Ožiaragis

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis yra ambicingas ir praktiškas, greičiausiai puikiai supranta socialinę atsakomybę. Jis taip pat linkęs suvokti socialines normas, galbūt netgi perdėtai. Jų įgimtas atsargumas leidžia lėtai ir stabiliai kilti virš kitų. Ožiaragis simbolizuoja materialinius pasiekimus ir prestižo, garbės bei sėkmės siekį viešosiose srityse. Taip pat gali būti, kad jų ambicijų varomoji jėga iš dalies slypi labai įsišaknijusiame nesaugumo jausme.

Ožiaragiai daro sau didžiulį spaudimą, norėdami pasirodyti, ir gali jaustis asmeniškai atsakingi už šalia jų esančius žmones. Jie galėjo nukentėti dėl varžančios ankstyvos aplinkos, o jų atitolimas gali padėti apsisaugoti nuo artumo baimės ar žemos savigarbos. Ožiaragiai iliustruoja sunkaus darbo ir pasiekimų bei tarnavimo žmonijos tikslams vertybes. Jų atpirkimas įvyksta tada, kai jie leidžia dvasiniam džiaugsmui, kurį jaučia viduje, visiškai pasireikšti grakščiais mielaširdystės veiksmais.

Stiprybės: atsakingas, drausmingas, savikontrolė, geri vadovai.

Silpnybės: žino viską, neatleidžia, užjaučia ir tikisi blogiausio.

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 22

Valstybės: Indija, Bulgarija, Meksika, Didžioji Britanija, Jungtinė Karalystė, Albanija, Afganistanas, Lietuva, Bosnija, Brunėjus, Čekija, Haitis, Nauru, Slovakija ir Sudanas.

Gyvūnas: varna.

Augalai: dagys, kanapė ir orchidėja.

Akmuo: juodasis deimantas.

Spalva: juoda.

Kvapnusis aliejus: muskatas.

Tinkamas partneris – kiti žemės ženklai Jautis ir Mergelė, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys.

Netinkamas partnerisAvinas, Vėžys, Svarstyklės.

Ožiaragis yra tvirtas, išmintingas ir orientuotas į tikslus

Ožiaragiai labai protingi, darbštūs ir nepriklausomi žmonės. Jei jau išsikelia tikslą, niekas niekas pasaulyje nesukliudys jo pasiekti ar sustoti pusiaukelėje. Šis ženklas užsitarnavęs tikro užsispyrėlio statusą, bet jie puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir stengiasi nesišvaistyti į kairę ir į dešinę

Ožiaragiams patinka, kai juos laiko pavyzdžiu kitiems, žarsto komplimentus ir laiko ikonomis. Ar Ožiaragiai gali būti kitokie? Taip, bet ribos ar griežtos taisyklės verčia jaustis suvaržytais bei trukdo asmeniniai saviraiškai. Ožiaragiai nepaprastai ambicingi, siekia karjeros ir moka uždirbti pinigus. Šiam ženklui svarbi šeimos gerovė, tradicijų puoselėjimas. Kartais besistengdami įtikti ar vaikydamiesi perfekcionizmo, Ožiaragiai gali tapti savo pačių įkaitais. Pastarieji tiesiog pamišę dėl įvaizdžio, todėl kruopščiai renkasi ne tik garderobą, o ir būsimus namus. Koncentruodamiesi tik į išorę, dažnai pamiršta apie vidinę savijautą, kas ilgainiui gali išaugti į nepilnavertiškumą, nepasitenkinimą savo gyvenimu.

Ožiaragiai dažnai nerimaują spėliodami, kokį jį mato aplinkiniai. Jiems vertėtų įsisavinti, kad pasiekimai dar nėra vienintelis rodiklis, nusakantis asmenybės vertę.

