Dvyniai

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai yra ženklas, susijęs su bendravimu, loginiais mąstymo procesais (paremtais dvilypumu) ir sąmoningu protu. Dvynių žmonės paprastai yra nerūpestingi ir intelektualūs, aštraus liežuvio ir žingeidūs gyvenimui bei kitų žmonių atžvilgiu. Jie tuo pačiu metu gali patirti abu kokio nors dalyko aspektus ir gali būti vėjavaikiški.

Dvyniai per gyvenimą plasnoja it drugeliai, kurie, norėdami įgyti žinių, renkasi patirčių įvairovę. Jie yra šmaikštūs, turi gerą humoro jausmą ir greičiausiai bus puikūs pašnekovai. Dvyniai yra geri mokytojai. Jie gali būti nervingi ir jautrūs bei pikti. Skirtingai nuo savininkiško Jaučio, jie linkę propaguoti laisvę santykiuose. Nors ir Dvyniams gan lengva imti nuobodžiauti, kontroliuodami savidrausmę, jie turi milžiniškas intelektualines ir menines galimybes.

Stiprybės: švelnus, meilus, smalsus, lengvai pritaikomas, gebėjimas greitai mokytis ir keistis idėjomis.

Silpnybės: nervingas, nenuoseklus, neryžtingas.

Laimingi skaičiai: 5, 7, 14, 23

Valstybės: Islandija, Sardinija, Marokas, Belgija, Velsas, Eritrėja, Gajana, Kuveitas, Norvegija, Juodkalnija, Švedija ir Tonga.

Gyvūnas: chameleonas.

Augalas: visų rūšių orchidėjos.

Akmenys: aleksandritas ir turmalinas.

Spalva: sodri, tamsi indigo (mėlyna).

Kvapnusis aliejus: pelynas.

Tinkamas partneris – kiti oro ženklai Vandenis ir Svarstyklės, gerai sutaria su Skorpionais, Vėžiais, Liūtais, Svarstyklėmis, Jaučiais.

Netinkamas partnerisMergelė, Šaulys, Žuvys.

Dvyniai yra smalsūs, originalūs ir linkę į nuotykius

Nepaprastu intelektu, trykštančia energija bei aistra gyvenimui pasižymintys Dvyniai dažnai apibūdinami kaip dvi skirtingas puses turintis Zodiako ženklas.

Galėdami pasigirti išskirtine iškalba, jie tarsi chameleonai prisitaiko prie skirtingos aplinkos ir greitai randa bendra kalbą su naujai sutiktais žmonėmis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Dvynys kiek paviršutiniška asmenybė, tačiau tai nėra visiška tiesa, mat ne veltui astrologijoje Dvyniai išskiriami kaip vieno aukščiausio intelekto savininkai.

Dvyniai spinduliuoja pozityvumu ir ypatinga charizma. Jie retai žvalgosi į praeitį bei negaišta laiko apgailestavimams dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių. Vietoje to, Dvynys stengiasi neprarasti optimizmo, įžvelgia šviesą tunelio gale ir tvirtai laikosi savo pozicijos. Šio zodiako ženklo galvoje nuolatos sukasi tūkstančiai minčių ir sumanymų, kurie skatina veikti, judėti pirmyn. Nors labiau atpažįstami kaip kompanijos sielos, karts nuo karto mėgsta atsitraukti nuo šurmulio, taip susitelkdami ties vidiniu pasauliu.

Pastariesiems nesvetimi ir romantiniai išgyvenimai, pilve skraidantys drugeliai. Dvyniai neatsisakys nueiti į pasimatymą, o ir norinčiųjų niekada nestinga. Visgi, sutikę išsvajotą partnerį, kaip garbės negalintys paminti žmonės išliks ištikimi bei su mielu noru kurstys šeimos židinį, tačiau neleis įsivyrauti kasdienybės grimasoms. Seksualiniame gyvenime Dvynys nuolatos ieškos naujovių, kas padėtų maksimaliai patenkinti jo poreikius.

Nors atstovauja dvi asmenybės puses turintį zodiako ženklą, šie žmonės neretai tampa geriausiais ir patikimiausiais draugais, bet pastebėję netinkamą elgesį ar nesutapus nuomonėms, po Dvynio ženklu gimusieji nevengia išsakyti pastabų, pasiginčyti.

