Liūtas

Liūtas
4.2 (83.64%) 143

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Liūto ženklo žmonės mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai tai yra spindinčios, visada pastebimos asmenybės. Savęs parodymas jiems yra svarbus, o daugiausia jie yra veiklūs kūryboje.

Kūriniai yra jų asmenybės išraiška. Savo pačių karikatūra Liūtai tampa, kai nėra patys savimi. Jų bendravimas orientuotas į publiką, kuri greitai tampa priklausoma. Liūtai yra tikri vadovai, kurie dosniai ir tolerantiškai elgiasi su savo pavaldiniais. Jei jie nėra lyderio pozicijose ar savarankiški, jiems reikia srities, kur jie galėtų pasireikšti, įnešdami ir įgyvendindami savo idėjas. Blankios draugijos ratelyje jie greitai pasijunta nepatenkinti ir nelaimingi. Mieliausiai jie pasirenka linksmą gyvenimą, ir mėgaujasi viskuo, kas teikia malonumą. Dėl savo spontaniško būdo dažnai myli vaikus.

Liūtas ugnies ženklas globojamas Saulės. Saulės įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės šilti, draugiški, bet ir kilnūs, išdidūs.

Stiprybės: kūrybingas, aistringas, dosnus, nuoširdus, linksmas, su humoru.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, į save orientuotas, tingus, nelankstus.

Laimingi skaičiai: 1, 3, 10, 19

Valstybės: Afganistanas, Indija, Italija, Makedonija, Rumunija, Sicilija, Ekvadoras, Zanzibaras, Butanas, Bolivija, Centrinės Afrikos Respublikos Čadas, Dramblio Kaulo Krantas, Gabonas, Indonezija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja, Kirgizija, Malaizija, Maldyvai, Nikaragva, Pakistanas, Mongolija, Seišeliai, Singapūras, Ukraina ir Madagaskaras.

Gyvūnas: liūtas.

Augalas: saulėgrąža.

Spalva: purpurinė.

Akmuo: katės akis.

Kvapnusis aliejus: alyvmedžio, levandos.

Tinkamas partnerisŠaulys ir Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.

Netinkamas partnerisVandenis ir Tauras.

Asmenybė

Šį ženklą valdanti Saulė reiškia gyvenimą, šilumą, ugnį, liepsną, šviesą, sąmoningumą, idealizmą, discipliną ir karališką didybę. Liūtams išties svarbu jų padėtis visuomenėje, todėl savo įvaizdžiu jie gali rūpintis netgi labiau, nei realiu gyvenimu. Ne visi Liūtai iš prigimties karaliai, tačiau karališkos ambicijos nesvetimos visiems šio ženklo atstovams. Jie gimę vadovauti, įteigti, ginti, rūpintis, vesti pirmyn. Tai lyderiai ir vadovai visose gyvenimo srityse. Jų jėga – tikėjimas savo teisumu. Tiesa, jei tas tikėjimas – tik iliuzija, o didybė – tik išpūstas muilo burbulas, miglai išsisklaidžius Liūtas gali pulti į pačią juodžiausią neviltį.

Liūto simbolis – stilizuota galva su karčiais. Šiuo metu pats karščiausias vasaros laikas, Saulė spinduliuoja didžiausią savo jėgą. Saulė – tai Liūto valdovė. Dabar jau pasibaigė daugumos vaisių augimas, kaip ir šiuo metu žmogaus gyvenimo tarpsnyje – brandumo ir didžiausio pajėgumo laikotarpis. Tai jaunystė, savo stiprybę norinti įrodyti sporte, žaidimuose ir meilėje. Pabunda domėjimasis priešingąja lytimi, norima ištirti ir pajusti savo kūną.

