Mergelė

Mergelė
4.3 (85.33%) 184

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Mergelės ženklo žmonės linkę į praktiškumą. Jos turi organizacinių sugebėjimų, ką nors tvarkyti, planuoti. Be to jos negaili savęs jokiam darbui ir viską atlieka patikimai ir laikydamosi nuostatos, kad daro ne dėl savęs, bet dėl darbo.

Mergelės visada pasiruošusios padėti ir turi poreikį, ką nors gero nuveikti visuomenės labui, kadangi dažnai priklauso socialinėms organizacijoms. Jos yra labai darbščios ir daro daug dėl kitų, nesirūpindamos savimi. Visiems pažįstamas jų didelis reiklumas sau ir kitiems kartais gali jas privesti prie pedantiškumo. Ypatingą dėmesį Mergelės skiria savo kūnui ir sveikatos temoms. Jos domisi mitybos, dažnai mediciniais klausimais ir teikia pirmenybę alternatyviems gydymo metodams. Kai kurios iš jų yra gabios gydymo menui.

Mergelė žemės ženklas globojamas Merkurijaus. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės paslaugūs, siekiantys tobulumo, santūrūs, ištikimi.

Stiprybės: ištikimas, analitiškas, malonus, darbštus, praktiškas

Silpnybės: drovus, nerimus, pernelyg kritiškas savęs ir kitų atžvilgiu, per didelis atsidavimas darbui

Laimingi skaičiai:5, 14, 15, 23, 32

Valstybės: Kreta, Brazilija, Graikija (nuotraukoje), Šveicarija, Turkija, Urugvajus, Vakarų Indija, Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Brazilija, Kosta Rika, Salvadoras Estija Gvatemala, Hondūras, Malis, Moldova, Kataras ir Tadžikistanas.

Gyvūnas: dramblys.

Augalai: lelijos ir narcizai.

Akmuo: brangakmenis chrizolitas.

Spalva: šviesiai pilka.

Kvapnusis aliejus: narcizų.

Tinkamas partnerisJautis ir Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas.

Netinkamas partnerisŠaulys, Žuvys Dvyniai.

Asmenybė

Išoriškai paprasta ir santūri Mergelė viduje – bene sudėtingiausia asmenybė iš visų ženklų. Ji veržiasi į meną, kultūrą, aukštesnius tikslus per logiką, dedukciją, savotiška sistemą. Tai skeptikė, pernelyg nepasikliaujanti intuicija. Kad geriau suvoktų gyvenimą, ji stengiasi viską iki smulkmenų supaprastinti, išgryninti, savo gyvenime palikti tik tai, kas svarbiausia. Labai smalsi, bet atsargi. Prieš ką nors darydama nuodugniai apgalvoja, jos veiksmuose retai kada blyksteli spontaniškumo kibirkštis. Tarp iš prigimties protingų, darbščių ir pastabių Mergelių – daugybė garsių mąstytojų ir… maniakų.

Mergelės simbolis – varpų glėbelis. Malonioji vasara baigiasi, ir vėl laukia darbai. Reikia atskirti pelus nuo grūdų, nereikalingus dalykus nuo naudingų. Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Apskritai ji – stropus, atsakingas, patikimas darbuotojas, atkreipiantis dėmesį į visas reikalingas gyvenimo smulkmenas, ir žinantis, kur ko prireiks. Aišku, praktinis protas leidžia jai priimti teisingus sprendimus.

Išoriškai Mergelė dažniausiai atrodo rami, pasitikinti savimi, atsargi, viduje dažniausiai vyrauja sąmyšis ir netikrumas. Tai mutabilus ženklas, sugeriantis viską, kas vyksta aplinkui, nemokantis apsisaugoti. Jai visuomet reikia kažkuo rūpintis, visur palaikyti tvarką, už viską prisiimti atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Siekdama palaikyti tvarką, Mergelė dažnai paskęsta smulkmenose ir neretai praranda orientaciją. Gali atsitikti ir taip, kad ji pasimes savame bute.

Pirmasis dekanas (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.)

Pagrindinis devizas – budrumas. Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.

Antrasis dekanas (rugsėjo 3-13 d.)

Pagrindinis devizas – privalumas. Mergelė išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes ji ekonomiška, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką ji mėgsta, – centų neskaičiuoja. Turi malonų charakteri, draugiška ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.

Trečiasis dekanas (rugsėjo 13-23 d.)

Pagrindinis devizas – išrankumas. Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio periodo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Reikalinga tik plati veiksmų arena, nes, apribojus jų potencialias galimybes, gali tapti nelaimingos. Įvairios gyvenimo kliūtys skatina protestuoti, nes nesugeba prie jų prisitaikyti.

