Šaulys

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys yra optimistiškas, pozityviai mąstantis ženklas, susijęs su laisvės nuo bet kokių apribojimų paieškomis, taip pat su idealizmu, religija ir filosofija.

Šauliai yra tiesūs ir tiesmukiški, geranoriški ir teigiami dėl savo požiūrio. Jie linkę kalbėti stačiokiškai, dėl ko kartais gali kilti problemų, nors jie dažniausiai sugeba patys save dėl to pralinksminti. Šauliai demonstruoja sąžiningumą ir tvirtą moralinę prigimtį. Jie taip pat mėgsta linksmintis ir gerai pakikenti netgi savo sąskaita. Juos traukia nuotykiai, sportas ir kelionės bei lošimas ir kitos rizikingos veiklos.

Tikėtina, kad juos labai domins supantis pasaulis, jie mylės gamtą ir dalinsis užkrečiamu entuziazmu viską tyrinėti. Aukščiausiame lygmeny Šauliai susirūpinę dėl supratimo, suvokimo ir protinės veiklos, tarnaudami savo aukštiems idealams žmonijos labui.

Stiprybės: dosnus, idealistiškas, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: žada daugiau nei gali duoti, labai nekantrus, pasakys bet ką, nesvarbu, kad jis nekalbus.

Laimingi skaičiai: 3, 7, 9, 12, 21

Valstybės: Ispanija, Australija, Čilė, Vengrija, Saudo Arabija, Bangladešas, Barbadosas, Kamerūnas, Kazachstanas, Kenija, Libija ir Mauritanija.

Gyvūnas: kolibris.

Augalas: meldas, nendrė.

Akmuo: hiacintas.

Spalva: geltona.

Kvepiantysis aliejus: alijošius.

Tinkamas partnerisLiūtas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas.

Netinkamas partnerisŽuvys, Mergelės, Dvyniai.

Šaulys yra linkęs į nuotykius, veiklus ir optimistiškas

Mėgstantys nuo nieko nepriklausyti bei valios nuversti kalnus nepristygstantys Šauliai yra per daug išdidūs, kad vaikščiotų jau kažkieno pramintais takais. Jiems visiškai nebaisu leistis neatrastais džiunglių keliais, nes atrasti – reiškia gyventi.

Šaulys nepasiduoda kritikai ir nepaisant aplinkybių, lieka ištikimas pamatinėms vertybėms. Šios asmenybės dievina keliones, pasaulio pažinimą bei nuotykius. Šauliams įdomu aiškintis, kaip veikia žmogaus smegenys ar papildyti žinių bagažą pasineriant į mokslinės literatūros klodus, dokumentinių filmų siužetus.

Šauliai pasižymi atvirumu, kilnumu bei dvasingumu, bet tuo pačiu yra linkę išsakyti viską, ką apie jus mano. Kartais, toks tiesmukumas gali įžeisti bei palikti pašnekovui įspūdį, kad turėjo reikalą su netaktiška ir grubia asmenybe. Tai netiesa. Išlavintos vaizduotės dėka, Šauliai puikiai įsijaučia į kito žmogaus kailį, bet niekada nesileidžia išnaudojami ar apgaudinėjami. Ypatingos sėkmės Šaulys gali sulaukti aktorystės srityje. Šiam Zodiako ženklui drąsiai galite patikėti net intymiausias paslaptis ir nesijaudinti, kad tai nebūtinai liks tik tarp judviejų.

Santykiuose Šaulys taip pat nepraranda nuotykių ieškotojo titulo ir tikisi, kad antroji pusė irgi bus pasiryžusi su juo nukeliauti į pasaulio kraštą. Seksualiniame gyvenime šis ženklas nėra pasyvus stebėtojas ir visa siela trokšta patirti kūniškos meilės privalumus. Jam nedrovu nusimesti drabužius apšviestame kambaryje ar mėgautis meilės žaidimas ten, kur bet kada gali būti užtiktas. Šauliai nemeluoja sau ir be ilgų įžangų bus pasirengę nutraukti ateities neturinčius santykius. Jam nepriimtinas pataikavimas, siekiant kažką apsaugoti. Šaulys paiso sąžinės balso bei yra pasiruošęs priimti nelengvus, tačiau būtinus sprendimus.