Nelabai prisiimama atsakomybė už save ir kitus, bet labiau išvystytas išdidumas ir savigarbos jausmas. Vien jau dėl to fakto, kad jis yra, dėl savo savitumo, Liūtas – jaunuolis, – trokšta pagarbos ir gėrėjimosi juo. Kadangi jis yra labai žavus, paprastai nebūna sunku atsidurti dėmesio centre. Aplinkiniams tuomet jis kilniaširdiškai dėkingas ir palankus. Bet, o varge, jei Liūtas nebus gerbiamas! Tuomet kiekvienas pajus jo įžeistą tuštybę, netgi pykčio priepuolius. Visi kiti žmonės pirmiausia turi jį garbinti ir pataikauti. Partnerius taip pat dažnai renkasi pagal tai, ar jie skatina kitus žmones garbinti Liūtą. Nors tai rūpestingas ir ištikimas Zodiako ženklas, tačiau nėra sutvertas tikrai užuojautai, nes, deja, visuomet viršų ima jo paties asmenybės svarba.

Liūto stiprumas – tai jo optimistinis tikėjimas savimi, ryžtingumas, o silpnybės – paviršutiniškumas ir didžiavimasis savimi. Jis nusprendžia, jog sutvertas didesniems planams ir žygiams, o rūpintis kasdienybės “smulkmenomis” ramiai palieka kitiems. Be to, Liūtas sunkiai išgyvena kritiką.

Pirmasis dekanas (liepos 23 – rugpjūčio 2 d.)

Pagrindinis devizas – puošmena. Griežta priklausomybė įsigalėjusiai tvarkai netrukdo Liūtui judėti gyvenime pirmyn ir realizuoti savo sumanymus. Būdingas Liūtui egoizmas padeda įgyvendinti svajones. Jis turi puikų skonį. Moka sukurti interjerą, pabrėždamas teigiamybes ir paslėpdamas trūkumus. Tai lyg menininko kova su šviesa ir tamsa. Draugams ištikimas, nors jų turi nedaug. Turi milžiniškų gyvenimo resursų ir sugeba atsigauti.

Antrasis dekanas (rugpjūčio 3-13 d.)

Pagrindinis devizas – intelektas. Turi analitini protą, kuris leidžia lengvai ir neklystamai padaryti tai, ko kiti pasiektų tik įtempę visas jėgas. Jis moka nukreipti kitus jam norima kryptimi. Labai didžiuojasi sėkme. Valdžia ir atsakomybė jo neapsunkina. Tačiau kruopštus darbas jam nuobodus ir, esant bet kokiai galimybei, stengiasi atsikratyti jo. Greitai susierzina, tačiau greitai ir atlėgsta. Jam patinka pasilinksminimai ir panorėjęs gali būti kompanijos dvasia.

Trečiasis dekanas (rugpjūčio 14-23 d.)

Pagrindinis devizas – eksperimentavimas. Audringus veiklos periodus keičia atsipalaidavimas. Liūto intelektas nuolat reikalauja vis naujų idėjų bei įspūdžių. Jis juos randa visur. Jeigu tik praranda sugebėjimą susikaupti, tai tampa nieko nematantis ir negirdintis. Sritis, kuria domisi Liūtas, turi nuolat traukti.

Santykiai, sveikata, karjera

Silpniausia vieta Liūto organizme yra kraujo apytaka ir, žinoma, širdis, nuo senų senovės laikoma kaip gyvybės, stiprybės ir drąsos buveinė. Jei planeta silpnai pasireiškia Liūto ženkle, gali išsivystyti polinkis sirgti širdies bei kraujotakos ligomis. Tačiau dažniausiai Liūtai pasižymi stebėtinu gyvybingumu, leidžiančiu pakelti įvairias negandas, galinčias sugniuždyti silpnesnio sudėjimo žmogų.

