Skorpionas

Skorpionas
4.1 (82.7%) 178

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpiono ženklo žmonės yra ekstremistai, kurie arba visiškai ir galutinai ką nors padaro, arba visai nieko. Jie mėgsta intensyvų gyvenimą ir yra aistringi – viskas sukasi arba apie meilę, arba apie neapykantą. Seksualumas svarbi jų gyvenimo dalis. Bendravime su kitais skorpionai atrodo šalti ir abejingi, tačiau paviršutiniškumas ne jų savybė – priešingai, jie pasižymi smalsumu. Ypatingas Skorpiono talentas yra išsiaiškinti klaidas ir silpnas vietas, kas žinoma suteikia pagrindą pasipūtėliškumui. Tačiau tada, kai patys išskirtinai demaskuojami, Skorpionai kartais tampa agresyvūs. Taip pat turi slaptą talentą įtakoti visuomenę, kuris daro juos aktyviais politikoje. Jie visur, kur reikia atskleisti paslaptis ir/ar eliminuoti kenkėjus, jaučiasi esantys savo stichijoje, pavyzdžiui, kriminalistikoje, psichologijoje, medicinoje.

Skorpionas vandens ženklas globojamas Marso. Marsas į jo gyvenimą atneša daug rūpesčių, tačiau ir didžiulį norą juos nugalėti.

Stiprybės: išradingas, drąsus, aistringas, užsispyręs, tikras draugas.

Silpnybės: nepasitikėjimas savimi, pavydumas, paslaptingumas, smurtas.

Laimingi skaičiai8, 11, 18, 22

Valstybės: Angola, Marokas, Kvinslandas, Korėja, Sirija, Norvegija, Transvalas, Bavarija, Antigva, Barbuda, Kambodža, Dominika, Latvija, Libanas, Mikronezija, Panama, Turkija, Turkmėnistanas ir Zambija.

Gyvūnas: pingvinas.

Augalas: kaktusas. Akmuo: rubinas.

Spalva: tamsiai ruda.

Kvapnusis aliejus: vanile kvepiantis.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Žuvys ir Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.

Netinkamas partneris –  Vandenis ir Tauras.

Asmenybė

Skorpionas – dramatiškas meilės ir mirties, erotikos ir agresijos ženklas. Pastovus, sunkiai perprantamas, tylus, valdingas ir paslaptingas individualistas. Marso valdomam Skorpionui stiprią įtaką daro Plutonas, jauniausia planeta. Pats Skorpionas yra šiek tiek nemirtingas – kad ir kokių negandų krečiamas, jis tarsi Feniksas gali pakilti iš pelenų. Jis turi stiprios vidinės jėgos, leidžiančios jam atkakliai siekti savo tikslo, nesirūpinti smulkmenomis. Jis gali nusivilti aplinkiniais, bet tik ne savimi. Perpranta pašnekovą iš pirmo žvilgsnio, lengvai patenka į kitų žmonių sielą, tačiau jo siela dažnai taip ir lieka niekam neįžengiama tvirtove.

Astrologinis simbolis labai panašus į Mergelės, tik užriestas galas baigiasi geluonimi. Senų senovėje Zodiako rate tebuvo dešimt ženklų. Skorpionas buvo sujungtas su Mergele, o Svarstyklės iš viso neegzistavo. Kai jos atsirado, Mergelę padalijo į du ženklus, dėl to panašūs ir juos reiškiantys simboliai. Ir dabar galima sutikti santūrų bei ramų Skorpioną, visomis savo savybėmis panašų į Mergelę.

Nykų, vėlyvą, darganotą ir lietingą rudens metą prapuola visi gyvybės ženklai. Kur tik pažiūrėsi – viskas griūva, irsta, nyksta. Tačiau kažkur pačioje gilumoje jau klojamas pamatas naujai gyvybei – ateinančiam pavasariui.