Šaulys išties šaunus draugas ir neįtikėtiną potencialą turintis darbuotojas, kupinas idėjų, energijos bei neišsenkančio entuziazmo. Šie žmonės nelaukia, kol bus paraginti ir tuojau pat imasi veiksmų. Šauliams nėra nepasiekiamų aukštumų, tad generalinio direktoriaus pareigybė prestižinėje įmonėje jam tikrai netaptų per sudėtinga našta.

Šaulio šūkis:

Tikras genijus nevaikšto pramintu taku.

Šaulys yra:

Š šarmingas
A atviras
U užsispyręs
L laisvas
Y ypatingas
S sąžiningas

Stipriosios pusės

Šauliai įpratę savarankiškai ieškoti savojo krypties vektoriaus ir šiame procese jiems visiškai nereikalinga pagalba iš šalies. Jie įžvelgia potencialą ten, kur kiti mato tik tuščią erdvę. Šauliai nelaukia leidimo ar patvirtinimo. Turėdami nepaneigiamą pranašumą, šio ženklo atstovai tvirtai stovi ant žemės ir žengia gyvenimo keliu pilna koja, net kai dauguma nesiryžta nė pajudėti.

Pagrindiniai iššūkiai

Šauliai dažnai galvoja apie savo asmenybe ir taip nejučia užsimiršta, kad nėra vieninteliai žemės gyventojai. Visai nebūtina paminti savo įsitikinimų, bet tam tikrose situacijose pasinaudoti baltu melu yra visiškai pateisinama ar net privalu. Šauliai su užsidegimu prisiima visą atsakomybę ant savo pečių, tačiau darbas grupėje irgi gali suteikti puikių emocijų bei padėti žymiai greičiau susidoroti su užduotimi.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Pagrindinis Šaulio pranašumas – nepriklausomybė. Jie nesivadovauja klišėmis ar pašalinėmis nuomonėmis. Labiausiai šis Zodiako ženklas pasitiki pats savimi, o laisvas savo veiksmų kontroliavimas tik įkvepia naujiems žygdarbiams. Vienatvės akimirkos Šauliams reikalingos kaip oras. Net valandiniais eismo kamščiais jie nesiskundžia, o produktyviai išnaudoja laukimo minutes.

Santykiai

Šauliai patrauklūs, mėgsta megzti naujas pažintis. Jie vertina laisvę, o jų jausmai – labai permainingi. Be to, Šauliai yra itin nepastovūs, tačiau tuo pačiu metu gali būti nepaprastai atsidavę šeimos žmonės. Jei gyvenate su Šauliu, galite būti tikri, kad jis negalvoja apie praeities aistras. Žmogus, norintis suvilioti šio ženklo atstovą, pirmiausia turi būti egzaltuotas klausytojas!

Šaulio moteris

Iš šios moters sielos sklindantis grožis toks akivaizdus ir toks tikras, kad tikrai nesunku pakliūti šiai moteriai į spąstus… taip tai Šaulio moteris. Ne veltui jos Zodiako ženklas Šaulys, nes kai ji šauna, tai pataiko tiesiai jums į širdį, o tokių įgūdžių pavydėti galėtų net Kupidonas ar Erotas. Jos žavesys, jautri, atjautos pilna prigimtis ir šilta asmenybė paverčia ją nesustabdoma jėga, kai reikia užkariauti bet kurio vyro širdį, kuri, jos manymu, to verta. Šios moters moto „Aš matau“.

Ši moteris iki kaulų smegenų humanitarė, kuri nori pagerinti pasaulį. Ji aiškiai žino, ko nori sau ir kitiems. Ištiesdama ranką kitiems, pasirengusi padėti, su atvira širdimi pasauliui, ji tokia moteris, kuriai sunku atsispirti.

