Žuvys

Renkasi profesiją, kurioje galėtų reikštis labiau kaip intuityvi, o ne racionali asmenybė. Šio zodiako ženklo atstovai labai talentingi, jautriai reaguoja į aplinkybes, pasiruošę keistis. Vengia spaudimo. Jaučia potraukį mistikai, nekasdieniams dalykams.

Žuvys puikiai save realizuoja, kai yra galimybė išreikšti savo fantaziją taip pat pasinerti į visus galimus jausmus ir išgyvenimus. Puikūs rašytojai, dailininkai, muzikantai ir aktoriai, gali jausti potraukį dirbti kultūros paveldo, religijos sferose. Sėkmingai darbuosis ir pedagogais, moksliniais darbuotojais. Dažnai domisi psichologija, ezoterika, joga, chiromantija, homeopatija ir pan. – dirba psichologais, netradicinės medicinos atstovais, žolininkais.

Ne pačios palankiausios Žuvims profesijos, kur reikia griežtos disciplinos ir tikslumo – kariškio, dispečerio, lakūno, finansininko, sportininko.

Žuvims dažnai sekasi ten, kur kiti zodiako ženklai patirtų visišką nesėkmę, todėl, kad vyraujantis kitoks, netradicinis požiūris į darbą žuvims leidžia rasti netikėtai geras išeitis, taip pat darbas žuvims – besitęsiantis kūrybinis procesas, todėl visuomet į bet kokią veiklą yra įnešama kūrybos kibirkštėlė.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Žuvys

  1. kamile 2014-10-13

    tira tiesa viskas apie mane:)

Rodyti daugiau komentarų