Tauras (Jautis)

Tauras (Jautis)
4 (80.65%) 123

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Dviguba Veneros ir Mėnulio įtaka lemia Jaučio jausmingumą ir sentimentalumą. Paprastai šio ženklo žmonės kantrūs, mokantys džiaugtis tuo, ką turi.

Siekdami harmonijos jie gali taikstytis su laikinais nepatogumais, nekreipti dėmesio į smulkmenas. Tačiau jie negali pakęsti ginčų pakeltu tonu, neteisybės, visko, kas trukdo jų vidinei ramybei. Įsiutusio Jaučio reakcija gali būti neadekvati to įsiūčio priežasčiai. Jaučiai labiau pasitiki savo jausmais, nei protu, tačiau būdami atsargūs ir pastabūs vis dėlto moka pasidaryti pačias teisingiausias išvadas, priimti optimalius sprendimus.

Jautis (tauras) žemės ženklas globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės gražūs, harmoningi.

Stiprybės: patikimas, kantrus, praktiškas, atsidavęs, atsakingas, stabilus.

Silpnybės: užsispyręs, turintis nuosavybę, bekompromisis.

Laimingi skaičiai: 2, 6, 9, 12, 24

Valstybės: Kipras, Tasmanija, Airija, Kapris, Rodas, Graikijos salos, Kuba, Rytų Timoras, Serbija, Tanzanija, Pietų Afrika ir Jemenas.

Gyvūnas: arklys.

Augalas: dedešva.

Akmuo: topazas.

Spalva: sodri, tamsi indigo (mėlyna).

Kvapnusis aliejus: aromatinis balzamas.

Tinkamas partneris – geriausi partneriai kiti žemės ženklai Mergelė ir Ožiaragis, taip pat Žuvys, Avinas, Vėžys.

Netinkamas partneris – Liūtas, Skorpionas, Vandenis.

Asmenybė

Jaučio simbolis – jo galva. Pavasaris jau galutinai įsiviešpatavo, sultingose žydinčiose pievose ganosi galvijų bandos. Didelis ir masyvus, įsitikinęs savo jėga, Jautis ramiai saugo jam priklausančią teritoriją. Te niekas neišdrįsta įsibrauti į jo valdas, kitaip turės reikalo su grėsminga jėga. Šiaip jau Jautis mėgsta ramybę ir harmoniją, jis džiaugiasi malonia aplinka. Ne veltui Jautį globoja Venera. Venerai būdingas džiaugsmas viskuo, kas gražu, pirmiausia meile, kuo ypatingai pasižymi Jaučio natūra. Venera išryškina jo nepaprastą siekimą būti kuo santūresniu bei harmoniškesniu, norą turėti tik jam vienam priklausančią teritoriją.

Jaučio ženklas priskiriamas žmogaus vaikystės fazei, kai vaikas išmoksta skirti sąvokas nuo “mano” ir “tavo”, nori turėti savo nuosavybę. Būdamas Žemės ženklu, Jautis yra lėtas, bet tvirtas. Turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol jis ištirs aplinkybes. Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Prieš susitikdamas su kokia naujove, Jautis pirmiausia viską nuodugniai apsvarstys ir patikrins. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs bičiuliai. Deja, lygiai taip pat ilgai jis būna blogos nuotaikos, jei ji jau apima Jautį.

Pirmasis dekanas (balandžio 21-30 d.)

Pagrindinis devizas – nuoširdumas. Šio dekano Jaučius traukia vaidyba, muzika, grafinis menas. Jis labai atjautus. Nesvetima filantropija (labdara). Draugiškumas, bičiuliškumas ir kilniaširdiška pagalba padaro Jautį visų mylimą. Juo visada galima pasitikėti. Pilnas realių idėjų. Jeigu viena patiria nesėkmę, lieka kita pirmajai, pakeisti.

Antrasis dekanas (gegužės 1—11 d.)