Ožiaragis gali tapti ištikimiausiu jūsų draugu bei savo humoro jausmu ūpą galinčiu pakelti pašnekovu. Šio zodiako ženklo pažinimas yra viena įdomiausių pažinties dalių. Santykiuose, Ožiaragiai visada bus pasiruošę nuraminti ir paremti partnerį, niekada nepadarydami nieko, kas paskatintų suabejoti jų nuoširdumu. Pati meilės sąvoka Ožiaragiams asocijuojasi su sunkiu darbu bei kantrybe, nuo kurių priklauso tikroji namų atmosfera. Romantiški pašnekesiai su Ožiaragiu gali akimirksniu išvirsti į įtemptą darbinį pasitarimą, bet tai tik gali padėti išsiaiškinti tarpusavio nesusipratimus, kurie kaupdamiesi perauga į žymiai rimtesnius konfliktus ar priveda net iki skyrybų.

Ožiaragio šūkis:

Galiu turėti viską, ko tik užsigeidžiu.

Ožiaragis yra:

O optimistas
Ž žvalus
I ištikimas
A atsakingas
R ramus
A ambicingas
G gabus
I intelektualus
S saikus

Stipriosios pusės

Ožiaragiai išsiskiria savo intelektualumu bei atida menkiausioms smulkmenoms. Jie nepriima atsakymo “ne“ ir neriasi iš kailio, kad tik gautų tai, ko trokštą. Atsakingas požiūris į darbą ir tikėjimas, kad pastangos visada atsiperka, skatina pasitempti visus kolegas. Tai smalsūs, žinioms bei naujovėms imlūs žmonės, visada pasirengę tobulėti, įgyti naujų įgūdžių. Ožiaragiai nesuklys, jei pasirinks su finansais ar prekyba susijusias profesijas.

Pagrindiniai iššūkiai

Ožiaragiai kitiems reiklūs tiek pat, kiek ir sau. Jie niekada nepamiršta nuoskaudų, o norintiems tapti draugais taiko itin aukštus standartus. Visgi, šiems žmonėms koją pakišti gali per siauras mąstymas, susitelkiant tik į vieną problemos sprendimo būdą. Išmokęs pritaikyti skirtingas strategijas, Ožiaragis gerokai pasilengvintų ir visą kasdienybę.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Ožiaragio atkaklumas neišmatuojamas. Atrodytų, kad jiems negalioja žmogiškosios ribos, o daugelį sustabdantis skausmas ir nuovargis visai nepažįstamos sąvokos. Nesvarbu, jei teks paaukoti laisvalaikį, dirbti naktimis, kovoti su mieguistumu, bet Ožiaragiai nė už ką nepasiduos.

Santykiai

Ištikimi ir nuoseklūs Ožiaragiai negali nutraukti santykių net su buvusiais partneriais. Jie dažnai draugauja su buvusiais sutuoktiniais, neįžvelgia tame nieko bloga ir nustemba, jeigu esami partneriai ima pavyduliauti. Jie mėgsta kontroliuoti sutuoktinį ir nesupranta, kam reikalingi įvairiausi romantiški žaidimai: gėlės, dovanos ir kitos „nesąmonės“. Svarbiausia, jų nuomone – pareigos jausmas.

Ožiaragio moteris

Tai be galo atsakinga moteris ir ji tikrai tave sužavės. Jūs visą gyvenimą ieškojote moters, kuri savyje turi viską, ko reikia ir žino, ko nori … ir taip radote ją Ožiaragio moteryje. Ši moteris gimusi lyderė ir lengvai palaiko kontrolę net visiškame chaose, jos kietas elgesys, racionalumas ir pergalingas požiūris yra tik ledkalnio viršūnė – jos moto „Aš naudoju“, kuris atspindi jos gebėjimą įvairiose situacijose pasinaudoti įvairiomis smulkmenomis, kad suvaldytų chaosą.

Jūsų šeima ją tikrai mylės. Ji tiesiog tokia tobula, jos žavesys užburiantis, tai be galo nuostabi asmenybė, moralinis kompasas ir taip, ji tikriausiai tokia viena. Tai ko gi dar laukti?

Taigi, ar manote, kad galite sužadinti Ožiaragio moters interesus?