Renkantis profesiją Liūtui svarbiausia parodyti savo vertę. Ne taip svarbu, kokioje srityje jis susiras užsiėmimą. Esmingiausia tai, jog Liūtas sugeba išsikovoti vadovo vietą, kuri, jo manymu, priklauso tik jam. Taigi tinka kiekviena profesija, žadanti puikią karjerą. Jo reprezentatyvumo siekimas geriausiai atitinka šou biznį, politiką ir diplomatiją. Tačiau Liūtą gali žavėti ir savarankiškas darbas, kur esi pats sau ponas ir viršininkas.

Liūto moteris

Ji dažnai yra didingos išvaizdos ir gali būti itin elegantiška, nors nelabai domisi drabužiais ir mada. Ji aistringa, yra ištikima ir mylinti, kai jaučia, jog yra mylima. Gali būti kerštinga, jei yra niekinama. Kiti žmonės retai pateisina jos viltis, tačiau jai tai nerūpi, jei tai ne tas asmuo, kuris jai daug reiškia. Kaip mylimoji ji išdidi, sunkiai pasiekiama, laukianti iš partnerio daug dėmesio. Kaip žmona ji pasiaukojanti ir nesavanaudiška. Kaip motina kartais būna labai sąžininga, tikisi iš savo vaikų labai daug. Jaunystėje – laisva, nepriklausoma, nepasiekiama, bet įsimylėjusi yra pasiaukojanti ir atsidavusi.

Kaip ją suvilioti? Ji nori galantiškumo, mandagumo, riteriško gerbėjo. Ji išdidi ir dominuojanti, bet ne itin išmintinga. Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavėtųsi jos draugai. Ji romantiškam bet drovisi tai parodyti, todėl iškovoti ją galima senamadiškais poelgiais ir riteriškumu.

Liūto vyras

Gros širdies, nerūpestingas, gal kiek pamaiva. Jo gyvenimas sukasi apie vieną mylimą moterį, nors tai gali nesutrukdyti truputį pasibastyti. Ambicingas, drąsus. Jis atneš savo merginai gėlių lyjant ir sningant, tačiau pamirš jos gimtadienį. Jis mėgsta, kad juo žavėtųsi kiti vyrai ir mėgsta savo moterį visur vedžiotis. Kaip mylimasis yra aistringas ir reikalaujantis dėmesio. Su juo niekada nebus nuobodu. Kaip tėvas mėgsta žaisti su vaikais, tačiau yra jiems griežtas ir gali kaltinti žmoną dėl disciplinos trūkumo. Daugumos moterų nuomone, toks vyras veda iš proto.

Kaip jį suvilioti? Jis nori būti apžavėtas, todėl atnešk į jo gyvenimą spalvų, žavesio. Jis romantiškas, todėl nesijuok iš jo, kai jis pradės tau pirštis. Jis nori savo moterimi didžiuotis, todėl, jei nori rimtai jį pasigauti, sužinok, kokiu moters tipu jis domisi ir siek tokia būti.

Liaudies „išmintis“ sako…

Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į girtuokliavimą ir paleistuvystę. Kituose reikaluose tinginys. Jo pasiutiškas pasipūtimas gali užnuodyti gyvenimą visiems, o rajumas išmelžti visas kišenes. Kažkodėl dėl to netunka. Mėgsta, kad gyvenimas suktųsi apie jį. Dirba ir mokosi dantis sukandęs tik todėl, kad patiktų kitiems. Asmeninės didybės, vertės ir neklaidingumo pojūtis yra nesugriaunamas! Mėgsta pasipuikuoti, todėl mielai vaikšto į svečius ir pats pas save kviečia.

