Ožiaragis

Ožiaragis
4.1 (82.62%) 122

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragio ženklo žmonės geba susikoncentruoti į esminius dalykus. Jie yra atsakingi, ir ką daro ar pasako, tai atlieka nepriekaištingai. Jie nieko lengvai nepadaro, o jų rimtumas kartais gali slėgti. Jie dideli realistai su esmės matymu.

Sąžiningumas, savarankiškumas ir dorumas jiems yra savaime suprantami dalykai. Ožiaragiu galima visiškai pasikliauti, ir jei jis kartą ką nors pažadėjo, būtinai ištesės. Jam būdingas griežtumas ir nenuolaidžiavimas, kurie nukreipti ne tik prieš kitus, bet ir prieš patį save. Jie yra reiklūs ir nedovanoja už klaidas. Jiems tik geriausia yra pakankamai gerai ir dėl to kyla pavojus, kad Ožiaragiai su savo dideliais reikalavimais užblokuos patys save.

Ožiaragis žemės ženklas globojamas Saturno. Saturno įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės itin atsargūs, besiremiantys logika.

Stiprybės: atsakingas, drausmingas, savikontrolė, geri vadovai.

Silpnybės: žino viską, neatleidžia, užjaučia ir tikisi blogiausio.

Laimingi skaičiai: 4, 8, 13, 22

Valstybės: Indija, Bulgarija, Meksika, Didžioji Britanija, Jungtinė Karalystė, Albanija, Afganistanas, Lietuva, Bosnija, Brunėjus, Čekija, Haitis, Nauru, Slovakija ir Sudanas.

Gyvūnas: varna.

Augalai: dagys, kanapė ir orchidėja.

Akmuo: juodasis deimantas.

Spalva: juoda.

Kvapnusis aliejus: muskatas.

Tinkamas partneris – kiti žemės ženklai Tauras ir Mergelė, taip pat tinka Žuvys, Vandenis, Skorpionas, Šaulys.

Netinkamas partnerisAvinas, Vėžys, Svarstyklės.

Asmenybė

Nuosaikus, susitvardantis ženklas, susijęs su filosofija, pasaulio pradžia, laiko tėkme. Ožiaragiai nelinkę kalbėti apie save, paleisti į darbą savo žavesį jiems – nesolidu. Jie geba pakilti aukščiau pasaulio tuštybės. Jie nedemonstruoja savo pranašumų, tad aplinkiniams gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog tokių ir neturi. Artimiau pažinus Ožiaragį nuomonė iš esmės pasikeičia. Ožiaragis tyliai, nekrisdamas kitiems į akis skinasi kelia link aukštumų – tiek dvasine, tiek materialine prasme. Netuščiagarbis Ožiaragis turi daug vidinės energijos, o jo atkaklumas leidžia užtikrintai pasiekti tai, ko trokšta.

Ožiaragio simbolis atkeliavo iš senų senovės. Kažkada šis Zodiako ženklas buvo įsivaizduojamas kaip nepaprastas padaras: su priekine ožkos kūno dalimi ir žuvies uodega. Taigi ir Ožiaragio simbolis – stilizuotas šios fantastinės būtybės atvaizdas.

Ožiaragio laikas prasideda ilgiausia metų naktimi. Atrodytų, jog triumfuoja tamsa ir šaltis, išsislapstė visa, kas gyva. Ėjimas pirmyn įmanomas tik dėka didžiulės drausmės ir būtinybės suvokimo. Tai dorybės, kuriomis ir pasižymi Ožiaragis. Visus asmeninius jausmus ir norus jis mano galįs paaukoti vardan svarbios užduoties. Ožiaragio moto – laikymasis pareigos, netgi paaukojant save. Žinoma, jis gal ir pasvajoja apie sėkmę ar žymią vietą pasaulyje, bet galiausiai nugali pareigos bei atsakomybės jausmai. Tai nėra savybės, įgyjamos su dideliu vargu, – toks jau jis gimsta. Tarp kitko, Ožiaragiai dažnai gimsta “seniais”, tik metams bėgant jie truputį atjaunėja ir pagyvėja. Šio ženklo žmonės dažnai nieko nenori, niekas jų nedžiugina, gyvenimas atrodo sunkus, išsivysto polinkis į depresiją. Tai – melancholiko tipas, dažnai užsispyręs, aklai įsikibęs vienkartinės patirties. Bendrauti su tokiu žmogumi nėra lengva. Tačiau nereikia pamiršti ir Ožiaragio gerųjų savybių. Tai žmogus, kuriuo galima visiškai pasitikėti: gautą užduotį bet kuriuo atveju įvykdo laiku ir tvarkingai. Be to, Ožiaragis blaiviai suvokia realybę, visada žino, ką galima padaryti, o ko ne. Tai labai taupus žmogus, bet nepakenčiantis pertekliaus.

