Vėžys

Vėžys
4 (80.63%) 160

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Vėžio ženklo žmonės gyvena jausmų pasaulyje. Juos valdo nuotaika, tiek suprantama, kiek yra tiesos apie ją pasakytuose žodžiuose.

Savo nuojauta Vėžiai gali absoliučiai pasikliauti. Jų jausmai svyruoja pastoviai aukštyn žemyn, jie kartais būna įnoringi. Gerai jų savijautai svarbus privatumas, bendrauja tik su artimų žmonių grupe, pavyzdžiui, savo šeima ar artimų draugų ratu. Vėžiai turi lakią fantaziją ir galvoja paveikslais. Jie tuo pačiu yra apdovanoti kūrybiškumo, kurio gali pasisemti iš savo turtingo vidinio pasaulio ir paversti savo jausmus kūryba. Dar viena svarbi Vėžių savybė yra rūpestingumas, kuris įgalina juos rūpintis kitais, ar tai būtų psichologinė, ar materialinė pagalba. Todėl Vėžiai dažnai save atranda aptarnavimo sferose.

Vėžys vandens ženklas globojamas Mėnulio. Mėnulio įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės emocingi, gilios dvasios.

Stiprybės: atkaklus, labai įsivaizduojantis, ištikimas, emocingas, užjaučiantis, įtikinamas.

Silpnybės: niūrus, pesimistiškas, įtartinas, manipuliuojamas, nesaugus.

Laimingi skaičiai: 2, 3, 15, 20

Valstybės: JAV, Paragvajus, Škotija, Olandija, Bahamų Bahreinas Belizas, Burundis, Žaliasis Kyšulys, Kolumbija, Komorai, Kongo Demokratinė Respublika Kroatija Džibutis, Kiribati Laosas, Liberija, Madagaskaras, Malavis Mozambikas, Ruanda, Slovėnija Saliamono Salos, Somalis ir Pietų Korėja.

Gyvūnas: ūdra.

Augalai: lotosas.

Akmuo: gintaras.

Spalva: kaštoninė, tamsiai ruda.

Kvapnusis aliejus: jazminas.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Skorpionas, Žuvis, taip pat Vėžys, Liūtas, Mergelė, Tauras.

Netinkamas partneris  – Ožiaragis, Svarstyklės, Avinas.

Asmenybė

Vėžių intelektas paprastai būna aukštesnis už vidutinį, jų puiki atmintis. Svarbiausia – kad jie šias savo savybes panaudotų tinkamai, užuot iki begalybės gilinęsi į save. Gerai jei Vėžiui pasiseka savo vidinį potencialą paversti ramsčiu einant į pasaulį, o ne padaryti pamatais vidiniam uždaram lizdui susisukti. Šio ženklo žmonės – mylintys, švelnūs, rūpestingi. Šeima, namai, gimtinė, Tėvynė – tai svarbiausios sąvokos Vėžiui. Artimiems, mylimiems žmonėms ir draugams Vėžys – patikimiausias ramstis pasaulyje, šie žmonės niekada neatsisakys padėti tiems, kas rado kelius į jų širdį.

Astrologinis simbolis – stilizuotos Vėžio žnyplės. Tai ramus, nesiruošiantis pulti, nepavojingas gyvūnas. Pavasario pabudimo fazė pasibaigė, kada visa energija buvo nukreipta į išorę. Vėžys – pirmasis vasaros ženklas. Laukų bei daržų augmenija jau brandina savyje vaisius, ir gyvybinė jėga turi atsigręžti vidun. Ši rūpinimosi, saugojimo tendencija ženklui suteikia motiniškų bruožų, dėl to Vėžį globoja Mėnulis.

Žmogaus gyvenime yra toks laikas, kai vaikas, bendraudamas su žaidimų bičiuliais ima vystyti savo asmenybę. Nors jis dar ir yra šeimos prieglobstyje, bet į pirmą vietą jau iškyla savita, nepriklausoma asmenybė. Vėžys – kardinalusis ženklas, o tai reiškia, jog jis norėtų būti savo gyvenimo valdovu. Kadangi vaikui dar nepavyksta iš tikrųjų savarankiškai kurti savo gyvenimą, tai veikiant Mėnuliui šie poreikiai pirmiausia išryškėja žaidime, o labiausiai – svajonėse ir fantazijose.

