Šaulys

Šaulys
4.3 (86.58%) 152

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulio ženklo žmonės orientuoti į dvasinius dalykus ir jiems visada pirmiausia kyla klausimas apie dalyko prasmę. Jie domisi filosofija ir visada yra jų pačių asmeninės tiesos ieškojime. Mielai keliauja, susipažįsta su svetimomis kultūromis ir filosofijomis.

Šauliams labai svarbu turėti tikslą, taip kaip tikėti dalykais, kuriuos jie daro. Iš kitos pusės, dėl to jie gali būti blogi darbininkai. Jie sutinkami visose srityse, kur randa savo sielai maisto. Šauliai turi išreikštą laisvės siekimą ir neleidžia savęs apriboti. Ne tik patys pasižymi tolerancija ir dosnumu, tačiau to paties tikisi ir iš savo artimųjų. Jie linkę perdėti, todėl dažnai nepataiko į taikinį. Jų nuoširdžiam spinduliavimui sunku atsispirti, todėl dažniausiai jie yra labai mėgiami.

Šaulys ugnies ženklas globojamas Jupiterio, kuris lemia šaulių linksmumą, sėkmę pinigams.

Stiprybės: dosnus, idealistiškas, puikus humoro jausmas.

Silpnybės: žada daugiau nei gali duoti, labai nekantrus, pasakys bet ką, nesvarbu, kad jis nekalbus.

Laimingi skaičiai: 3, 7, 9, 12, 21

Valstybės: Ispanija, Australija, Čilė, Vengrija, Saudo Arabija, Bangladešas, Barbadosas, Kamerūnas, Kazachstanas, Kenija, Libija ir Mauritanija.

Gyvūnas: kolibris.

Augalas: meldas, nendrė.

Akmuo: hiacintas.

Spalva: geltona.

Kvepiantysis aliejus: alijošius.

Tinkamas partnerisLiūtas ir Avinas, taip pat tinka Ožiaragis, Vandenis, Svarstyklės, Skorpionas.

Netinkamas partnerisŽuvys, Mergelės, Dvyniai.

Asmenybė

Tai gali būti šviesaus proto, ryžtingas ir išmintingas žmogus. Ir gali būti tikrų tikriausias egocentrikas. Šauliai nuolat keliauja – jei ne fiziškai, tai bent mintimis. Svajoja palikti savo pėdsaką pasaulyje, tad veržiasi link reikšmingų darbų. Šauliai neriboja kitų žmonių laisvės ir patys nepasiduoda jokiems apribojimams. Energingi, aktyvūs, asmeninio žavesio nestokojantys Šauliai dažnai tampa tikrais lyderiais tarp draugų ir bendraminčių.

Šaulio ženklą simbolizuoja įtempta strėlė – ji reiškia platesnius, pranokstančius kasdienybę interesus. Tiesioginis ryšys su gamtos įvykių eiga yra silpnas. Šaulys jau pažino kasdienybės būtinumą, meilę ir mirtį – visa tai liko toli užnugaryje. Dabar jis stengiasi atrasti visų šių įvykių gilesnę prasmę, o tam tikslui būtina platesnė erdvė.

Pirmasis dekanas (lapkričio 23 – gruodžio 1 d.)

Pagrindinis devizas – sąžiningumas. Tai atviraširdis, sąžiningas, tiesus žmogus ir šitų principų stropiai laikosi. Tokiomis savybėmis gali pasinaudoti intrigantai. Todėl patartina jam per daug nepasitikėti įvairiais perėjūnais. Tikriems draugams jis dosnus ir visada ištiesia pagalbos ranką. Kad taptų laimingas, reikėtų gyventi ramių namų aplinkoje. To jis ir siekia demonstruodamas visas geras žmogaus savybes.

Antrasis dekanas (gruodžio 2-11 d.)

