Liūtas

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Liūtai greičiausiai išreikš save dramatiškai, kūrybiškai ir pasitikinčiai. Jie taip pat greičiausiai mėgausis fizinės Saulės šiluma. Liūtai pasižymi didžiule energija, drąsa ir sąžiningumu. Tikėtina, kad jie pasitikės savimi ir galbūt net šiek tiek nuolaidžiaus savo silpnybėms, nes tikisi, kad bus dėmesio centre, o taip dažnai ir nutinka. Liūtai gali būti gana ryžtingi ir dažniausiai pasiekia savo, kai labai to nori. Jie taip pat itin sąžiningi ir yra apsigimę lyderiai.

Liūtai labai išdidūs. Jų iššūkis – sušvelninti bet kokią arogantiško ar egoistiško elgesio tendenciją ir vietoj to ugdyti nuolankumą ir užuojautą, mokytis atsiriboti, dovanojant savo šiltus jausmus, kad jie laisvai skleistų savo energiją, kurios turi iki soties, ir pagerintų aplinkinių gyvenimo patirtį.

Stiprybės: kūrybingas, aistringas, dosnus, nuoširdus, linksmas, su humoru.

Silpnybės: arogantiškas, užsispyręs, į save orientuotas, tingus, nelankstus.

Laimingi skaičiai: 1, 3, 10, 19.

Valstybės: Afganistanas, Indija, Italija, Makedonija, Rumunija, Sicilija, Ekvadoras, Zanzibaras, Butanas, Bolivija, Centrinės Afrikos Respublikos Čadas, Dramblio Kaulo Krantas, Gabonas, Indonezija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja, Kirgizija, Malaizija, Maldyvai, Nikaragva, Pakistanas, Mongolija, Seišeliai, Singapūras, Ukraina ir Madagaskaras.

Gyvūnas: liūtas.

Augalas: saulėgrąža.

Spalva: purpurinė.

Akmuo: katės akis.

Kvapnusis aliejus: alyvmedžio, levandos.

Tinkamas partnerisŠaulys ir Avinas, taip pat kitas Liūtas, Svarstyklės, Vėžys, Dvyniai.

Netinkamas partnerisVandenis ir Jautis.

Liūtas yra drąsus, kūrybingas ir nuoširdus

Drąsus, protingas, atviras ir narsus ugningasis Liūtas visiškai pateisina lyderiaujančio Zodiako ženklo statusą ir yra pasiryžęs kovoti su neteisybe bei basomis vaikščioti įkaitusių žarijų taku, kad tik neprarastų turimo autoriteto. Šios asmenybės niekada nepamins prioritetu laikomos savigarbos, taip pat nesibodės pasididžiuoti tik jiems būdingomis savybėmis.

Liūtams visiškai nepažįstamas kuklumas, o už pasiektus rezultatus pagirs patys save. Visgi, Liūtas nėra dykaduonis ir žino, kad norint užsitarnauti pagarbą, tiesiog neįmanoma apsieiti be asmeninio indėlio.

Tai nėra tipiški ir nuobodūs darboholikai. Naujų kontaktų mezgimas Liūtams nėra per sunki užduotis ar našta, nes šis ženklas nestokoja energijos ir moka patraukti dėmesį vien savo egzistencija. Jie privalo jausti pasitenkinimą tuo, ką daro antraip nė už ką nesiims naujos užduoties. Deja, toks asmeninių poreikių iškėlimas virš visko Liūtams užklijuoja arogantiškų žmonių etiketę. Jei Liūtas nusprendė su jumis praleisti vakarą, tai tik todėl, kad pats to nori.

Liūtai juos sudominusios veiklos imasi su didžiausiu užsidegimu, bet ši taisyklė galioja ir santykiuose. Jie trokšta palikti geriausią įspūdį, kad niekas kitas visatoje negalėtų jiems prilygti. Iš prabangai neabejingo Liūto tikėkitės tik prašmatnių, pompastiškų dovanų. Neatsiejama gyvenimo dalis – nuotykiai, tad sunkiausia misija čia tampa pareigų ir malonumų derinimas. Liūtams labai svarbios karjeros perspektyvos, o siekdami paaukštinimo ar darbo pasiūlymo prestižinėje įmonėje, sutinka į šalį patraukti ir svaiginančias linksmybes.

Liūtas visada stengsis būti geranoriškas, draugiškas bei galantiškas su pašnekovu. Nors dauguma juos laiko pavyzdžiu ar ikona, mažai kas supranta, kokia tikroji aukščiausių standartų palaikymo kaina.

