Ką dovanoti Skorpionui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Skorpionui? Eina iš proto dėl įvairiausių paslapčių. Puikiai tiks detektyviniai romanai, kryžiažodžiai ar žaidimai, reikalaujantys mąstymo. Neapsiriksite padovanoję naktinę ekskursiją po požemius ar kitas kraupias vieteles.

Skorpiono ženklo atstovai paprastai domisi burtais ir magija, tad tiks būrimo kortos, chiromantijos žinynas, o taip pat viskas, kas kuria mistišką aplinką (smilkalai, žvakės ir aromatiniai aliejai). Kaip ir Liūtas, Skorpionas yra labai seksualus ženklas, tad netikėtos erotinės smulkmenos ar dailūs apatiniai pradžiugins abiejų lyčių atstovus. Dovaną Skorpionams stenkitės įteikti kuo originaliau – paslėpti ir pažaisti „šilta – šalta“, atsiųsti paštu, nors gyvenate gretimoje gatvėje. Visa tai kaitins ir taip audringą jo vaizduotę.

Moterims

Vyrai, mylintys moterį, gimusią po Skorpiono ženklu, turi žinoti: kad ir koks tvirtas iš šalies atrodytų šios moters charakteris, ji yra aistringa, jausminga, turinti nepaprastą sugebėjimą mylėti. Ji lengvai pažeidžiama, dažnai be jokios priežasties pasiduoda blogai nuotaikai. Tai uždaro būdo, nemėgstanti atvirauti moteris. Atrasti jos nuostabius charakterio bruožus gali tik tas vyras, kuris sugebės pavergti jos širdį ir užsitarnauti pagarbą. Ir tik jam vienam atsivers švelni ir mylinti siela. O tam, kad tai pasiektų, jam gali tekti gerokai pasukti galvą. Tuomet ir reikėtų į pagalbą pasitelkti spalvas, žoles, gėles, aromatus ir, žinoma, astrologines žinias.

Skorpionėms patinka saldų kvapą turintys kvepalai asimetriškame flakone, tamsiai – mėlyname, tamsiai – raudoname arba sodriai žaliame įpakavime. Drąsiai galima teigti, kad įpakavimas neturi būti kuklus. Nors suomiai sako, kad prabanga – tai elgetų filosofija, bet Skorpiono ženklo moterims prabanga tinka ir labai patinka.

Vyrams

Sportinė apranga ar įrankiai – nardymo reikmenys, lauko teniso raketė. Kelionių kuprinė. Nuotykių romanas. Kompiuterizuotas lobių ieškiklis. Jūrų kapitono žiūronai, metalo detektorius, akvariumas ar terariumas. Dovanų turi būti daug vienu kartu.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Ką dovanoti Skorpionui?

  1. tina 2013-02-03

    o aš manau kad čia viskas yra tiesa :)

  2. Angele 2010-11-22

    netiesa neapkenciu saldziu kvepalu esu gavus tokius brangius saldzius kvepalus padovanojau iskart draugei ir pasakiau savo draugui kad be manes nepirktu daugiau tai sugadina man nuotaika o visa kita atitinka ir apskritai skorpai yra dvieju rusiu juodi ir balti gerieji ir blogieji

Rodyti daugiau komentarų