Svarstyklės

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra harmonijos ir santykių ženklas. Saulė Svarstyklėse yra lygiadienio metu, kai diena susilygina su naktimi, ir panašiai Svarstyklės siekia pusiausvyros tarp priešingumų.

Svarstyklės yra žinomos dėl gero skonio, elegancijos ir žavesio. Jos ieško harmonijos ir grožio. Jų natūralus gyvenimo būdas – partnerystė su kitais. Joms intymūs santykiai gana svarbūs tiek pat, kiek ir socialinio teisingumo klausimai. Svarstyklės amžinai tikisi, kad visos konfliktuojančios šalys bus patenkintos, ir jos linkusios suprasti ir palaikyti abi ginčo puses, kas gali jų draugus išvaryti iš proto, nebent jie yra pakankamai protingi, kad įvertintų Svarstyklių natūraliai teikiamą mediaciją. Svarstyklės stengsis išvengti kivirčų, ir joms gali būti sunku priimti sprendimą.

Visų rūšių meniniai užsiėmimai suteikia Svarstyklėms progą pademonstruoti meilę grožiui. Jiems naudinga sustiprinti savo valią, kad veiktų siekdamos savo aukštesnio tikslo, kuris galiausiai slypi atsidavime žmonijai.

Stiprybės: bendradarbiaujantis, diplomatinis, maloningas, sąžiningas, socialus

Silpnybės: neryžtingas, vengia konfrontacijų, sukels nuoskaudą ir savęs gailėjimą

Laimingi skaičiai: 4, 6, 13, 15, 24

Valstybės: Prancūzija, Tibetas, Argentina, Austrija, Birma, Kanada, Kinija, Japonija, Sibiras, Botsvana, Pusiaujo Gvinėja, Fidžis, Irakas, Izraelis, Lesotas, Nigerija, Palau, Sent Lusija, Saudo Arabija, Tuvalu ir Uganda.

Gyvūnas: lapė.

Augalas: alijošius.

Akmuo: smaragdas.

Spalva: mėlyna.

Kvapnusis aliejus: rožių.

Tinkamiausias partneris Vandenis ir Dvyniai, taip pat tinka Šaulys, Vandenis, Liūtas, Mergelė.

Netinkamiausias partneris – Ožiaragis ir Avinas.

Svarstyklės yra diplomatiškos, kūrybingos ir teisingos

Gimusius po Svarstyklių ženklu likimas apdovanojo aštriu protu, gerumu bei rūpestingumu. Šie žmonės pamirš apie save, kad tik pasitarnautų kitiems. Svarstykles globojanti Venera prisideda prie stipriai išreikšto patogaus, harmoningo ir pasiturimo gyvenimo poreikio. Tai asmenybės, kurios ieško kompromiso, vengia susidaryti išankstinę nuomonę ir teikia pirmenybe abipusiam supratingumui. Svarstyklės mėgsta bendrauti, pasibūti su didesnėmis draugų ar bendradarbių kompanijomis, kuriose galėtų visiškai atsipalaiduoti ir pasimėgauti dėmesiu.

Atstovaudamos oro stichiją, Svarstyklės dažnai skraido padebesiais, prisikuria grandiozinių planų, nors ne visada žino, kaip juos galėtų įgyvendinti. Čia praverstų koloboracija su pastabumu bei perfekcionistiniu mąstymu garsėjančiais Mergelės ar Ožiaragio ženklais. Toks bendradarbiavimas duotų puikių rezultatų ir padėtų greičiau realizuoti kilusius sumanymus. Visgi, nebūtų tikslinga Svarstyklių kaltinti vėjavaikiškumu, nes minčių lygmenyje gimę vaizdiniai gali atgimti fantastiniame veikale, drobėje ar muzikiniame kūrinyje.

Svarstyklės žino, kad yra savo pačių gyvenimo šeimininkės. todėl deda visas pastangas, jog kiekviena diena būtų verta žodžio gyvenu. Šie žmonės didžiąją laiko dalį skiria aiškindamiesi, ko jiems trūksta iki visiškos pilnatvės, o susikoncentravę ties viena detale tiesiog pamiršta apie akimirkos svarbą. Svarstyklės pratusios rūpintis savo išvaizda, mėgsta pasilepinti grožio procedūromis ir kitais maloniais vonios ritualais. Anot jų, geresnio būdo atsipalaiduoti ir pabėgti nuo rutinos tiesiog nėra.

Šis Zodiako ženklas gali mylėti su besąlygišku atsidavimu partneriui, bet tuo pačiu yra linkęs įsivelti į meilės trikampius. Jei Svarstyklės suprato, kad aistra priešingai lyčiai išblėso, per dažnai išsiskyrė nuomonės ar amžiaus skirtumas tapo per daug akivaizdus, jos ilgai nedvejos ir pačios imsis iniciatyvos nutraukiant santykius.