Pagrindinis devizas – skrupulingumas. Šio periodo žmogus turi daug pareigų bei įsipareigojimų. Dirba greitai ir sąžiningai, nes taiko efektyvius darbo bei veiklos metodus. Jį labai vertina aplinkiniai, nes turi patikimo žmogaus reputaciją. Draugų tėra nedaug, tačiau jiems yra ištikimas, todėl visada susilaukia pagalbos. Išprusęs ir noriai dalijasi savo žiniomis su kitais.

Trečiasis dekanas (gruodžio 12 – 22 d.)

Pagrindinis devizas – intuicija. Žmogus elgiasi pasiduodamas savo įspūdžiams. Turi gerą nuojautą ir sugeba toli numatyti. Geriausias mokytojas jam -asmeninė patirtis. Jį traukia daiktų formos, grožis, ritualai. Juose jis pasislepia nuo supančio audringo gyvenimo pagundų, kada kiti panyra į narkotikų ar alkoholio sukeltą užmarštį. Jaučia atsakomybę už savo pareigas. Nemėgsta skųstis bei skelbti savo rūpesčių. Įspūdžiais su draugais pasidalija tik savo gyvenimo laimingomis minutėmis.

Santykiai, sveikata, karjera

Šaulį vilioja toliai, jis mielai keliauja, susipažįsta su naujomis pažiūromis, nauju gyvenimo būdu. Giliai viduje tai labai religingas žmogus, tikintis gyvenimo prasmingumu bei vystymosi tikslingumu. Savo patirtį jis mielai dalija aplinkiniams, dažnai yra geras mokytojas ir patarėjas, sugeba kitus įkvėpti. Šaulio mąstyseną lemia stiprus teisingumo jausmas bei pagarba visiems jį supantiems žmonėms.

Silpnosios Šaulio pusės – tai kuklumo trūkumas ir nesugebėjimas pripažinti savo klaidų. Meilėje jis yra aistringas, greit susižavintis. Kol jam suteikiama būtina erdvė, tol jis bus malonus partneris. Reikia stengtis nekompromituoti Šaulio jausmų, kitaip jis staiga atvės.

Šauliui pavaldžios šlaunys, klubai ir nervų sistema. Jis yra linkęs pervertinti savo dvasines jėgas, dėl to turėtų reguliariai atsipalaiduoti, pabūti ramybėje.

Kadangi Šaulys mėgsta pokyčius, judėjimą bei tolimas keliones, jam reikėtų rinktis ir atitinkamas profesijas: kelionių vadovo, komivojažieriaus ar pasiuntinio. Šauliui būdinga ir domėjimasis kultūra, dėl to tikrai turėtų būti patenkintas, vadovaudamas muziejui ar teatrui. Misionieriai, kunigai, mokytojai bei dėstytojai – taip pat tinkamos šiam ženklui profesijos.

Šaulio moteris

Žavi jos draugiškumas. Ji mieliau renkasi vyrų, nei moterų kompaniją. Atvira ir nuoširdi, nors kartais pernelyg impulsyvi. Draugus žavi jos humoro jausmas, intuicija. Puiki partnerė ambicingam ir karštam vyrui. Ji nėra gera šeimininkė ir niekada neišteka dėl noro turėti namus ar vaikų. Jai reikia laiko, kad apsistotų ties vienu partneriu, dažniausiai turi daug gerbėjų. Puikiai grumiasi su problemomis, derindama intelektą ir intuiciją. Ji mėgsta pobūvius, nepaisant to, kad juose būna rami ir tyli. Kaip mylimoji – nepagaunama kaip peteliškė. Kaip žmona – puiki, kol interesai nukreipti į šeimyninių pastatų statymą. Kaip motina – mylinti, linksma, nekantri, trūksta susirūpinimo vaikais.

Kaip ją suvilioti? Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės. Ji mėgsta draugauti su vyrais, tad netramdykite jos. Leiskite jai vadovauti piniginiuose reikaluose. Stenkitės elgtis taip, kad gyvenimas su jumis jai atrodytų kaip nuotykis.

