Jautis

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis mėgaujasi gyvenimo malonumais. Jie trokšta saugumo ir patogumo, atsipalaiduodami jaukioje savo namų aplinkoje. Jie vertina jausmus ir mėgavimąsi materialiais dalykais. Jautis greičiausiai stengsis paplušėti iš peties, kad jų namai būtų patrauklūs. Jie taip pat pasižymi gydūno savybėmis ir itin spinduliuoja gerumu.

Nors išoriškai jie yra tylūs, beveik pasyvūs, taurai turi stiprią valią ir kartais gali būti gana užsispyrę ir galbūt šiek tiek nepalenkiami dėl savo mąstymo. Jaučiai taip pat linkę būti mylintys, nuolankūs ir lojalūs. Atrodo, kad materialinė nauda jiems lengvai pasiekiama, ir jie sugeba gyventi gerą gyvenimą dėl to pernelyg nesijaudindami. Jautis yra praktiškas ir daro tikslingą, produktyvią ir stabilią įtaką sau ir visiems aplinkiniams.

Stiprybės: patikimas, kantrus, praktiškas, atsidavęs, atsakingas, stabilus.

Silpnybės: užsispyręs, turintis nuosavybę, bekompromisis.

Laimingi skaičiai: 2, 6, 9, 12, 24

Valstybės: Kipras, Tasmanija, Airija, Kapris, Rodas, Graikijos salos, Kuba, Rytų Timoras, Serbija, Tanzanija, Pietų Afrika ir Jemenas.

Gyvūnas: arklys.

Augalas: dedešva.

Akmuo: topazas.

Spalva: sodri, tamsi indigo (mėlyna).

Kvapnusis aliejus: aromatinis balzamas.

Tinkamas partneris – geriausi partneriai kiti žemės ženklai Mergelė ir Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vėžys.

Netinkamas partnerisLiūtas, Skorpionas, Vandenis.

Jautis yra jausmingas, stilingas ir ištikimas

Po Jaučio ženklu gimusiuosius galima apibūdinti kaip žingeidžius, intelektualius ir patikimus žmones.

Tai nuostabūs draugai, kolegos bei antrosios pusės, nepaprastai vertinantys sąžiningumą visose gyvenimo srityse. Kartais ganėtinai užsispyrę, bet mokantys išklausyti ir priimti kito nuomonę. Jaučiai pakankamai protingi, kad nepasiduotų spaudimui, bet gali lengvai palaikyti pokalbį ir be didelių išsišokimų.

Jautis vienas labiausiai darbui atsidavęs Zodiako ženklas, kuris neleis sau atsipalaiduoti, kol neatliks jiems paskirtos užduoties. Žemės stichijos valdomi Jaučiai pasižymi jausmingumu, yra itin aistringos asmenybės. Nesvarbu, mėgautųsi prabangiais SPA malonumais, leistų laisvalaikį su mylimuoju ar bėgtų rytinį maratoną – Jautis dievina akimirkos žavesį ir stengiasi išnaudoti visus gyvenimo teikiamus privalumus.

Nesistebėkite, jei pirmasis pasimatymas su Jaučiu labiau primins įtemptą darbo pokalbį, o ne romantišką pasisėdėjimą. Tokiu elgesiu pastarieji tik siekia išsiaiškinti, ar jūs jam tinkate visu šimtu procentų. Net norėdami gero niekada nebandykite meluoti Jaučiui. Šis ženklas nepakenčia melo ir intrigų bei daug mieliau girdės karčią tiesą. nei saldų, bet klastingą melą, o patyrę nuoskaudas, jų nepamirš ilgai. Iš savo išrinktojo tikisi besąlygiško atsidavimo, todėl yra pasiryžę atkakliai ir kantriai laukti idealaus partnerio, kuris padėtų pajusti visišką pilnatvę.

