Ką dovanoti Šauliui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Šauliui? Vargu ar rasime kitą zodiako ženklą, šitaip dievinantį keliones, tad padovanoję lėktuvo bilietą į Amsterdamą, Paryžių ar kitą judrų, kultūra alsuojantį miestą, tikrai neapsiriksite. Nenorite rizikuoti? Puikiai tiks kokybiška kuprinė, žemėlapių rinkinys ar paprasčiausias kompasas.

Šauliai – didžiuliai knygų mylėtojai, tad laiko patikrinti romanai ar kelionių literatūra liks įvertinti. Bijote nepataikyti? Knygyno dovanų čekis šią problemą išspręs. Šauliai – draugiški ir nuolat optimizmu trykštantys žmonės, kuriems svarbiausia, kad dovana būtų nuoširdi. Nebijokite jiems teikti gal ir nelabai praktiškas, bet linksmas dovanas.

Moterims

Viskas, kas susiję su Šaulio ženklu ir jo valdovu Jupiteriu, susiję su platumomis: ir istorijos, ir paslapčių, ir spalvų, ir medicinos žinių, ir poezijos, ir valdžios, ir augalų, ir gyvenimiškos aistros. Visko tiek daug, bet sutalpinti galima į trumpą mintį: „Mėgstu gyvenimą. Čia yra ką veikti.“ (Ronnie Shakes)

Ką gi – jei ieškoti, tai ieškoti. Giliai ir plačiai. Tai, kas lengvai randama – nelabai įdomu, bet smalsu viskas, kame slypi informacija su paslapties šydu. Tai, kas solidu ir žada sėkmę bei kasdieniškus pasisekimus. Tai ne šiaip žodžių tirada – tai kodas, kokia turėtų būti Šaulio ženklo moteriai skirta dovana.

Vyrams

Dalykinis kalendorius ir prestižinės firmos laikrodis. Slidės ar alpinisto apranga. Senovinio stiliaus naudingas namų daiktas – marmuro padėklas prie židinio, raižyta iškaba prie durų. Statybininko ar vadybininko elementorius.

Lankytojų komentarai