Ožiaragio vyras

Kai kurios moterys teikia pirmenybę romantiškiems vyrams, o Ožiaragio vyrai yra būtent tokie. Šis vyras neflirtuoja šiaip sau ir nežaidžia, jis labiau mėgsta elgtis sąžiningai ir yra gana pastovus su moterimis. Moterims patinka tokie vyrai. Ožiaragio vyrai – mąstantys vyrai, kurie gali būti puikiais patarėjais. Iš tikrųjų Ožiaragio geriausia savybė yra ne patarimai, o tai, kaip jis girdi savo draugus. Jis yra puikus klausytojas ir nepriklausomai nuo to, ar klausysite jo patarimų, ar ne, jis bus su jumis.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Retai turite finansinių sunkumų. Esate ganėtinai praktiškas ir neišlaidaujate bereikalingiems pirkiniams. Pasikliaunate šeštuoju pojūčiu bei sėkmingai investuojate, sulaukdami solidžios grąžos.
 • Galite pasigirti puikia atmintimi. Iki detalių atkurtumėte pokalbį, vykusį prieš metus ar seniau.
 • Jums pavydima puikaus skonio renkantis nekilnojamąjį turtą ar įsirengiant prašmatnų namų interjerą.
 • Niekada nieko nepametate. Tvarkingai susirūšiuojate informaciją, todėl prireikus viską turite po ranka ir nepanikuojate bandydami surasti svarbų dokumentą.
 • Nepasimetate nepatogiose situacijose ir greitai atrandate tinkamus žodžius. Išvydę nusiminusį žmogų, imatės veikti, kad tik padėtumėte pasijausti geriau.

Lankytojų komentarai

42 komentarai Ožiaragis

 1. GIEDRĖ 2020-09-29

  Sutikau ožiaragi esu skorpionė ir tokia nežmoniška trauka susitikom ir patikom viskas peraugo į labai,labai stiprius jausmus.Kol vieną dieną jis man tarė kad nejaučia tokių stiprių jausmų kaip aš jam.Mūsų laikas buvo toks šiltas,geras irtobulas net nžn.ar kada nors turėsiu tokį žmogutį😍

 2. sima 2018-01-03

  Noriu vyro tokio Ožiaragio vyro laukiu ieškau

 3. Mergycka 2015-08-13

  Susiradau vaikina oziaragi,pati esu zuvis.Kai pirma karta pamaciau ji nebuvo nei man,nei jam tos meiles is pirmo zvilgsnio..Jis manim susizavejo pirmas,nors man labai nepatiko,taciau nuo jo gana nemazo demesio as ir pati isiziurejau,o po to ir isimylejau…Esame labai skirtingi zmones,labai sunku buti su oziaragiu,bet sulaukiu ir meiliu zodziu ir siltu priejimu,tik poziuris i visa kita labai skiriasi,atrodo norisi viska baigti,bet kai atsuki nugara supranti,kad negali be jo. Tiesiog traukiantis zmogus

 4. saule 2013-06-01

  Kaip apie mane rasytu tiesa

 5. ndjkd 2013-03-15

  Bet Kai pavari tiesikes apsalus

 6. gedas 2013-01-14

  Nu tokiu nesamoniu dar nebuvau skaites is 100% galiu tediuot 15% teisibes sitose pastailuose

 7. oziarageeee 2012-09-22

  Nu bet tos liaudes ismintys debiliskos…..

 8. karolina 2012-06-13

  o kaip sekasi santykiuose tarp oziaragiu ir skorpionu ??/ :) va radau berniuka oziaragi, saltokas, neatviras ir laabai demesio megejas, super savimi pasitikintis.. :) ir kartais nesuprantu ar as jam patinku istikro ar ne. :) laabai jau manes saugosi.

 9. Ella 2012-04-09

  Susipazinau su Oziaragiu, ir mane jis velniskai traukia :) as esu Saulys, mes visiskai skirtingos stichijos, ir nezinau kaip elgtis :) as megstu parodyt savo jausmus, o jis kitoks – nesuprantu, kokia taktika pasirinkti – siekti jo, ar paleisti viska pasroviui :) bet tos savybes, apie kurias cia raso, man labai priimtinos – noriu tokio vyro… tikiuosi kad viskas tarp musu isibeges ;)

 10. Oziaragiai geriausi :) 2012-04-07

  trolololololololo :):P

 11. Kita oziarage 2011-11-13

  nesakau kad oziaragiai blogi, jie malaciai, tik oziaragei su oziaragiu sunkoka :)