Taigi, ar manote, kad esate pasirengęs nepaprastai empatiškai, patraukliai, geros širdies ir tvirtai Šaulio ženklo moters asmenybei?

Šaulio vyras

Šio Zodiako ženklo vyrai vyrai moka flirtuoti. Jie įvaldę flirto įgūdžius ir ši žaisminga prigimtis traukia moteris. Šaulio vyre randamas daugelio gerų savybių mišinys- jie yra protingi ir juokingi ir visada bando užkrėsti kitus savo optimizmu, be to Šaulys yra tas draugas, kuris, nors ir žino, kad diena tau buvo siaubinga, ras būdą, kaip priversti jus nusišypsoti. Šio ženklo vyrai tuokiasi jauni ir labai anksti randa stabilumą savo šeimoje, palyginus su kitais ženklais. Jie duos arbatos ar kavos ir bandys nukreipti pokalbį pozityviu keliu, kad pamatytų jūsų šypseną.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Viskas, ko reikia Šauliui – pasas ir paruošta kelionėms kuprinė!
 • Didžiąja laiko dalį skiriate savęs pažinimui ir asmeniniam tobulėjimui, todėl esate labai išprusę ir šiuolaikiški.
 • Gimėte būti lyderiu! Nekreipiate dėmesio į piktavalių apkalbas bei žavite aplinkinius unikaliomis idėjomis.
 • Esate kūrybiškas ir domitės kultūra. Mėgstate lankytis muziejuose, teatruose. Neatsisakote perskaityti gerą knygą ar užsiimti įvairia kūrybine veikla.
 • Išsiskiriate atvirumu. Žmonės jumis pasitiki ir gerbia, o nuo liežuvautojų stengiatės laikytis atokiai. Visiškai nesijaudinate, jei kažkas perskaito ekrane pasirodžiusios žinutės tekstą, nes neturite ko slėpti.

Lankytojų komentarai

56 komentarai Šaulys

 1. Vaje 2021-04-16

  Valkatų be įsipareigojimų ženklas…

 2. Saldainiukė 2017-12-08

  Sveiki aš esu gimusi Gruodžio 13 d. ir tai būtų šaulys. Aš sutinku kad aš šaulys nes aš daug keliauju ir viskas ( neskaitant kelių dalykų ) apie mane ;)

 3. Jonas 2016-12-11

  Aš šaulys ir ne-optimistas , bet viskas kita yra tiesą :)

 4. Milita 2016-02-25

  Nuostabus ženklas:)))

 5. Edvinas 2015-12-05

  Aš šaulys ir myliu optimizmo, intuicijos bei plataus požiūrio į viską dovaną. :) Myliu visus šaulius. :)

 6. Gintare 2015-07-11

  Nuostabus ženklas pats geriausias pirmoje vietoje ner geresnių tai tikrų tikriausia tiesa:)

 7. kamile 2015-06-18

  cia labai daug tiesos! :D ir taip as uz viska labiaiu dievinu keliones ypac i kita saly!

 8. saule 2015-05-29

  As esu saule.su mergelem visiskai nesutariu,o su zuvim tai kaip kada..turiu gera drauge kuri yra zuvis,daznai mes labai puikiai suprantam viena kita,turim apie ka pasikalbeti.bet kiek pastebejau zuvys kaip ir sauliai labai megsta vadovauti ir del to as su ja visada susiginciju.abi norim buti isgirstos ir nemazai konkuruojam tarpusavi.tas trugdo artimiau bendrauti..

  • lina 2016-12-28

   Sutinku,su žuvimis moterimis ir man tas pats.Aš šaulė ir gyvenu su šauliu.Tai patikėkit,kai keliaujam ar pramogaujam ti viskas puiku,bet kai užklumpa rutina,pradedam strėles vienas į kitą laidyti.

