Avinas

Nepailstantys eksperimentuotojai. Beveik kiekvieną kartą mėgstantys pamėginti ką nors naujo sekse. Todėl jie gali ryžtis meilei … trise. Vis dėlto avinai širdyje yra egoistai ir pavyduoliai, todėl dauguma iš jų grįžta prie monogamiškų santykių. Beje, moterys avinai gerokai laimingesnės už to paties zodiako ženklo vyrus, nes sekse jos leidžia sau viską, apie ką svajoja.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Savimi pasitikinti, išdidi asmenybė. Siaubingai užsispyrusi, savo nuomonę laiko tiesa ir perša ją visiems likusiems, ypač artimiems draugams. Jei galvoja, kad tu – kretinas, iš karto tau tiesiai tą ir pasakys… Norint ją užvaldyti, reikia parodyti, koks esi valdingas, stiprus ir savimi pasitikintis. Atmink: ji nepakenčia skystablauzdžių ir visų, nesutinkančių su jos nuomone. Iš tikrųjų jos užkariauti nereikia, ji pati nori dominuoti. Gali būti, kad ji pasiūlys tau dalyvauti orgijoje kur nors parke. Labai mėgsta seksą. Lovoje gali elgtis taip iškrypėliškai, kad galėtų būti pavyzdys bet kokiam žudikui maniakui.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Eina stačia galva per sienas savo laimės link. Nesvetimas aukos kompleksas. Jam taip dažnai tenka aukoti kažką brangaus dėl savo mylimosios. Nemėgsta vaikščioti į kairę. Mylisi nutaisęs tragišką veidą, veikiausiai manydamas, kad daro tai paskutinį kartą. Mylimoji jam turi būti vienintelė ir visam gyvenimui. Niekada tavęs nepaleis, bent jau kol kvėpuos. Avantiūristas, bet protingas.

Lankytojų komentarai

11 komentarai Avinas

 1. Erika 2020-02-24

  Kaip pirstu i aki :D

 2. Skaistė 2016-12-20

  Viiiskas atitinka!

 3. Ričardas 2015-10-03

  Tikrai,labai daug tiesos.Mieloji,Vita,aš nesuprantu,kaip tu dar gyveni jeigu neteiki reikšmės seksui gyvenime?Aš be sekso,ko gero,iš viso negalėčiau gyventi?Aplamai,nuogas moters kūnas mane varo iš proto,kaip man gražu ir kaip aš jo noriu?Ir iš viso,seksas,manau-JĖGA.Labai liuks:)

 4. Ji 2011-01-26

  Grina tiesa : D
  Tik tas paskutinis – orgijos parke, nepagalociau… : D

 5. bri 2010-12-14

  jap man viskas tinka :P

 6. Vita 2010-11-18

  Nu ir nesamone :DDDDDD
  Jau orgijos ir dar parke :D ypac man rupi :DDDDDD
  Aplamai seksui neteikiu reiksmes gyvenime.

 7. Julius 2010-07-21

  OOOOO taip. Panos, patiko man jūsų aprašymas. Gaila kad mano panelė Svarstyklės. Bet ji irgi nuostabi lovoje.

 8. ju 2010-03-26

  tai jau tikrai :D tiek daug sutapimu niekur dar neradau :D

 9. Fainulka 2009-10-08

  Nu bet visa tiesa apie moteris :D nesitikejau :D

 10. Donatas 2009-05-30

  Hmm… Man visa kas geraiausia nerasta :(

 11. ruge 2009-05-21

  Na apie moteris man gal ir tinka beveik viskas… :D siaubas…

Rodyti daugiau komentarų