Dvilypis yra ir suaugęs Vėžys. Savarankiškumo siekimas dar ilgai siejasi su noru pasilikti mamos glėbyje. Kaip Dvyniai, taip ir Vėžys dažnai net ir suaugęs išlaiko vaikiškus bruožus, ryšiai su motina lieka tampresni negu kitų Zodiako ženklų. Šią būdo savybę – saugumo siekimą – dar labiau sustiprina lėta ir tvirta vandens elemento prigimtis. Dėl to Vėžiui reikalingi šarvai. Po jais slepiasi gležnas daigelis, ypač jautri ir romantiška būtybė. Kaip ir Žuvys, Vėžys yra pats jausmingiausias Zodiako ženklas. Visas pasaulis jam yra svarbus tik tiek, kiek gali sužadinti vaizdinius ir atitikti jo svajonių siekimą. Todėl Vėžiui būdinga labai išvystyta vaizduotė ir intuicija. Jei jis daugiau atsigręžęs į save, yra “naminis tipas”, tai dažnai virsta uždaru, nors ir suprantamu kitiems, tačiau išlaikančiu atstumą, atrodytų, šaltu svajotoju. Kraštutiniu atveju tai būna keistuoliai atsiskyrėliai.

Pirmasis dekanas (birželio 22 – liepos 2 d.)

Pagrindinis devizas – filantropija. Vėžys turi švelnią širdį ir dažnai būna geranoriškai nusiteikęs. Mintimis jis keliauja po įvairias šalis, entuziastingai teikia įvairiausias paslaugas, jis labai mėgsta bendrauti ir turi gero analitiko savybę. Kilus konfliktui, jis bus teisėjas ir tarpininkas. Todėl užsitarnauja teisingo žmogaus reputaciją.

Antrasis dekanas (liepos 3 – 12 d.)

Pagrindinis devizas – metodas. Jis iš kitų Vėžių išsiskiria ramiu ir rimtu charakteriu. Kad ir ką darytų, jis turi savitą sistemą. Nemėgsta nereikalingo darbo ir išlaidų. Būdamas praktiškas ir išradingas, jis supranta vidinės drausmės reikšmę. Smalsus, tačiau tiktai intelektinėje srityje. Mėgsta viską analizuoti. Kai prireikia, gali būti diplomatiškas ir atsargus. Draugus užkariauja mokėjimu atidžiai juos išklausyti ir dalykiškai patarti.

Trečiasis dekanas (liepos 13 – 22 d.)

Pagrindinis devizas – prisitaikomumas. Toks Vėžys sugeba greitai priimti sprendimus, analizuoti besikeičiančius įvykius. Tokie bruožai jam padeda pajusti ir įsilieti į skubų gyvenimo ritmą. Moka rišliai kalbėti, turi puikią atmintį, moka imituoti. Pasinėręs į savo reikalus, neturi laiko kištis į kitų problemas. Pasitikėjimas savimi – tai vienas iš Vėžio privalumų ir todėl reikėtų juo vadovautis.

Santykiai, sveikata, karjera

Labiau į ekstravertiškumą linkęs Vėžys ieško nuotykių bei pokyčių, jis nenori gyventi vien savo svajonėse, bet siekia jų išsipildymo, kartu įtraukdamas ir kitus žmones. Jis gali tapti įdomiu pašnekovu, sugebančiu aplinkiniams perteikti savo pilną fantazijų, pasakų motyvais nuspalvintą gyvenimo pusę. Kartu jis sugeba įsijausti ir prisitaikyti. Tačiau kyla pavojus, jog gali būti prarastas pagrindas po kojomis, pamirštas žemiškumas ir praktiškosios būtinybės.

Žmogaus organizme Vėžiui pavaldūs skrandis ir virškinimo procesai, taip pat moters krūtys. Labiausiai mėgiamos profesinės sritys yra tos, kurios siejasi su slauga ir rūpyba. Žmogų – Vėžį galima dažnai sutikti ligoninėse, vaikų darželiuose, neretai – restoranuose ir daržininkystėje.

Vėžio moteris

Jai itin svarbios vedybos ir šeima. Ji netgi gali atsisakyti nuo aistringos meilės dėl pastovios, gerai parinktos sąjungos. Turi ypatingą sugebėjimą padaryti vyrą laimingą. Mėgsta su vyrais būti motiniška. Ji mėgsta būti valdoma ir ne visada laimėti. Yra viliojanti nesąmoningai, to nesuvokdama. Ji imsis priemonių, kad turėtų gerus namus, tačiau ne visada jausis juose laiminga. Kaip motina ne visada kantri vaikams. Jai reikia prieglaudos vyro, kuris patikimas emociniu požiūriu. Jai reikia peties, ant kurio galėtų išsiverkti. Ji yra labai moteriška ir nori, kad jos vyras būtų labai vyriškas.

