Vėžys

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Vėžiai globoja ir saugo kitus. Jų valdančioji planeta yra Mėnulis, ir jų nuotaika nepastovi, nes emocijos nuolat kinta. Vėžiai taip pat greičiausiai sąmoningai rūpinsis savo saugumu ir labai vertins savo namų gyvenimą. Jie gali pasirodyti pasyvūs ir linkę pasikliauti savo jausmais priimdami sprendimus. Jie yra subtilūs, o ne tiesūs ir greičiausiai atspindės aplinkinių nuotaikas.

Vėžiai gali būti kažkaip įsipainioję į praeitį, nes Vėžio ženklas – rūpestingumo, globojimo ir palaikymo ženklas – yra tvirtai susaistytas su praeitimi ir karmos principu. Jie linkę rinkti ankstesnės patirties likučius ir jų nepaleisti, leisdami jai paveikti dabartinę veiklą ir paskatinti juos veikti instinktyviai.

Vietoj to, kad leistųsi užvaldomi besikeičiančių nuotaikų, jie įžvelgia naudą, sąmoningai aiškindami savo įpročius ir skirdami dėmesį savo tikriesiems tikslams.

Stiprybės: atkaklus, labai įsivaizduojantis, ištikimas, emocingas, užjaučiantis, įtikinamas.

Silpnybės: niūrus, pesimistiškas, įtartinas, manipuliuojamas, nesaugus.

Laimingi skaičiai: 2, 3, 15, 20

Valstybės: JAV, Paragvajus, Škotija, Olandija, Bahamų Bahreinas Belizas, Burundis, Žaliasis Kyšulys, Kolumbija, Komorai, Kongo Demokratinė Respublika Kroatija Džibutis, Kiribati Laosas, Liberija, Madagaskaras, Malavis Mozambikas, Ruanda, Slovėnija Saliamono Salos, Somalis ir Pietų Korėja.

Gyvūnas: ūdra.

Augalai: lotosas.

Akmuo: gintaras.

Spalva: kaštoninė, tamsiai ruda.

Kvapnusis aliejus: jazminas.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Skorpionas, Žuvis, taip pat Vėžys, Liūtas, Mergelė, Jautis.

Netinkamas partneris Ožiaragis, Svarstyklės, Avinas.

Vėžys yra rūpestingas, atkaklus ir lojalus

Itin jautrūs, neprilygstama nuojauta ir dvasingumu pasižymintys Vėžiai slepia gausybę neatrastų lobių. Šio ženklo globėjas – Mėnulis, kuris tik dar labiau išryškina menišką šių asmenybių prigimtį, polinkį pasinerti į apmąstymus bei stipriai išreikštą poreikį rūpintis kitais.

Pirmą pažinties dieną gali susidaryti įspūdis, kad Vėžiai labai santūrūs ir užsisklendę savyje, bet jei apsišarvuosite kantrybe, netruksite pastebėti šios išskirtinės asmenybės privalumus.

Dažnai atrodo, kad Vėžys turi sunkiai paaiškinamų telepatinių savybių ir tai gan taiklus pastebėjimas, mat jums dar nepratarus nė žodelio Vėžys jau žinos, ką norėjote jam pasakyti ar net apie ką galvojate. Vėžiai nemėgsta beprasmių kalbų ir aiškiai matomo bandymo jam įsiteikti. Šie žmonės vengia pataikūnų bei dviveidžių ir mieliau renkasi siauresnį, bet iš patikimų žmonių susidedantį draugų ratą.

Santykiuose Vėžys atiduoda visą save ir to paties tikisi iš savo partnerio. Jam nepriimtini žaidimai jausmais, todėl labai vertina visišką atvirumą. Itin stiprus savisaugos instinktas neleidžia lengvai pasiduoti neaiškioms avantiūroms, vienadieniams santykiams. Kad galėtų gyventi pilnavertiškai, Vėžys turi jaustis svarbus. Visgi, tai intravertiški žmonės, todėl privalo turėti ir asmeninės erdvės, kurioje pabūtų vieni su neaprėpiamais minčių klodais. Vėžys yra bene dvasiškiausias Zodiako ženklas, dievinantis paskęsti savo paties susikurtame iliuzijų ir svajonių pasaulyje. Kad troškimai virstų realybe, Vėžiams būtina tvirtesnė atrama ir pagalba tų, kurie į viską žvelgia kiek racionaliau.