Po pirmosios Svarstyklių patirties meilėje ir partnerystėje, Skorpionui reikia suvokti, jog meilę sudaro ne vien grožis ir harmonija. Dar yra jausmai, seksualumas bei aistringumas. Tačiau Skorpionas savo jausmų neatskleidžia, nepripažįsta jų jėgos. Šitos jėgos santykius sukuria, bet taip pat gali juos ir sugriauti. Skorpiono pasaulis nėra kupinas grožio ir harmonijos, greičiau tai grėsminga aplinka, šaukianti į kovą. Priešingai nei Svarstyklėms, Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų. Tai kartu ir jo stiprybė, ir silpnumas, nes išsiaiškinus padėtį, sunkumus galima nugalėti. Iš kitos pusės perdėtas problemų ieškojimas gali pačiam Skorpionui, tiek jį supantiems žmonėms gerokai apkartinti gyvenimą.

Pirmasis dekanas (spalio 24 – lapkričio 1 d.)

Pagrindinis devizas – vientisumas. Žmogus skrupulingas, kantrus, turi tikslą ir reputaciją. Tai ištikimas draugas ir patikimas kolega. Siekia rezultatų atiduodamas visas savo jėgas ir laiką. Tai ne egoizmas, o siekis būti teisingam, poreikis ateiti į pagalbą. Jis niekada neapgauna. Senovėje tikriausiai būtų sudegintas ant laužo. Supranta dvasinių išgyvenimų psichologiją. Tuos, kuriuos pamilsta, paskatina imtis didelių darbų.

Antrasis dekanas (lapkričio 2-11 d.)

Pagrindinis devizas – ištikimumas. Šio periodo žmogaus tikslas – pasiekti garbės ir turtų. Jis moka panaudoti kiekvieną minutę. Atviras, ištikimas ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Gali atsisakyti visko dėl savo idealų. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.

Trečiasis dekanas (lapkričio 12-22 d.)

Pagrindinis devizas – teisuoliškumas. Žmogus nuolat kovoja už teisybę. Remiasi laisvos asmenybės principais ir nori laisve pasidalyti su visu pasauliu. Tokia savybė sukelia aplinkinių ir draugų pagarbą. Kartais sukrečia negalėjimas pasiekti paties slapčiausio noro. Tada kyla graudulys, tačiau neilgam, o vėliau vėl atkakliai ima siekti savo tikslo.

Santykiai, sveikata, karjera

Bendrauti su Skorpionu yra sunku. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškas ir nesukalbamas. Dėl savo šių neigiamų charakterio bruožų labai kenčia jis pats. Iš visų Zodiako ženklų – tai idealiausias meilužis ar mylimasis, nes Skorpionas yra pats aistringiausias.

Skorpionas kūne valdo lyties organus bei inkstus ir linkęs sirgti šių organų ligomis. Taip pat dažniau negu kiti Zodiako ženklai jis lengvai susižeidžia.

Skorpioną vilioja pavojų keliančios profesijos ir situacijos, kuriose jis gali įrodyti savo drąsą. Galbūt tai kriminalinės policijos darbuotojas, slaptasis agentas, tyrinėtojas, vykstantis į pavojingas vietoves. Taip pat jam patiktų būti psichiatru, chirurgu, dantų gydytoju ar teismo medicinos ekspertu. Svarbiausia, kad bus pareikalauta visų jo jėgų, kad tokia profesija suves akistaton su rizika ir nematoma pasaulio puse.

Skorpiono moteris

Nepriklausoma, elektrizuojanti, sunkiai pasiduoda meilikavimui , bet visgi lengvai užkovojama. Išorinė maniera kartais būna ir atstumianti, išlaikomas atstumas slepia jausmingą iššūkį. Ji rizikuos dėl meilės, neskaičiuodama „išlaidų“. Labai nusivilia, jei jos nuomonė nepasitvirtina. Labai romantiška ir to paties reikalauja iš mylimojo. Gera psichologė, protinga, sugeba įvertina kitus žmones, pamato tiesą, žibančią pelenuose. Būna irzli ir nervinga. Turi daug draugų, tačiau gali turėti ir didžiulių priešų. Įsimylėjusi būna įdomi ir jaudinanti. Ištekėjusi stengiasi būna gera žmona. Savo vaikams būna griežta, bet suprantanti motina. Su skirtingais žmonėmis bendrauja skirtingai. Vienam gali pasirodyti egoistiška, kitam – pasiaukojanti.