Nors aplinkiniams Svarstyklės dažnai  atrodo visiškai pasitikinčios savimi, viduje šis ženklas nuolatos kovoja su nesaugumu ir savi realizacijos problemomis. Pagrindinis Svarstykles kamuojantis klausimas – “Kas aš esu?. Jas trikdo jų pačių nepastovumas, abejonės dėl pasirinktos krypties ir supančių žmonių, Kad išvengtų vidinių konfliktų, Svarstyklėms patartina labiau įsiklausyti į širdies balsą bei dažniau pabūti atskirai nuo susikaupti trukdančio šurmulio.

Svarstykles žavi intelektualios, prisižiūrinčios ir seksualios asmenybės. Būtent tokį žmogų jos nori matyti šalia savęs, kaip būsimą partnerį. Seksualiniame gyvenime Svarstyklės nesibaimina intymumo ir mėgaujasi kūniškais malonumais, bet labiausiai susijaudina nuo erotika alsuojančių pašnekesių ar preliudinių žaidimų.

Svarstyklių šūkis:

Kiekvienam iš mūsų būtina kažkuo pasikliauti.

Svarstyklės yra:

S seksualios
V veiklios
A atviros
R ramios
S smalsios
T taikios
Y ypatingos
K kilnios
L
laisvos  
Ė
ėkščios
S
simpatiškos

Stipriosios pusės

Kiekvieną dieną Svarstyklės sau ir kitiems palinki daugiau taikos bei supratingumo. Tai kompromiso žmonės. Jie nesijaučia gerai, jei artimoje aplinkoje mato bent vieną nusiminusį individą, todėl visada ragina į viską žvelgti su optimizmu, nepasiduoti dabartinėms niūrioms nuotaikoms. Nakties tamsą visada prasklaido pirmasis saulės spindulys.

Pagrindiniai iššūkiai

Svarstyklės nesistengs įteigti savo tiesų prievarta ir nespaus, o subtiliai pasinaudos komunikaciniais įgūdžiais bei padės patikėti šviesesniu rytojumi. Šiam ženklui sekasi praskaidrinti kito nuotaiką, bet kaip kovoti su asmeniniu liūdesiu? Čia Svarstyklės ignoruoja savo problemas ir susitelkia ties svetimais rūpesčiais. Tikėdamosis nuraminti žmonija, pastarosios gali visiškai išsekti, kas aiškiai sukliudytų tęsti gerų darbų maratoną, todėl vertėtų kritiškiau įvertinti savo galimybes.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Svarstyklėms vaizduotė tampa vienu galingiausiu įrankiu, padedančiu iš skirtingų kampų pažvelgti į rimčiausias problemas bei išanalizavus esama situaciją, greitai padaryti tinkamiausius sprendimus. Apdovanotos neišsenkančia kūrybine energija, Svarstyklės šį pranašumą meistriškai pritaiko net pačiame monotoniškiausiame darbe.

Santykiai

Ištikimybė nėra jų stiprioji pusė. Svarstyklės malonios, žavingos ir… greitai įsimylinčios. Jų taip pat negali nemylėti. Su jomis taip smagu leisti laiką, flirtuoti, jų emocijos dažnai nustelbia protą. Jos ne visada būna sąžiningos, geba gyventi dvigubą gyvenimą. Svarstyklės nemėgsta ir priimti sprendimų, rinktis – jos mieliau laukia, kol problema išsispręs savaime.

Svarstyklių moteris

Svarstyklių moterį valdo Venera, todėl jūs pajusite meilę, kuris tiesiog liejasi iš šios nepaprastai socialios asmenybės. Ji siekia subalansuoti  viską savo gyvenimą ir jai tai sekasi, galų gale, juk jos moto yra „Balansuoju“. Tiesą sakant, ji dažnai gali atnešti pusiausvyrą tų žmonių gyvenime, kuriuose pusiausvyros toli gražu nėra. Jums tikrai pasisekė, jei ji jus pasirenka, nes Svarstyklių moteris iš tikrųjų yra kerų audėja, kurios megztas tinklas susideda iš meilės, šmaikštumo, humoro ir grožio derinio. Toks kokteilis leidžia jus pakerėti per trumpą laiką! Tiems, kurie kada nors patyrė tikrą meilės beprotybę, neabejotinai buvo tekę reikalų turėti su Svarstyklių moterimi!

Moteris Svarstyklės, be jokios abejonės, atkreips jūsų dėmesį, nes ji be galo mielos sielos žmogus. Vis dėlto ją gali būti sunku prisijaukinti, nes ji tarsi nepagaunamas drugelis, todėl turėsite atsargiai žygiuoti, jei norite įgyti jos pasitikėjimą … pradėsite skubinti reikalus – išgąsdinsite ją!

