Mergelė

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Mergelės paprastai labai gerai suvokia smulkmenas. Jie gali atrodyti nervingi ar pernelyg daug galvojantys apie sveikatos problemas. Tikėtina, kad jie bus tvarkingi ir organizuoti (bent jau kurioje nors savo gyvenimo srityje), nors gali būti, kad pasirodys priešingai tais atvejais, kai jie dar neatrado savo pagrindinio organizavimo principo.

Mergelės mėgsta dirbti, pasitarnauti kitiems ir skinti materialinio pasaulio vaisius, simbolizuojančius rezultatus. Tikėtina, kad jos bus ir geros pašnekovės, turinčios daug žinių ir įdomių idėjų. Jos gali būti analitiškos ir galbūt pernelyg mėgstančios smulkmenas ir turinčios polinkį į perfekcionizmą bei jos gali nepastebėti bendro vaizdo, sutelkdamos dėmesį į tai, kas nereikšminga. Tai taip pat padeda joms pastebėti plonytę liniją, skiriančią diskriminaciją ir kritiką.

Mergelių gyvenimo misija – jų veiklos išgryninimas siekiant savo tikslų, aiškiai parodant joms būdingą meilę tobulumui, kai ko nors siekiama.

Stiprybės: ištikimas, analitiškas, malonus, darbštus, praktiškas

Silpnybės: drovus, nerimus, pernelyg kritiškas savęs ir kitų atžvilgiu, per didelis atsidavimas darbui

Laimingi skaičiai:5, 14, 15, 23, 32

Valstybės: Kreta, Brazilija, Graikija (nuotraukoje), Šveicarija, Turkija, Urugvajus, Vakarų Indija, Armėnija, Azerbaidžanas, Baltarusija, Brazilija, Kosta Rika, Salvadoras Estija Gvatemala, Hondūras, Malis, Moldova, Kataras ir Tadžikistanas.

Gyvūnas: dramblys.

Augalai: lelijos ir narcizai.

Akmuo: brangakmenis chrizolitas.

Spalva: šviesiai pilka.

Kvapnusis aliejus: narcizų.

Tinkamas partnerisJautis ir Ožiaragis, taip pat Svarstyklės, Skorpionas, Vėžys, Liūtas.

Netinkamas partnerisŠaulys, Žuvys Dvyniai.

Mergelės yra įžvalgios, analitiškos ir kruopščios

Išmintingos, ramios ir geranoriškai nusiteikusios Mergelės su ypatingu kruopštumu atlieka kiekvieną paskirtą užduotį, niekada nesiskundžia bei nepriekaištauja dėl patikėtos atsakomybės. Šis ženklas pasižymi išskirtiniu supratingumu, gebėjimu perprasti aplinkinių emocijas bei laiku suteikti vertingų gyvenimiškų patarimų. Itin atsakingai planuodamos kiekvieną būsimą žingsnį, Mergelės dažnai užsitikrina saugią rytdieną, išvengdamos streso keliamos įtampos ir nerimo, trukdančių kiekvieną gyvenimo dieną jaustis komfortiškai.

Mergelės labai jautrios ir dvasingos, nors pirmojo pasimatymo metu palieka ganėtinai drovios asmenybės įspūdį. Tam yra labai paprastas paaiškinimas. Šis Zodiako ženklas nėra iš tų, kurie greitai atskleidžia visas savo paslaptis, todėl simpatijai belieka pasiraitoti rankoves ir kantriai laukti, kol Mergelė bus pasiruošusi išreikšti visišką pasitikėjimą sutiktu nauju pažįstamu. Įveikę išbandymų kelią, tapsite vienu labiausiai branginamu Mergelės draugu. Seksualiniame gyvenime šios asmenybės atsižvelgia į partnerio poreikius ir bando atsikratyti drovumo šydo, visiškai pasinerdamos į aistrų sūkurį. Mergelei svarbu, kad poroje neliktų paslapčių ar neišpildytų antrosios pusės troškimų.

Mergelėms būdingas perfekcionizmas, todėl tiek iš savęs, tiek ir iš kito reikalauja maksimalaus rezultato. Tai žmonės, kurie vertina punktualumą bei visišką atsidavimą savo profesijai. Gimusieji po Mergelės ženklu niekada sau neleis nuvilti išreiškusių pasitikėjimą, net jei tektų pamiršti apie asmeninę gerovę.