Kaip ją suvilioti? Išjudink jos gynybą visais knygiškais romantikos būdais. Ji gali atrodyti tarsi užšaldyta, bet greitai išsilydo, kai yra mylima. Nesikalbėk su ja pusryčių metu, jai tuomet reikia ramybės, flirtuok vakarieniaudamas. Pripažink faktą, kad jai trūksta energijos, nes nori būti globojama. Suteik jai juoko.

Skorpiono vyras

Energingas, stiprus ir tylus tipas, bet prireikus niekada neieškos žodžio. Nebūk suklaidintas jo „kietos odos“, nes viduje jis jautrus. Dėl tokio jo jautrumo pavydas gali būti didelė klaida. Jam reiklia mylimosios, kurios akys nukreiptos tik į jį vieną. Jei per ilgai bus padėtyje be išeities, jo meilė gali virsti neapykanta. Labiau mėgsta pats medžioti, nei būti sumedžiotas. Jis domisi šeima ir namais, bet tai jam gali neteikti džiaugsmo. Bus patenkintas, perkeldamas daugelį pareigų partnerei. Kartais turi žiaurų sąmojį, bet apskritai yra malonus vyras su filosofiniu požiūriu į gyvenimą.

Kaip jį suvilioti? Apsimesk, kad juo nesidomi. Jis atbėgs. Visada sakyk jam tiesą, jis tave už tai gerbs. Supras bet kokį melą. Palik jam jo įsigilinimą į darbą – tai jo kita meilė. Prajuokink jį – už tai tave dar labiau mylės.

Liaudies „išmintis“ sako…

Pavojingas! Išduoda, apgauna, intriguoja tik dėl savo pomėgio naikinti. Negailėdamas jėgų kuria apie save gerą nuomonę tam, kad galėtų užpulti iš nugaros. Karjeroje kopia lavonų laiptais. Jei skorpionas sako, kad brangina tavo draugystę, viskas aišku: prieš valandą jis tave apskundė šefui. Po šiuo ženklu gimsta daugiausia nusikaltėlių. Velniškai elegantiškas, psichopatiškai agresyvus, visko pavydi.

Lankytojų komentarai

55 komentarai Skorpionas

 1. Anonimas tipo ;D 2019-11-03

  Sveiki, tikra tiesa apie skorpa, as esu skorpionas, viduje esu labai uzsidares, niekas manes nesupranta koks esu is tikro, draugu akyse esu kitoks, bet istiesu patiriu daug streso jo lyg nesukeldamas, tiesiog taip gaunasi, beje pastebejau kad su sauliais isvis negaliu bendrauti, nes net kalbos bendros nerandu…

 2. Reda 2016-11-17

  Skorpionas bus laimingas tik su Zuvimi. O su Dvyniu tikrai netinka Skorpui gyventi – tai dvieju titanu varzytuves. Skorpas fainas zenklas, gera turet vyra ar drauga skorpa, jei santykiai nuosirdus. Bet buti Skorpu sudetinga. Gyvenimas nera toks sudetingas, kokiu skorpas ji padaro del saves, savo viduje….

 3. Kristina 2016-11-09

  Teisybe parasyta esu labai ivairi atrodau svelni ir linksma bunu karinga ir taip labai ieskanti tiesos daug kas atitinka. Noreciau asmeninio horoskopo labai idomu ir tureciau keleta klausimu.