Taigi, ar manote, kad turite kantrybės laukti, kol Svarstyklės atkreips dėmesį į jus?

Svarstyklių vyras

Šis vyras subalansuotas ir organizuotas, tarsi biblioteka. Moterys mano, kad Svarstyklių vyras  yra ramus ir malonaus būdo, o tai jas traukia.

Svarstyklių vyrai lengvai suprantami ir su jais itin lengva bendrauti. Jei kada nors pamatysite juos susierzinusius ar kovojančius, taip yra todėl, kad kažkas tikrai peržengė ribą. Net jei jiems kažkas nepatinka, ar ideologine prasme yra kitos nuomonės, jie stengiasi nepakenkti tiems, kurie nemąsto kaip jie. Jie paprastai nemėgsta konfliktų ir net jei jiems tenka dalyvauti juose, jie tai dar nenoriai. Svarstyklių vyras yra labai švelnus ir mėgsta ramybę bei tylą.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Žmonės šalia jūsų jaučiasi puikiai. Visada džiaugiatės dideliu draugų būriu, o jiems patinka jūsiškė kompanija. Bendravimas yra varomoji Svarstyklių jėga.
 • Esate nepaprastai pastabūs. Galite įžvelgti meniškumo apraiškas ir baltame popieriaus lape. Stebinate artimuosius ne brangiomis, o prasmingomis dovanomis.
 • Itin iškalbūs. Visiškai nebijote atsakingos darbo pokalbio, žinote kada verčiau patylėti, o kada geriausias metas pasireikšti.
 • Nevengiate išbandyti kažką naujo. Suvokiate, kad niekas nesitęsia amžinai bei tiksliai pajaučiate tinkamiausią akimirką pokyčiams.
 • Nebėgate nuo vienatvės. Net ir tyloje atrandate pliusų, o kiekvieną laisvą minutę išnaudojate įkvėpimo paieškoms.

Lankytojų komentarai

17 komentarai Svarstyklės

 1. Irma 2018-10-08

  Liaudies „išmintis“ klysta☺. Daugiau viskas ok????

 2. Elinga 2017-06-28

  Tiesos tai tikrai yra bet tiek daug parašyta man net gerklė išsausėjo pavargau net skaityt dar neatitinka liaudies išmintis

 3. Elinga 2017-06-28

  Tiesos tai tikrai yra bet tiek daug parašyta man net gerklė išsausėjo

 4. laura 2017-01-08

  liaudies ismintis tai tik ismintis visiskai netiesa viskas priesingai

 5. f 2015-09-01

  kad svarstyklems nesiseka meileje, piniguose tai isdalies tiesos yra, bet cia jei paziuresi is vienos puses. Paziurekit kokias antras puses sisiranda kitu zenklu pilieciai, veliau reikia vaiksciot i kaire nes i savaja ziuret nebeina. Apie jumora ir ambicijas – manau kad svarstykles cia kaip tik lyderiauja. Dar vienas dalykas – svarstykles yra labai savikritiskos asmenybes, nesivelia i gincus nes taupo savo gyvybine energija todel svarstykles yra melynakraujai nemirtingi „padarai“.

 6. Renata 2014-07-02

  Yra tiesos, bet ir neatitikimų radau :)

 7. skaistė 2013-09-01

  Liaudies išmintis visiškai neatitinka, o visa kita tai kaip į dešimtuką :D

  • evaldas 2014-01-25

   pritariu skaistei

 8. Eglė 2012-12-31

  Žiauriai atitinka liaudies išmintis..

 9. Rita 2012-11-18

  Atrodo, kad viskas atitinka, tik ta liaudies nelabai…

 10. Rita 2012-11-18

  Atrodo tikra tiesa, tik ta liaudies išmintis nelabai …

 11. Barbra 2012-04-14

  kokia nesamoninga ta liaudies ismintis/ Visa kita puikiai pasakyta!

 12. tia 2012-03-09

  Beveik viskas atitinka, bet su nieko nesutinku ka raso ,,Liaudies “išmintis” sako…“

 13. laura.margarita177 2011-03-27

  beveik viskas atitinka isskyrus liaudies isminti… esu 100% priesinga nei ten raso;{

 14. greta 2010-11-28

  smagu, kaip pirstu i aki apie mane:)

 15. Romas 2010-07-24

  Wow,patiko atpazìstu sawe,bent jau po pirmu 4 eiluciu :-) wisai faina

 16. Darija 2010-04-14

  tikra tiesa, esu svarst.

Rodyti daugiau komentarų