Pagrindinis devizas – organizuotumas. Dominuoja visos savybės, reikalingos vadovui. Jis duonpelnys ir organizatorius. Skleidžia entuziazmą ir optimizmą. Nuo sklindančių kibirkščių įsiliepsnoja bendradarbiavimo liepsna. Tokio Jaučio kardas – pasitikėjimas, o skydas – viltis. Nuvargęs remiasi į draugus, praradęs vilti – seka paskui juos, nelaimingas – stengiasi draugus pamėgdžioti.

Trečiasis dekanas (gegužės 12-20 d.)

Pagrindinis devizas – ryžtingumas. Šie Jaučiai sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jeigu tiki kokia nors idėja, tai tampa labai aktyvus. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi ją slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad jėga – vienybėje, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdamas griežtą charakterį, nelinkęs lengvai nusileisti. Nemėgsta kitų pasiteisinimų.

Santykiai, sveikata, karjera

Šis Zodiako ženklas yra labai kerštingas. Jautis gali būti dar ilgai įsižeidęs nepaisant to, kad kitas jo vietoje būtų seniai viską pamiršęs. Taip yra dėl to, kad visas nuoskaudas Jautis taipogi turi dešimt kartų pergromuliuoti, kol kas suvirškins. Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui neišeiti už jo galimybių ribų.

Silpnos Jaučio kūno vietos yra kaklas, gerklos ir skydliaukė, tad dažniausiai jis serga su tuo susijusiomis ligomis, pvz., įvairiais peršalimais. Profesinės Jaučio žmonių sritys: sodininkystė, taikomoji dekoratyvinė dailė, mados, medžio apdirbimas, žemės ūkis. Atostogoms Jautis turėtų rinktis įdirbtas, sukultūrintas žemes, jam vertėtų išbandyti poilsį kaime, valstiečių sodyboje.

Savaime suprantami dalykai jam yra kantrybė, gerai ir iki galo atliktas darbas, tačiau, kaip Veneros globotiniui, nesvetimi jausmai ir emocijos. Jaučiui dažnai reikia kažkokio akstino, postūmio, kitaip jis nė nepajudės iš vietos. Jo lėtas būdas, įprotis viską pasverti, gali lengvai virsti tiesiog tingumu ar neveiklumu. Jau pats elementas – Žemė – yra lėtumo simbolis, o dar prisideda ir fiksuota ženklo savybė. Taigi labai tikėtina, jog Jautis taps flegmatiku ir paskęs savo neveiklume bei rutinoje.

Jaučio moteris

Visuomet žavi, besirūpinanti savo išvaizda. Ji puiki namų šeimininkė, tiksliai žinanti ko nori materialiniu požiūriu, tačiau ne visada protinga filosofiniu požiūriu. Su šia moterimi bus ir pakilimų, ir kritimų. Ji gali būti priešinga ir kerštinga. Ištekėjusi – ištikima ir atsidavusi. Neretai tiki vienintele meile. Iš savo partnerio reikalauja absoliučios ištikimybės. Nepaisant to, kad ji rodo, jog nori dominuoti, visgi vyras turi būti jos šeimininkas. Jeigu jai bus leista visiškai dominuoti, ji paliks tokį partnerį. Moka elgtis su pinigais. Gera motina, moka auklėti vaikus, pasinaudodama savo humoro jausmu.Geresnė motina berniukams, nei mergaitėms.

Kaip ją suvilioti? Girk ją, meilikauk, truputį paerzink, kalbėk jai apie savo meilę. Dėkok jai, nes ji negali pakęsti, kai jos triūsas nevertinamas. Ji trokšta prisirišimo labiau už viską.

Jaučio vyras

Praktiškas, geros prigimties, kiek užsispyręs. Jo temperamentas sunkai išjudinamas, tačiau, jei tai pavyksta, saugokis žiežirbų. Jis pastovus mylimasis, mylintis vyras ir puikus tėvas. Mėgsta darbą, kuriame mato galutinį rezultatą, perspektyvą. Jis sugeba ypatingai mylėti. Nelabai moka tai išreikšti žodžiais, tačiau parodo veiksmais. Praktiškai supranta gyvenimą. Sekse santūrus, tačiau gilesnis, nei gali pasirodyti. Gali atrodyti nuobodus dėl ramumo, tačiau toks nėra. Malonus, tolerantiškas, paslaugus ir nuolat žavus.