Vėžiui patinka save išreikšti per kūrybinius procesus. Tai gali būti tapyba, rašymas ar paprasčiausias fantastinių knygų skaitymas. Jiems nesvetima religija, maldos, meditacija. Nors rodosi pernelyg rimti ir susikaupę, turėdami gan specifinį humoro jausmą moka ir pralinksminti.

Tai nepaprastai ištikimas Xodiako ženklas linkęs aukotis dėl kitų gerbūvio. Jie padarys viską, kas jų jėgoms ir ne tik, kad tik brangus žmogus jaustųsi laimingiausiu pasaulyje. Vėžiui svarbu išmokti atskirti juoda nuo balto ir neleisti piktavaliams naudotis begaliniu gerumu. Pastebėdamas tai, kas aplinkiniams neatrodo reikšminga, Vėžys gali atrasti kasdienius stebuklus, kuriais drąsiau turėtų pasidalinti su kiekvienu, primiršusiu apie tikrąjį gyvenimo grožį.

Vėžio šūkis:

Aš jaučiu, todėl esu.

Vėžys yra:

V valingas
Ė ėkštus
Ž žaismingas
Y ypatingas
S smalsus

Stipriosios pusės

Dėl pakankamai aukšto intelekto Vėžiams itin sekasi įsisavinti informaciją, o įgytas žinias lengvai pritaikyti praktikoje. Jiems nėra būtina žinoti absoliučiai visko. Teisingą kelią pasirinkti padeda vertingiausias turtas – intuicija. Pastarosios pavydėti gali ir visi likę Zodiako ženklai.

Pagrindiniai iššūkiai

Nors turi Visatos dovaną įžvelgti gilesnes prasmes, Vėžiai yra labai drovūs ir ne visada išdrįsta pasidalinti savo asmeniniais pastebėjimais su kitais žmonėmis. Užslėptos emocijos viena diena gali prasiveržti tarsi ilgai miegojęs galingas ugnikalnis, todėl svarbu nepasilikti visko tik sau ir išmokti kalbėtis. Vėžį glumina aplinkinių abejingumas, nesugebėjimas skaityti jo minčių, tad privalu suprasti, kad atviri pokalbiai nėra blogybė ar kažkam užkraunama našta.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Emocionalumas. Nors Vėžys dažnai raginamas nebūti toks jautrus, tai veikiau ir yra jo pagrindinis pranašumas, o ne trūkumas. Vien pažvelgę į veidą, galite pasakyti, kaip šią akimirką jaučiasi po Vėžio ženklu gimęs žmogus. Taigi, šiuo aspektu emocija pasako daug daugiau nei žodžiai, kurių kalbėdamas apie savo savijautą Vėžys dažnai pristinga.

Santykiai

Vėžiai tikrai ištikimi. Šeima jiems – labai svarbi. Pirmenybę jie teikia ilgalaikiams ir stabiliems santykiams, labai vertina tarpusavio pasitikėjimą. Vis dėlto jausmas, kad nėra tarpusavio supratimo su vyru ar žmona, gali juos pastūmėti į neištikimybę. Jie gali išduoti ir paveikti pykčio, kerštaudami už neištikimybę. Vėžiai labai jautrūs ir dėl neištikimybės išgyvena visą gyvenimą.

Vėžio moteris

Intuityvi, paslaptinga ir švelni Vėžio moteris labai traukia. Jums patinka jos rūpestinga prigimtis ir jos emocijų gilumas. Pasižiūrėkite su ja liūdną filmą ir stebėkite jos riedančias ašaras, tai tik dar labiau palies jūsų širdį. Ji verks net per reklamą, jei ji palies reikiamą širdies vietą! Vėžio patelę jaudina ir graudina viskas! Taip yra todėl, kad jos širdis yra pakankamai didelė, kad galėtų mylėti visą pasaulį ir dar daugiau! Tų, kurie ją pažįsta, jos emocinės reakcijos visiškai nestebina … juk jos moto yra „Jaučiu“.

Vien dėl to, kad ji turi jautriąją pusę, nė minutės negalvok, kad ji neturi daugiau teigiamų savybių. Jos empatija daro ją puikia drauge, užuojauta ir švelnumas – tobulu meilužiu, o intelektas – užtikrintu lyderiu. Mėnulio energija valdo ją, todėl ji yra itin moteriška, juda natūralaus potvynio atoslūgiu ritmu! Jei užmezgate santykius su Vėžio moterimi, geriausia tai daryti su rimtais ketinimais: palaužti jos širdį reiškia emociškai ją išgąsdinti.

