Dvyniai

Dvyniai
4.2 (84.21%) 152

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynių ženklo žmonės ypatingai lankstūs ir prisitaikantys. Jie visada judėjime, daug keliauja ir dažnai šiek tiek nervina kitus.

Dvyniai labai smalsūs, viskuo domisi ir visada ištroškę informacijos. Jei norite sužinoti naujausias žinias, kreipkitės į Dvynius. Jie labai bendraujantys, iškalbingi ir viskam atviri. Dažnai neturi vienareikšmės nuomonės, tačiau laikosi neutraliai ir yra visiškai neprietaringi. Praktiškai gali bendrauti su bet kokiu žmogumi, visada ras bendrą kalbą ir dažnai bus geri pašnekovai. Dvyniai turi gabumų viskam, kas siejasi su komunikacija. Jie atranda save kaip radijo ir televizijos žurnalistai, taip pat firmų atstovai, pardavėjai ar prekybininkai. Dvynių žinios yra labai plačios, tačiau paviršutiniškos, kadangi gilintis jie pritrūksta kantrybės ir ištvermės.

Dvyniai oro ženklas globojamas Merkurijaus. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės yra ekspresyvūs, guvaus proto, žavintys.

Stiprybės: švelnus, meilus, smalsus, lengvai pritaikomas, gebėjimas greitai mokytis ir keistis idėjomis.

Silpnybės: nervingas, nenuoseklus, neryžtingas.

Laimingi skaičiai5, 7, 14, 23

Valstybės: Islandija, Sardinija, Marokas, Belgija, Velsas, Eritrėja, Gajana, Kuveitas, Norvegija, Juodkalnija, Švedija ir Tonga.

Gyvūnas: chameleonas.

Augalas: visų rūšių orchidėjos.

Akmenys: aleksandritas ir turmalinas.

Spalva: sodri, tamsi indigo (mėlyna).

Kvapnusis aliejus: pelynas.

Tinkamas partneris – kiti oro ženklai Vandenis ir Svarstyklės, gerai sutaria su Skorpionais, Vėžiais, Liūtais, Svarstyklėmis, Taurais.

Netinkamas partnerisMergelė, Šaulys, Žuvys.

Asmenybė

Intelektualų, menininkų ženklas. Veikiami vien Merkurijaus Dvyniai iš prigimties yra šiek tiek abejingi. Tai – apsauga nuo pernelyg didelių emocijų, leidžianti jiems būti neįtikėtinai komunikabiliems, optimistiškiems, drąsiems. Jie turi puikų humoro jausmą, bene geriausiai iš visų ženklų toleruoja kritiką, puikiai pagauna ironiją. Šios savybės lemia, kad Dvyniai nuolat tampa kompanijos siela, jie lengvai bendrauja, paperka aplinkinius savo vidiniu žavesiu. Tiesa, ieškodami lengviausio kelio per gyvenimą Dvyniai linkę ne kovoti su sunkumais, o nuo jų bėgti, atsiribodami nuo bet kokios atsakomybės.

Dvynių ženklas – tai supaprastintas dviejų dvynių, stovinčių vienas šalia kito, paveikslas. Šiuo metu pavasaris jau baigiasi, daugelis žiedų peržydėjo, noksta sėklos, veši vasaros augmenija. Tai perėjimo iš pavasario į vasarą laikas. Mutabili ženklo savybė pabrėžia Dvynių-tarpininko vaidmenį.

Tuo metu, kai vaikas Jaučio ženkle įgyja savo teritorijos, savo nuomonės jausmą, suteikiantį jam stiprybę, Dvyniai pasiruošę bendravimui su kitais, draugysčių, kontaktų užmezgimui. Čia jiems padeda Oro ženklo savybės. Dvyniai greitai reaguoja į kiekvieną naują dirgiklį, bet dėmesys neilgai būna skiriamas tik vienam objektui, tuoj jis būna nukreipiamas kitur. Dvyniai – judrūs, mėgstantya užmegzti kontaktus, tačiau kartu ir nepastovūs bei neramūs. Jie labai greit susižavi naujais daiktais bei žmonėmis, tačiau lygiai taip pat greitai įspūdis nublanksta.

Paradoksalu, bet nepaisant spartaus tempo, Dvyniai vystosi lėtai, ilgiau negu kiti Zodiako ženklai išlieka vaikais. Jų išgyvenimai paviršutiniški, patirtis – negili. Daug ką Dvyniai turi kelis kartus išgyventi, kol tai paliks įspūdį bei bus įsisavintos to įspūdžio pamokos.