Kaip jį suvilioti? Jis mėgsta komfortą. Maitink jį gerai, domėkis tuo, kuo jis domisi, išmok kartais nusileisti. Visada atrodyk patraukli ir moteriška. Nepirk drabužių, nepaklaususi jo nuomonės. Jis visada leis tau priimti sprendimą, tačiau mėgsta, kai jo atsiklausiama.

Liaudies „išmintis“ sako…

Šykštuolis, padlaižūnas ir skundikas. Linksta į tą pusę, iš kurios pučia palankus vėjelis. Superkritiškas iš prigimties. Vyras vaizduoja altruistą, moteris – kankinę, o iš tikrųjų jautis niekina žmones. Myli turtus – gyvenimo gerybes kaupia ir slaptai, ir atvirai. Egocentrikas su sadistiniais polinkiais. Apsimesdamas gerutėliu, šventutėliu terorizuoja šeimą nuo ankstyvos vaikystės iki gilios senatvės. Niekuo nepasitiki.Visų įmanomų privilegijų uzurpatorius.

Lankytojų komentarai

40 komentarai Tauras (Jautis)

 1. jovi 2018-08-20

  o kaip sekasi Jauciam vyram su Dvynem Moterim???LAbai idomu

 2. Jura 2016-11-07

  Wow, visiska tiesa !!! Skaiciau apie save ir negalejau patiketi – kaip pirstu i kai :)

 3. Deima 2016-10-18

  Sveiki. Esu gimes 2003 09 23. Ir noriu sužinoti ar aš mergele ar svarstyklės. Nes vienur rašo kad svarstyklės o kitur kad mergelė.

  • noname 2016-10-18

   mergelė

 4. ha 2014-09-30

  Konkrečiai spėlionės, prirašyta visko prieštaringai, galima pritaikyt sau iki 50%, bet čia turbūt betkuris zodjako ženklas tiek sau galėtų prisitaikyt…

 5. jautis 2014-01-01

  CIA TAI GERAS KAIP PIRSTU I AKI.

 6. lina 2013-12-28

  tiesa bet jai nori imanoma pasikeisti

  • jautis 2016-01-28

   gali buti ir tiesa bet tai nera.

 7. as 2013-07-11

  sveiki,noreciu paklausti gal tutite atsiliepimu
  avinas ir jautuke?

  • noname 2013-07-11

   poros suderinamumą pažiūrėk

 8. TIESA 2013-01-23

  Paskutiniai 2 sakiniai mane pribaige….. visiska tiesa

 9. Vezys 2012-11-14

  Labai labai ilgiuosi savo turetos jautukes tikriausia niekada nebebusim kartu :(

  • la mujer 2013-06-01

   aš irgi ilgiuosi savo vėžiuko:(

  • la mujer 2013-06-01

   Jautukė aš:D

 10. jojjo 2012-11-12

  VISISKA TIESA!!!!!

 11. simute 2012-09-07

  Aš tuom patenkinta kad esiu jautis.

 12. Antoshkapt 2012-07-12

  Visiska nesamone >> Liaudies “išmintis” sako… <<
  kAS PER LOPAS TOKI SHUDA SUGALVOJO… iai visi jauciai esa tokia kaip ash… tada ie zino apie ka ash… bet ten vobshe nesamone…

 13. be vardo 2012-02-22

  na as esu vandeni o mano draugas jautis. mes bendraujam 2 metus bet dar nesame nei karto susipyke. ir pagal asmenini horoskopa mesvos ne idealiai tinkame vienas kitam. o ar tinkat vienas kitam geriausia suzinoti pagal asmenini horoskopa.kas internete buna parasyta labai abstrakciai. tiksliai gali pasakyti astrologas pagal jusu tikslu gymimo laika.o man jau ne karta dare asmenini horoskopa ir viskas pasitvirtino. tik jai kreipsites kreipkites i pakankamai zynoma astrologa nes yra daug sarlatanu.