Liūto šūkis:

Jei žinai kelia, eik juo ir vesk kitus – tu esi lyderis.

Liūtas yra:

L lyderis
I išmintingas
Ū ūmus
T tikras
A atviras
S stiprus

Stipriosios pusės

Gimęs būti vedliu, Liūtas įkvepia dar tik savęs ieškančius nepasiduoti abejonėms ir ryžtingai susitelkti į svarbiausius tikslus. Lyderio vaidmuo tampa didžiule atsakomybe, kuri pakeliama toli gražu ne kiekvienam. Liūtas nevengia išsikelti ambicingo tikslo ir kryptingai judėti link jo įgyvendinimo. Svarbiausia gyvenimo pamoka – įsiklausymas į tai, ką sako vidinis balsas. Išgirdęs save, Liūtas tampa dar stipresniu ir lankstesniu, kai tenka atremti jam siunčiamus išbadymus ar atsidurti gyvenimo kryžkelėje.

Pagrindiniai iššūkiai

Liūtas daugeliui asocijuojasi su už kelių kilometrų girdimu sodriu riaumojimu. Žmonių pasaulyje gebėjimas ne tik pranešti apie save, bet ir mokėti klausytis tampa esminiu faktoriumi, nulemenčiu kokybišką ir prasmingą abipusį dialogą. Liūtams nėra lengva susilaikyti nepertraukiant pokalbio, jei oponento išsakyti argumentai nesutampa su jo asmeniniu pažiūriu. Patartina neskubėti atsikirsti, o prieš kažką kritikuojant gerai pagalvoti apie galimas pasekmes. Kompromiso ieškojimas, faktų tikrinimas ir mokymasis iš svetimų klaidų privalo tapti kasdieniu įpročiu.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Liūtai be reikalo laikomi itin savininkiškomis asmenybėmis, bet taip atrodo iki pažinant jų viduje slypintį gėrį. Iš tiesų tai sugebantys nuoširdžiai mylėti, užjausti ir paremti žmonės.

Santykiai

Liūtai paprastai būna ištikimi. Jie tikrai nėra linkę užmegzti romano dėl momentinės aistros. Išduoti vyrą ar žmoną jie gali tik tuomet, jei iš tiesų įsimyli. Jie patys niekuomet neatleis išdavystės. Liūtas niekada nesižemins ir ne-apgaudinės partnerio. Bet tik tuo atveju, jei jūs leisite jam suprasti, kad lovoje jis (ji) – žvėrių karalius! Jei santuokoje pakanka abipusės pagarbos, nėra ko baimintis, kad jus išduos.

Liūto moteris

Saulei valdant Liūto moterį, nieko keisto, kad moteris, kuri mėgsta būti dėmesio centre! Prisipažinkite dabar … jums patinka žiūrėti, kaip ji mesteli savo plaukus atgal, kai flirtuoja su tavimi? Šis momentas tobulai primena tą šampūno reklamą, kurioje jis atrodo kaip katik išėjusi iš grožio salono. Ji yra karališkos prigimties, moteris Liūtė, kurios moto „Aš būsiu“. Ji veržli, ambicinga, mėgsta bendrauti, nes tai padeda plėsti pažinčių ratą, o jai patinka būti jo centre.

Ji yra fantastiška lyderė darbe ir šeimoje… ir taip, jei esate su moterimi Liūte, galite tikėtis, kad ji bus viršininkė, ir tai nėra kompromisas ar leidimas jai vadovauti, tiesiog kitaip ir būti negali. Ji yra fantastiška mama, ištikima sutuoktinė ir išlieka tikrai atsidavusi savo šeimai bei broliams ir seserims. Jos energinga prigimtis ir jos energija jus patrauks, ir iš tikrųjų turėsite daug sunkumų, jei norėsite pabėgti nuo jos kerų!

Taigi, jūs manote, kad galite susidoroti su šia mylinčia, miela, užburiančia moterimi Liūte?

Liūto vyras

Liūtai – charizmatiškos asmenybės, gebantys priversti moteris jų trokšti.

