Svarstyklės

Svarstyklės
4.2 (83.81%) 126

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklių ženklo žmonėms reikalinga harmonija. Ginčai joms kenkia bei nuolat vargina priešingybių balansavimas. Visiems pažįstami jų diplomatiniai gabumai ir žavesys.

Kita Svarstyklių pusė kartais pasireiškia per dideliu susikaupimu ir nesugebėjimu patenkinti savo pačių poreikius. Svarstyklės turi išreikštą grožio jausmą ir gerą akį spalvoms bei formoms. Ši savybė suteikia joms gabumų meno supratimui, daiktų ir žmonių puošimui. Mada, kosmetika ir papuošalai – svarstyklių stichija. Jos pasižymi puikiomis manieromis ir geru skoniu, dažnai labai rūpestingai prižiūri ir save. Jos vertina kitų žmonių draugiją ir moka priimti svečius, yra geros šeimininkės.

Svarstyklės oro ženklas globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės simpatiški, harmoningi.

Stiprybės: bendradarbiaujantis, diplomatinis, maloningas, sąžiningas, socialus

Silpnybės: neryžtingas, vengia konfrontacijų, sukels nuoskaudą ir savęs gailėjimą

Laimingi skaičiai: 4, 6, 13, 15, 24

Valstybės: Prancūzija, Tibetas, Argentina, Austrija, Birma, Kanada, Kinija, Japonija, Sibiras, Botsvana, Pusiaujo Gvinėja, Fidžis, Irakas, Izraelis, Lesotas, Nigerija, Palau, Sent Lusija, Saudo Arabija, Tuvalu ir Uganda.

Gyvūnas: lapė.

Augalas: alijošius.

Akmuo: smaragdas.

Spalva: mėlyna.

Kvapnusis aliejus: rožių.

Tinkamiausias partneris Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liūtas, Mergelė.

Netinkamiausias partneris – Ožiaragis ir Avinas.

Asmenybė

Temperamentingas ženklas, pasmerktas amžinoms paieškoms: balanso, harmonijos, patogios progos, tinkamo žodžio, tiesiausio kelio. Jiems kaip oro reikia laisvės ir šviesos, nemėgsta prieblandos ir miglos – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasmėmis. Jie komunikabilūs, aplinkinius patraukia savo vidiniu žavesiu, įgimtu skonio, takto jausmu. Svarstyklėms patinka žavėti, jie džiugiai semiasi energijos iš pagyrų savo atžvilgiu, pripažinimo ir įvertinimo. Tiesa, iš čia – ir galima rizika nepakankamai įvertinti savo vidinio pasaulio resursus: Svarstyklės greitai įpranta regėti save aplinkinių akimis, vertina save pagal tai, ką apie jas mano kiti.

Po to, kai baigti derliaus nuėmimo rūpesčiai, prasidedantis margalapis ruduo pakviečia neskubant, ramiai pasimėgauti gamtos grožiu. Svarstyklėms būdingas raiškus estetikos pojūtis. Neveltui Venera globoja šį ženklą. Tai taip pat ir laikas, leidžiantis rimčiau pasižiūrėti į kitus žmones.

Pirmasis dekanas (rugsėjo 24 – spalio 3 d.)

Pagrindinis bruožas – magnetizmas. Jis stengiasi atitikti maksimalų galimybių potencialą. Gyvenimiškai stiprus ir pasiekia norimą rezultatą. Labai stengiasi parodyti savo gerą įvaizdį kitiems. Gyvenimo verpetuose stipriausias noras – laiminga santuoka. Jis yra puikus originalių idėjų ir efektyvių sistemų šaltinis. Gyvenimas jam žavingas todėl, kad jis pats suteikia jam tam tikrą prieskonį.

Antrasis dekanas (spalio 4-13 d.)

Pagrindinis devizas – ištvermingumas. Ir iš tikrųjų Svarstyklės labai ištvermingos. Pasižymi ilgaamžiškumu. Tačiau nerviškai persitempus, pritrūksta kantrybės. Po kiek laiko atsiranda antrasis kvėpavimas. Toks žmogus turi vaidybos dovaną, kantriai klausosi. Niekas taip nepakelia jo nuotaikos kaip artimieji ir džiaugsminga atmosfera. Talentai pasireiškia dirbant su didesne žmonių grupe.