 4. SKORPIONAS 2014-09-05

  Gryna tiesa, taip atrodo lyg apie mane būtų aparašyta , seip esu gan megejas pajuokaut ,bet mintyse tikrai dedas kaip pragare/

 5. jurga 2014-07-26

  viskas atitinka net labai,o tikra tiesa ta ,kad skorpione su liutu du nesuderinami dalykai,kalbu is patirties,pragyvenau su liutu 13 metu,ir buvo galutinis taskas,kad mes negalim but kartu

 6. Daiva 2013-12-20

  Man patinka kad as esu SKORPIONAS nes esu pasiruošusi meiliai :D :-* :-*

 7. Ugnė-skorpė-dragon 2013-12-09

  Skorpionai-mes! Kaip šaunu!!Atitinka 150 procentų.

 8. ss 2013-11-26

  man tai labiausiai patinka, ta savybe, kad skorpionai gali , kaip cia rasoma pakilti is pelenu…turi stiprios vidines jegos, toliau siekti savo tikslu..

 9. rycka 2013-09-23

  viskas yra tiesa grynas as

 10. simona 2013-08-17

  pagalviskas tas yra tiesa

 11. sigute 2013-06-22

  pats graziausias zodis,geriausias zenklas tarp zodiako zenklu

 12. Skorpionas 2012-11-16

  Patikekite nustebau ,taip atrodo lyg mane nuskaititu :0

 13. Tornadas 2012-01-16

  Taip… :D Skorpionai jau tokie žmonės, mėgsta vadovauti, nors ne visada protingai. Sunkiai perkandami, bet juos perkasti eina. Sunki pradžia su skarpione moterimi, niekaip nesupranti, ką ji mąsto ir ką galvoja, o tai mane veda iš proto. Juk aš analizės ir greito mąstymo atstovas, nors kartais tas jos lėtumas ir mane priverčia užmigt ant laurų. :D Tiesa, neduok dieve į kitą pažiūrėsi, ar pašnekėsi su kokia pažįstama (jei ji irgi daili) tai pyktis neišpasakytas, dažnai nesuprantu, net ką ne taip padariau. :D Manau tiesos čia daug apie skarpionus parašyta. ;) Jeigu viskas gerai tai gerai, bet jeigu ji pyksta, tada sulėtina mano greitą mastymą ilgais atsakymais į klausimus. Tarsi užmigdo mane, kol aš pasineriu į savo ir jos analizę ir tada jau smogia, kai aš tam visai nepasiruošęs. Tokios jau tos skarpionės. :D Išvada: Tai pati tikriausia moteris literatūrine prasme, jei myli (gal ir iki galo), jei nekenčia, tai prasiveria pragaras po kojom. O jei sulauki pragaro, tai mano atveju aš jį tik dar labiau įpučiu. :D Patarimas, nori likti gyvas, būk greitesnis už ją tada ji tampa bejėge. Kaip toj dainoj: „Prieš vėją nepapūsi, priplos tave kaip musę“… :D P.S. Aš dvynys.

 14. ***skorpion*** 2012-01-13

  Galiu pasakysi tik tiek , kad sis zodiako zenklas nuostabus!
  Kiekvienas mes esam individualio asmenybes , bet kalbant apie skorpionus nemaciau labiau galvotu zmoniu . Pati asmeniskai visada megstu begalo filosofuoti ar siaip mastyti . Labiausiai man patinka ta savybe jog niekas taip ir nesupranta kokia istikruju esu , prie visu zmoniu elgiuosi skirtingai . Mintys su zodziais beveik niekada nesutampa… Sis zenklas kaip ir menejo yra karingas, net ir pati ant saves esu pastebejusi kokia kartais galiu but psichopatiskai keista arba kovoti iki galo . Is esmes tikrai nenoreciau but gimus po kitu zenklu .

 15. maryja 2011-12-02

  as taipatesu ssu skorpijone ir jie tiesa sako
  ir man patinka but skorpijone.