  • ndjkd 2013-03-15

   As esu ozeragis tokia kokia as cia aprasyta tiesa net Akiu neturiu kur det :-P

 12. oziarage 2011-08-12

  o jetus.. as pati oziarage, ir sutikau vaikina oziaragi. toks jausmas ,kad pamilau ji is pirmo zvilgsnio. zinau ,kad jam patinku irgi. dabar suku galva kaip cia ji suvilioti labiau.
  vienur raso kad ignoruociau ji,kitur kad tureciau dazniau jam paskambinti. tai ka man daryti :>.
  as esu oziaragis ant ribos, (is saulio puses), todel gal esu atviresne, tai gal man imtis iniciatyvos… ?
  jei kas nors cia skaito,gal galit duoti pasiulymu :>

  • Tomas 2011-09-20

   Butinai Zenk pirma zinksny pati jei zinai kad tu jam patinki taip pat.ner ko laukti as pats oziaragis ir man atrodo kad smagu, mane taip daug kartu panos kabino man tai patinka nezinau toks jau as oziaragis.jega mumyse!!!

  • Kita oziarage 2011-11-13

   O as siulau maut nuo jo kuo greiciau…oziaragiai vyrai ir yra tokie, kad pradesi rodys demesi pirma pripras ir ji turesi rodyti pirma nuolat, nors moteris iziarage kaip tik megsta demesio sulaukti pirma. Tad neperlipsi per save, ilgai su juo netrauksi. Jei nenori vienadieniu santykiu net neprasidek :) Kalbu is praktikos su pziaragiu teko 2,5 metu prabus ir baigesi galiausiai vis tiek skyrybomis :)

 13. Lineta 2011-01-03

  mano buves vaikinas buvo oziaragis is to aprasymo atitinka tai kad jis rimtas,nelabai saziningas ir atviras. KAdangi as Skorpionas is kart ji meciau

 14. Justinas 2010-12-31

  Na taip… :D Avinai, kaip visada, iš prigimties kovotojai susidomi tokiais, pagal horoskopą netinkamais, santykiais su ožiaragiais… :) Aš ir pats susižavėjau mergina, kuri yra ožiaragis, o aš avinas. Tai iš tikrųjų ji atrodo tokia nepasiekiama, su paslaptimi. Iš entuziazmo dar labiau norisi su ja susipažint artimiau, tokie jau tie avinai… Matyt puolam visur, kur sunku ką nors užkariaut. :D

 15. Tadas 2010-10-18

  nu nieko sau pasiskaitinejau ir akurat viskas net 100 ir dar su kaupu atitinka.tipinis oziaragis esu:D

 16. Eimantas 2010-08-12

  Pritariu, keiti mes :D didziuojuos tuo kas esu

 17. tvirta ozerage 2010-08-09

  Ozeragiai patys geriausi!!!! Ir visada bus:))) Tvirti ir nieko nebijantys, tiesos daug ir net labai!!!

 18. raguota 2010-07-26

  Ožiaragei patiko!!

 19. Wow 2010-07-15

  Pati esu ožeragis daug kas cia atitinka apie mane bet as taip manau jog neviskas nors as gal to tiesiog nepastebiu

 20. Greta 2010-07-01

  Esu ožiargis. Kai kurie žmonės man pasako, jog mano bjaurus būdas, bet ką padarysi :D Nekenčiu kai negaliu vadauti, kai daiktai ne savo vietose ir kai man nepaklusta, tada jau niekas nelyskit, nes Uraganas siautėja :D O šiaip tai čia daukas atitinka .

 21. IngrID 2010-06-24

  Tai jau tikrai,as draugauju su ozeragiu pati taip pat ozerage,sunku su tokiu zmogum,nors gal jr jam su manim sunku:)

 22. Dole 2010-06-22

  :) juokinga, bet visos surašytos savybės idealiai tinka mano vaikinui ožiaragiui

 23. EdvinuX 2010-04-05

  del tu nauju merginu kaip viena mergina cia sake, tai visi nori daugiau patirties gauti ir ieskoti tos idealiosios kartais reikia ir su kitom susipazinti kol dar nesituoki :)))

 24. badone666 2010-04-02

  ruge patikek ne tu viena tokia.. as turiu mergaite avina.. o as oziaragis :( ziauru yra bet kur uzeit ir visur perskaityt neigiamus dalykus apie siu horoskopu sajunga :( komplikuoti tie santykiai..