Pirmasis dekanas (gruodžio 23-31 d.)

Pagrindinis devizas – tikslumas. Jis stengiasi atitikti standartus. Atvirumas ir teisingumas priverčia ir kitus pasitempti. Tikslumo reikalauja iš visų. Iš prigimties jis greičiausia ekspansyvus žmogus. Jam labai patinka, kai kiti reiškia jam meilę ir pasitikėjimą.

Antrasis dekanas (sausio 1-10 d.)

Pagrindinis devizas – teisingumas. Nuolat užsiėmęs pačių geriausių dalykų gyvenime paieškomis. Laisvas minutes, kurias kiti tuščiai praleidžia, jis protingai išnaudoja. Mėgsta keliauti, patirti romantiką, sužinoti naujų dalykų. Jis geras namiškis, tačiau kartais nori pabūti vienas, nes pajunta, kad svajonės ir lūkesčiai neįvykdomi. Iš tikrųjų turi būti dėkingas gyvenimui, privalo apgalvoti, ką pasiekė dabar, o ne svajoti, ko dar trūksta.

Trečiasis dekanas (sausio 11-20 d.)

Pagrindinis devizas – atjauta. Dvasinis prašviesėjimas skatina šio periodo Ožiaragį dalytis su kitais tuo, kas padėtų padaryti gyvenimą laimingesnį. Pripažinimas, kad tikrasis džiaugsmas, ramybė ir harmonija kyla iš paties žmogaus, tampa svarbiausiu jo gyvenimo atradimu. Jis tada nori viskuo pasidalyti su visu pasauliu, nes jo siela pilna atjautos, tačiau tai tik jo fantazijos blyksniai. Gyvenimas jam parodo, kad visur yra supamas materialaus pasaulio reikalavimų. Iki visiškos laimės dar trūksta meilės ir harmonijos.

Santykiai, sveikata, karjera

Meilėje jis manieringas ir neprieinamas. Seksualumas ir visi su tuo susiję jausmai, kol dar nėra įvaldyti, Ožiaragiui kelia baimę. Netgi aistra jam tėra tik jausmas, kurį reikia nugalėti. Nenustebkite, jei Ožiaragis atsiguls į lovą su vadovėliu, kad viską darytų teisingai. Reikia ilgokai stengtis, kol “prisijaukini” Ožiaragį, bet tiek pastangų įdėti tikrai verta. Kaip ir gamtoje po ilgiausios nakties vėl ima ilgėti dienos, pamažu šviesa iškovoja viršų, taip ir Ožiaragyje slypi šviesioji pusė. Jei pasiseka ją surasti, įgyjamas ištikimas, švelnus ir atsidavęs draugas, puikus meilužis.

Organizme Ožiaragiui pavaldūs kelio sąnariai.

Ožiaragis – rimtas ir sąžiningas darbuotojas, geriausių rezultatų pasiekia triūsdamas savarankiškai, be didelio vadovavimo ar priežiūros iš šalies. Ožiaragio natūrai artimi žemės darbai, užsiėmimas su metalais bei mineralais, kalnakasyba ir žemės ūkis. Tačiau gerų rezultatų gali pasiekti įvairiose mokslo srityse.

Ožiaragio moteris

Šeimyniška, ištikima, pareiginga moteris. Iš šono ji neretai atrodo šalta ir nepaliečiama, tačiau iš tiesų tėra drovi. Ji subtili, atvirai nerodo savo seksualumo, tačiau vis tiek traukia it medus. Neretai laukia savo vienintelio vyro. Sunkiai atsigauna po išsiskyrimo.

Kaip ją suvilioti? Užkariauk ją šiluma ir meile. Laikyk ją mylinčiais žodžiais, dovanomis. Leisk jai vadovauti finansais. Meilikauk jai – jai to reikia.