Jaučiai drąsiai gali pasiginčyti net su savo viršininku, jei jam atrodys, kad patikėta užduotis neturi prasmės ar kažkas bandys nurodinėti. kokių veiksmų reikia imtis, nors Jautis tiksliai žino, ką ir kaip daryti. Čia Jaučiams itin svarbu išlikti lankstiems, o kartais ir nusileisti viršenybei, kad būtų išvengta bereikalingos įtampos darbe. Įsigilinkite į situacija ir nespręskite apie knygą iš jos viršelio. Nors sutiktas žmogus neatrodys vertas jūsų dėmesio, neskubėkite teisti. Gali prireikti laiko, kol atrasite bendrų sąlyčio taškų..

Jaučio šūkis:

Daryk tai, kas prasminga, o ne tai, kas lengvai pasiekiama.

Jautis yra:

J jausmingas
A ambicingas
U užsispyręs
T rūpestingas
I atjaučiantis
S stabilus

Stipriosios pusės

Sunkiu darbu ir atkaklumu Jaučiai sugeba užkopti į olimpo viršūnę. Savo draugų rate jie visada nori matyti tik patikimus ir lojalius žmones, todėl nesistenkite su Jaučiu susidraugauti jam pataikaudami ar kitaip viliodami. Tai įtarūs ir pastabūs žmonės, pro akis nepraleisiantys nė menkiausios smulkmenos. Lengvai nepasiduoda aplinkinių apkalboms ir patys pirmi pasiūlo savo petį tiems, kurie išgyvena sunkius laikus.

Pagrindiniai iššūkiai

Itin darbštūs, bet tuo pačiu ir tingūs. Sunku patikėti, kad tai įmanoma? Jaučio produktyvumas priklauso ir nuo jo vidinės būsenos, santykių su artimais žmonėmis ir išorinio spaudimo. Pagrindinė gyvenimo pamoka – gebėjimas paisyti įvairių požiūrių.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Jaučiai gali visiškai susikoncentruoti į savo tikslus ir aukoja viską, kad pasiektų savo. Stumdamiesi į priekį, jie neužleidžia “dominanto“ pozicijos iki iššūkiai tampa istorija. Šie žmonės yra tikrų tikriausi užsispyrimo simboliai, nežinantys, ką reiškia pasidavimas.

Santykiai

Jaučiai – aistringi, jausmingi, romantiški ir greitai įsimylintys žmonės. Jie labai mėgsta kūno malonumus. Gebėjimas flirtuoti jiems įgimtas. Jeigu jie iš tiesų myli, niekuomet neišduos, tačiau ir kito neištikimybės niekad neatleis. Jei nusikals, slėps savo nuodėmę, nes šeimos santykiai jiems itin svarbūs.

Jaučio moteris

Jei Jus traukia jautrios, jausmingos moterys – neatsispirsite Jaučio moters kerams. Jos valdanti planeta yra Venera, taigi tai paverčia ją tiesiogine meilės deive nusileidusia į Žemę! Jos natūrali prigimtis mylėti ir rūpintis, kartais net tiek, kad priverčia vyrus išprotėti!

Turėkite omenyje, kad ji yra kūrinys visa ko, kas gali būti „prie širdies“, tačiau juk visi turi trūkumų tiesa? Jos trūkumas inertiškumas arba kitaip – kartais per daug skuboti veiksmai. Be nepaisant to, jos ramus, šiltas elgesys, jautrumas ir meilė viskam, kas gražu, daro ją puikia drauge. Žinoma, jaučio moteris mėgaujasi materialiais dalykais, bet tik todėl, kad nori jog viskas aplinkui būtų „komfortiška“. Taigi, jei esate sąžiningas, tikras, mylite gyvenimą ir esate aistringas, oi … ir svarbiausia, ištikimas, galite kandidatuoti į jaučio moters širdį.

Taigi, ar esate pasirengęs šiai mylinčiai, kartais užrietusiai nosį ir užsispyrusiai Jaučio moteriai?