 16. naja 2011-09-06

  Esu skorpione, draugas – vandenis. kartu esam nu dar tik kokius astuonis metus :D ir pazystu kita pora, kurie irgi yra 8metus – skorpione ir vandenis :) a taip ir atzala jau turim :D tai turbut mum neymanoma kartu gyvent :D
  as passakyciau, jg dar priklauso ir nuo zmogaus budo :P ne tik nuo zodiako zenklo.. dar charakterio nepamirskim ;)

 17. Toks pats 2011-05-17

  Viskas (!) atitinka mane. Tik del tylumo/plepumo tai kartais buna taip, kad sneki tai ka reikia sneket ir kada reikia. Kartais gali sedet kamputy ir klausyt, o kartais but tiesiog kompanijos siela kai aplinkuj nera zmoniu kurie neverti tavo samoju. :) Del kersto tai niekada nekersijau zmogui kuris to nenusipelne. Kiti zodiako zenklai gal but neturi tokio isvystyto mastymo kaip skorpionai, todel dazniausiai neatsirenka kada verta kersyti. Taciau kerstas kartais privercia zmogu apmastyt savo poelgius ir suprasti uz ka jam yra kersijama. Ir pabandykit man papriestarauti (cia kaip tikras skorpionas reziau) ;DD

 18. Aurelija Matiukaitė 2011-03-20

  And here we go! :D
  Štai kas nutinka, kai susitinka dvi stiprios asmenybės ;D Maniškis yra Skorpionas, tai turbūt dar idealesnio žmogaus, kaip šis, nesitikiu ;) Išskirtinis žmogus, su kuriuo jaučiuosi kaip už sienos ;)
  Aprašymas jį kuo puikiausiai atitinka, išskyrus tylumą :D Plepys, kuris tikrai neieško žodžio kišenėje (tai bene vienintelis iš visų mano sutiktų Skorpionų ir kitų ženklų, kuris turi šitokią kalbos ir humoro dovaną), todėl yra labai mylimas aplinkinių :)
  Kas liečia pavydumą… Jo jam netrūksta ir pats kartais man švelniai papriekaištauja, jog galėčiau būti pavydesnė :D :D
  Kadangi aš esu ramesnė, besišypsanti, propaguojanti meilę, taiką ir grožį, amžina optimistė, šalia manęs jis pats tampa švelnesnis ir nebe toks karingas, kaip būdinga Skorpams :D
  Nors abudu esame kieti riešutėliai (tarp kitko, aš esu Žuvytė) ir turime savo principus, savo tvirtą nuomonę, griežtumą, labai nesipykstame, o jei ir ką-tuomet būna linksma :D Visi mūsų draugai apibūdina mus kaip labai idealia pora, bet juk mes tokie ir esame! :D

 19. Kristina 2011-02-21

  wow…tikrai radau daug tiesos :))
  nors neviskas tiesa, bet juk visi zmones skirtingi, kad ir to pacio zodiako zenklo ;))

 20. radvile 2010-12-12

  Skorpionai _nuodingi bet grazus

 21. Skorpione 2010-09-05

  Skorpionai prieštaringiausiai vertinami ženklai. Ypač skorpionės, bent taip sakoma :) ir iš tiesų, man net patinka, kad aš ta ,,blogietė“ skorpionė :D nenorėčiau būt kitu ženklu :P :D

 22. As 2010-08-13

  As esu skorpione, o draugas vandenis, tai tikrai gyvenam kaip suo su kate :) As galiu 100% atsiduoti jam, savo draugams, pazistamiems – iki pirmo karto. Po pirmos isdavystes, niekad atvira iki galo nebusiu. Draugo visos „nesamones“ grizta jam su kaupu, nes niekad nepamirstu, o ne retai ir atkersiju, nors ne viska jis zino, bet zinau pati ir man to uztenka. Skorpionai labai uzsispyre, sieka teisingumo, kartais tai tampa kova su vejo malunais. Jauciuosi bent puse galvos auksciau uz kitus, bet ir aplinkiniai apie mane taip pat galvoja – nei karto neesu palikta/iskaudinta vaikino, nes moku sudominti ir islaikyti, kas liecia darbus – lengva susirasti darba, nes moku save pateikti. Na, as esu tipinis skorpionas manau. Laikykimes :)