Kad ir kokie veiklūs ar vėjavaikiški bebūtų, Dvyniai taip pat yra pažeidžiami ir turi jausmus. Jiems svarbu šalia turėti žmogų, kuris mokėtų išklausyti ir suprasti, neskubėtų smerkti bei pasiūlytų savo paramą sunkiausiais gyvenimo etapais. Įtraukianti knyga, kūrybiniai užsiėmimai, svajojimas ir kita didelių energijos resursų nereikalaujanti veikla Dvyniams padeda nuraminti sielą ir vėl degti noru dalintis savo išmintimi su visu pasauliu. Žinojimas, kad yra reikalingi ir reikšmingi, šiuos žmones inspiruoja dar ambicingesniems tikslams.

Dvynio šūkis:

Esu savo paties geriausia versija.

Dvynys yra:

D dosnus
V visuomeniškas
Y ypatingas
N nuotaikingas
Y ypatingas
S savarankiškas

Stipriosios pusės

Pasitelkdami įžvalgumą, Dvyniai puikiai moka skaityti tarp eilučių ir nepasimeta net nepatogiausiose situacijose. Niekas nepralenktų Dvynio sugebėjimo akimirksniu iš vakarėlių liūto persikūnyti į santūraus biuro darbuotojo pavidalą. Pozityvus nusiteikimas ne tik praskaidrina nuotaika pačiam Dvyniui, bet ir visiems, kurie jį supa.

Pagrindiniai iššūkiai

Konservatyvių pažiūrų žmonės Dvynius gali palaikyti begėdiškais dviveidžiais. Sakydamas tiesą, šis ženklas ne visada gali būti suprastas, o silpnybė gandams taip pat neprisideda prie geriausios reputacijos išlaikymo.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Išmintis. Būdami labai sumanūs ir išmintingi, Dvyniai greitai gali perprasti pašnekovą. Beveik visada tiksliai nuspėja su kuo jiems pakeliui, o kas tik bando įsiteikti ar slepia tikruosius kėslus. Perpratę ir priėmę šio zodiako ženklo minusus, neabejotinai įsigysite nuostabų draugą, nepagailėsiantį dėmesio ir rūpesčio.

Santykiai

Tai, deja, yra vienas neištikimiausių Zodiako ženklų. Dvyniams patinka laisvės pojūtis, nuolatiniai santykiai jiems greitai nusibosta. Jie koketiški, linkę susižavėti ir… pasirengę išduoti Jie moka gyventi dvigubą gyvenimą, gali būti neištikimi net iš smalsumo. Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės gali jus metų metus apgaudinėti be jokios sąžinės graužaties.

Dvynio moteris

Ji yra graži moteris, turinti asmenybę, kuri tave tiesiog traukia. Ji labai protingas žmogus, todėl jos moto galėtų būti „Aš galvoju“. Dvynė yra ta moteris, kuri siekia padidinti savo intelektą ir tai daro ją nuostabia pašnekove. Galite tikėtis tų vakarinių pokalbių prie žvakių šviesos, kai aptarsite viską, pradedant nuo dabartinių naujienų ir baigiant jos filosofiniais apmastymais. Ji nagrinėja pasaulį iš perspektyvos, kuri yra labai panaši į vaiko – kupina įnoringo smalsumo ir begalinio noro žinoti.

Moteris dvynė pareikalaus iš tavęs pagarbos, nepaisant jos lengvai nerūpestingo elgesio … ji nėra veržli. Dėl dvejopos prigimties ji yra įdomi ir nenuspėjama, linksma ir kartais pavojinga, nes negalite žinoti, kuri dvynės pusė kurią minutę pasirodys. Ir vis dėlto daugelis vyrų nori būti su dvyne. Jei šis norą puoselėjate ir Jūs, būkite tikras, kad tai jums bus dvigubas iššukis.

Ar manote, kad esate pasirengęs susitvarkyti su jaudinančia, nenuspėjama, dvipuse moterimi dvyne?

Dvynio vyras

Du dalykai – būti sąmojingam ir intelektualiam ir moterys kris tau po kojomis! Kai moterys susipažįsta su Dvyniu, joms kartais būna sunku suprasti jų ryškią asmenybę ir begalinę vaizduotę. Jei yra žodis, galintis apibrėžti Dvynį, tai nuoseklumas. Jo tvirta valia ką nors padaryti verčia juos bandyti 10, 20 ar 100 kartų, kol to pasieks. Kai kurie žmonės painioja tai su užsispyrimu. Ši savybė būdinga ir meilės reikaluose – Dvyniai nusprendžia, kad santykiai bus sėkmingi ir stengiasi juos išlaikyti, net jei nėra galimybės jų išgelbėti. Bet tai nėra neigiamas bruožas, kaip tik priešingai – dar vienas pagirtinas jų asmenybės bruožas.

