Tauras

Kasdien norite atrasti vis naujų skonių ir negalite praeiti pro saldumynų parduotuvę, o sportuoti nepatinka. Ramiam, sėsliam, skaniai ir daug pavalgyti mėgstančiam Jaučiui taip maitinantis sunku išsaugoti dailią figūrą.

Patarimas. Jums tinkamiausia – italų virtuvė (spagečiai, daugiaryžis, lazanijos), tik nepiktnaudžiaukite riebiais padažais. Toks maistas teikia energijos ir ilgam pasotina. Be to, atpraskite valgyti prieš miegą! Kadangi mėgstate prisikirsti iki soties, per naktį organizmas nespėja sudeginti kalorijų pertekliaus.

Vakarienei rinkitės lengvą maistą, tarkim, lėkštelę šviežių salotų su tunu. Kad nekamuotų alkis, į valgiaraštį jtraukite ląstelienos turinčių produktų (grūdėtosios duonos, košių, daržovių ir vaisių). Virškinimas pagerės ir greičiau kris svoris, jei kartą per savaitę darysite iškrovos dieną ir gersite imbierų ar kmynų arbatos. O saldumynus keiskite vaisiais, nekaloringais pieno desertais.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Tauras

 1. pust... 2010-11-27

  man tai atrodo lb geri patarimai reikes isbandyt..! :DDDD

 2. Gintare 2010-09-29

  Siaip teisybe :) o del sporto tai reikia priprasti, po to jau bus lyg yprotis ir viskas eis savaime…

 3. Kleo 2009-05-25

  Valgyti tai tikrai megstu. O ypac saldumynus. Bet, kad sportuoti nemegstu tai nesamone. Lygiai taip pat kaip megstu pavalgyti, taip pat megstu ir pasportuoti.

 4. e 2009-03-01

  o cia jau visiskai neatitinka

Rodyti daugiau komentarų