Prioritetu Mergelė laiko visapusiško grožio puoselėjimą, skiria didelį dėmesį estetikai. Ji labai atidžiai renkasi garderobą ir derina aksesuarus, o būstą įsirengia taip, kad pastarasis tik įžengus atspindėtų jo šeimininko pasaulėžiūrą. Jei aplinka, kurioje Mergelė praleidžia daugiausiai laiko atitiks puoselėjamus lūkesčius ir aukštus standartus, jos visada jausis užtikrintai bei mielai priims pasisvečiuoti atvykusius artimuosius.

Tai žingeidžios asmenybės, trokštančios išbandyti naujus dalykus, mokytis bei pažinti jas supantį pasaulį. Mergelė mielai lanko kursus ir bendrauja su bendraminčiais, tačiau visiškai nenuviltų ramiu vakaru su įdomiu skaitalu rankose. Mergelės ganėtinai socialios, nevengia smagių pasisėdėjimų draugų būryje ar didesnių švenčių, bet produktyviai laika praleidžia ir būdamos su savimi.

Mergelių šūkis:

Tobula gali būti dar tobuliau.

Mergelė yra:

M meili
E empatiška
R reikli
G geraširdė
E emocionali
L lanksti
Ė eikšti

Stipriosios pusės

Mandagi, pasitempusi ir atkakli Mergelė nuolatos galvoja apie visatos tobulinimą, ką kiti gali palaikyti jau peržengtomis ribomis. Visgi, noras tobulą paverti dar tobulesniu yra sunkiai pakeičiama šio ženklo savybė ir belieka tik su tuo susitaikyti bei priimti šiuos žmones tokius, kokie jie yra. Mergelės nepaprastai smalsios būtybės, domisi įvairiausiais dalykais, todėl beveik visada turės atsakymą į netikėtai užduotą klausimą. Savo lankstumu Mergelė sugeba švelniai nuraminti įsiplieskusį konfliktą, kas kitiems palieka teigimą įspūdį.

Pagrindiniai iššūkiai

Mergelių tikslas viską aplink paverti įstabia oaze, kartais gali atsisukti prieš jas pačias. Ryškiausiai tai pastebima, kai reikalai bent kiek nukrypsta nuo parengto plano.. Priešinga įvykių eiga šiuos žmones visiškai išmuša iš vėžių bei priverčia panikuoti. Net menkiausi netikslumai gan rimtai paveikia kasdienį Mergelių gyvenimą. Šiam ženklui patartina labiau susitelkti į dabartį ir išgyvenamas akimirkas. Kartais geriau leistis plaukti pasroviui, nei jaudintis dėl to, ko jau negalite pakeisti.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Mergelės išsiskiria savo darbštumu bei atsakomybės jausmu. Dėl savo svajonės išsipildymo jos bus pasiryžusios padaryti viską. Mergelė gali pasigirti gerai išlavintu stiliaus pojūčiu, praverčiančiu renkantis dekoro elementus ar patariant namų erdvę dar tik įsirenginėjantiems draugams. Po šiuo zodiako ženklu gimęs žmogus pirmasis atskubės, kai pristigsite ryžto judėti pirmyn. Rodydama tinkamą pavyzdį, Mergelė įkvepia didiems pokyčiams ir visada ragina nenuleisti rankų, kadangi pati viršūnę pasiekia tik sunkiu darbu.

Santykiai

Mergelės dažniausiai būna sąžiningos. Jų negalima suvilioti seksu be meilės. Jos ieško tikrų jausmų. Jeigu rado tobulą partnerį, jos niekur neišeis. Mergelės neatleidžia išdavystės vyrui ar žmonai, atsitiktiniai mylimo žmogaus santykiai jai – nusikaltimas. Šio ženklo žmogus, sužinojęs, kad esate jam neištikimas, taps jūsų priešu visam gyvenimui Šiuo atveju jau beprasmiška įrodinėti, kad „tai buvo klaida“.