Šaulio vyras

Nenuilstantis, energingas, laimingas tuomet, kai keliauja. Sunkiai apsisprendžia vedyboms. Turi daug moterų. Labai jautri moteris su juo jausis nelaiminga. Viską kompensuoja tik jo nuostabus humoro jausmas. Vaikams būna tolerantiškas tėvas, besidomintis proto ir asmenybės lavinimu. Turi daug idėjų, tačiau jos įgyvendinti neretai stinga kantrybės. Vertina tradicijas ir senus daiktus.

Kaip jį suvilioti? Jis yra piratas arba mėgsta galvoti, kad toks yra. Todėl duok jam laisvę ir nesitikėk, kad jis domėsis šeima. Apsimesk, kad nesupranti, jog jam žmona reikalinga tik kaip jo paties egzistavimo centras. Jis yra geras klausytojas ir pasakotojas. Sužadink jo susidomėjimą tuo pasauliu, kuris supa tave.

Liaudies „išmintis“ sako…

Darbo bitė, užsispyręs, mažu žingsnelių ir taiklaus šūvio šalininkas, bet dažniausiai jam niekas nepavyksta. Nuo vaikystės slankioja su valkatomis ir padugnėmis. Agresyvus optimistas. Draugijoje kelia rūpesčių. Be tėviškų ir motiniškų jausmų. Senatvėje dažnai rašo prisiminimus. Visi jie išgalvoti nuo A iki Z.

Lankytojų komentarai

55 komentarai Šaulys

 1. Saldainiukė 2017-12-08

  Sveiki aš esu gimusi Gruodžio 13 d. ir tai būtų šaulys. Aš sutinku kad aš šaulys nes aš daug keliauju ir viskas ( neskaitant kelių dalykų ) apie mane ;)

 2. Jonas 2016-12-11

  Aš šaulys ir ne-optimistas , bet viskas kita yra tiesą :)

 3. Milita 2016-02-25

  Nuostabus ženklas:)))

 4. Edvinas 2015-12-05

  Aš šaulys ir myliu optimizmo, intuicijos bei plataus požiūrio į viską dovaną. :) Myliu visus šaulius. :)

 5. Gintare 2015-07-11

  Nuostabus ženklas pats geriausias pirmoje vietoje ner geresnių tai tikrų tikriausia tiesa:)

 6. kamile 2015-06-18

  cia labai daug tiesos! :D ir taip as uz viska labiaiu dievinu keliones ypac i kita saly!

 7. saule 2015-05-29

  As esu saule.su mergelem visiskai nesutariu,o su zuvim tai kaip kada..turiu gera drauge kuri yra zuvis,daznai mes labai puikiai suprantam viena kita,turim apie ka pasikalbeti.bet kiek pastebejau zuvys kaip ir sauliai labai megsta vadovauti ir del to as su ja visada susiginciju.abi norim buti isgirstos ir nemazai konkuruojam tarpusavi.tas trugdo artimiau bendrauti..

  • lina 2016-12-28

   Sutinku,su žuvimis moterimis ir man tas pats.Aš šaulė ir gyvenu su šauliu.Tai patikėkit,kai keliaujam ar pramogaujam ti viskas puiku,bet kai užklumpa rutina,pradedam strėles vienas į kitą laidyti.

 8. mantas 2014-06-27

  labai daug tiesos,visiem sakiau ir sakysiu kad sauliai patys geriausi,nes tai tikra tiesa :) beje kaip tik draugauju su zuvimi ir daug baruosi,nezinau ka daryt :)

 9. andriussss45 2014-06-03

  esu saulys ir man didelio skirtumo nera kas as toks mergele avinas stumbras ar vezlys… esme ta kad zodiako zenklai tai pramanas yra kartais du nesuderinami zenklai gali sutart ir atvrikciai nemanau kad zodiako zenklas atspindi zmogaus savybes gal kokias 20% atspindi bet nedaugiau nebent zmogus labai tiki zodiako zenklais ir bando lygiuotis i tai koks yra jo zodiako zenklas.