Ožiaragio vyras

Nesitikėkit, kad šis vyras žers komplimentus ar iš viso sugebės išreikšti savo meilę žodžiais. Jam reikia daug laiko, kad padarytų sprendimą, tačiau, jei jis tave pasirinko, gali būti tikra, kad jo sprendimas rimtas. Jis nori, kad jo mergina būtų inteligentiška, ištikima, mat galvoja, jog ir pats toks yra. Blogos savybės: gali būti šykštus, pernelyg konservatyvus, teisingas iki neatlaidumo. Ožiaragis vyras – konstruktorius. Jis ieško ir mato kelius, kaip statyti, konstruoti ateitį, pasiekti ilgalaikių laimėjimų. Turi nusibrėžęs moters idealą ir iš pirmo žvilgsnio sugeba įvertinti, ar moteris turi tas savybes, kurių jis ieško. Todėl neretai įsimyli iš pirmo žvilgsnio, tačiau dažnai ir bijo patikėti savo laime.

Kaip jį suvilioti? Atkreipsi jo dėmesį būdama šalta, elegantiška, išsiskirianti. Laikyk jo meilę būdama ištikima, šeimyniška. Sudomink jį, būdama gerai informuota apie naujienas.

Liaudies „išmintis“ sako…

Jei moteris – baisi rėksnė. Namie žandaras, darbe – tironas. Burba ir prie visko kimba. Muša vaikus ir kankina vyrą. Nusileidžia tik fizinei ar psichinei prievartai (t.y., kai gauna į kailį). Intelektualiai primityvus, be polėkio, kerštingas ir viską prisimenantis. Niekada nieko neatleidžia. Retas derinys: didybės manija + nepilnavertiškumo kompleksas + nedideli protiniai ir jausminiai gabumai. Pripažįsta hierarchiją ir ją dievina. Tik ji duoda Ožiaragiui tvirtą pagrindą ir saugumo jausmą.

Lankytojų komentarai

42 komentarai Ožiaragis

 1. GIEDRĖ 2020-09-29

  Sutikau ožiaragi esu skorpionė ir tokia nežmoniška trauka susitikom ir patikom viskas peraugo į labai,labai stiprius jausmus.Kol vieną dieną jis man tarė kad nejaučia tokių stiprių jausmų kaip aš jam.Mūsų laikas buvo toks šiltas,geras irtobulas net nžn.ar kada nors turėsiu tokį žmogutį😍

 2. sima 2018-01-03

  Noriu vyro tokio Ožiaragio vyro laukiu ieškau

 3. Mergycka 2015-08-13

  Susiradau vaikina oziaragi,pati esu zuvis.Kai pirma karta pamaciau ji nebuvo nei man,nei jam tos meiles is pirmo zvilgsnio..Jis manim susizavejo pirmas,nors man labai nepatiko,taciau nuo jo gana nemazo demesio as ir pati isiziurejau,o po to ir isimylejau…Esame labai skirtingi zmones,labai sunku buti su oziaragiu,bet sulaukiu ir meiliu zodziu ir siltu priejimu,tik poziuris i visa kita labai skiriasi,atrodo norisi viska baigti,bet kai atsuki nugara supranti,kad negali be jo. Tiesiog traukiantis zmogus

 4. saule 2013-06-01

  Kaip apie mane rasytu tiesa

 5. ndjkd 2013-03-15

  Bet Kai pavari tiesikes apsalus

 6. gedas 2013-01-14

  Nu tokiu nesamoniu dar nebuvau skaites is 100% galiu tediuot 15% teisibes sitose pastailuose

 7. oziarageeee 2012-09-22

  Nu bet tos liaudes ismintys debiliskos…..

 8. karolina 2012-06-13

  o kaip sekasi santykiuose tarp oziaragiu ir skorpionu ??/ :) va radau berniuka oziaragi, saltokas, neatviras ir laabai demesio megejas, super savimi pasitikintis.. :) ir kartais nesuprantu ar as jam patinku istikro ar ne. :) laabai jau manes saugosi.

