Skorpionas

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionas yra intensyviausias Zodiako ženklas ir yra susijęs su seksualiniu aktyvumu bei mirties ir atgimimo simbolika. Jų emocijos itin gilios.

Skorpionai pasižymi didžiuliu asmeniniu patrauklumu ir stipriomis įtikinėjimo jėgomis ar netgi gebėjimu daryti spaudimą kitiems. Jų valia yra tvirta ir jie neleidžia, kad kas nors trukdytų siekti tikslų. Gyvenime jie gali kentėti, tačiau jų skausmas priveda prie svarbių asmeninių transformacijų. Jie puikiai išmano grupės dinamiką ir darbą su visuomene.

Skorpionai apsukriai teisia kitų žmonių motyvus ir jie gali būti pasirengę panaudoti savo ypatingąsias žinias savo naudai. Nors kartais jie gali manipuliuoti žmonėmis, kai sprendžia savo problemas, siekdami labiau kontroliuoti savo pačių aukštesnę prigimtį, jie gali perimti charizmatišką apsigimusio gydūno galią, transformuodami save ir aplink esančią visuomenę.

Stiprybės: išradingas, drąsus, aistringas, užsispyręs, tikras draugas.

Silpnybės: nepasitikėjimas savimi, pavydumas, paslaptingumas, smurtas.

Laimingi skaičiai: 8, 11, 18, 22

Valstybės: Angola, Marokas, Kvinslandas, Korėja, Sirija, Norvegija, Transvalas, Bavarija, Antigva, Barbuda, Kambodža, Dominika, Latvija, Libanas, Mikronezija, Panama, Turkija, Turkmėnistanas ir Zambija.

Gyvūnas: pingvinas.

Augalas: kaktusas. Akmuo: rubinas.

Spalva: tamsiai ruda.

Kvapnusis aliejus: vanile kvepiantis.

Tinkamas partneris – kiti vandens ženklai Žuvys ir Vėžys, taip pat tinka Šaulys, Ožiaragis, Mergelė, Svarstyklės.

Netinkamas partnerisVandenis ir Jautis.

Skorpionas yra intensyvus, ambicingas ir lojalus

Tai vienas aistringiausių Zodiako ženklų, siekiantis visiškos nepriklausomybės, turintis tvirtą nuomonę bei puikiai žinantis savo vertę. Skorpionas niekada nelieka nepastebėtas ir vienaip ar kitaip neįvertintas. Pastarieji nepraleis progos padiskutuoti su priešingai mąstančiais žmonėmis, paprieštarauti, pateikdami asmenines įžvalgas ir kontraargumentus.

Gimusieji po Skorpiono ženklu labiausiai vertina nuoširdumą, o veidmainius atpažysta itin greitai, stengdamiesi nuo jų laikytis kuo atokiau. Dėl šių savybių Skorpionas gali pasirodyti kaip slapukautojas, bet pabendravus kiek ilgėliau, toks požiūris pasikeičia į visiškai priešingą pusę. Visgi, po kiek šaltoka išore slepiasi šilta bei emocionali asmenybė, kartais tiesiog pasiklystanti painiame jausmų labirinte.

Skorpionai nuolatos išgyvena vidinį konfliktą. Būtent jausmas Skorpionus veda į priekį, tačiau nemokėdamas jo kontroliuoti, jis išsigąsta, tampa labiau pažeidžiamas ir skuba pasislėpti nematomame kiaute. Toks nepastovumas dažnai atstumia tuos, kurie bando užmegzti ryšį su šiuo paslaptingu Zodiako ženklu. Jei jums pavyko prasibrauti pro metalinę uždangą, neabejotinai pažinsite teigiamą Skorpiono pusę, paremtą meile, aistra ir švelnumu. Į tai, ką daro, šie žmonės pasineria 110 procentų. Skorpionas ištikimas draugas, atsidavęs pavaldinys, tačiau nėra linkęs lengvai atleisti bent kartą jį nuskriaudusiems.

Pirmas pasimatymas su Skorpionu gali atrodyti lyg rimčiausias gyvenimo išbandymas. Tik po serijos klausimu jie galės spręsti apie galimą suderinamumą arba skiriančią prarają. Laikydami pašnekovą įtampoje, Skorpionai tarsi žaidžia minčių valdovus ir tikisi, kad kompanionas sugebės juos perprasti be žodžių. Jei dialogas pasieks finišo tiesiąją, laukia daug žadanti bei ilgai truksianti draugystė. Skorpionas niekada nepasiduos bei kovos už santykių išsaugojimą. Iš antrosios pusės reikalaus besąlygiško atsidavimo bei nuoširdumo. Patys taip pat stengsis nieko neslėpti ir pasakoti viską, ką mano privalantys. Seksualiniame gyvenime Skorpionai pasižymi išradingumu bei mielai sutinka išbandyti naujus dalykus.

