Jautis

Per daug neprieštarauja prieš sukurtas taisykles, kantrų, kartais net sekinantį ar rutina dvelkiantį darbą, tačiau tai turi atnešti stabilumo, pastovumo, gerai atlikto darbo ir žinoma pastovių pajamų garantą.

Jaučiai puikiai jausis darbuodamiesi tose srityse, kur sulauks gero atpildo, kur jaus pasitenkinimą darbo rezultatais: geri rašytojai, sugeba nuosaikiai ir daug dirbti, artistai – nebijo ilgo ir sunkaus pasiruošimo, puikūs fermeriai, gėlių augintojai, virėjai, maitinimo įstaigų darbuotojai. Gerai gali darbuotis ir užimdami inžinieriaus, apželdintojo, vidaus interjero dizainerio, matininko ir kitus panašius darbus.

Jaučiams netiks profesijos, kurios nesuteikia pastovaus ir garantuoto uždarbio, reikalauja ne tiek darbo, kiek dvasinio polėkio, mobilumo: žurnalisto, renginių vedėjo, modelio, laisvo menininko.

Savo pasirinktame darbe jaučiams svarbu jausti estetinį ir materialinį pasitenkinimą savo įdėto darbo rezultatais.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Jautis

 1. Antoshkapt 2012-07-12

  O ash dirbsiu kur tik noesiu :D tik nepastoviai :P o gal ir pastoviai :P ziurint kaip mano antra puse nores :P ;p

 2. R* 2009-06-25

  taip man irgi kazkas panasaus su dainavimu, dauguma sako ,kad grazu balsa turiu, dalyvauju koncertuose,bet menkuose, .
  taip lietuvoje sunkus laikai dabar, nznau kaip bus,nemanau ,kad as oke mergiote is mazo miestelio, galeciau tapti dainininke,nors tai mano svajone. labai to noriu, bet nezianu ar tai imanoma

 3. Leona Saburovaite 2009-05-10

  as zinau kad as busiu dainininke ir to labai noriu as dainuoju nuo 9 metu pradedama nuo klasikos iki jazo ir veliau rimtesnes muzikos.anglyjoje gyvenu nuo 1.5 metu ir nepavydziu tiem kurie gyvena lietuvoje nes girdejau ten ne kaip sekasi… :(

 4. Ingrida 2008-11-24

  Man atitinka profesijos skorpionui,as busiu chirurge,ir to labaj trokstu…

Rodyti daugiau komentarų