Pirmasis dekanas (gegužės 22-31 d.)

Pagrindinis devizas – sąmoningumas. Turėdamas savybę greitai priimti sprendimus ir vadovauti žmonėms, jis gali pasiekti solidžią padėtį. Jų poelgiai drąsūs ir ryžtingi. Kilniaširdis, didžiuojasi gerais poelgiais. Iš bet kokios padėties išeina nugalėtojas, žinoma, jeigu tvirtai pasitiki savo įkvėpimu. Visai nepatartina pulti į kraštutinumus, nes gali išeikvoti nervinę energiją. Jį domina diplomatija, o gabumai leidžia tarti svarų žodį.

Antrasis dekanas (birželio 1-11 d.)

Pagrindinis devizas – nesudrumsčiamumas. Šio ženklo vidinis pasaulis atsako už grožį ir harmoniją, todėl jo atstovas domisi daile ir muzika. Mėgsta keliauti, aplankyti tolimus ir romantiškais pavadinimais kampelius. Savo gyvenimą tvarko taip, kad kuo daugiau sulauktų jį gerbiančių žmonių pagyrimų bei paskatinimų. Dėl neegoistiško charakterio praranda daug naudingų pasiūlymų bei ryšių. Tačiau intuicija daug padeda. Jei yra bent viena išeitis, jis ją suranda.

Trečiasis dekanas (birželio 12 – 21 d.)

Pagrindinis devizas – protas. Labai mėgsta draugauti su įdomiais žmonėmis. Svetimų arti neprisileidžia. Draugai ir giminės verti būti jo draugais, o kitus tik gerbia. Jis optimistas ir mato gyvenimą aiškiai. Realistas, tačiau apgaudinėja save tikindamas, kad pasaulyje nėra blogio. Įsitikinęs, jog tikrąją laimę galima susikurti tik asmeninių pastangų dėka, todėl stengiasi tokia linkme skatinti ir šviesti aplinkinius.

Santykiai, sveikata, karjera

Priešingai, paviršutiniškus dalykus Dvyniai įsisavina labai greitai. Kadangi tai Oro ženklas, Dvynių pasaulis – proto bei intelekto pasaulis. Be to, juos valdanti planeta Merkurijus suteikia protingą orientaciją. Dėl to Dvyniams visuomet gerai pavyksta įsisavinti naują žinių sritį arba susiorientuoti svetimoje aplinkoje. Jų potraukis pakitimams lemia, kad Dvyniai nėra labai ištikimi. Dėl mutabilios jų ženklo savybės Dvyniai tampa dažnų pagundų auka, kadangi būtinai turi atsiliepti į kiekvieną išorinį dirgiklį. Į tokias situacijas juos lengviau pastūmėja “orinis” temperamentas. Tačiau jei Dvyniai įsisąmonina turį gilų jausmą, savo betiksliame puldinėjime pamato kryptį, tai jų gebėjimas prisitaikyti tarnaus atsiradusiam ryšiui.

Dvynių ženklas žmogaus kūne valdo nervus, rankas, pečius bei plaučius. Tinkamiausios profesijos Dvyniams yra televizijos ir laikraščių redaktoriai, darbas leidyklose, knygynuose, telekomunikacijų tarnybose ir kitose srityse, kur reikia betarpiško ryšio su žmonėmis.

Dvynių moteris

Moderni ir inteligentiška. Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims. Jos trūkumas „nepagaunamumas“ gali būti suprastas kaip atsakomybės stoka. Tačiau ji mėgsta impulsyviai praleisti vakarą. Dvynėms sunkiau gyventi santuokoje, nei vienoms. Visada įdomi, neįkyri, bet dažnai nešeimyniška. Kad būtų laiminga, jai reikia nuolatinių permainų. Jei negali pakeisti aplinkos, keis draugus, vaikščios į svečius ir pan.

Kaip ją suvilioti? Būk originalus, kas dieną vis kitoks. Ji nemėgsta pastovumo. Jai reikia permainų, kelionių, netikėtų staigmenų.