 9. mantas 2014-06-27

  labai daug tiesos,visiem sakiau ir sakysiu kad sauliai patys geriausi,nes tai tikra tiesa :) beje kaip tik draugauju su zuvimi ir daug baruosi,nezinau ka daryt :)

 10. andriussss45 2014-06-03

  esu saulys ir man didelio skirtumo nera kas as toks mergele avinas stumbras ar vezlys… esme ta kad zodiako zenklai tai pramanas yra kartais du nesuderinami zenklai gali sutart ir atvrikciai nemanau kad zodiako zenklas atspindi zmogaus savybes gal kokias 20% atspindi bet nedaugiau nebent zmogus labai tiki zodiako zenklais ir bando lygiuotis i tai koks yra jo zodiako zenklas.

 11. saule 2014-03-26

  APIE TAI 100% TIESA:
  Kaip ją suvilioti?
  Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės.

 12. Agne 2014-03-12

  nuostabus zenklas, dziaugiuosi, kad gimiau po siuo zenklu, cia daug tiesos parasyta ypac apie tai: Kaip ją suvilioti? Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės:) 100 %, ir visa kita. Puikiai sutariu su kitais sauliukais kiek vyrais tiek moterimis, o stai mergeles is proto varo…..

 13. vilma 2014-01-06

  Esu saule ir labai tuo didziuojuosi. Dauguma kas atitinka, bet salys kuriose gerai jausciausi tai tiesiog negaliu pakesti !!!!!!! Turejau liuta drauga ir po kiek laiko net negaladavau but su juo kambary, o su zuvim tai labai gerai sutariu!!

  • Silvija 2014-01-26

   Man irgi su žuvim buvo puiku, net pusantrų metų buvome kartu :D

 14. Egle 2013-09-04

  Man nepatinka gelvona spalva..

 15. Rycka 2013-05-08

  Beveik tiesa, tyi kad nevyskas pamineta :)

 16. Rycka 2013-05-08

  Beveik tiesa , bet nevyskas pamineta.:) y

 17. Arturas 2013-01-20

  TRUE STORY ka raso tenais 100%

 18. Ele 2013-01-10

  Atitinka beveik 100% as dziaugiuosiu kad esu saule:-)

 19. Andrius 2013-01-01

  Esu irgi šaulys.Sutinku.Tikra tiesa

 20. dziuuu 2012-12-09

  esu saulys.noriu romana uzmegsti.jus irgi visi norit?

 21. simona 2012-12-07

  man labaipatinkagyvunas suo ir kate nors arklio as labai bijau

 22. simona 2012-12-07

  labas as taip pat esu siaulys as nekenciu mergeles ir zuvis

 23. andrius 2012-06-04

  Labas as tai pat esu saulys ir man tai labai patinka. jauciuosi lyg ant sparnu ir zinot del ko? Nes man patinka but tobulam. Siaip viskas tiesa ir nera cia ko slept.

  • Edita 2016-09-14

   Aš ir esu šauliukė ir tuo didžiuojuosi,nes esu linksma optimistė ir nekenčiu pesimistų žmonių,o čia parašyta beveik 100%tiesa visais atvejais????

 24. T 2012-04-09

  Ir as dziaugiuosi budama saule, toks gyvybingas zenklas – visur randam teigiamu dalyku, optimizmo, dziaugiames gyvenimu, mokam isklausyti, kartu juoktis ir liudeti, dziaugtis ir palaikyti :) pritariu, kad moterys saules yra fataliskos – einam per gyvenima iskelta galva, ir mokam susukti prota ne vienam ;)

 25. Sarunas 2011-04-30

  haha as esu saulys ir da melynakis

 26. Miau♥ 2011-02-28

  Pati esu Šaulė ir galiu garsiai pasakyt KAD TUO DIDŽIUOJUOS :DD

 27. šaulė 2011-02-09

  as irgi taip su nuostaba skaiciau :D tiesa, tiesa ;) dar tiesa, ka Ruta parase apie blogas savybes :))

 28. deimena 2011-02-04

  as visada maniau kad sauliai yra geriausi ir tai tiesa

 29. li :) 2011-01-30

  Viskas atitinka 100% :))