Skorpiono šūkis:

Niekada nesužinosi savo galimybių, kol nepabandysi.

Skorpionas yra:

S sentimentalus
K konkretus
O organizuotas
R rūpestingas
P paslaptingas
I intelektualus
O originalus
N nepriklausomas
A
aistringas
S
spalvingas

Stipriosios pusės

Beveik visi zodiako ženklai išnaudoja nemenkas energijos atsargas, visaip stengdamiesi atrasti stebuklingą receptą, padedantį išvengti nepageidaujamų konfliktų. Tik ne Skorpionas! Pasitikėdamas savimi, jis sklandžiai dėsto savo mintis ir nesistengia susilaikyti nuo kritikos, kad tik patenkintų kažkieno ego. Skorpionas gan tiesmukas, bet nepaprastai sąžiningas, Už savo tikrumą sugeba užsitarnauti pagarbą tiek namuose, tiek ir darbinėje aplinkoje.

Pagrindiniai iššūkiai

Nuolatos kartokite sau “nėra gėdinga verkti“. Kartais Skorpionai persistengia bandydami apsisaugoti nuo skaudžių patirčių ir pamiršta, kad taip pat yra žmonės bei trokšta būti mylimi. Vieną dieną slėpimasis nuo pasaulio gali tapti nebe pakeliama našta, todėl svarbu atsikratyti nepagrįstų baimių ir išmokti pasidalinti išgyvenimais.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Skorpionai empatiški žmonės, tik to nepastebėsite per kelias minutes. Vos įžengę į kambarį jie tarsi nuskenuoja ten esančius ir jų emocine savijautą. Dėka pavydėtino įžvalgumo, puikiai žino kas šiuo metu stokoja paguodos ar patarimo. Pakeitę vyravusią atmosferą, Skorpionai jaučiasi pakylėti.

Santykiai

Skorpionai – labai jausmingi partneriai, linkę į erotinius pomėgius. Gali turėti keletą partnerių tuo pačiu metu ir dėl to visiškai nesigraužti. Šio ženklo žmonės – labai nepatikimi. Be to, jie labai pavydūs ir niekada neatleidžia neištikimybės. Skorpionai nemėgsta trumpalaikių santykių, jų meilės trikampiai ir kiti daugiakampiai egzistuoja daugelį metų.

Skorpiono moteris

Galbūt žinote eilutes iš vienos dainos: „Vieniems patinka karštis, o kitiems prakaitas, kai yra labai karšta…“. Nėra tinkamesnių žodžių, kai kalbama apie Skorpiono moterį! Ši Marso ir Plutono valdoma moteris yra tikra petarda, gebanti sprogti bet kada, o negana to, ji kandžiojasi ir būkite pasiruošę deginančiam karščiui, kai jums įgels Skorpiono moters kerai! Ji yra veržli, ambicinga, atkakli, jaudinanti ir pasirengusi nuotykiams, tačiau priims nei daugiau nei mažiau – tik ištikimybę iki mirties. Kai įsipareigojate jai, jūs priklausote jai, o jos ugninga asmenybė gali pereiti į ugningą pyktį, jei suklysite!

Ji yra ir pati burė ir laivas ir jo kapitonas – niekas Skorpiono moteriai negali nurodyti, kokia gyvenimo kryptimi pasukti. Jei ieškote moters, kuri žino, ko nori, kaip tai gauti – tai Skorpionė. Jos moto „Noriu“. Skorpionai yra labiausiai psichinis zodiako ženklas, taigi, jei norite santykių su Skorpiono moterimi, būkite pasirengę, kad metafizika taptų jūsų gyvenimo dalimi.

Taigi, ar manote, kad supratote, ko reikia norint palaikyti tobulus santykius su egzotiška viliokle – Skorpiono moterimi?

Skorpiono vyras

Vyrai Skorpionai yra smalsūs, tačiau labai kontroliuojantys. Kuriai moteriai nepatiks vyras, kuriam amžinai įdomu viską apie ją žinoti? Skorpionas yra vienas ekstravagantiškiausių ir stipriausių vyrų ženklas. Jie drąsūs, vakarėlyje tikrai nebijos išeiti į šokių aikštelę patys pirmieji. Šie vyrai neleidžia niekam jų trypti ir gina savo, kolegų ir šeimos teises, net jei tai tektų daryti prieš stipresnį žmogų. Net jei Skorpionas žino, kad pralaimi mūšyje, jis nusileis oriai.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Esate traukos objektai ir galite pasigirti neįtikėtina sėkme tarp priešingos lyties atstovų.
 • Visada žinote, ko norite ir ką privalote daryti, kad pasiektumėte tikslą. Jums neegzistuoja taisyklės ar suvaržymai.
 • Galite pastovėti už savo įsitikinimus bei drąsiai kovojate prieš neteisybę.
 • Turite pavydėtiną humoro jausmą. Nebijote būti nesuprasti ir dažnai pašiepiate idealumo įsikūnijimus.
 • Esate labai aistringi. Sutikę tinkamą žmogų, atsiveriate tarsi lobių skrynia. Dažniau pasikliaukite širdies balsu!