Santykiai, sveikata, karjera

Taip pat ir jausmų srityje Mergelė drovi ir santūri, aistringa tampa retai, savo ryšius su kitu žmogumi ji suplanuoja, kaip ir visa kita, dėl to atrodo šalta, viską apskaičiuojanti ir pasverianti. Savo išrinktajam ji mėgina būti švelni ir naudinga, savo partneriui, kuris geriausiai išreiškia simpatiją švelnia globa, ji atsilygina tuo pačiu. Dėl savo skrupulingumo erotikoje dažnai jaučiasi suvaržyta, pažeidžiama. Greitai rezignuoja dėl nusivylimų ir pagiežą išlieja kitiems.

Silpnosios Mergelės kūno vietos yra gimda ir pilvas. Kaip ir kitiems Zodiako ženklams, dėl silpnos planetų padėties gali sutrikti šių organų funkcijos. Kadangi Mergelė kruopščiai rūpinasi savo kūnu ir jai visur vaidenasi ligos, reikia nepamiršti, kad diagnozė – visuomet tik gydytojo kompetencijoje. Patyrę astrologai be medicininio išsilavinimo negali nusakyti ligų pagal horoskopą. Jie gali tik patarti, į ką ypatingai reikėtų atkreipti dėmesį.

Įgyti savarankišką profesiją Mergelei gali būti per didelė problema. Labiausiai jai tinka darbuotis didesnėse organizacijose ar firmose, taipogi valstybės tarnautoja. Ji jaučiasi kaip žuvis vandenyje ten, kur reikia apsvarstyti, logiškai galvoti, organizuoti. Bendradarbiai tikrai pamėgs Mergelės stropumą, jos praktinius sugebėjimus. Pavyzdžiui, tai gali būti buhalterinės apskaitos, prekybos ar mokslo sritys.

Mergelė moteris

Ji gali būti pesimistiška, kritiška, nerami, nervinga. Ją sunku pasiekti. Ji gali daryti didelę galią vyrams, ir kad to neišduotų, slepiasi po savo bejėgiškumu. Ji labai moteriška, tvarkinga. Nors viduje yra labai griežta moraliniais įsitikinimais, iš išorės visuomet pasauliui rodo besišypsantį veidą. Laikosi itin aukštų standartų ir reikalavimų kitiems ir pačiai sau. Intelektuali, apdovanota iškalbingumu ir gera atmintimi.Visa tai vyrą gali išgąsdinti. Jos išorė seksuali, išlieka gyva ir gyvybinga iki pat senatvės. Ji yra nuolaidi motina, neretai išgyvena kančias, kad tik gerai suprastų savo vaikus. Šeimyniniame gyvenime visuomet sieks tobulumo. Paremia vyrą, siekiantį karjeros, padėdama jam savo pastangomis stengiasi būti nepastebima. Labiausiai subtilus ir delikatus zodiako ženklas.

Kaip ją suvilioti? Ji yra budri, gyvybinga, todėl, jei nori ją sudominti, neatsilik nuo gyvenimo, pasistenk būti visapusiškas. Ji gali būti truputį snobė ir mylės vyra labiau, jei jis bus pasiekęs kokį titulą. Jaučia pagarbą visiems senamadiškiems dalykams.

Mergelė vyras

Jis turi analitinį protą. Labai darbštus ir savo įrankius laiko tvarkingai. Jo ambicijos verčia siekti viršūnių pasirinktoje profesijoje ar darbe. Jis tiki, kad jei ką verta padaryti, tai būtinai tobulai. Siekia būti teisingas, korektiškas. Gali pasirodyti, kad yra įkyrus, tačiau taip pasireiškia jo nuoširdumas ir atvirumas. Pakankamai tolerantiškas žmogus, tik nekenčia netvarkos. Būna ištikimas ir solidus vyras. Vienas geriausių tėvų. Jis nėra itin geras meilužis ir niekada nepasieks viršūnių, bet ilgalaikei sąjungai jis puikus partneris.

Kaip jį suvilioti? Nesunkiai permato moteriškas gudrybes, gaudo argumentus, tad prieš leisdamasi į ataką, gerai pagalvok argumentus. Mėgsta gerą maistą, todėl maitink jį gerai, o jei nemoki virti, pasistenk išmokti. Neversk eiti jo į svečius, jei jis to nenori. Būk rūpestinga su pinigais, bet nesirūpink tuo per daug, nes jis turi sukaupęs truputį atsargų juodai dienai.

Liaudies „išmintis“ sako…

Dramblio gracija ir triušio fantazija. Niurzga ir šykštuolis. Mergelės pedantiškumas nepakenčiamas nei darbe, nei šeimoje. Nesugeba imponuoti. Šaltai apskaičiuoja viską. Tai, ką daro mergele – sunku, solidu ir nuobodu.

Lankytojų komentarai

25 komentarai Mergelė

 1. gintautas 2017-12-26

  daugum tiesa atitinka mane.