 30. Gabriele 2010-12-03

  Skaitau komentarus ir siurpas kunu eina, esu saule, viska kas parasyta yra galima sakyti tiesa. Bet kai paskaiciau Rutos kometara, tai ohoho, grynai apie mane, labai patika jos komentaras, suzavejo vnz ziauriai :D
  Vat as esu laimingiausia kad gymiau po saulio zenklu, nes sauliai yra nuostabus :P

 31. Aurelija 2010-09-04

  Tikra tiesa ka raso, moteris saules yra pacios nuostabiausios, betr turi sunku charakteri:D

 32. KRISTE 2010-06-25

  o tAIP :) pritariu daugeliui teiginiu tik del paslapciu saugojimo nesutinku, mat paslaptys kurios paakytos man tikrai net per klaida neissprusta . o siaip tikra tiesa pasakyta APIE šauliu mokejima bendrauti. pazistu daug šauliu . vien is garsaus kalbejimo ir aplinkui duztanciu indu bei garsaus juoko galima atpazint šauliukus :) blogosios sio zenklo atstovu savybes yra greitas uzsiplieskimas ,noras savo valdzios parodymas, bet visa tai atsveria gebejimas viska greitai uzmirsti ir paversti juokais. tokie mano sutikti sauliai, be abejo pati esu lygiai tokia pat. apie meniskuma taip pat sutinku ;) laikykimes ŠAULIAI !

 33. Živilė 2010-06-22

  As pati esu šaule…ir kas cia buva apibudinamai tai galiu drasiai pasakyt kad mazdaug 90% tiesos,bet cia raso kad sunkiai sutariai su dvyniu.mano vaikinas yra dvynys ir mes kuo puikiausiai sutariam.nors esa lb skirtingi abu,bet viens kita papildom vis ;}

 34. Gintarė 2010-06-04

  Šaulys yra vienas iš geriausių ženklų!!!

 35. ausriukas 2010-05-17

  as esu saulys ir kas cia parasyta tikra tiesa,netikiu horoskopais,bet sitas pasako visa tiesa apie juos.jega

 36. ruta 2010-05-01

  tiesos yra esu saule..isklausau, patariu,geras humoro jausmas, bet kodel nepaminet ir savo blogu savybiu…viska kontroliuoju ,net jei vadovauju darbui tai negaliu niekam patiket jo tik sau nes atrodo kad zmoggus nesugebes padaryt tinkamai ,,uzpuola pykcio priepuoliai ir zinoma visi tada kencia,pyktis net veide atsispindi …daznai ciniska ,pasiepianti,sarkastiska,o jau kerstinga kokia …net baisu…kartais tokia kukli ne i tema pasidarau kad net raustu …zodziu keista moteris saule bet geros savybes tai visos atitinka isskyrus partneriu keitima susizaviu daznai net isimyliu bet sazines jausmas toks skardus kad negaliu sau leisti but neistikima apibendrinant galiu pasakyti ,kad moteris saule -FATALISKA moteris..veidas saltas ir bejausmis,akys blizgancios ir israiskingos,iskelta galva,o kunas ir sirdis degantys aistra…as save dievinu..kartais net pajuokauju savo vyrui „as pavydziu tau tokios zmonos“.

  • Edita 2011-12-06

   Ruta,tu taip taikliai viska apibendrinai – as esu saulys ir man tinka kiekvienas tavo teiginys, net keista kad zodiakas tiek gali pasakyt apie zmogu.

  • sniege 2014-11-30

   Jus gal cia apie mane rasote, nes viskas tiesa :-)…o su liutu santykiai tiesiog idealus