Lankytojų komentarai

71 komentarai Liūtas

 1. tomas kripas 2019-11-24

  as liutas

 2. tomas kripas 2019-11-24

  mano horoskopas liutas tikrai kas galvoja kad taip parsikite

 3. karolis 2018-02-23

  Liaudies išmintis tikra nesąmonė

 4. Vidis 2017-09-29

  Kiek tiesos apie mane.. :D Nesigailiu būdamas Liūtu. :D

 5. Šaulė 2017-08-13

  Atitinka viskas, kas čia parašyta.Turiu draugę, ji liūtė, ji serga širdies nepakankamumu. Turiu simpatiją, jis liūtas ir tikrai jis sukasi tik alie vieną merginą – mane. Taip, jam sunku įtikti, bet įmanoma. Jis tikrai labai rūpestingas bei geras, rūpinasi aplinkiniais, jei reiks, tai atiduos iki paskutinio cento, jog kiti būtų laimingi, bet tikrai labai stengiasi mokytis☺

 6. AN 2017-02-22

  Atitiko beveik viskas, net nustebau kaip tiek galima pasakyti apie zmogu.

 7. liute 2016-07-25

  100% apie liutuka pasakita

 8. mandarinas 2014-10-01

  100% tiesa

 9. Liutasirdis 2014-05-26

  Viskas kuo puikiausiai atitiko mane. :)

 10. agne 2013-01-09

  atitinka toks jau mano liutukas

 11. agne 2013-01-09

  atitiko viska toks jau mano tas liutukas

  • rita 2013-02-14

   Tikrai atitiko viskas, as esu vandene jis „karalius“, gyv.darosi nepakenciama….

 12. LG 2012-06-13

  Atitiko viskas. ;) Ypač ta vieta ,,Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavėtųsi jos draugai.,, ;o

 13. šaulė 2012-04-09

  kaip aš myliu savo liūtuką:) tikrai kad pats geriausias, aistringiausias, nuostabiausias ir visoks -iausias:D

 14. Greta 2012-01-03

  visiška tiesa! :)

 15. liutux 2011-09-22

  atitiko viskas 100% iškyrus ta liaudės išmintį:/ ;-D

 16. Mantas 2011-08-26

  As esu Mergele, bet man kzkodel visiskaj atitinka liuto aprasimas.. Lb keista tai as liutas ar mergele.. ;DDDDDDD

 17. ramune 2011-04-17

  na viskas atitinka.ir kur liaudies ismintis pasake tai irgi megstu isgert truputi paseistuvauti.bet liutai valdo zbjz blt!!!!!!:*******

 18. Liūtukė 2011-02-18

  Su ta „liaudies išmintim“ tai nesamonė gryna… :DDD
  Šeip tai viskas atitinka. :]]

 19. Martynas 2011-02-13

  Aš pritariu kad liutai nori kad į juos kreiptu dėmesi bet kekvienas žmogus gali save valdyti bet kartais mes tai darome.

 20. ciuce 2010-12-03

  Atitiko beveik viskas, išskyrus liaudies išmintį ;D

 21. Evelina 2010-11-19

  labai daug kas atitinka :DD linksma buvo apie save pasiskaityt ;DD

 22. Plevesa 2010-09-11

  Zmones,kvailieji,ir nelabai,jeigu įvertinimas neatitinka,vadinas čia pateikta per banali astrologija,arba nemokat adekvačiai savęs vertint,tik tiek .Nes įsigilinant į tikrąją astrologiją,atrasit daug tiesos,ji susidaro iš daug niuansų,mėnulio padėtys ir t.t. Ir sakydami,kad tai yra visiška nesąmonė,arba visiška tiesa,pagalvokit brandžiau (:

 23. Kami 2010-07-06

  Nesamone kad esu linkusi gerti ar paleistuvauti tegu nenusipeza!

 24. LELE 2010-06-25

  KOIA KVAILĖ SAVE PATI KOMENTUOJA

 25. Monika 2010-06-25

  liaudies , o ne liades kvaile

 26. Monika 2010-06-25

  Man tinka horoskopas , bet liadies įšmintis ne.

 27. Gytis 2010-06-23

  kur rašoma: Liaudies “išmintis” humoro forma… aš tikrai negirtuokliauju :D O sportuoju, gerti nemegstu, tik kartais su progom.