Ar jūsų vaikinas yra Dvynys? Ar jis visada žaidžia akimis kalbėdamas su jumis? Jei taip, jis jaučia jūsų jausmus!

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Dvyniai sąmoningai nesiekia populiarumo, tačiau turėdami talentą užmegzti įtakingas pažintis jie jau gimsta užkoduodami save sėkmei.
 • Itin pastabūs, todėl akimirksniu įvertina situaciją bei žino, koks turėtų būti kitas jų žingsnis.
 • Dvynio planeta – Merkurijus, atsakingas už komunikacinius įgūdžius. Pastaroji apdovanoja įtaigumu, kuriuo Dvyniai lengvai į savo pusę palenkia ir visiškai priešingos nuomonės žmones.
 • Sugeba atlikti kelis darbus vienu metu, o vakarėliuose sublizga kaip neišsenkančios energijos užtaisai.
 • Dvynių paslaptingumas toli gražu neatbaido nepažįstamų nuo tolimesnio bendravimo, bet atvirkščiai, skatina sužinoti daugiau apie šias spalvingas asmenybes, turinčias kuo sužavėti ir nustebinti.

Lankytojų komentarai

61 komentarai Dvyniai

 1. Sonata 2019-11-15

  Esu dvynys bet su kai kuriais aprašymais aš nesutinku . Aš kalbu kaip apie asmenybę.

 2. Gemini 2018-12-16

  Salim tu Dvyniai ;)

 3. Wikita 2018-08-26

  Tiesa!! Gemini#

 4. Nesvarbu 2018-05-21

  Tiesa

 5. Salim 2017-12-09

  Jums gerai, žinote kas esate…,o ką daryti tam kuris gimęs Birželio 20d.00 val. 05 min. Dvynys ar vėžys…ar šizofrenikas?

 6. Renata 2017-08-02

  Tiesos yra. Dvynius gali valdyti bet kas, nes kaip ir parašyta jie prisitaiko. Tai labai darbštus ženklas.
  To Egida. Aš esu moteris Dvynys. Kiek pažįstu Avinų, visi mane užknisa. Pas juos yra griežtas planas ir jeigu jis sugriūna, tai pasaulio pabaiga. Labai valdingi ir viskas turi vykti pagal juos. Galiu su jais būti trumpą laiką tiek su vyrais tiek su moterimis.

  • linas 2017-09-02

   na su manimi tai truputi prasove ;)… as jei ko imuosi, tai „kasu-knisu“ iki galo, tik zinoma turiu prioretus…bet gal isimtys tik patvirrtina taisykle?
   ir dar
   kai kas rase avinai trui tvirta plana- ?!…nustebino

 7. Nesamone... 2017-01-07

  Esu gimusi arklio metais. Visu zenklu auklejima itakoja seima. Kiek turiu pazystamu dvyniu,nej vienas neatitinka jusu aprasymo,isskyrus tai,kad mes esame linksmi,energingi,lengvai bendraujantys ir dar biski mastantys… Geda ir skaityti…

 8. Egida 2016-12-06

  O kurioj daly būtų avinas moteris su dvyniu? Gal yra patirčių?

 9. Gabija 2016-05-24

  Kaip iš akies luptas

 10. indre 2015-02-09

  Visiem sutampa, o man visiškai neatitiko :) esu tyli, rami, mažakalbė :)

  • DVYNIS 2017-04-18

   as ir buvau tilus su manim eidovo zmones po 2 val nei zodzio neistardavau budavau kuklus bet kaskodeltas visven budavau kompanijos sieala susipazindavau su nauja kompanija irvel budavau tilus kai priprazdavau prie ju ir ju jioku ar jie man idomus tada tik pradedavau bendraut ir galvodavau kdl taip atsakimas paprastas reiskes nebudavo idomu ir nenoredavau beprasmiskai sneket jej zmogus nesneke tili jis protingas o kam svaistis zodzius kure neko neverti