 23. Vandene 2010-08-08

  Cia pasiskaicius net baisu pasidare apskritai bendrauti su skorpionais ;D susiradau drauga skorpiona, bet dabar noriu viska baikt su juo. Pati esu vandene. Gal galetumete patarti kaip su skorpionais tokiai kaip as bendrauti, kas isvengti konfliktu? :)ir ar apskritai yra dalyku, pomegiu kurie domintu ir mane ir skorpionus?

 24. TOXI 2010-06-30

  Geras beveik viskas atitinka

 25. ScOorpion King 2010-06-21

  As irgi maniau , kad tokia esu vienintele , (na , turiu omeny VISISKAI atitinkanti Skoionu apibudinimus) o pasirodo — mes visi tokie esam! kartais , noriu pakeisti savo charakteri , noriu buti netokia kerstinga , ale praeina kelios minutes ir vel begu kersyt ;] Niekaip negaliu pamirsti jeigu mane kas nors iskaudina , pasako netoki zodi ir t.t.Bandziau save stebet is salies , pasirode kad vienu metu esu kazkokia snobe , o ir uzjaucianti ir mylinti butybe.Keistas tas musu Skorpionu gyvenimas…
  Ir is tikruju teko bendraut su veziu ir jis man pasirode labai fainas , ne is isvaizdos(kaip dazniausiai as renkuosi draugus ), bet del to kad jis moka prajuokint bet kada ir bet kur. Tai tiek is mano puses apie MUS…

 26. Marija 2010-06-11

  Aš taip pat skorpionė, irgi tuo didžiuojuos. Turbūt skorpionai tokie jau žmonės. Myliu save ir žinau, kad už mane nei draugė, nei draugas geresnės neras, tą jiems visad ir primenu. Bet kas keisčiausia-jie to ir neneigia. Visad atrodo, kad tokia esu vienintelė, bet perskaičiau komentarus ir pasirodo visi MES tokie. Bet niekad nenorėčiau sutik tokio žmogaus kaip aš :)
  SIMONAI – netikrink jokių žinučių! Mano draugas irgi taip darė, tai patikėk daug pykomės. Sakyk komplimentus, būk mielas, kai jai patiksi pamatysi tai. Bet būk nuo pat pradžių atidus, stebėk jos elgesį, stenkis ją suprast, nes kitaip nepastebėsi ir to ką ji tau jaučia, nes nemanau, kad tai ims ir pasakys.

 27. skorpion 2010-02-22

  man patinka skorpionai:)

 28. Lankytojas 2010-02-12

  ar13 tai tavo rasliavas paskaicius juokinga daros.. Mes tuom ir didziuojames kad mes ta sugebeme!!!Cia guvenimo idomumai ir yra. Esam ne snobai o Skorpijonai ;)

 29. saimonas 2010-02-11

  Padekit zmones,,, esu dvinis, o isimilejes i skorpione iki ausu, bet viskas mum einasi ne taip,as pavidejau jos draugams, kvailas zinuciu tikrinimas, o galu gale ji paprase ramybes, o as negaliu nei dienos istvert jos nepamates. patarkit ka darit

 30. vitke 2010-01-31

  tikra tiesa, tik su vandeneme puikiai sutariu:-)

 31. ar13 2010-01-27

  Keista, paskaicius rasliavas. O man gaila jusu, skorpionai.. Nuo kada destrukcines mintys – pavydas, kerstingumas ir kt. atnesa laime, ramybe. Pavydit, kerstaujat, o is tiesu tik patys kenciat, save naikinate.. Ir dar didziuojates tuo.

