai sokiravo.Kaip tik romantikai ne man…
  Tad is dalies sutinku kad lovoje esu miela bet tuo paciu ir sukaustyta.

 9. Ignas 2009-10-02

  Nu seip beveik visiska tiesa:)

 10. ha ha ha 2008-12-31

  Vaiksau y kaire tai ne y tema bet gan atitinka

Rodyti daugiau komentarų