Pirmoji savybė, kuri labai ryški Liūto vyre, yra pasitikėjimas. Jie suteiks jums visišką saugumą. Žinoma, prieš žengiant žingsnį jie analizuoja, planuoja ir galvoja apie tai tūkstantį kartų.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Norite to ar ne, visada buvote ir būsite dėmesio centre. Belieka atsipalaiduoti ir tuo mėgautis!
 • Esate pakankamai iškalbūs ir greitai atrandate tinkamus argumentus, priverčiančius patikėti jūsų tiesomis bei nuoširdumu.
 • Niekada nepristingate energijos. Pakanka dvidešimties minučių pogulio, kad visai nakčiai užkariautumėte šokių aikštelę.
 • Atkakliai kovojate už teisingumą ir neleidžiate žeminti silpnesnių. Tai skatina jumis pasitikėti, kai rodos teisybei nebeliko vietos.
 • Norite jaustis užtikrinti ir sunkiai dirbate dėl patogaus gyvenimo. Pinigai jums tik įrankis, padedantis paįvairinti rutiną vienu ar kitu aksesuaru, žinomo dizaineriu rūbu ar vienetine interjero detale.

Lankytojų komentarai

75 komentarai Liūtas

 1. Neringa 2021-07-09

  Nuobodus ir nuspėjamas yra 🦁. Visiškas egoistas, gyvenantis tik dėl savęs. Šis aprašymas nesuteikė jokių vilčių.

 2. Neringa 2021-07-09

  Nuobodus ir nuspėjamas yra 🦁.

 3. Migle 2021-05-30

  Ačiū kad parašėte įdomu nes as liutas

 4. Vilija. 2020-12-28

  Norėčiau atkreipti dėmesį:
  mano saulės ženklas yra vėžys, tačiau absoliučiai dominuoja ascendentas Liūtas. Tad jei Jums netinka ši info, pasižiūrėkite, gal ir Jūs esat labiau ascendentas nei saulė ;)

 5. tomas kripas 2019-11-24

  as liutas

 6. tomas kripas 2019-11-24

  mano horoskopas liutas tikrai kas galvoja kad taip parsikite

 7. karolis 2018-02-23

  Liaudies išmintis tikra nesąmonė

 8. Vidis 2017-09-29

  Kiek tiesos apie mane.. :D Nesigailiu būdamas Liūtu. :D

 9. Šaulė 2017-08-13

  Atitinka viskas, kas čia parašyta.Turiu draugę, ji liūtė, ji serga širdies nepakankamumu. Turiu simpatiją, jis liūtas ir tikrai jis sukasi tik alie vieną merginą – mane. Taip, jam sunku įtikti, bet įmanoma. Jis tikrai labai rūpestingas bei geras, rūpinasi aplinkiniais, jei reiks, tai atiduos iki paskutinio cento, jog kiti būtų laimingi, bet tikrai labai stengiasi mokytis☺

 10. AN 2017-02-22

  Atitiko beveik viskas, net nustebau kaip tiek galima pasakyti apie zmogu.

 11. liute 2016-07-25

  100% apie liutuka pasakita

 12. mandarinas 2014-10-01

  100% tiesa

 13. Liutasirdis 2014-05-26

  Viskas kuo puikiausiai atitiko mane. :)

 14. agne 2013-01-09

  atitinka toks jau mano liutukas

 15. agne 2013-01-09

  atitiko viska toks jau mano tas liutukas

  • rita 2013-02-14

   Tikrai atitiko viskas, as esu vandene jis „karalius“, gyv.darosi nepakenciama….

 16. LG 2012-06-13

  Atitiko viskas. ;) Ypač ta vieta ,,Ji nori ambicingo vyro, kuriuo žavėtųsi jos draugai.,, ;o

 17. šaulė 2012-04-09

  kaip aš myliu savo liūtuką:) tikrai kad pats geriausias, aistringiausias, nuostabiausias ir visoks -iausias:D

 18. Greta 2012-01-03

  visiška tiesa! :)

 19. liutux 2011-09-22

  atitiko viskas 100% iškyrus ta liaudės išmintį:/ ;-D

 20. Mantas 2011-08-26

  As esu Mergele, bet man kzkodel visiskaj atitinka liuto aprasimas.. Lb keista tai as liutas ar mergele.. ;DDDDDDD

 21. ramune 2011-04-17

  na viskas atitinka.ir kur liaudies ismintis pasake tai irgi megstu isgert truputi paseistuvauti.bet liutai valdo zbjz blt!!!!!!:*******

 22. Liūtukė 2011-02-18

  Su ta „liaudies išmintim“ tai nesamonė gryna… :DDD
  Šeip tai viskas atitinka. :]]

 23. Martynas 2011-02-13

  Aš pritariu kad liutai nori kad į juos kreiptu dėmesi bet kekvienas žmogus gali save valdyti bet kartais mes tai darome.