 14. Tapati 2012-01-14

  Bet kaip liaudies ismintis pavare ant musu tai baik tu :DDDDD

 15. daniele n 2011-10-23

  as esu gimusi geguzes 11dienos 2000

 16. Almadride 2011-03-26

  atitiko 89% =D
  tik tikrai niekada nebuvau padlaizune =D
  gyvenu Airijoje kaip parasyta.
  jau 3metai su liutuku ir kolkas , regis , viskas ok ….

 17. anonimas... 2011-02-27

  Sveikos „jautes“ :D (moteriskos lyties atstoves) Taigi, toks klausimas jums.. Na tiksliau toms kurioms atitinka horoskopas (neskaitant liaudies isminties, nes jis neatitinka bewejk niekam). Su kokiu zenklu, draugaujete, gyvenate?

 18. lemurka 2010-12-07

  tikrai gana tikslus:) parasyta kas tinka o kas ne,o kaip yra jei abu to paties horoskopo?

 19. Evelina 2010-08-17

  o man tai patiko :) kas tiesa tas ne melas :) seima dar ir dabar terorizuoju :D

 20. Jurita 2010-08-09

  aha, pritariu kad liaudies išmintyje teisybės nėra. ;)p o šeip viskas daug maš atitinka.;)

 21. Virginja 2010-07-20

  Viskas kaip pirstu i aki:)

 22. Jautis 2010-05-05

  Beveik niekas neatitinka, nesąmonė tie horoskopai.

 23. Vaididuka:@~*** 2010-05-02

  Tiesa… N yra ir kelios nesamones bte neesme

 24. Mantas 2010-04-21

  tikra tiesa ;DD

 25. Brigita 2010-04-14

  Viskas atitinka isskyrus tai, kad jauciai padlaizunai. Jokiu budu! Niekada “nelendu“ zmonems i sikna, jei kas nepatinka- ne mano problema. Tvirtai laikausi savo nuomones ir patarciau visiems jauciams taip elgtis. Su skorpijonais ir liutais ziauriai nesutariu, o del vandeniu nezinau. Visa kita tobulai parasyta.:)

 26. Gabriele 2010-01-05

  nesutampa man visikai…
  keli gal tik…

 27. kriste 2009-12-31

  teisybe parasyta.. su vandeniu ir man nieko gero nesigavo.. su skorpionu nebandziau, o vat su liutu tai puikiai sutariu :)

 28. Euw 2009-12-25

  viskas atitinka :) tik dar neismeginau su skorpionu santykiu ir su liutu , su vandeniu nieko gero nesigavo, idomu kaip su sias sektusi :D

 29. Rugile 2009-12-24

  Pati esu Tauras. Asmeniskai man, zodis i zodi parasyta apie mane. O su Oziargiu jau metus. Geriausias pasirinkimas koks tik gali buti.

 30. Inga 2009-12-19

  Mano draugas Tauras. Deja liaudies išmintyje mano akimis nulis teisybės. Arba aš po dviejų netų draugystės vis dar su rožiniais akiniais :))))

 31. Gabrielė 2009-12-15

  Viskas kaip ir atitinka.Tik nesu padlaižūnė . ;D

 32. zivile 2009-12-11

  viskas be isimciu atitinka mane,neblogai,neblogai :))

 33. simka 2009-10-15

  teisingai sako… turiu drauge sio zenklo tai ji islaidi, vienintele isimtis buvo. antras vaikinas to paties zenklo. abu ir buves ir dabartinis, idealiai charakteristika atitinka!

 34. egle 2009-09-15

  mazai info yra

 35. kas klausia? 2008-11-03

  Labai jau visos priestaringos prognozes, viena kitai priestarauja :D

Parašykite komentarą