 9. Ella 2012-04-09

  Susipazinau su Oziaragiu, ir mane jis velniskai traukia :) as esu Saulys, mes visiskai skirtingos stichijos, ir nezinau kaip elgtis :) as megstu parodyt savo jausmus, o jis kitoks – nesuprantu, kokia taktika pasirinkti – siekti jo, ar paleisti viska pasroviui :) bet tos savybes, apie kurias cia raso, man labai priimtinos – noriu tokio vyro… tikiuosi kad viskas tarp musu isibeges ;)

 10. Oziaragiai geriausi :) 2012-04-07

  trolololololololo :):P

 11. Kita oziarage 2011-11-13

  nesakau kad oziaragiai blogi, jie malaciai, tik oziaragei su oziaragiu sunkoka :)

  • ndjkd 2013-03-15

   As esu ozeragis tokia kokia as cia aprasyta tiesa net Akiu neturiu kur det :-P

 12. oziarage 2011-08-12

  o jetus.. as pati oziarage, ir sutikau vaikina oziaragi. toks jausmas ,kad pamilau ji is pirmo zvilgsnio. zinau ,kad jam patinku irgi. dabar suku galva kaip cia ji suvilioti labiau.
  vienur raso kad ignoruociau ji,kitur kad tureciau dazniau jam paskambinti. tai ka man daryti :>.
  as esu oziaragis ant ribos, (is saulio puses), todel gal esu atviresne, tai gal man imtis iniciatyvos… ?
  jei kas nors cia skaito,gal galit duoti pasiulymu :>

  • Tomas 2011-09-20

   Butinai Zenk pirma zinksny pati jei zinai kad tu jam patinki taip pat.ner ko laukti as pats oziaragis ir man atrodo kad smagu, mane taip daug kartu panos kabino man tai patinka nezinau toks jau as oziaragis.jega mumyse!!!

  • Kita oziarage 2011-11-13

   O as siulau maut nuo jo kuo greiciau…oziaragiai vyrai ir yra tokie, kad pradesi rodys demesi pirma pripras ir ji turesi rodyti pirma nuolat, nors moteris iziarage kaip tik megsta demesio sulaukti pirma. Tad neperlipsi per save, ilgai su juo netrauksi. Jei nenori vienadieniu santykiu net neprasidek :) Kalbu is praktikos su pziaragiu teko 2,5 metu prabus ir baigesi galiausiai vis tiek skyrybomis :)

 13. Lineta 2011-01-03

  mano buves vaikinas buvo oziaragis is to aprasymo atitinka tai kad jis rimtas,nelabai saziningas ir atviras. KAdangi as Skorpionas is kart ji meciau

 14. Justinas 2010-12-31

  Na taip… :D Avinai, kaip visada, iš prigimties kovotojai susidomi tokiais, pagal horoskopą netinkamais, santykiais su ožiaragiais… :) Aš ir pats susižavėjau mergina, kuri yra ožiaragis, o aš avinas. Tai iš tikrųjų ji atrodo tokia nepasiekiama, su paslaptimi. Iš entuziazmo dar labiau norisi su ja susipažint artimiau, tokie jau tie avinai… Matyt puolam visur, kur sunku ką nors užkariaut. :D

 15. Tadas 2010-10-18

  nu nieko sau pasiskaitinejau ir akurat viskas net 100 ir dar su kaupu atitinka.tipinis oziaragis esu:D

 16. Eimantas 2010-08-12

  Pritariu, keiti mes :D didziuojuos tuo kas esu

 17. tvirta ozerage 2010-08-09

  Ozeragiai patys geriausi!!!! Ir visada bus:))) Tvirti ir nieko nebijantys, tiesos daug ir net labai!!!

 18. raguota 2010-07-26

  Ožiaragei patiko!!

 19. Wow 2010-07-15

  Pati esu ožeragis daug kas cia atitinka apie mane bet as taip manau jog neviskas nors as gal to tiesiog nepastebiu

 20. Greta 2010-07-01

  Esu ožiargis. Kai kurie žmonės man pasako, jog mano bjaurus būdas, bet ką padarysi :D Nekenčiu kai negaliu vadauti, kai daiktai ne savo vietose ir kai man nepaklusta, tada jau niekas nelyskit, nes Uraganas siautėja :D O šiaip tai čia daukas atitinka .

 21. IngrID 2010-06-24

  Tai jau tikrai,as draugauju su ozeragiu pati taip pat ozerage,sunku su tokiu zmogum,nors gal jr jam su manim sunku:)

 22. Dole 2010-06-22

  :) juokinga, bet visos surašytos savybės idealiai tinka mano vaikinui ožiaragiui

 23. EdvinuX 2010-04-05

  del tu nauju merginu kaip viena mergina cia sake, tai visi nori daugiau patirties gauti ir ieskoti tos idealiosios kartais reikia ir su kitom susipazinti kol dar nesituoki :)))

 24. badone666 2010-04-02

  ruge patikek ne tu viena tokia.. as turiu mergaite avina.. o as oziaragis :( ziauru yra bet kur uzeit ir visur perskaityt neigiamus dalykus apie siu horoskopu sajunga :( komplikuoti tie santykiai..