Kaip ją suvilioti? Dovanok jai meilę, vadovauk „geležiniu kumščiu aksominėje pirštinėje“, gerbk jos nuomonę ir pažiūras, nesiginčyk dėl nereikšmingų dalykų. Iš šono ji atrodo labai pasitikinti savimi, tačiau atmink, kad jai dažnai reikia tavo paramos, nuraminimo ir paskatinimo.

Vėžio vyras

Labai romantiškas, bet ne visada pasitikintis savo patrauklumu. Supranta moteris, myli vaikus, yra malonus, bet ne lipšnus. Dažniausiai visą gyvenimą myli vieną moterį. Jei sužeisite jo jausmus, jis ilgam praras nuotaiką. Kai jaučiasi prislėgtas, geriau palikti jį vieną. Aplinkiniai mėgsta jo humoro jausmą, požiūrį į gyvenimą, bet jis gali apsigaubti genialumo skraiste, kad paslėptų įspūdį, jog atitinka reikalavimus. Jis yra linksmas ir galantiškas palydovas. Jis vengia rimtos draugystės. Jei vėliau pasirenka ne tą moterį, kurią iš tiesų myli, šeimyniniame gyvenime gali būti nepakenčiamas. Yra subjektyvus emociniuose reikaluose. Nori jaustis karštai mylimas.

Kaip jį suvilioti? Jis dažnai mėgsta būti vienas, jaučia poreikį „surūšiuoti“ pasaulines ir savo problemas. Gali būti greitai sužeidžiamas, todėl sulaikykite greitą neapgalvotą kritiką. Jo neveikia meilikavimas, kol nuoširdžiai nenorėsite jam patikti. Jis patrauklus, bet pats tuo netiki, tad stenkis jį palaikyti ir jam tai įrodyti.

Liaudies „išmintis“ sako…

Nevykėlis. Savimi besidomintis konservatorius ir oportunistas. Niekas negali pakeisti jo nuomones nei moksle, nei gyvenime. Jei vėžys įsitikino, kad prosenelio kelnės jam tinka labiausiai, tai nė už ką neįkiši jo į džinsus. Iš baimės gali pulti pirmas. Su pasitenkinimu juodina visus ir viską iš eilės. Vaidina keistuolį. Jo tolerancija remiasi tik simpatijomis ir antipatijomis. Mėgsta komfortą, šventą ramybę. Kasdienio gyvenimo rūpesčiai jam šlykštūs, todėl nepastebimai juos numeta ant aplinkinių pečių.

Lankytojų komentarai

23 komentarai Vėžys

 1. greta 2016-08-02

  Super ????
  Grynai apie mane viskas

 2. vezys 2015-11-21

  tikra tiesa jokio melo

 3. modesta 2014-12-09

  visa tiesa ,,,

 4. vezys 2014-05-25

  as vezys nekenciu vaiku. Kai jauciuosi mylimas bunu romantiskas,geras ir t.t o kai visa meile dingsta bunu piktas, agresyvus. nemegstu kai manim per daug rupinasi svetimi, nebent mylimas zmogus. siaip yra dalis tiesos.

 5. vezyte 2014-02-04

  Pati esu vezys, priklausau pagal data antram dekanui, turiu sunu, kuris proklauso pirmam dekanui. Galiu pasakyt tiek , kad mes tikrai skiriames charakteriu,jis tikras filantropas ir ruosiasi studijuoti filosofija, o as tikra namiseda. Viskas ka raso tikra tiesa. seima man svarbiau uz viska.
  ir tie kas raso jog veziai nejautrus ir buna pikti, dar karta siulau paskaityti atidziau ju horoskopa. Tik jausdamas kad yra mylimas, vezys atveria savo sirdi, jei pajunta pavoju – vel sulenda i savo kieta kiauta….

 6. roberta 2014-01-01

  Grima Tiesa

 7. Ella 2012-04-09

  Daug kas atitinka, turejau vaikina Vezi – jis tikrai niekada neatsisako padeti, labai gerai sutaria su mama, draugai ji myli. bet santykiuose su juo nuobodu – jis toks stabdys! as esu saulys, ir man ji isjudint tikrai buvo sunku :) Bet is kitos puses – su juo yra saugu, ramu, uztikrinta :)

 8. Vežiuke 2010-10-24

  na teisybė apie mane, tačiau neviskas, nes as ne seimos zmogus, nelabai myliu vaikus ir nenoriu uz kazko isteketi :D cia tik mano nuomone, bet čia šove pro šalį ;)

 9. Anetukas ;)* 2010-09-11

  tiesos radau daug ;DD bet seima man ne pirmoje vietoj.)
  isvis tai horoskopais nelabai tikiu..

