Žuvys

Žuvų ženkle Saulė baigia savo kasmetinę kelionę Zodiako ratu, todėl po juo gimę žmonės nėra apdovanoti didele gyvybine ir fizine energija.

Žuvų žmonės jautrūs, dažnai silpni ir trapių kaulų, jų pažeidžiamiausios vietos – kojos, dažnai išsisuka ar nusimuša kojas, sušlapę peršąla. Kita silpna jų kūno vieta – akys. Jiems nedera pervarginti akis, reikia lankytis pas okulistą. Labiau negu kiti zodiako ženklai linkę į mistiką. Juos lengva įtikinti. Žuvims veiksminga teigiama savitaiga.

Jiems iškylančios sveikatos problemos dažniausiai būna susijusios su emocine būsena, o ne su mikrobų ar virusų veikla. Žuvų ženklas yra “atsakingas” už pėdas, skrandį bei žarnyną ir kūno skysčius.

Kai kuriems šio ženklo atstovams dažnai gresia grybelinės ligos, bendras organizmo nusilpimas, kojų tirpimas.

Žuvims būdinga greitai priprasti prie kokio nors preparato. Todėl Žuvų sveikatai ypač pavojingas alkoholis, narkotinės medžiagos. Šiems žmonėms reikia stengtis į gyvenimą žvelgti praktiškiau.

Lankytojų komentarai

3 komentarai Žuvys

  1. karo 2012-07-29

    Visika tiesa, sergu labai daznai. Bei pedos gan daznai tirpsta :DD Susidauzau kojas belekaip :DD Dar buwau susilauziusi koja issinarinus. Nu teisybe visiska.

  2. 5 2011-02-16

    Dėl pėdų sutinku, tačiau susirgti man yra labai sunku, per metus sergu max 2 kartus.

  3. adfs 2010-10-17

    as zuvis, bet sita skiltis ne kiek neatitinka, kitos gan gerai atitinka, o sita isvis ne :)) sveikata mano daznai buna is aplinkiniu stipriausia :P

Rodyti daugiau komentarų