Mergelė moteris

Turėdama puikią iškalbą ir bendravimo įgūdžius, galima pagalvoti, kad ji galėtų prakalbinti net katę. Šiuo atžvilgiu ji tikrai nepralenkiama. Taip, mes kalbame apie Mergelę! Patys Dievai apdovanojo ją gailestingumu ir maloniu charakteriu! Jos balsas yra sodrus, tyras ir toks mielas, kad galėtum prisiekti, jog visą dieną galėtum tiesiog sėdėti ir klausytis jos pokalbių, visiškai neįsiterpdamas. Jis hipnotizuoja. Vis dėlto tai ne tik tai, kaip ji sako dalykus, bet ir tai, kokius dalykus ji sako. Jos moto „Analizuoju“. O visa tai kartu sudėjus garantuoja, kad su Mergele bus vakarų ir pokalbių, po kurių jums tiesiog susisuks galva!

Ji tyra siela, siekianti grynumo, tobulumo savo gyvenime. Kadangi yra apsėsta tobulumo, ji nustato tvirtas gyvenimo aspektų ir santykių ribas.

Taigi, ar manote, kad sugebėsite neįsileisti Mergelės į savo mintis vos po pirmo pasimatymo?

Mergelė vyras

Vyrai, kurie puikiai moka gražiai kalbėti, visada priverčia moteris bendrauti su jais. Mergelės vyrai turi gerai subalansuotą sąmojį ir bendravimo įgūdžius, todėl jie atrodo tokie žavingi moterims.

Iš tikrųjų, jie yra gana sudėtingi, jei ne patys sudėtingiausi vyrai. Jie puola į kraštutinumus, kartais priima kelis prieštaringus sprendimus, dėl kurių jie tam tikrame darbe ar projekte turi grįžti ir pradėti viską iš pradžių.

Tačiau jie yra labai praktiški, nemėgsta laiko leisti veltui ir yra tarsi darbinis arkliukas. Negana to, jie yra puikūs tėvai ir rūpinasi šeima, bei namų židiniu.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Kurdama ateities planus, Mergelė neleidžia sau pasiduoti bei skatina veikti su dvigubai stipresniu užsidegimu.
 • Atsidavimas darbui. Tokio darbštaus pavaldino norėtų kiekvienas darbdavys.
 • Kilniaširdiškumas. Visada ištiesiate ranką gyvenimo nuskriaustiems ir palaužtiems žmonėms.
 • Turite išlavintą humoro jausmą. Nors kiekvienam sutiktam žmogui šio privalumo nedemonstruojate, artimieji žino, kad mokate pralinksminti ir tai darote mėgaudamiesi, o ne kažkieno verčiami.
 • Tikri inteligentai. Jus domina viskas, kas nepaaiškinama ir dar neperprasta žmogaus proto. Įgytos žinios Mergelei padeda jaustis dar tvirčiau, todėl nenurimstate, kol negaunate detalių atsakymų.

Lankytojų komentarai

28 komentarai Mergelė

 1. Jokūbas 2021-07-02

  Geras

 2. Fausta 2020-11-30

  Kad ir kaip butų keista,bet apie mane.

 3. MergeleMale 2020-04-16

  Labai daug tiesos siaip horoskopais negyvenu bet retkarciais pasiziuriu ka raso spauda 75% tiesos nesu pedantiskas ir leidziu pinigus viskam ko uzsigeidziu

 4. gintautas 2017-12-26

  daugum tiesa atitinka mane.

 5. zenonas 2017-08-18

  man viskas tnka ir atitinka

 6. Jurgita 2017-02-16

  Esu Mergele moteris ir tikrai beveik viskas atitiko…

 7. gediminas 2017-01-16

  esu vyras mergelė atitiko labai mažai gal kokius 5%
  manau viskas priklauso nuo pačio žmogaus nes negali but kad visos mergelės yra tokios :D ka čia pasakė visiška mano priešingybė, manau viska prikurė patys

 8. Albins 2017-01-04

  Esu vyras mergele. Atitiko visi 100%

 9. erika 2016-07-30

  na gan daug teisybes raso,niekuo nenustebino…tik vienas dalykas nelabai tiko,bet siaip galima sakyti beveik viskas.siaip proto ribose viskam,tiek mityba(neperdetai aisku),medicina labai patinka,savim visada pasirupinu nors nemegstu „pastoviu ivaizdziu“,tai taip nuobodu tad keitaliojuos vos ne kas puse metu…na „draugaut“ su zuvim-nuobodybes ir tinginiai,skorpai isvis kazkokie ufonautai(uzsimusciau su jais jei tektu po vienu stogu but)…manau man netiktu ne vienas horoskopu zenklu atstovai.