 28. Asta 2010-06-17

  Čia tai gryna tiesa pasake apie liutus.;DD „Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į girtuokliavimą ir paleistuvystę.“ tikra tiesa! Mano klasiokas liūtas, tai toks pats.;DDD plius labai mielas, romantiškas ir t.t. :))) Faina. :))))p

 29. Liūtė 2010-06-17

  Liaudies “išmintis” tai ten pusė teisybės :DDD

 30. Simona 2010-06-14

  Visiska teisybe: ) nes mano vaikinas Liutas, ir zodis i zodi atitinka ji : DD

 31. Mante 2010-05-15

  Viskas tiko :)) Negaliu patiket, atrodo apie mane rasho :D Net ir liaudies ishmintis…

 32. Migle 2010-05-12

  Kokie 98% totalios tesiybes :)))

 33. eva 2010-05-07

  na apie liaudies išminty tai:) pritariu:) maniškis buvo liūtas atitinka viską beveik:) tik kad dažnai tingėjo kur eit:) geriau jam buvo vienam prie pc:) o aš tai pat liūte tai apie save galiu pasakyti tiek: romantika patinka, ir to nesivaržau:) daug atitinka, bet ir daug ne:)

 34. Redute 2010-04-26

  na pati nesu liute,bet mano vaikinas liutas,oj na gi tikra tiesa apie ji cia raso… ir,kad jie del to veda is proto oj tai tikrai tiesa. kad megsta savo moterimi didziuotis tuo labaiu,tik pamirso parasyti,kad labai pavydus yra :DDD megsta savo nesamoningas taisykles nustatineti :DDD

 35. tikra liūtė ;DDDD 2010-04-20

  na liaudės išmintis ni velnio nemeluoja…. gal ji skirta būtent man ;DDDDDDDD susireikšminau hi ;D

 36. audrius 2010-04-16

  sandra | 2009 Vasario 11, 22:23
  o man visiskai tinka esu tokia kaip ten ir parasyta,tuo isitikinau labai daug kartu;)))))))))

  komentuoju neissiduok taip labai antraip visi suzinos koke esi istikruju ;-D*

 37. gintaras 2010-04-12

  liutai jega saunuoliai

 38. Egle 2010-03-24

  1. ČIA NE HOROSKOPAS, o ZODIAKO ŽENKLO apibūdininmas. horoskopais ir aš netikiu, bet nuo to, kada gimei, priklauso labai daug kas. gerai pažįstu gal kokius 7liūtus, ir visiems galėčiau pritaikyt pagrindinius liūto bruožus.
  2. Kai kurie liūtai sakot, kad neatitinka jums čia niekas, nes esat per daug išdidūs pripažinti, kad turit ydų. Arba nemokat pritaikyt šių bruožų sau. juk nebus viskas 100 proc. parašyta.

 39. laura 2010-03-23

  o man visa tiesa apie amne pasake :)

 40. RUBIS 2010-03-23

  nu gal ir nb bet tikrai nesamone ga koky 89%

 41. RUBIS 2010-03-23

  NU GAL KAZKA PASAKE BET TIKRAI NE GAL KOKIE 89%

 42. Liutukas 2010-03-22

  Gryna teisybe apie liutus , per 40 metu tai patyriau

 43. Danguole 2010-03-01

  noreciau pasakyti tiems zmonems kurie cia raso : nesamone is kur jie zino , kiekvienas zmogus kitoks. bet cia norima pasakyt, kad kiekvienas liudas kazkiek panasus ir turi panasiu ydu , o ne kad kiekvienas liutas yra didingas ar protingas. kiek as pazystu liutu jie visi turi panasiu ydu kaip ir as ;p nes visgi esu liute ;]

 44. Ineta 2010-02-27

  Ne horoskope esme,kaip cia viena komentuotoja rase,bet…liutai yra liutai-garbetroskos,patys geriausi,graziausi,protingiausi ir t.t. -iausi!Ar ne?Mes LIUTAI visi tokie!!