Taigi, manote, kad esate pasirengęs šiam mėnulio vaikui: paslaptingai, mylinčiai ir kartais nuotaikų blaškomai Vėžio moteriai?

Vėžio vyras

Vėžio vyrai yra paslaptingi, ramūs ir tylūs. Šios savybės domina moteris. Juk rimti ir į šeimą orientuoti vyrai užkariaus bet kurios moters širdį, ar ne? Vėžio vyrai taip pat yra gana romantiški ir tai nuostabus priedas šalia kitų teigiamų Vėžio savybių.

Vėžio vyrai labai sutelkia dėmesį į tikslą. Jie yra analitikai. Vėžio nedomina smulkmenos – ​​jie dirba tik su sunkiausiais ir rimčiausiais projektais. Jiems nesvarbu, kiek metų kainuos pasiekti tikslą. Jie sutelkia dėmesį ir kovoja dėl to.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Vėžys gali nujausti artėjantį kivirčą ar nuomonių išsiskyrimą, kas pasitarnauja siekiant išvengti bereikalingo konflikto.
 • Atiduoda viską, ką turi ir nėra savanaudis net ir kalbant apie seksualinį gyvenimą. Pasitikėdamas partneriu atskleidžia visus savo privalumus ir noriai išsilaisvina iš drovumo pančių.
 • Puikiai jaučia gamtos ritmą ir būtent iš jos semiasi jėgų. Tokioje aplinkoje Vėžys atranda prieglobstį bei atsakymus, į visus egzistencinius klausimus.
 • Ištikimi iki pat mirties. Jei pelnėte Vėžio simpatijas ir pagarbą, nėra jokių abejonių, kad judviejų draugystė tęsis visą amžinybę.
 • Moka būti vieni. Mielai leisis į kelione tik su savimi bei produktyviai išnaudos turimą laisvą laiką pažindami savo stipriąsias ir silpnąsias puses.

Lankytojų komentarai

23 komentarai Vėžys

 1. greta 2016-08-02

  Super ????
  Grynai apie mane viskas

 2. vezys 2015-11-21

  tikra tiesa jokio melo

 3. modesta 2014-12-09

  visa tiesa ,,,

 4. vezys 2014-05-25

  as vezys nekenciu vaiku. Kai jauciuosi mylimas bunu romantiskas,geras ir t.t o kai visa meile dingsta bunu piktas, agresyvus. nemegstu kai manim per daug rupinasi svetimi, nebent mylimas zmogus. siaip yra dalis tiesos.

 5. vezyte 2014-02-04

  Pati esu vezys, priklausau pagal data antram dekanui, turiu sunu, kuris proklauso pirmam dekanui. Galiu pasakyt tiek , kad mes tikrai skiriames charakteriu,jis tikras filantropas ir ruosiasi studijuoti filosofija, o as tikra namiseda. Viskas ka raso tikra tiesa. seima man svarbiau uz viska.
  ir tie kas raso jog veziai nejautrus ir buna pikti, dar karta siulau paskaityti atidziau ju horoskopa. Tik jausdamas kad yra mylimas, vezys atveria savo sirdi, jei pajunta pavoju – vel sulenda i savo kieta kiauta….

 6. roberta 2014-01-01

  Grima Tiesa

 7. Ella 2012-04-09

  Daug kas atitinka, turejau vaikina Vezi – jis tikrai niekada neatsisako padeti, labai gerai sutaria su mama, draugai ji myli. bet santykiuose su juo nuobodu – jis toks stabdys! as esu saulys, ir man ji isjudint tikrai buvo sunku :) Bet is kitos puses – su juo yra saugu, ramu, uztikrinta :)

 8. Vežiuke 2010-10-24

  na teisybė apie mane, tačiau neviskas, nes as ne seimos zmogus, nelabai myliu vaikus ir nenoriu uz kazko isteketi :D cia tik mano nuomone, bet čia šove pro šalį ;)

 9. Anetukas ;)* 2010-09-11

  tiesos radau daug ;DD bet seima man ne pirmoje vietoj.)
  isvis tai horoskopais nelabai tikiu..