 10. Vika 2015-11-14

  Na viskas apie mane! As mergele ir viska teisingai parase tik senamadisku dalyku nelabai megstu, o taip tai WOW!!!!!!!!!!

  • EvaLina 2015-12-05

   ??????Aš taip pat mergelė, mano reakcija tokia pat! viską sugadino tik tai, apie senamadiškus dalykus, nes yra beveik absoliučiai priešingai!! Taip pat mūsų parašymo laikas toks panašus…:DDDD ‘:D

 11. :D ;) 2015-05-07

  ha as esu vyras ir kazkur tik apie puse atitinka :D

 12. paulius 2014-11-08

  Didžiąją dalį charakterio bruožų dar atsveria vardas ir patcio žmogaus isauklejimas ir pasaulio suvokimas

 13. Martynas 2014-10-11

  Esu vaikinas skaitau ir negaliu patc patiketi nes daug ka pasako apie mano bruozus :)

 14. Debeselis 2014-04-10

  Mano sesuo yra mergele tai viska atitinka!

 15. Mergelius 2013-09-15

  Skaitau ir negaliu patiket!kaip jie taip pataiko?absoliuciai viskas atitinka.

 16. Mindaugas 2013-04-23

  Viena galvoja, sako antra, daro trečia tačiau gerai.O del sex tai nemoki knist ner ir ko knist ir ner ko čia ant mūs važiot;0

 17. aure 2013-04-02

  90% esu gryna mergele. 10 % nesutinku su sexu.

 18. Orchidėja 2012-06-04

  Na nežinau, gal čia kaip kam, bet apie mane tai čia gal vos 10%…

 19. g 2010-05-10

  50/50 ne viskas tiesa.

 20. Audrius 2010-04-22

  Viskas, kas cia rasoma, yra visika tiesa. Visada galvojau, kad tokie dalykai is pirsto lauzti – pasirodo, klydau! Idomu, reik paskaitineti, ka paie kitus raso :p

 21. Sandra 2010-04-13

  Turejau vyra mergele,visai priesingai yra nei cia rasoma!!!

 22. Dvyne.. 2010-03-15

  Supisti pedantai;-)

  • mergelė 2016-10-02

   …paviršutiniškas dvynio komentaras – balsas iš iškvėpto oro ;)

 23. xxxxxxx 2009-12-12

  Seip tos prognozes butu gal ir nieko,bet is manes paslaugumo melabai sulausi,o apie savikritiskuma…….hmmmm labiau kritikuoju kitus,retai kada save.Apie pedantiskuma tai tvarkinga esu proto ribose.Tikrai nesu nervinga,nebent kada pervarkstu,bet tai retas atvejis.Priziuriu savo isvaizda,nes ji man labai svarbi,bet sveika mityba niekada nesidomejau, juo labiau medicina.70% spelioniu 30% atspeta :)))))

 24. kristina 2009-10-15

  na bent mano atveju tai 100% absoliuti tiesa,viskas atitinka,net keista kiek zvaigzdes gali pasakyti apie zmogaus charakteri, bet pasirodo gali.

 25. Rafinuta. 2009-09-07

  Šiaip netikiu žvaigždėm, tik kartais, jei po ranka būna laikraštis paskaitau ką rašo kokia bus savaitė. ;D Bet kai paskaičiau čia, tai net šiurpuliukai po kūną lakstė. ;) Tikrai tiesa. :p

 26. Šnipė 2009-05-23

  Man tai atitiko, pesimizmo tikrai turiu, kritiška be proto esu, pedantiška tai tikrai, net pačią nervina tas tvarkingumas.. laikausi itin aukštų standartų ir reikalavimų kitiems ir pačiai sau. Siekiu Tobulumo ir esu maksimalistė :]
  Aišku, dalis yra ir netiesos… Bet didžioji dalis – atitiko, verta kažkiek patikėt žvaigždėm ;D

Rodyti daugiau komentarų