Svarstyklės

Orientacija

Svarstyklių ženklo merginos kiekviename žingsnyje žiūri taikos, meilės, supratimo ir harmonijos. Dermė turi būti visur: santykiuose su draugais, šeima, mylimaisiais, darbe ir pan. Jos tiesiog mėgsta draugauti. Svarstyklės turi nuostabią mados ir stiliaus nuojautą, nes nuolat skaito beveik visus mados ir stiliaus žurnalus, naršo internete. Jos dievina „šviežienas“, aksesuarus, mielus mažmožius. Savo mėgstamose parduotuvėse šioms merginoms svarbu užmegzti ryšius su pardavėjais, kad apsipirkimas būtų kuo malonesnis.

Audiniai ir kiti priedai

Dairykitės tik tokių madingiausių dalykų, kurie Jums tinka be priekaištų. Kad sužinotumėte pirmoji, kad bus aktualu ir nauja ateinantį sezoną, naršykite internete kuo ankščiau. Pavyzdžiui, rudens žiemos tendencijos skelbiamos pavasarį, ir atvirkščiai. Tada griebkite popieriaus lapą, pieštuką ir pradėkite sąrašą.

Būtina turėti!

Knygą apie kostiumo dizaino istoriją ar savo mėgstamą žymų dizainerį. Jeigu iki šiol domėjotės tik mados tendencijomis, tokia knyga suteiks rimtesnio peno idėjoms ir įkvėpimo!

Lankytojų komentarai

7 komentarai Svarstyklės

 1. Karolina 2011-08-26

  Tikrai tiesa,bet nzn ar lbj jau butina tokią knygą turėt.
  Norejau is tikrųjų suzinot ar swarstyklėms ymanoma buti dizainerėms,nes pati sukuriau ir pasiuwau kelias sukneles ir kelnes:)

 2. Dovilė 2010-10-03

  netiesa :)

 3. Kristina 2010-01-10

  Tikra tiesa.

 4. Ramune 2009-05-25

  Daug tiesos. Taip butent tokios svarstykles mes esam:)

 5. solnuskafc 2009-03-15

  yra tiesos :)

 6. Ievute 2009-01-01

  Tiesiai i desimtuka.Labai tiksliai. :)

 7. Deimante 2008-12-05

  pataikyta :D

Rodyti daugiau komentarų