 32. Ji 2010-01-24

  viskas yra tiesa, pati draugauju su skorpionu, su juo gyvenimas verda, aš pagal zodiaką esu žuvys, jei jau pasiruošęs kas draugauti su skorpionu tada reikia būti užtikrintam viskuo ką sakai ir ką darai, nes jei jų akimis suklysi, skaityk tau galas. Nebent privalai rodyti savo abosliutų tvirtumą ir jiems nepasiduoti, kad ir kaip norės įrodyti savo tiesą.

 33. Andrius 2010-01-10

  So god damn true, kas liečia melą… Niekada, niekada nemeluok skorpionui. Ės visą likusį gyvenimą. Esu skorpas ir žinau, kaip tai veikia… Atrodo kentėjau ne aš, o ta kuri melavo, bet vistiek žiūrint į praeitį, žiauru darosi, ką gali padaryti „išduotas“ skorpionas.

 34. Gabrielė 2010-01-05

  Tiesos čia labai daug.
  Visiškai nesigailiu, kad gimiau po skorpiono ženklu.
  Kerštinga, pavydi, kartais didelė melagė, jautri, nuoširdi.
  Visada už save pakovoju, kerštauti labai mėgstu.
  Tačiau kaip reikia galiu būti geriausia patarėja, nuoširdžiausia drauge ir tiesiog geru žmogumi. : )
  Vertinu draugus, tikrai neesu veidmainė, tačiau meluoju labai dažnai. Bet kokiu atveju nusipelniusiam žmogui parodysiu su kuo susidėjo. Jeigu jau prisikiaulinai geriau ir nesiartink, nes smogsiu dvigubai skaudžiau. Tokia jau ir esu, ir labai didžiuojuos. :)
  Labai mėgstu lyderiauti, visiems bandau įrodyti SAVO tiesą ir bet kokia kaina įperšu savo nuomonę, nors ji visai nereikalinga.

 35. maze. 2010-01-01

  Na, tiesos tikrai yra, bet ne su viskuo drįsčiau sutikt :]] Sako, kad skorpionai puikiai sutaria su kitais vandens ženklais – žuvimis ir vėžiais. Na, toli gražu tai netaikoma visiems skorpionams. Pati esu žuvys ir pvz mano sesuo yra skorpionas, o mes su ja nuolatos riejamės, na čia gal ir todėl, kad turiu avino savybių, bet tai nepaaiškinimas, nes mano draugas skorpionas, o su juo sutariu puikiai :]]

 36. justina 2009-12-30

  nesigailiu kad gimiau po skorpiono zenklu ;) man patinka buti tokiai, ;DD

 37. skorpionnee 2009-12-14

  mmmm… tiesa cia parasyta. tik truputi bijau del wieno dalyko: esu isimylejusi taip pat skorpiona ir ar tiesa kad jie nesutaria?????? ;( tikiuosi kad ne ;)

  SkOrPiOnAi WaLdOoOo!!! ;DD

 38. scorpio 2009-12-13

  na ne vien skorpionai nedovanoja uz pazeminima,izeidima, kreiva zvilgsni… o dovanojanciu niekad nesupratau, net nesiruosiu suprast… o va turet drauga/e skorpiona, manau, geriau nebuna, uz kreiva zvilgsni i drauga/e irgi nedovanoju. uz garbe ner nieko svarbiau(kas kaip nori, tas taip suvokia ja)vienu zodziu, nekaltu nekliudom, belaisviu neimam :D

 39. skorpioniuke 2009-12-12

  na tikrai galima sakyt gryna tiesa parasyta :)

 40. Justė 2009-11-25

  Pati esu skorpionė. Galiu pasakyti, kad puikiai apibūdino, tikra tiesa. :)

 41. skorpione 2009-10-26

  na apie skorpiones moteris tikra tiesair is visu pusiu :-)

 42. Vandene 2009-10-20

  ir ar tikrai skorpionai nesutaria su vandeneis , vandenem >???