 37. Dominyka 2010-04-27

  As esu saule,istikruju kaip Sonata parase kad daiktus saugo ir myli labiau nei zmones tai man irgi atrodo kad cia ne ta zmogu sutikai,pvz as megstu kaupt visoki slamsta-dezutes,indeliai,korteles,maiseliai ir pan.,viskas kas man atrodo grazu ir daugiau tokiu nebus,jei ne mano vyras tai gyvenciau savartyne bet dabar vyras vis papriekaistauja kur as ji desiu ir pan taip kad viska ismetu(gaila:)),taigi norejau pasakyt jei tu sutikai zmogu kuriam daiktai svarbiau,tai gal tik neisizeisk bet tu netokia svarbi jam ar tiesiog nesutampa kazkas pas jus,ar jo netrauki,todel jis ir brangina kas jam svarbu nes pasakysiu tik kaip as manau-draugu draugiu dar bus,bet daiktu kurie galvoji isskirtiniai nebe :))))))matai kiekvienas skirtingas jauciu taip ka as parasiau niekas nesutiks,bet as taip galvoju ir didziuojus tiesa kad esu saule :PPP

 38. Valdas 2010-03-03

  Moteris saule nuostabi drauge,salia jos zmones pradeda sypsotis,nes sugeba gera nuotaika uzburti kitus.Uzjaus,paguos ir jei myles,myles visa sirdimi.Raso,kad linke valkatauti sauliai,manau jie bastosi tol kol sutinka antra savo sielos puse.Tada nurimsta ir pilnai atsiduoda.

 39. dvinys 2010-02-09

  as esu dvinys . mano geriausia drauge saulys…

 40. Valdas 2010-01-31

  Sonata, ne zodiako zenkle visa esme, tu paprasciauciai sutikai toki zmogu, kuri turejai sutikti ir tiek. Veliau, is to ka patyriai turetum pasimokyti, ir ismokti kazka naudingo savo tolimesniam gyvenimui, tad nenurasyk to zmogaus visu nuodemiu saulio zenklui, vien del to, kad jo zodiako zenklas saulys. =] p.s. mano zenklas yra saulys =] tik nemanyk, kad as gynejas ir taip toliau.. beto ka galetum vardint ir vardint, tegaletum butent apie ta zmogu, bet ne apie saulio zenkla, nes man keli tavo pavardinti atsiliepimai visiskai netinka ;) …gal tau reikejo sutikti mane… :D

 41. maze. 2010-01-08

  Mano mama šaulė, tai labai faina moteris ;D Ir mes pakankamai gerai su ja sutariam, o aš esu žuvys, o čia parašyta, kad sunkiai sutaria, taip pat draugas – šaulys, bet nelabai jį čia atitinka tas apibūdinimas, o sutariam taip pat gerai. Nepatiko..

 42. Vytas 2009-12-30

  Moteris šaulė geraširdė,nuotaikinga,maloni,visada pakels ūpą aplinkiniams,greta jos visi pradeda šypsotis.

 43. Sonata 2009-12-11

  Asilai tie sauliai!! O gal man tik toki teko sutikti?! Isterikas ir megsta kontroliuoti, negali palaikyti ramaus pokalbio, daiktus myli ir saugo labiau nei zmones..galiu vardint ir vardint…
  bet moteris saulys visai geras zenklas, daug bendravusi,patinka ju jumoro jausmas:))

  • saule 2012-02-21

   Pritariu! Vyrai šauliai, tai kažkas baisaus. Vienu metu ramiu veidu gali palaikyti ryšius su keliomis merginomis ir teisingai pastebėta, žmonių visai nesaugo. Aš pati šaulė,tai šaulys man kaip partneris tikrai netinka…

 44. Dijukas 2009-12-08

  Kaip ir visada vien tiesa :) geri tie sauliai :)

 45. Greta 2009-12-03

  Aš taip pat esu šaulys ir esu tuo labai patenkinta :p

 46. renalda 2009-11-30

  as pati esu saulys, ir istikro daug tiesos, bet yra ir bruozu kurie man netinka, bet tiesa ta kad gera buti gimusiai po saulio zenklu :D

 47. saule 2009-11-24

  as esu šaulys mano pora man tika gyvenime ir pagal zodiako zenkla ;D

 48. Ieva 2009-11-02

  99% tiesa ;DD pazysta kaip nulupta.

 49. Enrika 2009-08-27

  90% tiesa ;D

 50. jonas 2009-08-25

  geras zenklas

Rodyti daugiau komentarų