 25. Evelina 2010-03-31

  Ruge <— as ir turejau vaikina oziaragi. 4 metus pradraugavom ir ant galo isdave. tai va tokie tie oziaragiai vyrai. per daug savimi pasitikintys, norintys naujoviu ir nauju isbandymu, o nauji isbandymai jiems reiskia ir pabandymas su kitomis merginomis. As ir pati esu oziarage, tai mano horoskopas lb atitinka.

 26. Aurika 2010-03-16

  niu šakės nesitikėjau kad taip tiksliai galiu būti apibūdinta :D

 27. Nerkute 2010-02-25

  Pats esu oziaragis ir galvoju is kur jie tai zino :)

 28. julija 2010-01-31

  :) As oziaragis , mano vaikinas oziaragis , ir raso cia apie oziaragius tiesa, bet va neraso nieko apie dvieju oziaragiu sajunga:D

 29. Pumpurinė 2010-01-06

  draugauju su vaikinu ožiaragiu, nors pati esu avinas;] nera toks prastas derinys, kaip raso, tiesiog avinai megsta komplimentus o oziaragiai jais nesimeto, tai cia vienintelis trukumas, kurio kartais norisi- kad dazniau meile zodziais isreikstu;]

 30. EdvinuX 2010-01-01

  na daug kas atitinka bet as tarp oziaragio ir vandenio, o pagal gimimo data, mano menulio horoskopas yra saulys tai man 3 zodiako savybes atitinka. Tad esu visoks ir seip esu mielas romantikas ir vat bandau ieskoti merginos :)
  Edvinasb17@gmail.com

 31. Gi 2009-11-28

  na pasirode tiesa pati esu oziaragis, tikrai niekada negaliu nusileisti bunu griezta tiek sau tiek kitiems, uzsikraprizinu kaip nezinau kas, o tai pakenkia daugiau man nei kam kitam.. na yra tiesos :) noirs ir netikiu sitais dalykaias :)

 32. siaudine 2009-11-20

  Visa tiesa apie ožiarages!!!! mano pats geriausias draugas yra vandenis ir skorpionas!!!! visiskai nesutariu su veziais. Mano vaikinas buvo vezys jis mane trauke kaip magnetas, bet nervindavo jo poelgiai net negaliu paaiskinti kas tiksliai. Taip pat mano viena gera drauge vezys, mes ilgiau nei savaite kartu neistempiam, susipjaunam ir viskas…

 33. Ke 2009-10-04

  Mano vaikinas ožiaragis,o pati esu šaulys.Tai atitinka jo charakterį labai daug kas.:))

 34. skruzdelyte 2009-09-27

  As oziaragis, tai kai paskaiciau nusigandau. nejaugi mes tokie… nors kai pagalvoji tai tikrai namie depotem, o darbe tikrai nekenciu netvarkos. mano vyras svarstykles, gyvenam 10 metu. kai buvau pas bureja, sake kazkas nerealaus ten pas jus :)))

 35. :) 2009-08-02

  Na as pati esu svarstykles o vaikinas oziaragis… kas cia parasyta apie vyra oziaragi tai atitinka ji 100 procentu , todel pasiskaicius daros baisu kas cia gausis su mumis :))))))

 36. Ema 2009-06-06

  Aš pati esu ožiaragis. Ir visos savybės man yra tinkamos. Mano geriausia draugė yra vandenis, o ten rašo geriausiai galima sugyventi su vandeniais. :) aišku parašyta ir su kitais.

 37. E 2009-05-23

  ruge, o kaip jums sekasi kartu? kokius atitikimus, kurie aprašyti, pas savo draugą radai? nes as irgi avinas, o man patinkantis vaikinas oziaragis…

 38. ruge 2009-05-21

  Įdomu, ar tiesa apie vyrus… :) Nes aš turiu vaikiną ožiaragį, tai nežinau, kaip čia mums seksis, nes aš avinas. O man avino savybės labai tinka.. :(

  • kirvis 2012-01-16

   Abu raguočiai juk… Problem? ;DD

Rodyti daugiau komentarų