 24. ciuce 2010-12-03

  Atitiko beveik viskas, išskyrus liaudies išmintį ;D

 25. Evelina 2010-11-19

  labai daug kas atitinka :DD linksma buvo apie save pasiskaityt ;DD

 26. Plevesa 2010-09-11

  Zmones,kvailieji,ir nelabai,jeigu įvertinimas neatitinka,vadinas čia pateikta per banali astrologija,arba nemokat adekvačiai savęs vertint,tik tiek .Nes įsigilinant į tikrąją astrologiją,atrasit daug tiesos,ji susidaro iš daug niuansų,mėnulio padėtys ir t.t. Ir sakydami,kad tai yra visiška nesąmonė,arba visiška tiesa,pagalvokit brandžiau (:

 27. Kami 2010-07-06

  Nesamone kad esu linkusi gerti ar paleistuvauti tegu nenusipeza!

 28. LELE 2010-06-25

  KOIA KVAILĖ SAVE PATI KOMENTUOJA

 29. Monika 2010-06-25

  liaudies , o ne liades kvaile

 30. Monika 2010-06-25

  Man tinka horoskopas , bet liadies įšmintis ne.

 31. Gytis 2010-06-23

  kur rašoma: Liaudies “išmintis” humoro forma… aš tikrai negirtuokliauju :D O sportuoju, gerti nemegstu, tik kartais su progom.

 32. Asta 2010-06-17

  Čia tai gryna tiesa pasake apie liutus.;DD „Nuo ankstyvos vaikystės linkęs į girtuokliavimą ir paleistuvystę.“ tikra tiesa! Mano klasiokas liūtas, tai toks pats.;DDD plius labai mielas, romantiškas ir t.t. :))) Faina. :))))p

 33. Liūtė 2010-06-17

  Liaudies “išmintis” tai ten pusė teisybės :DDD

 34. Simona 2010-06-14

  Visiska teisybe: ) nes mano vaikinas Liutas, ir zodis i zodi atitinka ji : DD

 35. Mante 2010-05-15

  Viskas tiko :)) Negaliu patiket, atrodo apie mane rasho :D Net ir liaudies ishmintis…

 36. Migle 2010-05-12

  Kokie 98% totalios tesiybes :)))

 37. eva 2010-05-07

  na apie liaudies išminty tai:) pritariu:) maniškis buvo liūtas atitinka viską beveik:) tik kad dažnai tingėjo kur eit:) geriau jam buvo vienam prie pc:) o aš tai pat liūte tai apie save galiu pasakyti tiek: romantika patinka, ir to nesivaržau:) daug atitinka, bet ir daug ne:)

 38. Redute 2010-04-26

  na pati nesu liute,bet mano vaikinas liutas,oj na gi tikra tiesa apie ji cia raso… ir,kad jie del to veda is proto oj tai tikrai tiesa. kad megsta savo moterimi didziuotis tuo labaiu,tik pamirso parasyti,kad labai pavydus yra :DDD megsta savo nesamoningas taisykles nustatineti :DDD

 39. tikra liūtė ;DDDD 2010-04-20

  na liaudės išmintis ni velnio nemeluoja…. gal ji skirta būtent man ;DDDDDDDD susireikšminau hi ;D

 40. audrius 2010-04-16

  sandra | 2009 Vasario 11, 22:23
  o man visiskai tinka esu tokia kaip ten ir parasyta,tuo isitikinau labai daug kartu;)))))))))

  komentuoju neissiduok taip labai antraip visi suzinos koke esi istikruju ;-D*

 41. gintaras 2010-04-12

  liutai jega saunuoliai

 42. Egle 2010-03-24

  1. ČIA NE HOROSKOPAS, o ZODIAKO ŽENKLO apibūdininmas. horoskopais ir aš netikiu, bet nuo to, kada gimei, priklauso labai daug kas. gerai pažįstu gal kokius 7liūtus, ir visiems galėčiau pritaikyt pagrindinius liūto bruožus.
  2. Kai kurie liūtai sakot, kad neatitinka jums čia niekas, nes esat per daug išdidūs pripažinti, kad turit ydų. Arba nemokat pritaikyt šių bruožų sau. juk nebus viskas 100 proc. parašyta.

