Ką dovanoti Mergelei?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Mergelei? Žingeidus ir praktiškas zodiako ženklas. Taip pat retai sutiksime mergelę, namie nelaikančią bent žiurkėno. Šis ženklas ypač myli gyvūnus, tad žaisliukas, rūbelis, skanėstas ar kitas aksesuaras jo augintiniui bus net mielesnis nei dovana, skirta jam asmeniškai.

Kita vertus, Mergelei džiaugsmingai priimta viskas, kas skirta savęs tobulinimui: žinynai, žodynai, kalbų, šokių ar kitokie kursai. Mergelė labai rūpinasi savo sveikata, tad maisto papildai, vitaminai ar ekologiškas šokoladas bus tik į naudą. Daugelis mergelių – nepataisomi pedantai, tad prieš teikdami dovaną patikrinkite, ar ji tvarkinga ir gerai supakuota.

Moterims

Gimusioms po Mergelės ženklu patinka aštrių geometrinių formų kvepalų flakonėliai, mėlynos arba žalios spalvos įpakavimai. Mergeles žeidžia apibendrintas požiūris į jų smulkmeniškumą, nes Mergelėms visi kažkodėl stengiasi dovanoti smulkmenas. Tačiau laukdama dovanų, Mergelė ne smulkmeniška, o praktiška.

Jei dovanojate smulkmenas – jos turi būti vertingos ir praktiškos. Dovanas kruopščiai supakuokite, stenkitės nepažeisti gamyklinės pakuotės. Patikrinkite, ar yra garantinis lapas ir instrukcija. Mergelėms nepatinka pernelyg ryškus įpakavimas.

Vyrams

Knygos ir paveikslai. Meno albumai. Kolekciniai vynai ir madingi kvepalai. Tai, kuo Mergelei-vyrui nebus gėda pasipuikuoti prieš kitus. Bajoro titulas, žymaus Jamaikos regio atlikėjo autografas ar abonementas į elitinį arklių ar vyno mėgėjų klubą.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Ką dovanoti Mergelei?

  1. Kari 2010-11-28

    Nu mano manimu tai biski nesamone. AS esu moteris ir man nepatika ryskios formos, o zalia arba melyna mano nemegstamiausios spalvos, nes jos tokios saltos, man labiau patiktu kokia orandzine ;( ir del praktisku daiktu, as labai retai noriu praktisku daiktu, man labiau patinka mieli daikteliai, arba prisiminimui kokia nuotrauka, bet as neisivaizduoju, koki daikta MAN gale tu padovanoti su garantija :D Tokio jau simta metu nesu gavus ir del dovanu esu labai patenkinta:)

Rodyti daugiau komentarų