Dvynių vyras

Greito mąstymo, turi daug draugų, mėgsta keliauti. Emocionaliai kintantis, nepastovus. Neblogo būdo, tik nuovargis daro jį irzlų. Gyvenimas jam – iššūkis, varžybos. Nepaisant to, kad prieš pasirinkdamas žmoną turi daug moterų, žmonai atiduos visą savo energiją ir mintis. Jam patinka, kad žmona dalyvautų jo interesuose. Tad nieko keista, jei darbe ant stalo laikys žmonos nuotrauką. Jis prieraišus, gali būti ir aistringas, bet moteryje jam svarbu ne seksualumas, o fizinio ir dvasinio grožio derinio. Gerai prisiderina prie partnerio charakterio, gerbia moteris ir negali joms įsakinėti.

Kaip jį suvilioti? Būk nepasiekiama, paslaptinga, kad paskatintum jo norą tave užkovoti. Domėkis viskuo, kuo domisi jis, dalyvauk bendroje veikloje.

Liaudies „išmintis“ sako…

Amžinas kūdikis, tiek intelektualine, tiek jausmų prasme. Vienintelis dalykas, ką dvyniai mėgsta iš tikrųjų – tai paplepėti ir lošti loterijoje. Šnekant jo mintys veja viena kita. Senatvėje ima postringauti. Dažnai tampa aktoriumi ar rašytoju. Nuomonę keičia dažniau, nei rūbus, nes neturi jokių tvirtų įsitikinimų. Nepakenčia nei fizinio, nei protinio darbo. Svečius priiminėja tik vaišindamas arbata su šiaudeliais.

Lankytojų komentarai

61 komentarai Dvyniai

 1. Sonata 2019-11-15

  Esu dvynys bet su kai kuriais aprašymais aš nesutinku . Aš kalbu kaip apie asmenybę.

 2. Gemini 2018-12-16

  Salim tu Dvyniai ;)

 3. Wikita 2018-08-26

  Tiesa!! Gemini#

 4. Nesvarbu 2018-05-21

  Tiesa

 5. Salim 2017-12-09

  Jums gerai, žinote kas esate…,o ką daryti tam kuris gimęs Birželio 20d.00 val. 05 min. Dvynys ar vėžys…ar šizofrenikas?

 6. Renata 2017-08-02

  Tiesos yra. Dvynius gali valdyti bet kas, nes kaip ir parašyta jie prisitaiko. Tai labai darbštus ženklas.
  To Egida. Aš esu moteris Dvynys. Kiek pažįstu Avinų, visi mane užknisa. Pas juos yra griežtas planas ir jeigu jis sugriūna, tai pasaulio pabaiga. Labai valdingi ir viskas turi vykti pagal juos. Galiu su jais būti trumpą laiką tiek su vyrais tiek su moterimis.

  • linas 2017-09-02

   na su manimi tai truputi prasove ;)… as jei ko imuosi, tai „kasu-knisu“ iki galo, tik zinoma turiu prioretus…bet gal isimtys tik patvirrtina taisykle?
   ir dar
   kai kas rase avinai trui tvirta plana- ?!…nustebino

 7. Nesamone... 2017-01-07

  Esu gimusi arklio metais. Visu zenklu auklejima itakoja seima. Kiek turiu pazystamu dvyniu,nej vienas neatitinka jusu aprasymo,isskyrus tai,kad mes esame linksmi,energingi,lengvai bendraujantys ir dar biski mastantys… Geda ir skaityti…

 8. Egida 2016-12-06

  O kurioj daly būtų avinas moteris su dvyniu? Gal yra patirčių?

 9. Gabija 2016-05-24

  Kaip iš akies luptas

 10. indre 2015-02-09

  Visiem sutampa, o man visiškai neatitiko :) esu tyli, rami, mažakalbė :)

  • DVYNIS 2017-04-18

   as ir buvau tilus su manim eidovo zmones po 2 val nei zodzio neistardavau budavau kuklus bet kaskodeltas visven budavau kompanijos sieala susipazindavau su nauja kompanija irvel budavau tilus kai priprazdavau prie ju ir ju jioku ar jie man idomus tada tik pradedavau bendraut ir galvodavau kdl taip atsakimas paprastas reiskes nebudavo idomu ir nenoredavau beprasmiskai sneket jej zmogus nesneke tili jis protingas o kam svaistis zodzius kure neko neverti

 11. Mantas 2015-01-24

  Ka galiu pasakyt :) kaip pirstu in aky :D

 12. Indrė 2015-01-02

  Viskas kas rašoma yra tiesa… 100% viskas atitinka… Iš ties labai seniai pastebėjau, kad dvyniai pats geriausias zodiako ženklas.. iš ties, kad ir nepastovūs, bet turintys nuomonę ir ne vieną… Ta pati, bet kitais žodžiais… Iš ties galiu sakyt nemėgstu per nelyg didelio pastovumo.. Pats geriausias zodiakas.. (Y)