 25. Evelina 2010-03-31

  Ruge <— as ir turejau vaikina oziaragi. 4 metus pradraugavom ir ant galo isdave. tai va tokie tie oziaragiai vyrai. per daug savimi pasitikintys, norintys naujoviu ir nauju isbandymu, o nauji isbandymai jiems reiskia ir pabandymas su kitomis merginomis. As ir pati esu oziarage, tai mano horoskopas lb atitinka.

 26. Aurika 2010-03-16

  niu šakės nesitikėjau kad taip tiksliai galiu būti apibūdinta :D

 27. Nerkute 2010-02-25

  Pats esu oziaragis ir galvoju is kur jie tai zino :)

 28. julija 2010-01-31

  :) As oziaragis , mano vaikinas oziaragis , ir raso cia apie oziaragius tiesa, bet va neraso nieko apie dvieju oziaragiu sajunga:D

 29. Pumpurinė 2010-01-06

  draugauju su vaikinu ožiaragiu, nors pati esu avinas;] nera toks prastas derinys, kaip raso, tiesiog avinai megsta komplimentus o oziaragiai jais nesimeto, tai cia vienintelis trukumas, kurio kartais norisi- kad dazniau meile zodziais isreikstu;]

 30. EdvinuX 2010-01-01

  na daug kas atitinka bet as tarp oziaragio ir vandenio, o pagal gimimo data, mano menulio horoskopas yra saulys tai man 3 zodiako savybes atitinka. Tad esu visoks ir seip esu mielas romantikas ir vat bandau ieskoti merginos :)
  Edvinasb17@gmail.com

 31. Gi 2009-11-28

  na pasirode tiesa pati esu oziaragis, tikrai niekada negaliu nusileisti bunu griezta tiek sau tiek kitiems, uzsikraprizinu kaip nezinau kas, o tai pakenkia daugiau man nei kam kitam.. na yra tiesos :) noirs ir netikiu sitais dalykaias :)

 32. siaudine 2009-11-20

  Visa tiesa apie ožiarages!!!! mano pats geriausias draugas yra vandenis ir skorpionas!!!! visiskai nesutariu su veziais. Mano vaikinas buvo vezys jis mane trauke kaip magnetas, bet nervindavo jo poelgiai net negaliu paaiskinti kas tiksliai. Taip pat mano viena gera drauge vezys, mes ilgiau nei savaite kartu neistempiam, susipjaunam ir viskas…

 33. Ke 2009-10-04

  Mano vaikinas ožiaragis,o pati esu šaulys.Tai atitinka jo charakterį labai daug kas.:))

 34. skruzdelyte 2009-09-27

  As oziaragis, tai kai paskaiciau nusigandau. nejaugi mes tokie… nors kai pagalvoji tai tikrai namie depotem, o darbe tikrai nekenciu netvarkos. mano vyras svarstykles, gyvenam 10 metu. kai buvau pas bureja, sake kazkas nerealaus ten pas jus :)))

 35. :) 2009-08-02

  Na as pati esu svarstykles o vaikinas oziaragis… kas cia parasyta apie vyra oziaragi tai atitinka ji 100 procentu , todel pasiskaicius daros baisu kas cia gausis su mumis :))))))

 36. Ema 2009-06-06

  Aš pati esu ožiaragis. Ir visos savybės man yra tinkamos. Mano geriausia draugė yra vandenis, o ten rašo geriausiai galima sugyventi su vandeniais. :) aišku parašyta ir su kitais.

 37. E 2009-05-23

  ruge, o kaip jums sekasi kartu? kokius atitikimus, kurie aprašyti, pas savo draugą radai? nes as irgi avinas, o man patinkantis vaikinas oziaragis…

 38. ruge 2009-05-21

  Įdomu, ar tiesa apie vyrus… :) Nes aš turiu vaikiną ožiaragį, tai nežinau, kaip čia mums seksis, nes aš avinas. O man avino savybės labai tinka.. :(

  • kirvis 2012-01-16

   Abu raguočiai juk… Problem? ;DD

Parašykite komentarą