 10. sun 2010-08-20

  humoro forma nelabai juokinga, gali koki vezi izeisti. mano sesuo vezys, nepasakyciau, kad labai sutampa.

 11. aistė 2010-08-16

  esu tikras vėžys, bet neradau tiesos. man šeima ir vedybos
  paskutineje vietoje, o paramos negaliu pakęsti… ir tikrai labai mėgstu naujoves

 12. Edith 2010-07-10

  10/ Vandenis ne vandens ženklas, o oro:) nors iš pavadinimo gali pasirodyt kitaip :D

 13. :{|} 2010-06-26

  na nlb tesa drauge turiu viena as patisvarstykle bet mes gerai labai sutariam ;)

 14. Ei? 2010-06-24

  Tai jei raso kad suderinama su vandens zenklais tai tada ir nepaminetasis vandenis tinka? ;)

 15. asila barete 2010-05-26

  bybi lb jie lb sutare su su ozeragiais

 16. Vika 2010-05-21

  Nu cia visa tiesa..;DDDD
  :) net nustebau..;D

 17. ooo 2010-04-27

  „Dvynys | 2009 Gruodžio 14, 16:04

  Man net juokinga, visur rasoma tokiais abstrakciais sakiniais, tinkanciais kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo jo zodiako. Mano mergina buvo vezys, tai ta liaudies ismintis jai tinka, bet ji puikiai atitinka ir visu 99% is mano pazystamu budo bruozus, tik va kad jie ne toli grazu ne visi veziai :) Mano nuomone, pabreziu, tik mano nuomone, horoskopas yra eiline manipuliacija, kurioje aprasomos eilines standartinio zmogaus savybes kurias turim kiekvienas is musu, o kai skaitom horoskopa turedami konkretu zmogu galvoje, pvz. po liuto ar avino zenklu gimusi asmeni, mes tas kazkokias konkrecias savybes ir pritaikom jam, bet nepagalvojam kad skorpionas, saulys ir pan. taip pat toks yra su tokiom ydom ir privalumais :D Stenkites pazinti zmogu toki koks jis yra neisprausdami i kazkokius remus kurie norom nenorom galvoje susidaro perskaicius horoskopa“

  Nepasakyciau ,kad bileka suvelia, detaliai niekas negali parasyt, kiekvieno zenklo kiekvienas zmogus yra individualus, o net skaitydama apstraktu aprasyma kito zenklo, negaleciau sau pritaikyti daugelio bruozu. Nu cia istikro priklauso nuo zmogaus.

 18. emilja 2010-04-18

  Šventa teisybe :D negaliu nieko paneikti, tikrai kad su šypsena skaičiau nes tai tokia tiesa net nustebau :))

 19. Excel 2010-02-19

  Skaitau ir juokas paeme :D tiesa tai net nezinau! :D galiu pasakyt atitinka tikrai!!

 20. Aistė 2010-01-31

  Joo… čia tai tiesa apie vėžiukus.. :)) skaičiau ir šypsena kėlė, nes jaučiaus taip, kaip apie mane kalbėtų.. :)))

 21. alex 2009-12-30

  geras :) grina tiesa viskas apie mane

 22. Dvynys 2009-12-14

  Man net juokinga, visur rasoma tokiais abstrakciais sakiniais, tinkanciais kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo jo zodiako. Mano mergina buvo vezys, tai ta liaudies ismintis jai tinka, bet ji puikiai atitinka ir visu 99% is mano pazystamu budo bruozus, tik va kad jie ne toli grazu ne visi veziai :) Mano nuomone, pabreziu, tik mano nuomone, horoskopas yra eiline manipuliacija, kurioje aprasomos eilines standartinio zmogaus savybes kurias turim kiekvienas is musu, o kai skaitom horoskopa turedami konkretu zmogu galvoje, pvz. po liuto ar avino zenklu gimusi asmeni, mes tas kazkokias konkrecias savybes ir pritaikom jam, bet nepagalvojam kad skorpionas, saulys ir pan. taip pat toks yra su tokiom ydom ir privalumais :D Stenkites pazinti zmogu toki koks jis yra neisprausdami i kazkokius remus kurie norom nenorom galvoje susidaro perskaicius horoskopa.

 23. sima 2009-12-06

  gryna tiesa ta liaudies ismintis, pazystu viena vezi vaikina tai cia kaip pirstu i aki viska parase, tiesiog ji apibudino.

Parašykite komentarą