 13. Eglė 2014-11-14

  Nesąmonė, lad dvynių ir vėžių geri santykiai. Nesutinku, nes pati pragyvenau su vėžiu 10 mėnesių ir nieko gero, tik skausmas… Atrodo subrendęs, bet labai neatsakingas, jam niekas nerūpi, tik jis pats savimi rūpinasi…. Labai mažai kas atitiko…

  • Di 2016-11-05

   Aš gyvenu su vėžiu jau 6 metai,tai nuo žmogaus priklauso,o ne nuo horoskopo ;)

 14. AC/DC 2014-11-02

  Gyvename du dvyniai 25 metus kartu. Super. Visko buta, bet tolerancija ir meile bei pagarba vienas kitam padejo ir padeda. Nekeisciau i joki kita zenkla.

 15. Viktoras 2014-10-25

  Zmones, kaip pirstu i aki. 1000 procentu atitikimo. tik skorpionas galetu buti priskirtas prie idealiu partneriu, jau 14 metuku kaip kartu, ir viskas pas mus ore.ir galvoju-o is visa tai nupasakojama?nors i dieva, pomirtini gyvenima netikiu, bet zvaigzdese turbut kazkas yra.

 16. Diana 2014-03-15

  Amzinas vaikas.. Sunku su tais vyrais dvyniais :)) :)

 17. Aurelijus 2013-12-29

  Labai tiksliai viskas aprašytą, atrodo lyg tai būtų apie mane :O Gal tik sutapimas?

 18. kristeee 2013-12-25

  su mergelai o su laikuuvo gere 6 metus pragyvenau ..is pradziu buvo gerai o su laiku viskas baigesi ..siaip is dalies teisus horoskopas

 19. eglė 2013-09-19

  Netiesa.Kiekvienas žmogus ,nesvarbu po kokiu žeklu gimęs -kiekvienas yra INDIVIDUALI ASMENYBĖ.

 20. jolita 2013-04-26

  teisybe kas : Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims.

  • jolita 2013-04-26

   teisybe kad : Priešinasi bet kokioms tradicijoms, sutartims.

 21. Audrone 2013-03-13

  Su Oziaragiais galime buti tik draugais ir tai, jei turesime kantrybes ir atlaidumo ju piktiems zodziams savo ardesu…Tai zenklai visiskai nesuprantantys vienas kito,nors abu isivaizduoja,kad perprato partneri.Deja,deja…

 22. dvinys 2013-01-08

  sunku draugauti su stipria ir valdynga moteremi,tu lankstaisi o ji ne taip jautiesi kaip ilgainiui ateina jausmas kaip mazgotes ir ate :))

 23. Margarita 2012-12-20

  super aprasyta….toks jausmas, kad apie mane….

 24. TapatiTapati 2012-01-14

  Kaip keista niekas beveik isviso neatitiko!!!!

 25. ricardas 2011-11-26

  tikrai yra apibudinimu kurie atitinka mane :)

 26. sigute 2011-08-24

  nesamone,atitinka-kad keiciasi nuomones

 27. antanina 2011-04-07

  ce tai geras puse tesos. bet vat as jau 9 menesius su mergele ir viskas tobula:DDD xxx

 28. vestina 2010-10-29

  tikrai yra tiesos,o gal net viskas tiesa,tik as nenoriu to pripazinti;]

 29. Erna 2010-09-21

  Tiesa tiesa 100%

 30. Ingauc 2010-09-08

  eri partneriai Skorpionas, Vėžys, Liūtas, Svarstyklės, Tauras.
  KAS PER DO TAURAS?

 31. Renata 2010-08-31

  o as prabuvau su zuvimi 4 su puse metu,brrr griestai dabar esu nusiteikusi pries sajunga su zuvimi,netinkamas partneris dvyniams :))))Zuvis gali buti tik siaip geras draugas :)

 32. gaby 2010-07-21

  joa cia gryna tiesa 100% atitinka … super!!!