Jaučio vyras

Jaučio vyrai turi puikų humoro jausmą, kuris visada geba išlaikyti moteris. Jei esate elegantiškas ir stilingas, moterys netruks susidomėti jumis. Be to, jūsų požiūris niekada nepasiduoti padarys stebuklus.

Iš prigimties jaučių vyrai yra meno mėgėjai, jiems patinka gamta ir jie labai nesijaudina dėl techninių aspektų, akademinių studijų ir finansinio saugumo. Tai nereiškia, kad jie yra neišsimokslinę, tiesiog jiems vertingas tik tas mokslas, kurį gali panaudoti realiame gyvenime. Vietoj to, jie jaudinasi dėl estetinių aspektų, be to mėgsta jaustis visiškai laisvi.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Jautis nebijo rizikos ir nesikrato atsakomybės. Į priekį žengia vedimas užsidegimo bei nepalaužiamos valios.
 • Tai vienas aistringiausių Zodiako ženklų, puikiai žinantis, kaip užkariauti širdis ir tapti nepamirštamais.
 • Dvasiškai ir fiziškai stiprios asmenybės, atsparios gyvenimo negandoms.
 • Gali pasigirti nepaprasta sėkme tiek meilės srityje, tiek ir finansiniuose reikaluose.
 • Objektyviai išsprendžia problemas, kurios aplinkiniams atrodo sunkiai įveikiamos. Labiausiai pasižymi aktorystės, inžinerijos, dizaino sferose.

Lankytojų komentarai

40 komentarai Jautis

 1. jovi 2018-08-20

  o kaip sekasi Jauciam vyram su Dvynem Moterim???LAbai idomu

 2. Jura 2016-11-07

  Wow, visiska tiesa !!! Skaiciau apie save ir negalejau patiketi – kaip pirstu i kai :)

 3. Deima 2016-10-18

  Sveiki. Esu gimes 2003 09 23. Ir noriu sužinoti ar aš mergele ar svarstyklės. Nes vienur rašo kad svarstyklės o kitur kad mergelė.

  • noname 2016-10-18

   mergelė

 4. ha 2014-09-30

  Konkrečiai spėlionės, prirašyta visko prieštaringai, galima pritaikyt sau iki 50%, bet čia turbūt betkuris zodjako ženklas tiek sau galėtų prisitaikyt…

 5. jautis 2014-01-01

  CIA TAI GERAS KAIP PIRSTU I AKI.

 6. lina 2013-12-28

  tiesa bet jai nori imanoma pasikeisti

  • jautis 2016-01-28

   gali buti ir tiesa bet tai nera.

 7. as 2013-07-11

  sveiki,noreciu paklausti gal tutite atsiliepimu
  avinas ir jautuke?

  • noname 2013-07-11

   poros suderinamumą pažiūrėk

 8. TIESA 2013-01-23

  Paskutiniai 2 sakiniai mane pribaige….. visiska tiesa

 9. Vezys 2012-11-14

  Labai labai ilgiuosi savo turetos jautukes tikriausia niekada nebebusim kartu :(

  • la mujer 2013-06-01

   aš irgi ilgiuosi savo vėžiuko:(

  • la mujer 2013-06-01

   Jautukė aš:D

 10. jojjo 2012-11-12

  VISISKA TIESA!!!!!

 11. simute 2012-09-07

  Aš tuom patenkinta kad esiu jautis.

 12. Antoshkapt 2012-07-12

  Visiska nesamone >> Liaudies “išmintis” sako… <<
  kAS PER LOPAS TOKI SHUDA SUGALVOJO… iai visi jauciai esa tokia kaip ash… tada ie zino apie ka ash… bet ten vobshe nesamone…

 13. be vardo 2012-02-22

  na as esu vandeni o mano draugas jautis. mes bendraujam 2 metus bet dar nesame nei karto susipyke. ir pagal asmenini horoskopa mesvos ne idealiai tinkame vienas kitam. o ar tinkat vienas kitam geriausia suzinoti pagal asmenini horoskopa.kas internete buna parasyta labai abstrakciai. tiksliai gali pasakyti astrologas pagal jusu tikslu gymimo laika.o man jau ne karta dare asmenini horoskopa ir viskas pasitvirtino. tik jai kreipsites kreipkites i pakankamai zynoma astrologa nes yra daug sarlatanu.

