Ką dovanoti Liūtui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Liūtui? Karštakošiai, labiau už viską mėgstantys buvimą dėmesio centre. Gerai pažįstamam liūtui nepabijokite įteikti erotinės dovanos – jie ne veltui laikomi vienais aistringiausių zodiake. Gėdijatės?

Liūtui pakaks ir prabangių ar bent jau taip atrodančių nėriniuotų apatinių. Tai azartiški ir bet kokia kaina linkę pirmauti žmonės, tad liūto vyriškį pradžiuginsite pokerio rinkiniu ar išskirtinio dizaino kortomis. Nuolatinio dėmesio poreikį puikiai patenkins vizitas grožio salone ar geras pėdų masažas. Tiek vyrai, tiek moterys labai mėgsta puoštis, taigi sąsagos ar iš tolo matomi auskarai – pats tas. Liūtas mėgsta brangius daiktus, tad jei tokį dovanojate – nenuplėškite etiketės su kaina.

Moterims

Gimusios po Liūto ženklu sunkiai susilaiko nenusipirkę ir pačios sau nepasidovanoję gražaus flakonėlio geltonoje ar auksinės spalvos pakuotėje. Šio ženklo moterims tiesiog būtina sukurti aplink save šventinę atmosferą. Joms suteikta neišsenkama energija, kurios galima tik pavydėti.

Su šiaip sau dovanėle prie Liūto ženklo merginos ar moters neprieisi. Jos dievina viską, kas yra prašmatnu, gražu ir būtinai brangu. Dovanos įpakavimas joms yra svarbesnis už turinį. Būtina prisiminti apie Liūtų praktiškumą. Galite išrinkti gerą dovaną jų namams: paveikslą ar indus. Šioms moterims skirtos dovanos turėtų būti tiesiog karališkos, prabangios, įspūdingos, pritrenkiančios. Dovana – būtinai didelė, blizganti, asmeniškai adresuota. Labai tinka laužo liepsnų spalvų įpakavimas.

Vyrams

Patiks itališki batai, odinės pirštinės, diržas, siuvinėtų nosinių rinkinys. Tiks gydomasis šampūnas ar šepečiai( nesvarbu – plaukams ar kilimui). Nudžiugins staliaus ar sodo įrankių komplektas, parankinės priemonės ant darbo stalo. Naujos kompiuterinės programos ar kompiuterio priedai. Intelektuali knyga ar vadybos vadovėlis.

Lankytojų komentarai

3 komentarai Ką dovanoti Liūtui?

  1. Peter 2019-04-20

    Aš tai nežinau man tokiam paprastos smulkmenos paroditu gera homariškuma :)

  2. Liūtė 2011-12-05

    privėliau klaidų :D „nesu vyras liūras“ norėjau parašyti :)

  3. Liūtė 2011-12-05

    Gerai, kad nevyras liūtas esu, o tai ir gaučiau dovanų šepeęių kilimams :D:D:D:D:D

Rodyti daugiau komentarų