Trečiasis dekanas (spalio 14-23 d.)

Pagrindinis devizas – atkaklumas. Didžiulė gyvenimiška energija verčia šio periodo žmogų ginti pačias kilniausias idėjas, nes jos jį traukia ir tai atitinka jo prigimti. Iniciatyvus ir veikia pats be kieno nors paraginimų. Įsitikinimas savo veiklos teisingumu leidžia nugalėti visas kliūtis. Kartais atrodo agresyvus, tačiau vis dėlto sugeba save kontroliuoti. Geriausiai pasireiškia literatūrinėje, pedagoginėje ar artistinėje veikloje.

Santykiai, sveikata, karjera

Svarstyklių ženklas gyvenimo eigoje reiškia partnerio ieškojimą. Dėmesio centre jau ne vien malonumai ir žaidimai, kas būdinga Liūto ženklui – bet ieškoma kito žmogaus – asmenybės, su kuriuo bus kuriamas harmoningas gyvenimas. Mergelė išmoko su kitais dalytis praktiškumu, Svarstyklės – grožiu ir žavumu.

Tai yra kardinalusis Zodiako ženklas. Kitiems pasiaukoti jis nenori, taigi nuolatos svyruoja tarp savų interesų ir dėmesio kitam, visada stengdamasis išlaikyti lygsvarą.

Dažnai jis tarsi sėdi vienu metu ant dviejų kėdžių ir negali apsispręsti, kaip pasielgti. Svarstyklių stiprybė yra komunikabilumas ir pasiruošimas eiti į kompromisus. Per didelis vienašališkumas gali būti jų silpna vieta. Tuomet Svarstyklės vengia labai ilgai trunkančių ryšių ir vis ieško naujų simpatijų bei pripažinimo. Kad atliktų visas jai priklausančias užduotis, Svarstyklės atranda vidurį, tampa paviršutiniškos ir stengiasi atsisakyti sunkumų. Meilėje šis ženklas švelnus, truputėlį santūrus partneris, daug reikšmės teikiantis subtiliam skoniui bei kultūringumui. Svarstyklės nėra labai aistringos, tačiau draugiškos ir malonios. Organizme Svarstyklėms pavaldžios kepenys, inkstai, strėnos.

Jau priežodžiu virtęs Svarstyklių apsisprendimo sunkumas verčia jas labai ilgai galvoti, kol galiausiai atranda joms patinkančią profesiją. Tėvams nereikėtų mažųjų Svarstyklių versti tai daryti sparčiau, nes kyla pavojus, jog jos leisis  perkalbamos ir imsis nemėgiamo darbo. Svarstyklės mėgsta bendrauti su žmonėmis, todėl joms atitinkamai ir reikėtų rinktis reklamos agento ar pardavėjo profesijas. Čia geriausiai atsiskleis jų talentai. Kadangi Svarstyklėms patinka viskas, kas gražu, tai jos gali užsiimti ir menine veikla, pagražinančia žmogaus kasdienybę: tapti modeliuotoju, interjero architektu ar kosmetologu.

Svarstyklių moteris

Gyva ir patraukli moteris. Vyrus traukia seksuali jos šypsena. Nežiūrint jos pomėgio flirtuoti, draugai ja pasitiki. Ji turi gerą skonį, bet jos meilė gali pereiti prie tingumo ir savanaudiškumo. Ištekėjusi ji būna intriguojanti, moteriška, linksma. Ne itin gerai prižiūrinti vaikus motina, tačiau labai juos myli. Taktiška, sumani ir tuo gali praversti vyro karjerai. Ji ieško vyro, kuris būtų inteligentiškas, mėgtų nuotykius, būtų jai lygus.

Kaip ją suvilioti? Ji dažniausiai turi daug gerbėjų, tad teks pasistengti būti itin įdomiu ir inteligentišku. Flirtuok su ja netgi prie virtuvinio stalo, ji mėgsta meilės žaidimus ir jaustis būti mylima.

