Ožiaragis

Paprastai tvirčiau ir saugiau ožiaragiai jaučiasi monogamiškuose santykiuose. Jie ganėtinai pavydūs ir reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Sekse jie – kantrūs ir darbštūs. Moteris Ožiaragė – stipri būtybė, tarsi vyro pradžia, nors ji patiria potraukį ir susižavėjimą… moterimis. Tačiau didelis klaustukas, kad ji galėtų ryžtis įgyvendinti tokį žingsnį. Kitaip tariant, nusižengti visuomenės priimtoms moralės normoms. Tuo tarpu vyrų ožiaragių – mažiausiai išreikštas potraukis tos pačios lyties atstovams nei kitų Zodiako ženklo vyrų. Todėl dauguma ožiaragių – heteroseksualūs vyrai.

Humoristinis erotinis moterų horoskopas

Seksualiai apsėsta ir kenčia nuo beprotiškos didybės manijos. Niekina visus žmones. Net, jei tu Einšteino ir Švarco mišinys, vis tiek neturi šansų ją gauti. Nors sekso ji nori visada, t.y., kiekvieną sekundę. Vienintelė išeitis jai – masturbacija. Beje, patiriamų orgazmų skaičius per dieną dažnokai viršija 40… Atsimink, kad jos neužkariausi merginimais ir pasimatymais. Ji pati renkasi partnerius ir visada klysta, todėl niekada nebūna neištikima. Lovoje agresyvi ir mėgsta dominuoti: darysi tai, ko ji panorės.

Humoristinis erotinis vyrų horoskopas

Didybės manija bėga iš paskos su megafonais ir transparantais. Niekina moteris kaip protingas būtybes. Mano, kad moters vieta virtuvėje ir balso teisę ji turi tik per Motinos dieną. Jeigu moteris nuklys į kairę, paliks be jokių pasiaiškinimų, sakydamas, kad tu savo virtuvinėmis smegenimis vis tiek nesuprasi jo didžiojo gyvenimo tikslo. Lovoje kartais prieina iki sadomazochizmo (žinoma, sau prisiimdamas valdovo vaidmenį). Negalvoja, kaip tau suteikti malonumą. Gali apskritai galvoti apie ką nors kita, pavyzdžiui, apie tai, koks jis nerealus „bičas“. Galima sulaikyti tik begaliniu susižavėjimu ir nesibaigiančiais komplimentais. Tačiau, jeigu jie kartosis, jis gali tiesiog išeiti nieko nepaaiškinęs.

Lankytojų komentarai

14 komentarai Ožiaragis

 1. oziarage 2013-11-15

  visiska tiesa,tik as nevisada noriu dominuoti lovoje.norisi kad ir vyras uzkariautu ir valdytu mane juk moteris esu.

 2. oziarage 2013-08-19

  Visiska nesamone parasyta apie moteris

 3. linuxa 2010-11-14

  jau apie vyra oziaragy tai tikrai perdeta, mano vaikinas oziaragis, kartu du metai, ir NE KARTO nebuvo taip kad jam lovoje nerupeciau, jam net sunku baigti jei as lieku nepatenkinta. nera taisykliu beisimciu.

 4. sss 2010-09-08

  moterims visai netinka, bent is patirties zinau, turiu panele oziarage, tai cia aprasyta visiska priesingybe….

 5. OZIARAGE 2010-01-24

  Kad ir humoristinis,bet lb atitinka,atitinka mane:))))

 6. EdvinuX 2010-01-01

  pzdc nesamone…

 7. adomas 2009-09-13

  lochai ka cia blt ishsidirbinejat , !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Jolanta 2009-08-17

  kad kas sekunde galvoju apie seksa,tai tiesa,kartais net darbe susikaupt negaliu,vis pridarau klaidu.Negaliu susirast tinkamo vyro,jie lb salti lovoj,bent jau netinkamus susirandu..Orgazmu visada moku patirti daugiau..Nors tai jumoristinis horoskopas,bet daug tiesos..

 9. ozkarage 2009-07-27

  ko jus cia prisikabinot prie tu 40 kartu negi esat kvailos nemokat skaityt ir nematot kad ten yra humoristinis horoskopas…

 10. As 2009-05-23

  Tikra tiesa,as moteris-oziarage. Skaiciau, tai negalejau patiketi,na aisku tas skaicius 40 tai cia perdeta galbut..bet siaip jau 99% tiesa. IDOMIAI.

 11. Antanas 2009-03-09

  noreciau pabresti kad dauguma heteroseksualiu vyru buten yra ne oziaragiai kaip teigiama siame straipsnyje o butent sio straipsnio autoriu ir ira PYDERAS. :)

 12. laura 2008-12-30

  Cha cha cha ;DDD nesamoniu nesamone ;DD

 13. Elena 2008-12-20

  tik visiskas idijotas gali isivaizduot, kad per diena galima parirt 40 orgazmu, tai neimanoma mediciniskai,o dar faktas jog moterys ji patiria daug reciau nei vyrai. cia horoskopas turetu but, o ne fantazija

  • emi 2011-06-22

   atsipeikek, cia humoristinis horoskopas

Rodyti daugiau komentarų