 10. saule 2014-03-26

  APIE TAI 100% TIESA:
  Kaip ją suvilioti?
  Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės.

 11. Agne 2014-03-12

  nuostabus zenklas, dziaugiuosi, kad gimiau po siuo zenklu, cia daug tiesos parasyta ypac apie tai: Kaip ją suvilioti? Niekaip jos neužkovosite, jei pati jūsų neįsimylės:) 100 %, ir visa kita. Puikiai sutariu su kitais sauliukais kiek vyrais tiek moterimis, o stai mergeles is proto varo…..

 12. vilma 2014-01-06

  Esu saule ir labai tuo didziuojuosi. Dauguma kas atitinka, bet salys kuriose gerai jausciausi tai tiesiog negaliu pakesti !!!!!!! Turejau liuta drauga ir po kiek laiko net negaladavau but su juo kambary, o su zuvim tai labai gerai sutariu!!

  • Silvija 2014-01-26

   Man irgi su žuvim buvo puiku, net pusantrų metų buvome kartu :D

 13. Egle 2013-09-04

  Man nepatinka gelvona spalva..

 14. Rycka 2013-05-08

  Beveik tiesa, tyi kad nevyskas pamineta :)

 15. Rycka 2013-05-08

  Beveik tiesa , bet nevyskas pamineta.:) y

 16. Arturas 2013-01-20

  TRUE STORY ka raso tenais 100%

 17. Ele 2013-01-10

  Atitinka beveik 100% as dziaugiuosiu kad esu saule:-)

 18. Andrius 2013-01-01

  Esu irgi šaulys.Sutinku.Tikra tiesa

 19. dziuuu 2012-12-09

  esu saulys.noriu romana uzmegsti.jus irgi visi norit?

 20. simona 2012-12-07

  man labaipatinkagyvunas suo ir kate nors arklio as labai bijau

 21. simona 2012-12-07

  labas as taip pat esu siaulys as nekenciu mergeles ir zuvis

 22. andrius 2012-06-04

  Labas as tai pat esu saulys ir man tai labai patinka. jauciuosi lyg ant sparnu ir zinot del ko? Nes man patinka but tobulam. Siaip viskas tiesa ir nera cia ko slept.

  • Edita 2016-09-14

   Aš ir esu šauliukė ir tuo didžiuojuosi,nes esu linksma optimistė ir nekenčiu pesimistų žmonių,o čia parašyta beveik 100%tiesa visais atvejais????

 23. T 2012-04-09

  Ir as dziaugiuosi budama saule, toks gyvybingas zenklas – visur randam teigiamu dalyku, optimizmo, dziaugiames gyvenimu, mokam isklausyti, kartu juoktis ir liudeti, dziaugtis ir palaikyti :) pritariu, kad moterys saules yra fataliskos – einam per gyvenima iskelta galva, ir mokam susukti prota ne vienam ;)

 24. Sarunas 2011-04-30

  haha as esu saulys ir da melynakis

 25. Miau♥ 2011-02-28

  Pati esu Šaulė ir galiu garsiai pasakyt KAD TUO DIDŽIUOJUOS :DD

 26. šaulė 2011-02-09

  as irgi taip su nuostaba skaiciau :D tiesa, tiesa ;) dar tiesa, ka Ruta parase apie blogas savybes :))

 27. deimena 2011-02-04

  as visada maniau kad sauliai yra geriausi ir tai tiesa

 28. li :) 2011-01-30

  Viskas atitinka 100% :))

 29. Gabriele 2010-12-03

  Skaitau komentarus ir siurpas kunu eina, esu saule, viska kas parasyta yra galima sakyti tiesa. Bet kai paskaiciau Rutos kometara, tai ohoho, grynai apie mane, labai patika jos komentaras, suzavejo vnz ziauriai :D
  Vat as esu laimingiausia kad gymiau po saulio zenklu, nes sauliai yra nuostabus :P