 43. Vandene 2009-10-20

  nu kadangi as esu vandene susiradau vaikina skorpiona tai nzn kaip man seksis su juo

 44. mila 2009-08-31

  Viskas tikru tikriausia teisybe!!!;]as labai Didziuojuosi Kad esu SKORPIONE!!!!;]

 45. SKRP Marsas 2009-08-17

  Kai ko apie save nezinojau: „…užpulti iš nugaros. Jei skorpionas sako, kad brangina tavo draugystę, viskas aišku: prieš valandą jis tave apskundė šefui.“ Pagal save sakau ir tvirtai tuo tikiu- veidmainyste ne skorpionu ismislas, is kitos puses- (grubiai) nereik sikt ant skorpiono, ziauriai pasigailesi (t.y. tada mineta citata tinka)! Tokiu atveju – 100% tiesa apie mane!!! Sveikinu visus SKRPN turincius pati tikriausia ir NEVEIDMAINISKIAUSIA buda! Skauda giliai viduje del dvieju priezasciu (sutike mane nieko apie tai nesuzinotumet:)) viena- zmoniu pavirsutiniskumas ir kita- myliu VISAS patrauklias moteris (NEIMANOMA!), o vistik esu tikrai istikimas!!!(toks jovalas viduj, pravalas!)
  Agnieskai- zvilgsnis,atseit atsitiktine sypsena:), prisilietimas, vos kantrybes, jokios jegos arba dar- lengvas abejingumas (kontroversiska, bet toks jau tas zenklas:) Sekmes

 46. Ro... 2009-08-11

  taciau kad ir kaip bebutu jie visada issaugos paslapti kuria jiems patikejo draugas. Skorpionai niekada neisduoda draugu. Taciau pasielge blogai visada issisuka nuo bausmes, arba apkaltina nekaltus. Juk neveltui po skorpiono zenklu gimsta daugiausia nusikalteliu ir banditu. Manau tai pats ziauriausias ir pats teisingiausias zenklas vienu metu…. Didziuojuosi , kad esu skorpione:)

 47. Ro... 2009-08-11

  skorpionai tikru tikriausi pavyduoliai. pati esu skorpione ir puikiai suprantu visus skorpionus kai uz betkokia smulkmena, draugu sekme, zvilgsni, ar kitokia maniera jie yra pasiryze padeti galva kad tik iskaudintu ir atkersytu. Skorpionai be galo megsta lyderiauti nors ir daug nekalba, dazniausiai istyrineja aplinka, atranda silpna priesininko vieta ir tada dar ilgai pagalvoje ar jie teisus-smogia i skaudziausia vieta. O sunkiausia yra bendrauti dviems skorpionams, nes vienas kito nekencia arba jaucia begaline aistra, nors sito visai neparodo.

 48. ;*` 2009-08-07

  Atitinka 100%

 49. Brigitukas;)* 2009-07-15

  Su skorpijonais sunkus gyvenimas ypatc sauliams nes jie nori istiesu kad ziurteum tik y juos o sauliai yra lengvabudziai mylintis laisve ;D todel su jais labai sunku…

 50. vida 2009-05-23

  skorpionai nepakencia isdavystes, jei jau tu ji izeidei tai jau viskas,geriau jo jau neapgaudinek,geriau pasakyti tiesa

 51. agnieska 2009-05-21

  kaip sutramdyti skorpijona.buciau labai dekinga uz informacija :)

 52. ine 2009-03-22

  apie vyra skorpiona tai tikru tikriausia tiesa parasyta:)))

 53. Administracija 2009-01-24

  Atsiprašome už nesusipratimą, sutvarkyta.

 54. auri 2009-01-22

  lyg ir apie skorpionus, bet uzrasyta svarstykliu vyras, svarstykliu moteris

 55. ERA 2009-01-18

  sumaisyta….skorpiono vietoje apie svarstykles kalbama….

Parašykite komentarą