Ką dovanoti Žuvims?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Žuvims? Labai jautrios ir artistiškos asmenybės. Patys būdami teatrališki, Žuvų ženklo žmonės yra neabejingi scenos menui, tad juos nesunku nudžiuginti bilietais į teatrą ar koncertą.

Apskritai tiks viskas, kas leis išreikšti nežabotą žuvų fantaziją: piešimo rinkinys, modelinas, fotoaparatas ar filmavimo kamera. Kaip ir priklauso, Žuvys sunkiai atsispiria vandens teikiamiems malonumams, tad bus labai patenkinti gavę progą „pasiturkšti“ vandens atrakcionų parke, vonios rinkinį ar plaukiojimo inventorių (tiks ir pripučiamas ratas). Be abejonės, neatsisakys ir svečių su auksine žuvele apvaliame akvariume.

Moterims

Gimusios po Žuvų ženklu yra sudėtingo charakterio, kartais atrodo, jog ir visai be charakterio. Žuvų ženklo moterys vertina paprastus ir patogius dalykus. Tai vienintelis ženklas, kuris nepretenduoja nei į prabangą, nei į išskirtinę prabangą. Šio ženklo moterims malonios visos dovanos – pradedant pakabukais ir baigiant kepurėmis, šaliku, pirštinėmis, kurias numezgė rūpestingos rankos.

Jos neatsisakys ir frotinio chalato, naujo buto, labai gražaus naujo kilimo ar naujų grindų namuose, geros knygos, kompaktinės ploštelės ar reklamuojamo konjako butelio. O gėlės tinka visos, kurias galima pamerkti į vazą. Jei Žuvų ženklo moteriai dovanosite naujo automobilio ar buto raktelį – galite jį supakuoti kad ir į seną laikraštį, bet jei dovanosite tik vazelę – tuomet įpakavimui ir įteikimo ceremonijai nepagailėkite pastangų, nepasikuklinkite su išlaidomis. Tai tikriausiai vienintelės moterys, kurios trokšta būti pasveikintos pageidavimų koncertuose.

Vyrams

Skutimosi reikmenys. Ausinukai. Aukso grandinė ant kaklo. Pakabukai ant laukujų durų, prie raktų. Juokinga kepurė, pridengianti Žuvų paslaptis. Nesupakuoti paveikslai ką tik iš dirbtuvių. Karininkų, baikerių ar lakūnų atributika.

Lankytojų komentarai

7 komentarai Ką dovanoti Žuvims?

 1. Nerija 2020-01-03

  Neatitinka

 2. vita 2018-12-04

  man jau 60 , bet taip tiksliai dar niekas nepasake

 3. auksine zuvele 2016-12-20

  siaip tai megstu isskirtinius daiktus, juvelyrika ,vardini drabuzi,aksesuara. niekniekio tikrai nenoreciau, juo labiau pasvekinimo pageidavimo koncerte..tokios nesamones niekam ir nelinkeciau ))))

 4. bozinite 2012-10-20

  cia tiesa raso…..

 5. gintarė 2010-07-08

  moterims manau atitinka, bet vyrams nežinau…

 6. koma 2009-10-15

  nesamone

 7. gigis 2009-06-15

  na tikrai cia tiesa raso…Nors ir kiek butu keista,bet tiesa

Rodyti daugiau komentarų