 30. Aurelija 2010-09-04

  Tikra tiesa ka raso, moteris saules yra pacios nuostabiausios, betr turi sunku charakteri:D

 31. KRISTE 2010-06-25

  o tAIP :) pritariu daugeliui teiginiu tik del paslapciu saugojimo nesutinku, mat paslaptys kurios paakytos man tikrai net per klaida neissprusta . o siaip tikra tiesa pasakyta APIE šauliu mokejima bendrauti. pazistu daug šauliu . vien is garsaus kalbejimo ir aplinkui duztanciu indu bei garsaus juoko galima atpazint šauliukus :) blogosios sio zenklo atstovu savybes yra greitas uzsiplieskimas ,noras savo valdzios parodymas, bet visa tai atsveria gebejimas viska greitai uzmirsti ir paversti juokais. tokie mano sutikti sauliai, be abejo pati esu lygiai tokia pat. apie meniskuma taip pat sutinku ;) laikykimes ŠAULIAI !

 32. Živilė 2010-06-22

  As pati esu šaule…ir kas cia buva apibudinamai tai galiu drasiai pasakyt kad mazdaug 90% tiesos,bet cia raso kad sunkiai sutariai su dvyniu.mano vaikinas yra dvynys ir mes kuo puikiausiai sutariam.nors esa lb skirtingi abu,bet viens kita papildom vis ;}

 33. Gintarė 2010-06-04

  Šaulys yra vienas iš geriausių ženklų!!!

 34. ausriukas 2010-05-17

  as esu saulys ir kas cia parasyta tikra tiesa,netikiu horoskopais,bet sitas pasako visa tiesa apie juos.jega

 35. ruta 2010-05-01

  tiesos yra esu saule..isklausau, patariu,geras humoro jausmas, bet kodel nepaminet ir savo blogu savybiu…viska kontroliuoju ,net jei vadovauju darbui tai negaliu niekam patiket jo tik sau nes atrodo kad zmoggus nesugebes padaryt tinkamai ,,uzpuola pykcio priepuoliai ir zinoma visi tada kencia,pyktis net veide atsispindi …daznai ciniska ,pasiepianti,sarkastiska,o jau kerstinga kokia …net baisu…kartais tokia kukli ne i tema pasidarau kad net raustu …zodziu keista moteris saule bet geros savybes tai visos atitinka isskyrus partneriu keitima susizaviu daznai net isimyliu bet sazines jausmas toks skardus kad negaliu sau leisti but neistikima apibendrinant galiu pasakyti ,kad moteris saule -FATALISKA moteris..veidas saltas ir bejausmis,akys blizgancios ir israiskingos,iskelta galva,o kunas ir sirdis degantys aistra…as save dievinu..kartais net pajuokauju savo vyrui „as pavydziu tau tokios zmonos“.

  • Edita 2011-12-06

   Ruta,tu taip taikliai viska apibendrinai – as esu saulys ir man tinka kiekvienas tavo teiginys, net keista kad zodiakas tiek gali pasakyt apie zmogu.

  • sniege 2014-11-30

   Jus gal cia apie mane rasote, nes viskas tiesa :-)…o su liutu santykiai tiesiog idealus

 36. Dominyka 2010-04-27

  As esu saule,istikruju kaip Sonata parase kad daiktus saugo ir myli labiau nei zmones tai man irgi atrodo kad cia ne ta zmogu sutikai,pvz as megstu kaupt visoki slamsta-dezutes,indeliai,korteles,maiseliai ir pan.,viskas kas man atrodo grazu ir daugiau tokiu nebus,jei ne mano vyras tai gyvenciau savartyne bet dabar vyras vis papriekaistauja kur as ji desiu ir pan taip kad viska ismetu(gaila:)),taigi norejau pasakyt jei tu sutikai zmogu kuriam daiktai svarbiau,tai gal tik neisizeisk bet tu netokia svarbi jam ar tiesiog nesutampa kazkas pas jus,ar jo netrauki,todel jis ir brangina kas jam svarbu nes pasakysiu tik kaip as manau-draugu draugiu dar bus,bet daiktu kurie galvoji isskirtiniai nebe :))))))matai kiekvienas skirtingas jauciu taip ka as parasiau niekas nesutiks,bet as taip galvoju ir didziuojus tiesa kad esu saule :PPP