 10. sun 2010-08-20

  humoro forma nelabai juokinga, gali koki vezi izeisti. mano sesuo vezys, nepasakyciau, kad labai sutampa.

 11. aistė 2010-08-16

  esu tikras vėžys, bet neradau tiesos. man šeima ir vedybos
  paskutineje vietoje, o paramos negaliu pakęsti… ir tikrai labai mėgstu naujoves

 12. Edith 2010-07-10

  10/ Vandenis ne vandens ženklas, o oro:) nors iš pavadinimo gali pasirodyt kitaip :D

 13. :{|} 2010-06-26

  na nlb tesa drauge turiu viena as patisvarstykle bet mes gerai labai sutariam ;)

 14. Ei? 2010-06-24

  Tai jei raso kad suderinama su vandens zenklais tai tada ir nepaminetasis vandenis tinka? ;)

 15. asila barete 2010-05-26

  bybi lb jie lb sutare su su ozeragiais

 16. Vika 2010-05-21

  Nu cia visa tiesa..;DDDD
  :) net nustebau..;D

 17. ooo 2010-04-27

  „Dvynys | 2009 Gruodžio 14, 16:04

  Man net juokinga, visur rasoma tokiais abstrakciais sakiniais, tinkanciais kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo jo zodiako. Mano mergina buvo vezys, tai ta liaudies ismintis jai tinka, bet ji puikiai atitinka ir visu 99% is mano pazystamu budo bruozus, tik va kad jie ne toli grazu ne visi veziai :) Mano nuomone, pabreziu, tik mano nuomone, horoskopas yra eiline manipuliacija, kurioje aprasomos eilines standartinio zmogaus savybes kurias turim kiekvienas is musu, o kai skaitom horoskopa turedami konkretu zmogu galvoje, pvz. po liuto ar avino zenklu gimusi asmeni, mes tas kazkokias konkrecias savybes ir pritaikom jam, bet nepagalvojam kad skorpionas, saulys ir pan. taip pat toks yra su tokiom ydom ir privalumais :D Stenkites pazinti zmogu toki koks jis yra neisprausdami i kazkokius remus kurie norom nenorom galvoje susidaro perskaicius horoskopa“

  Nepasakyciau ,kad bileka suvelia, detaliai niekas negali parasyt, kiekvieno zenklo kiekvienas zmogus yra individualus, o net skaitydama apstraktu aprasyma kito zenklo, negaleciau sau pritaikyti daugelio bruozu. Nu cia istikro priklauso nuo zmogaus.

 18. emilja 2010-04-18

  Šventa teisybe :D negaliu nieko paneikti, tikrai kad su šypsena skaičiau nes tai tokia tiesa net nustebau :))

 19. Excel 2010-02-19

  Skaitau ir juokas paeme :D tiesa tai net nezinau! :D galiu pasakyt atitinka tikrai!!

 20. Aistė 2010-01-31

  Joo… čia tai tiesa apie vėžiukus.. :)) skaičiau ir šypsena kėlė, nes jaučiaus taip, kaip apie mane kalbėtų.. :)))

 21. alex 2009-12-30

  geras :) grina tiesa viskas apie mane

 22. Dvynys 2009-12-14

  Man net juokinga, visur rasoma tokiais abstrakciais sakiniais, tinkanciais kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo jo zodiako. Mano mergina buvo vezys, tai ta liaudies ismintis jai tinka, bet ji puikiai atitinka ir visu 99% is mano pazystamu budo bruozus, tik va kad jie ne toli grazu ne visi veziai :) Mano nuomone, pabreziu, tik mano nuomone, horoskopas yra eiline manipuliacija, kurioje aprasomos eilines standartinio zmogaus savybes kurias turim kiekvienas is musu, o kai skaitom horoskopa turedami konkretu zmogu galvoje, pvz. po liuto ar avino zenklu gimusi asmeni, mes tas kazkokias konkrecias savybes ir pritaikom jam, bet nepagalvojam kad skorpionas, saulys ir pan. taip pat toks yra su tokiom ydom ir privalumais :D Stenkites pazinti zmogu toki koks jis yra neisprausdami i kazkokius remus kurie norom nenorom galvoje susidaro perskaicius horoskopa.

 23. sima 2009-12-06

  gryna tiesa ta liaudies ismintis, pazystu viena vezi vaikina tai cia kaip pirstu i aki viska parase, tiesiog ji apibudino.

Rodyti daugiau komentarų