 11. Mantas 2015-01-24

  Ka galiu pasakyt :) kaip pirstu in aky :D

 12. Indrė 2015-01-02

  Viskas kas rašoma yra tiesa… 100% viskas atitinka… Iš ties labai seniai pastebėjau, kad dvyniai pats geriausias zodiako ženklas.. iš ties, kad ir nepastovūs, bet turintys nuomonę ir ne vieną… Ta pati, bet kitais žodžiais… Iš ties galiu sakyt nemėgstu per nelyg didelio pastovumo.. Pats geriausias zodiakas.. (Y)

 13. Eglė 2014-11-14

  Nesąmonė, lad dvynių ir vėžių geri santykiai. Nesutinku, nes pati pragyvenau su vėžiu 10 mėnesių ir nieko gero, tik skausmas… Atrodo subrendęs, bet labai neatsakingas, jam niekas nerūpi, tik jis pats savimi rūpinasi…. Labai mažai kas atitiko…

  • Di 2016-11-05

   Aš gyvenu su vėžiu jau 6 metai,tai nuo žmogaus priklauso,o ne nuo horoskopo ;)

 14. AC/DC 2014-11-02

  Gyvename du dvyniai 25 metus kartu. Super. Visko buta, bet tolerancija ir meile bei pagarba vienas kitam padejo ir padeda. Nekeisciau i joki kita zenkla.

 15. Viktoras 2014-10-25

  Zmones, kaip pirstu i aki. 1000 procentu atitikimo. tik skorpionas galetu buti priskirtas prie idealiu partneriu, jau 14 metuku kaip kartu, ir viskas pas mus ore.ir galvoju-o is visa tai nupasakojama?nors i dieva, pomirtini gyvenima netikiu, bet zvaigzdese turbut kazkas yra.

 16. Diana 2014-03-15

  Amzinas vaikas.. Sunku su tais vyrais dvyniais :)) :)

 17. Aurelijus 2013-12-29

  Labai tiksliai viskas aprašytą, atrodo lyg tai būtų apie mane :O Gal tik sutapimas?

 18. kristeee 2013-12-25

  su mergelai o su laikuuvo gere 6 metus pragyvenau ..is pradziu buvo gerai o su laiku viskas baigesi ..siaip is dalies teisus horoskopas

 19. eglė 2013-09-19

  Netiesa.Kiekvienas žmogus ,nesvarbu po kokiu žeklu gimęs -kiekvienas yra INDIVIDUALI ASMENYBĖ.

 20. jolita 2013-04-26

  teisybe kas : Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims.

  • jolita 2013-04-26

   teisybe kad : Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims.

 21. Audrone 2013-03-13

  Su Oziaragiais galime buti tik draugais ir tai, jei turesime kantrybes ir atlaidumo ju piktiems zodziams savo ardesu…Tai zenklai visiskai nesuprantantys vienas kito,nors abu isivaizduoja,kad perprato partneri.Deja,deja…

 22. dvinys 2013-01-08

  sunku draugauti su stipria ir valdynga moteremi,tu lankstaisi o ji ne taip jautiesi kaip ilgainiui ateina jausmas kaip mazgotes ir ate :))

 23. Margarita 2012-12-20

  super aprasyta….toks jausmas, kad apie mane….

 24. TapatiTapati 2012-01-14

  Kaip keista niekas beveik isviso neatitiko!!!!

 25. ricardas 2011-11-26

  tikrai yra apibudinimu kurie atitinka mane :)

 26. sigute 2011-08-24

  nesamone,atitinka-kad keiciasi nuomones

 27. antanina 2011-04-07

  ce tai geras puse tesos. bet vat as jau 9 menesius su mergele ir viskas tobula:DDD xxx

 28. vestina 2010-10-29

  tikrai yra tiesos,o gal net viskas tiesa,tik as nenoriu to pripazinti;]

 29. Erna 2010-09-21

  Tiesa tiesa 100%

 30. Ingauc 2010-09-08

  eri partneriai Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Tauras.
  KAS PER DO TAURAS?

 31. Renata 2010-08-31

  o as prabuvau su zuvimi 4 su puse metu,brrr griestai dabar esu nusiteikusi pries sajunga su zuvimi,netinkamas partneris dvyniams :))))Zuvis gali buti tik siaip geras draugas :)

 32. gaby 2010-07-21

  joa cia gryna tiesa 100% atitinka … super!!!