 14. Tapati 2012-01-14

  Bet kaip liaudies ismintis pavare ant musu tai baik tu :DDDDD

 15. daniele n 2011-10-23

  as esu gimusi geguzes 11dienos 2000

 16. Almadride 2011-03-26

  atitiko 89% =D
  tik tikrai niekada nebuvau padlaizune =D
  gyvenu Airijoje kaip parasyta.
  jau 3metai su liutuku ir kolkas , regis , viskas ok ….

 17. anonimas... 2011-02-27

  Sveikos „jautes“ :D (moteriskos lyties atstoves) Taigi, toks klausimas jums.. Na tiksliau toms kurioms atitinka horoskopas (neskaitant liaudies isminties, nes jis neatitinka bewejk niekam). Su kokiu zenklu, draugaujete, gyvenate?

 18. lemurka 2010-12-07

  tikrai gana tikslus:) parasyta kas tinka o kas ne,o kaip yra jei abu to paties horoskopo?

 19. Evelina 2010-08-17

  o man tai patiko :) kas tiesa tas ne melas :) seima dar ir dabar terorizuoju :D

 20. Jurita 2010-08-09

  aha, pritariu kad liaudies išmintyje teisybės nėra. ;)p o šeip viskas daug maš atitinka.;)

 21. Virginja 2010-07-20

  Viskas kaip pirstu i aki:)

 22. Jautis 2010-05-05

  Beveik niekas neatitinka, nesąmonė tie horoskopai.

 23. Vaididuka:@~*** 2010-05-02

  Tiesa… N yra ir kelios nesamones bte neesme

 24. Mantas 2010-04-21

  tikra tiesa ;DD

 25. Brigita 2010-04-14

  Viskas atitinka isskyrus tai, kad jauciai padlaizunai. Jokiu budu! Niekada “nelendu“ zmonems i sikna, jei kas nepatinka- ne mano problema. Tvirtai laikausi savo nuomones ir patarciau visiems jauciams taip elgtis. Su skorpijonais ir liutais ziauriai nesutariu, o del vandeniu nezinau. Visa kita tobulai parasyta.:)

 26. Gabriele 2010-01-05

  nesutampa man visikai…
  keli gal tik…

 27. kriste 2009-12-31

  teisybe parasyta.. su vandeniu ir man nieko gero nesigavo.. su skorpionu nebandziau, o vat su liutu tai puikiai sutariu :)

 28. Euw 2009-12-25

  viskas atitinka :) tik dar neismeginau su skorpionu santykiu ir su liutu , su vandeniu nieko gero nesigavo, idomu kaip su sias sektusi :D

 29. Rugile 2009-12-24

  Pati esu Tauras. Asmeniskai man, zodis i zodi parasyta apie mane. O su Oziargiu jau metus. Geriausias pasirinkimas koks tik gali buti.

 30. Inga 2009-12-19

  Mano draugas Tauras. Deja liaudies išmintyje mano akimis nulis teisybės. Arba aš po dviejų netų draugystės vis dar su rožiniais akiniais :))))

 31. Gabrielė 2009-12-15

  Viskas kaip ir atitinka.Tik nesu padlaižūnė . ;D

 32. zivile 2009-12-11

  viskas be isimciu atitinka mane,neblogai,neblogai :))

 33. simka 2009-10-15

  teisingai sako… turiu drauge sio zenklo tai ji islaidi, vienintele isimtis buvo. antras vaikinas to paties zenklo. abu ir buves ir dabartinis, idealiai charakteristika atitinka!

 34. egle 2009-09-15

  mazai info yra

 35. kas klausia? 2008-11-03

  Labai jau visos priestaringos prognozes, viena kitai priestarauja :D

Rodyti daugiau komentarų