  • eglė 2013-09-19

   Esu dvynė.Drįstu paprieštarauti :dalis yra tiesos,bet ne visiškai aprašymas šimtaprocentinis.Sutinku ,jog dvynių sudėtingas charakteris,bet apie NEPASTOVUMĄ,ATSAKOMYBĘ -NESUTINKU.Tiesiog ,kai reikia pakovoju ir už save ir už kitus.jei matau,kad tai butina.vadovauju mišriam kolektyvui-nėra lengva,bet susikalbam ir bendraujam įpatingai gerai.Rezultais esu patenkinta.

 33. evelina 2010-06-19

  tiesa:D

 34. arvis 2010-04-23

  cia labai daug tiesos!!!!;D

 35. Manfredas 2010-04-14

  Istikruju sutampa beveik viskas. Is aprsymo atrodo, kad dvinys su dvyniu turetu lbai gerai sueiti, bet as asmeniski negaliu bendruti su tokiais paciais zmonemis kaip as ;DDD

 36. Julius 2010-03-23

  Net isgazdino nesweikai tiksliai mane apibudino … :OO

 37. Inga 2010-03-01

  Dvynys su dvyniu nesamone :X pati turejau :D

 38. K@rina 2010-02-01

  Kaip musu dvyniu nesupranta zmones tai tik paciam sunku pasidaro

 39. K@rina 2010-02-01

  :yahoo: kaip ir visa tiesa apie dvynius,bet ne tokie jau mes blogi.

  • eglė 2013-09-19

   Negalima dvynių ženklo žmonių suvienodinti.Dvyniai ,kaip ir po bet kuriuo ženklu žmonės yra skirtingi.Juk čia tik apibendrinimas.Dalis yra tiesos,bet tik dalis.

 40. Kristina 2010-01-31

  gyvenimas su dvyniu,tai tarsi buvo balansavimas ant lyno,kaip cirke kokiam.Pati neegzistavau,kaip zmogus ir asmenybe.As pati saulys.Cia nebuvo pamineta,bet dvyniai perdetai be pagrindo pavydus.

  • eglė 2013-09-19

   Nesutinku su Jūsų nuomone api dvynius.Kiekvienas žmogus ,nesvarbu po kokiu ženklu yra gimęs -kiekvienas yra individuali asmenybė.Turėjau vyrą šaulį-bet nesugyvenamo charakterio ,despotą ir savanaudį,kuris nieko negerbė ir nemylėjo.Be atsakomybės ,be jokio žmogiškumo.Dvyniai negali sugyventi su šauliu.Negalima tą pačią etiketę klijuoti visiems.

 41. Bernadeta 2010-01-22

  Lyg skaityciau apie save :))) bet zinot, kartais nuo saves pavargstu…Visada maniau, kad dvyniai neblogas zodiako zenklas, dabar man darosi per sunku…keitsa…

 42. smile 2010-01-19

  o mes abu dvynukai, ir jau penkti metai kartu :) labai idomi sajunga sakyciau, man net labai patinka! nors niekada netikejau, kad tokia draugyste imanoma, bet…

 43. Edgaras 2010-01-05

  o dvyniai su dvyniais geriau net nebandyk… isdraugavau 2.5 metu bt jau tuos santykius reikejo nutraukti po 0.5 metu istikro. gryna muilo opera o ne santykiai

 44. Edgaras 2010-01-05

  Dar nebuvau skaites tokio tikslaus apibudinimo. Visiska tiesa!! 100%

 45. pluduras 2009-12-27

  „Nepakenčia nei fizinio, nei protinio darbo“-tiesiai y desimtuka:DD

 46. Zivile 2009-12-06

  Tikra tiesele

 47. K. 2009-11-30

  Joa, as ziauriai nustebebau bet tikrai tai man atitinka :) tik vat klausymas kaip dvyniai su dvyniais?;]

 48. Gitana 2009-11-12

  Kaip pirstu i aki

 49. Laura 2009-11-11

  tikrai tiesa :D
  ypac del sutarimo su svarstyklemis :)

 50. Erika 2009-11-05

  o kodel neparasyta kaip sutarem su oziaragiais ?
  o taip tai tikrai beveik viskas sutampa :)

 51. egle 2009-10-18

  ne visai tiesa:)su zuvimi puikiai sugyvenu:)

 52. renata 2009-09-26

  kad ir kaip butu keista, bet man tai atitinka 100% :D

 53. algimantas 2009-09-05

  taip taip toki mes esam,lyg skaitutum savas mintis :)

 54. Augustea 2009-08-22

  Gryna tiesa!!! ;)

Parašykite komentarą