  • eglė 2013-09-19

   Esu dvynė.Drįstu paprieštarauti :dalis yra tiesos,bet ne visiškai aprašymas šimtaprocentinis.Sutinku ,jog dvynių sudėtingas charakteris,bet apie NEPASTOVUMĄ,ATSAKOMYBĘ -NESUTINKU.Tiesiog ,kai reikia pakovoju ir už save ir už kitus.jei matau,kad tai butina.vadovauju mišriam kolektyvui-nėra lengva,bet susikalbam ir bendraujam įpatingai gerai.Rezultais esu patenkinta.

 33. evelina 2010-06-19

  tiesa:D

 34. arvis 2010-04-23

  cia labai daug tiesos!!!!;D

 35. Manfredas 2010-04-14

  Istikruju sutampa beveik viskas. Is aprsymo atrodo, kad dvinys su dvyniu turetu lbai gerai sueiti, bet as asmeniski negaliu bendruti su tokiais paciais zmonemis kaip as ;DDD

 36. Julius 2010-03-23

  Net isgazdino nesweikai tiksliai mane apibudino … :OO

 37. Inga 2010-03-01

  Dvynys su dvyniu nesamone :X pati turejau :D

 38. K@rina 2010-02-01

  Kaip musu dvyniu nesupranta zmones tai tik paciam sunku pasidaro

 39. K@rina 2010-02-01

  :yahoo: kaip ir visa tiesa apie dvynius,bet ne tokie jau mes blogi.

  • eglė 2013-09-19

   Negalima dvynių ženklo žmonių suvienodinti.Dvyniai ,kaip ir po bet kuriuo ženklu žmonės yra skirtingi.Juk čia tik apibendrinimas.Dalis yra tiesos,bet tik dalis.

 40. Kristina 2010-01-31

  gyvenimas su dvyniu,tai tarsi buvo balansavimas ant lyno,kaip cirke kokiam.Pati neegzistavau,kaip zmogus ir asmenybe.As pati saulys.Cia nebuvo pamineta,bet dvyniai perdetai be pagrindo pavydus.

  • eglė 2013-09-19

   Nesutinku su Jūsų nuomone api dvynius.Kiekvienas žmogus ,nesvarbu po kokiu ženklu yra gimęs -kiekvienas yra individuali asmenybė.Turėjau vyrą šaulį-bet nesugyvenamo charakterio ,despotą ir savanaudį,kuris nieko negerbė ir nemylėjo.Be atsakomybės ,be jokio žmogiškumo.Dvyniai negali sugyventi su šauliu.Negalima tą pačią etiketę klijuoti visiems.

 41. Bernadeta 2010-01-22

  Lyg skaityciau apie save :))) bet zinot, kartais nuo saves pavargstu…Visada maniau, kad dvyniai neblogas zodiako zenklas, dabar man darosi per sunku…keitsa…

 42. smile 2010-01-19

  o mes abu dvynukai, ir jau penkti metai kartu :) labai idomi sajunga sakyciau, man net labai patinka! nors niekada netikejau, kad tokia draugyste imanoma, bet…

 43. Edgaras 2010-01-05

  o dvyniai su dvyniais geriau net nebandyk… isdraugavau 2.5 metu bt jau tuos santykius reikejo nutraukti po 0.5 metu istikro. gryna muilo opera o ne santykiai

 44. Edgaras 2010-01-05

  Dar nebuvau skaites tokio tikslaus apibudinimo. Visiska tiesa!! 100%

 45. pluduras 2009-12-27

  „Nepakenčia nei fizinio, nei protinio darbo“-tiesiai y desimtuka:DD

 46. Zivile 2009-12-06

  Tikra tiesele

 47. K. 2009-11-30

  Joa, as ziauriai nustebebau bet tikrai tai man atitinka :) tik vat klausymas kaip dvyniai su dvyniais?;]

 48. Gitana 2009-11-12

  Kaip pirstu i aki

 49. Laura 2009-11-11

  tikrai tiesa :D
  ypac del sutarimo su svarstyklemis :)

 50. Erika 2009-11-05

  o kodel neparasyta kaip sutarem su oziaragiais ?
  o taip tai tikrai beveik viskas sutampa :)

 51. egle 2009-10-18

  ne visai tiesa:)su zuvimi puikiai sugyvenu:)

 52. renata 2009-09-26

  kad ir kaip butu keista, bet man tai atitinka 100% :D

 53. algimantas 2009-09-05

  taip taip toki mes esam,lyg skaitutum savas mintis :)

 54. Augustea 2009-08-22

  Gryna tiesa!!! ;)

Rodyti daugiau komentarų