 2. zenonas 2017-08-18

  man viskas tnka ir atitinka

 3. Jurgita 2017-02-16

  Esu Mergele moteris ir tikrai beveik viskas atitiko…

 4. gediminas 2017-01-16

  esu vyras mergelė atitiko labai mažai gal kokius 5%
  manau viskas priklauso nuo pačio žmogaus nes negali but kad visos mergelės yra tokios :D ka čia pasakė visiška mano priešingybė, manau viska prikurė patys

 5. Albins 2017-01-04

  Esu vyras mergele. Atitiko visi 100%

 6. erika 2016-07-30

  na gan daug teisybes raso,niekuo nenustebino…tik vienas dalykas nelabai tiko,bet siaip galima sakyti beveik viskas.siaip proto ribose viskam,tiek mityba(neperdetai aisku),medicina labai patinka,savim visada pasirupinu nors nemegstu „pastoviu ivaizdziu“,tai taip nuobodu tad keitaliojuos vos ne kas puse metu…na „draugaut“ su zuvim-nuobodybes ir tinginiai,skorpai isvis kazkokie ufonautai(uzsimusciau su jais jei tektu po vienu stogu but)…manau man netiktu ne vienas horoskopu zenklu atstovai.

 7. Vika 2015-11-14

  Na viskas apie mane! As mergele ir viska teisingai parase tik senamadisku dalyku nelabai megstu, o taip tai WOW!!!!!!!!!!

  • EvaLina 2015-12-05

   ??????Aš taip pat mergelė, mano reakcija tokia pat! viską sugadino tik tai, apie senamadiškus dalykus, nes yra beveik absoliučiai priešingai!! Taip pat mūsų parašymo laikas toks panašus…:DDDD ‘:D

 8. :D ;) 2015-05-07

  ha as esu vyras ir kazkur tik apie puse atitinka :D

 9. paulius 2014-11-08

  Didžiąją dalį charakterio bruožų dar atsveria vardas ir patcio žmogaus isauklejimas ir pasaulio suvokimas

 10. Martynas 2014-10-11

  Esu vaikinas skaitau ir negaliu patc patiketi nes daug ka pasako apie mano bruozus :)

 11. Debeselis 2014-04-10

  Mano sesuo yra mergele tai viska atitinka!

 12. Mergelius 2013-09-15

  Skaitau ir negaliu patiket!kaip jie taip pataiko?absoliuciai viskas atitinka.

 13. Mindaugas 2013-04-23

  Viena galvoja, sako antra, daro trečia tačiau gerai.O del sex tai nemoki knist ner ir ko knist ir ner ko čia ant mūs važiot;0

 14. aure 2013-04-02

  90% esu gryna mergele. 10 % nesutinku su sexu.

 15. Orchidėja 2012-06-04

  Na nežinau, gal čia kaip kam, bet apie mane tai čia gal vos 10%…

 16. g 2010-05-10

  50/50 ne viskas tiesa.

 17. Audrius 2010-04-22

  Viskas, kas cia rasoma, yra visika tiesa. Visada galvojau, kad tokie dalykai is pirsto lauzti – pasirodo, klydau! Idomu, reik paskaitineti, ka paie kitus raso :p

 18. Sandra 2010-04-13

  Turejau vyra mergele,visai priesingai yra nei cia rasoma!!!

 19. Dvyne.. 2010-03-15

  Supisti pedantai;-)

  • mergelė 2016-10-02

   …paviršutiniškas dvynio komentaras – balsas iš iškvėpto oro ;)

 20. xxxxxxx 2009-12-12

  Seip tos prognozes butu gal ir nieko,bet is manes paslaugumo melabai sulausi,o apie savikritiskuma…….hmmmm labiau kritikuoju kitus,retai kada save.Apie pedantiskuma tai tvarkinga esu proto ribose.Tikrai nesu nervinga,nebent kada pervarkstu,bet tai retas atvejis.Priziuriu savo isvaizda,nes ji man labai svarbi,bet sveika mityba niekada nesidomejau, juo labiau medicina.70% spelioniu 30% atspeta :)))))

 21. kristina 2009-10-15

  na bent mano atveju tai 100% absoliuti tiesa,viskas atitinka,net keista kiek zvaigzdes gali pasakyti apie zmogaus charakteri, bet pasirodo gali.

 22. Rafinuta. 2009-09-07

  Šiaip netikiu žvaigždėm, tik kartais, jei po ranka būna laikraštis paskaitau ką rašo kokia bus savaitė. ;D Bet kai paskaičiau čia, tai net šiurpuliukai po kūną lakstė. ;) Tikrai tiesa. :p

 23. Šnipė 2009-05-23

  Man tai atitiko, pesimizmo tikrai turiu, kritiška be proto esu, pedantiška tai tikrai, net pačią nervina tas tvarkingumas.. laikausi itin aukštų standartų ir reikalavimų kitiems ir pačiai sau. Siekiu Tobulumo ir esu maksimalistė :]
  Aišku, dalis yra ir netiesos… Bet didžioji dalis – atitiko, verta kažkiek patikėt žvaigždėm ;D

Parašykite komentarą