Svarstyklių vyras

Patrauklus, dažnai pats to nesuvokiantis, turi gerą skonį. Didesnę gyvenimo dalį būna neryžtingas. Nemėgsta bet kokių ginčų ir stengiasi neatskleisti savo kortų. Jis labiausiai nori žmonos, kuri yra meili, net saldi, visada linksma, nekelianti ginčų. Jis būna mandagus, malonus vyras, nors kartais tingus. Plaukia per gyvenimą pasroviui. Inteligentiškas, mėgsta juokus, nemėgsta, jei nesuprantama jo pasaulėžiūra. Neretai aplinkiniams sudaro blogą įspūdį, tačiau jei jis kartą jums patiko, sugebės būti geru draugu.

Kaip jį suvilioti? Jis flirto specialistas, todėl duok jam ilgas vadžias, tačiau stenkis išlikti jam žaviausia moterimi. Palaikyk jo idėjas. Su malonumu priims moters pagalbą, todėl turėk savo iniciatyvą ir drąsiai sutik gyvenimo sunkumus. Jis meilikauja tik todėl, jog mano, kad moteriai to reikia.

Liaudies „išmintis“ sako…

Gimę po šiuo ženklu – tikra nelaimė. Dvi kairiosios rankos, buka klausa, žlibas, humoro jausmo ir ambicijų – nerasta. Svarstyklės neturi pinigų, joms nesiseka meilėje, darbe, šeimoje, nesugeba sublizgėti kokia idėja. Dažnai rašo jausmingus ir verksmingus dienoraščius.

Lankytojų komentarai

17 komentarai Svarstyklės

 1. Irma 2018-10-08

  Liaudies „išmintis“ klysta☺. Daugiau viskas ok????

 2. Elinga 2017-06-28

  Tiesos tai tikrai yra bet tiek daug parašyta man net gerklė išsausėjo pavargau net skaityt dar neatitinka liaudies išmintis

 3. Elinga 2017-06-28

  Tiesos tai tikrai yra bet tiek daug parašyta man net gerklė išsausėjo

 4. laura 2017-01-08

  liaudies ismintis tai tik ismintis visiskai netiesa viskas priesingai

 5. f 2015-09-01

  kad svarstyklems nesiseka meileje, piniguose tai isdalies tiesos yra, bet cia jei paziuresi is vienos puses. Paziurekit kokias antras puses sisiranda kitu zenklu pilieciai, veliau reikia vaiksciot i kaire nes i savaja ziuret nebeina. Apie jumora ir ambicijas – manau kad svarstykles cia kaip tik lyderiauja. Dar vienas dalykas – svarstykles yra labai savikritiskos asmenybes, nesivelia i gincus nes taupo savo gyvybine energija todel svarstykles yra melynakraujai nemirtingi „padarai“.

 6. Renata 2014-07-02

  Yra tiesos, bet ir neatitikimų radau :)

 7. skaistė 2013-09-01

  Liaudies išmintis visiškai neatitinka, o visa kita tai kaip į dešimtuką :D

  • evaldas 2014-01-25

   pritariu skaistei

 8. Eglė 2012-12-31

  Žiauriai atitinka liaudies išmintis..

 9. Rita 2012-11-18

  Atrodo, kad viskas atitinka, tik ta liaudies nelabai…

 10. Rita 2012-11-18

  Atrodo tikra tiesa, tik ta liaudies išmintis nelabai …

 11. Barbra 2012-04-14

  kokia nesamoninga ta liaudies ismintis/ Visa kita puikiai pasakyta!

 12. tia 2012-03-09

  Beveik viskas atitinka, bet su nieko nesutinku ka raso ,,Liaudies “išmintis” sako…“

 13. laura.margarita177 2011-03-27

  beveik viskas atitinka isskyrus liaudies isminti… esu 100% priesinga nei ten raso;{

 14. greta 2010-11-28

  smagu, kaip pirstu i aki apie mane:)

 15. Romas 2010-07-24

  Wow,patiko atpazìstu sawe,bent jau po pirmu 4 eiluciu :-) wisai faina

 16. Darija 2010-04-14

  tikra tiesa, esu svarst.

Parašykite komentarą