 43. laura 2010-03-23

  o man visa tiesa apie amne pasake :)

 44. RUBIS 2010-03-23

  nu gal ir nb bet tikrai nesamone ga koky 89%

 45. RUBIS 2010-03-23

  NU GAL KAZKA PASAKE BET TIKRAI NE GAL KOKIE 89%

 46. Liutukas 2010-03-22

  Gryna teisybe apie liutus , per 40 metu tai patyriau

 47. Danguole 2010-03-01

  noreciau pasakyti tiems zmonems kurie cia raso : nesamone is kur jie zino , kiekvienas zmogus kitoks. bet cia norima pasakyt, kad kiekvienas liudas kazkiek panasus ir turi panasiu ydu , o ne kad kiekvienas liutas yra didingas ar protingas. kiek as pazystu liutu jie visi turi panasiu ydu kaip ir as ;p nes visgi esu liute ;]

 48. Ineta 2010-02-27

  Ne horoskope esme,kaip cia viena komentuotoja rase,bet…liutai yra liutai-garbetroskos,patys geriausi,graziausi,protingiausi ir t.t. -iausi!Ar ne?Mes LIUTAI visi tokie!!

 49. liutuke 2010-02-23

  lb pritariu tiems kurie sako kad kiekvienas zmogus skirtingas…neatitinka cia man viskas ir butu nsmn jeigu visiems atitiktu.zmones mes skirtingi ir man taj patinka

 50. Ilona 2009-11-25

  Cia kaip pirstu y aky apie mano vaikina ir plius dar apie kitus vyrus liutus kuriuos pazystu! Atitinka 100%!!!!! Net ir apie 2009 metu prognoze viskas kas parasyta jam isipilde praeityje, negaliu patikekt tokiu taiklumu!! Sveikinu astrologa uz labai gera darba!!! :)

 51. Sauliu 2009-11-16

  NU man tai atitiko kazkur 87% tj nzn manau,kad gan tiksliai :D

 52. Vaskia 2009-11-15

  visiskai atitinka, ypac liaudies ismintis :)

 53. mia 2009-10-31

  ne horoskopuose esm4,o pačiame žmoguje

 54. liutas 2009-10-31

  tiesa raso :)

 55. Valerija 2009-10-08

  Tikra tiesa, nesitikejau kad taip tiksliai gali apibudinti…juokinga ir baisu… :D

 56. greta 2009-09-26

  o as pasakyciau kad liaudies ismintis puikiai apibudino liuta vyra.paziurekit i save is sono liutai…

 57. algimantas 2009-09-05

  pats esu dvinys,bet galiu pasakyt kad 80% tai kas yra parasyta gryniausia tiesa :)

 58. Sandra 2009-08-06

  viskas atitiko :D bet nepatiko liaudies ismintis :D o siaip liutas geriausias zenklas, didziuojuosi, kad po liuto zenklu gimiau :D

 59. olicka 2009-07-25

  praktiskai atitiko viska .liutai jega

 60. Krista 2009-07-09

  wiskas atitinka.net priwerte nusisypsoti :) istiesu as esu tokia kaip raso

 61. p.s. 2009-07-07

  liaudies ismintis sako tiesa apie viena liutuka. jam bus16 metu o jis megsta isgerti isdykes ir pasikeles :)**

 62. Liutukas 2009-07-06

  man atitiko 100% tj jau tikrai liūtai zjbs „na kitaip sakant tik tikras liutas liuta supras“ gerai čia pasakyta

 63. liutuke ;p 2009-06-28

  geras ;D atitiko ne mazai kas ;D liutai valdo!!!!! :D

 64. Sigita 2009-06-10

  Grynai apie mane…Bet apie bernus tai krc…

 65. Laura 2009-05-01

  Daug kas atitiko , nu krc Liutai zjbs ;DD

 66. donata 2009-04-07

  tiko 100% :)

 67. rel1x 2009-03-20

  Wiskas 100% atitinka :]]

 68. liutukas 2009-03-17

  o man tinka na kitaip sakant tik tikras liutas liuta supras ;) :D

 69. MANTAS 2009-03-05

  Pritariu……..NETIKEKIT!!!! Is kur jie gali zinot ka mes liutai megstam,kokie mes esam ar taip toliau?…..Kiekvienas zmogus skirtingas,ir cia tikrai nesamone!!!!!

 70. dasinka 2009-03-05

  Lempa cia visai….NESAMONE…..

 71. Nu wapshe 2009-02-19

  Tinka 98%.taigi beweik wiskas :D ar ash totali liūtė?

 72. sandra 2009-02-11

  o man visiskai tinka esu tokia kaip ten ir parasyta,tuo isitikinau labai daug kartu;)))))))))

 73. karolina 2009-02-01

  na ir man nei vienas žodis neatitinka, ką liaudies išmintis sako, bet juoką sukėlė tai tikrai :D

 74. renata 2009-01-04

  nu liaudies ismintis tikrai nesamone sako apie liuta ,ne vienas zodis neatitinka…

Rodyti daugiau komentarų