 45. liutuke 2010-02-23

  lb pritariu tiems kurie sako kad kiekvienas zmogus skirtingas…neatitinka cia man viskas ir butu nsmn jeigu visiems atitiktu.zmones mes skirtingi ir man taj patinka

 46. Ilona 2009-11-25

  Cia kaip pirstu y aky apie mano vaikina ir plius dar apie kitus vyrus liutus kuriuos pazystu! Atitinka 100%!!!!! Net ir apie 2009 metu prognoze viskas kas parasyta jam isipilde praeityje, negaliu patikekt tokiu taiklumu!! Sveikinu astrologa uz labai gera darba!!! :)

 47. Sauliu 2009-11-16

  NU man tai atitiko kazkur 87% tj nzn manau,kad gan tiksliai :D

 48. Vaskia 2009-11-15

  visiskai atitinka, ypac liaudies ismintis :)

 49. mia 2009-10-31

  ne horoskopuose esm4,o pačiame žmoguje

 50. liutas 2009-10-31

  tiesa raso :)

 51. Valerija 2009-10-08

  Tikra tiesa, nesitikejau kad taip tiksliai gali apibudinti…juokinga ir baisu… :D

 52. greta 2009-09-26

  o as pasakyciau kad liaudies ismintis puikiai apibudino liuta vyra.paziurekit i save is sono liutai…

 53. algimantas 2009-09-05

  pats esu dvinys,bet galiu pasakyt kad 80% tai kas yra parasyta gryniausia tiesa :)

 54. Sandra 2009-08-06

  viskas atitiko :D bet nepatiko liaudies ismintis :D o siaip liutas geriausias zenklas, didziuojuosi, kad po liuto zenklu gimiau :D

 55. olicka 2009-07-25

  praktiskai atitiko viska .liutai jega

 56. Krista 2009-07-09

  wiskas atitinka.net priwerte nusisypsoti :) istiesu as esu tokia kaip raso

 57. p.s. 2009-07-07

  liaudies ismintis sako tiesa apie viena liutuka. jam bus16 metu o jis megsta isgerti isdykes ir pasikeles :)**

 58. Liutukas 2009-07-06

  man atitiko 100% tj jau tikrai liūtai zjbs „na kitaip sakant tik tikras liutas liuta supras“ gerai čia pasakyta

 59. liutuke ;p 2009-06-28

  geras ;D atitiko ne mazai kas ;D liutai valdo!!!!! :D

 60. Sigita 2009-06-10

  Grynai apie mane…Bet apie bernus tai krc…

 61. Laura 2009-05-01

  Daug kas atitiko , nu krc Liutai zjbs ;DD

 62. donata 2009-04-07

  tiko 100% :)

 63. rel1x 2009-03-20

  Wiskas 100% atitinka :]]

 64. liutukas 2009-03-17

  o man tinka na kitaip sakant tik tikras liutas liuta supras ;) :D

 65. MANTAS 2009-03-05

  Pritariu……..NETIKEKIT!!!! Is kur jie gali zinot ka mes liutai megstam,kokie mes esam ar taip toliau?…..Kiekvienas zmogus skirtingas,ir cia tikrai nesamone!!!!!

 66. dasinka 2009-03-05

  Lempa cia visai….NESAMONE…..

 67. Nu wapshe 2009-02-19

  Tinka 98%.taigi beweik wiskas :D ar ash totali liūtė?

 68. sandra 2009-02-11

  o man visiskai tinka esu tokia kaip ten ir parasyta,tuo isitikinau labai daug kartu;)))))))))

 69. karolina 2009-02-01

  na ir man nei vienas žodis neatitinka, ką liaudies išmintis sako, bet juoką sukėlė tai tikrai :D

 70. renata 2009-01-04

  nu liaudies ismintis tikrai nesamone sako apie liuta ,ne vienas zodis neatitinka…

Parašykite komentarą