 37. Valdas 2010-03-03

  Moteris saule nuostabi drauge,salia jos zmones pradeda sypsotis,nes sugeba gera nuotaika uzburti kitus.Uzjaus,paguos ir jei myles,myles visa sirdimi.Raso,kad linke valkatauti sauliai,manau jie bastosi tol kol sutinka antra savo sielos puse.Tada nurimsta ir pilnai atsiduoda.

 38. dvinys 2010-02-09

  as esu dvinys . mano geriausia drauge saulys…

 39. Valdas 2010-01-31

  Sonata, ne zodiako zenkle visa esme, tu paprasciauciai sutikai toki zmogu, kuri turejai sutikti ir tiek. Veliau, is to ka patyriai turetum pasimokyti, ir ismokti kazka naudingo savo tolimesniam gyvenimui, tad nenurasyk to zmogaus visu nuodemiu saulio zenklui, vien del to, kad jo zodiako zenklas saulys. =] p.s. mano zenklas yra saulys =] tik nemanyk, kad as gynejas ir taip toliau.. beto ka galetum vardint ir vardint, tegaletum butent apie ta zmogu, bet ne apie saulio zenkla, nes man keli tavo pavardinti atsiliepimai visiskai netinka ;) …gal tau reikejo sutikti mane… :D

 40. maze. 2010-01-08

  Mano mama šaulė, tai labai faina moteris ;D Ir mes pakankamai gerai su ja sutariam, o aš esu žuvys, o čia parašyta, kad sunkiai sutaria, taip pat draugas – šaulys, bet nelabai jį čia atitinka tas apibūdinimas, o sutariam taip pat gerai. Nepatiko..

 41. Vytas 2009-12-30

  Moteris šaulė geraširdė,nuotaikinga,maloni,visada pakels ūpą aplinkiniams,greta jos visi pradeda šypsotis.

 42. Sonata 2009-12-11

  Asilai tie sauliai!! O gal man tik toki teko sutikti?! Isterikas ir megsta kontroliuoti, negali palaikyti ramaus pokalbio, daiktus myli ir saugo labiau nei zmones..galiu vardint ir vardint…
  bet moteris saulys visai geras zenklas, daug bendravusi,patinka ju jumoro jausmas:))

  • saule 2012-02-21

   Pritariu! Vyrai šauliai, tai kažkas baisaus. Vienu metu ramiu veidu gali palaikyti ryšius su keliomis merginomis ir teisingai pastebėta, žmonių visai nesaugo. Aš pati šaulė,tai šaulys man kaip partneris tikrai netinka…

 43. Dijukas 2009-12-08

  Kaip ir visada vien tiesa :) geri tie sauliai :)

 44. Greta 2009-12-03

  Aš taip pat esu šaulys ir esu tuo labai patenkinta :p

 45. renalda 2009-11-30

  as pati esu saulys, ir istikro daug tiesos, bet yra ir bruozu kurie man netinka, bet tiesa ta kad gera buti gimusiai po saulio zenklu :D

 46. saule 2009-11-24

  as esu šaulys mano pora man tika gyvenime ir pagal zodiako zenkla ;D

 47. Ieva 2009-11-02

  99% tiesa ;DD pazysta kaip nulupta.

 48. Enrika 2009-08-27

  90% tiesa ;D

 49. jonas 2009-08-25

  geras zenklas

Parašykite komentarą