Ką dovanoti Svarstyklėms?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Svarstyklėms? Komunikabilus ir nuolat harmonijos ieškantis ženklas. Po juo gimusieji yra tiesiog pamišę dėl muzikos ir paprastai groja daugiau nei vienu instrumentu, tad pora bilietų į koncertą, muzikinis kompaktinis diskas ar grotuvas – geriausia dovana.

Daugelis Svarstyklių yra tikri gurmanai ir etiketo žinovai, tad juos galite pradžiuginti gero, reto vyno buteliu, vynų enciklopedija, originaliu butelio dėklu, taurių rinkiniu ar kvietimu į degustaciją, kurioje jis sudalyvautų ne vienas. Būkite atidūs dovanos dizainui – kaip ir jautis, svarstyklės mėgsta gražų įpakavimą, bet dar labiau – orginalios formos turinį.

Moterims

Svarstyklės – lygsvaros, simetrijos, harmonijos ženklas, elgesio manierų ir kūno gracija. Šio ženklo moterims nuo prigimties duota būti teisingumo liudininkėmis, o tam, kad tai sugebėtų, jos turi mokėti laukti, pasirinkti, elegantiškai spręsti iškilusias problemas. Juk šio ženklo simbolis dažniausiai vaizduojamas teisingumo deivės rankose. Svarstyklių ženklo moteris sunku suprasti ar paprastais žodžiais aprašyti jų charakterį. Jos balansuoja, yra priklausomos nuo aplinkybių vėjų.

Gimusioms po Svarstyklių ženklu bus malonu, jei padovanosite taisyklingos formos su užapvalintais kraštais flakonėlį kvepalų mėlynai žalioje pakuotėje. Joms patinka simetriški ir elegantiški papuošalai, balti ir raudoni drabužiai. Galite padovanoti dailiai siuvinėtus žinomos firmos džinsus. Joms patinka puokštės, kurias apglėbti galima tik abiem rankomis. Žodžiu – nekuklios.

Vyrams

Patiks intensyvūs ir seksualūs kvepalai. Bet kokie afrodiziakai – pradedant krokodilo mėsa ir baigiant drugelių sparneliais. Pornografinė vaizdajuostė, intymios higienos priemonės. Sidabro kryželis nuo vampyrų. Slaptas konkurentų strateginis planas. Priemonės ekstremaliam sportui. Dovana gali būti šokiruojanti ir net vulgaroka.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Ką dovanoti Svarstyklėms?

 1. solnuskafc 2009-03-15

  na o dėl spalvų – raudona/balta ne man :D man geriau juoda – auksinė :)))

 2. solnuskafc 2009-03-15

  o čia yra tiesos, tikrai sunku suprasti mano charakterį :D Tikrai mėgstu simetriškumą. O dėl dovanų – tikrai tikrai nekukli :D

 3. Darija 2009-03-11

  „taisyklingos formos su užapvalintais kraštais flakonėlį kvepalų mėlynai žalioje pakuotėje“, kaip konkretu…man labiau patiktu nebutinai uzapvalintais galais flakonelis, bet pageidautina raudonoje su baltais taskeliais pakuoteje X)

 4. Rasa 2009-03-03

  Apie gelias tikra tiesa

Rodyti daugiau komentarų