Lankytojų komentarai

55 komentarai Skorpionas

 1. Anonimas tipo ;D 2019-11-03

  Sveiki, tikra tiesa apie skorpa, as esu skorpionas, viduje esu labai uzsidares, niekas manes nesupranta koks esu is tikro, draugu akyse esu kitoks, bet istiesu patiriu daug streso jo lyg nesukeldamas, tiesiog taip gaunasi, beje pastebejau kad su sauliais isvis negaliu bendrauti, nes net kalbos bendros nerandu…

 2. Reda 2016-11-17

  Skorpionas bus laimingas tik su Zuvimi. O su Dvyniu tikrai netinka Skorpui gyventi – tai dvieju titanu varzytuves. Skorpas fainas zenklas, gera turet vyra ar drauga skorpa, jei santykiai nuosirdus. Bet buti Skorpu sudetinga. Gyvenimas nera toks sudetingas, kokiu skorpas ji padaro del saves, savo viduje….

 3. Kristina 2016-11-09

  Teisybe parasyta esu labai ivairi atrodau svelni ir linksma bunu karinga ir taip labai ieskanti tiesos daug kas atitinka. Noreciau asmeninio horoskopo labai idomu ir tureciau keleta klausimu.

 4. SKORPIONAS 2014-09-05

  Gryna tiesa, taip atrodo lyg apie mane būtų aparašyta , seip esu gan megejas pajuokaut ,bet mintyse tikrai dedas kaip pragare/

 5. jurga 2014-07-26

  viskas atitinka net labai,o tikra tiesa ta ,kad skorpione su liutu du nesuderinami dalykai,kalbu is patirties,pragyvenau su liutu 13 metu,ir buvo galutinis taskas,kad mes negalim but kartu

 6. Daiva 2013-12-20

  Man patinka kad as esu SKORPIONAS nes esu pasiruošusi meiliai :D :-* :-*

 7. Ugnė-skorpė-dragon 2013-12-09

  Skorpionai-mes! Kaip šaunu!!Atitinka 150 procentų.

 8. ss 2013-11-26

  man tai labiausiai patinka, ta savybe, kad skorpionai gali , kaip cia rasoma pakilti is pelenu…turi stiprios vidines jegos, toliau siekti savo tikslu..

 9. rycka 2013-09-23

  viskas yra tiesa grynas as

 10. simona 2013-08-17

  pagalviskas tas yra tiesa

 11. sigute 2013-06-22

  pats graziausias zodis,geriausias zenklas tarp zodiako zenklu

 12. Skorpionas 2012-11-16

  Patikekite nustebau ,taip atrodo lyg mane nuskaititu :0

 13. Tornadas 2012-01-16

  Taip… :D Skorpionai jau tokie žmonės, mėgsta vadovauti, nors ne visada protingai. Sunkiai perkandami, bet juos perkasti eina. Sunki pradžia su skarpione moterimi, niekaip nesupranti, ką ji mąsto ir ką galvoja, o tai mane veda iš proto. Juk aš analizės ir greito mąstymo atstovas, nors kartais tas jos lėtumas ir mane priverčia užmigt ant laurų. :D Tiesa, neduok dieve į kitą pažiūrėsi, ar pašnekėsi su kokia pažįstama (jei ji irgi daili) tai pyktis neišpasakytas, dažnai nesuprantu, net ką ne taip padariau. :D Manau tiesos čia daug apie skarpionus parašyta. ;) Jeigu viskas gerai tai gerai, bet jeigu ji pyksta, tada sulėtina mano greitą mastymą ilgais atsakymais į klausimus. Tarsi užmigdo mane, kol aš pasineriu į savo ir jos analizę ir tada jau smogia, kai aš tam visai nepasiruošęs. Tokios jau tos skarpionės. :D Išvada: Tai pati tikriausia moteris literatūrine prasme, jei myli (gal ir iki galo), jei nekenčia, tai prasiveria pragaras po kojom. O jei sulauki pragaro, tai mano atveju aš jį tik dar labiau įpučiu. :D Patarimas, nori likti gyvas, būk greitesnis už ją tada ji tampa bejėge. Kaip toj dainoj: „Prieš vėją nepapūsi, priplos tave kaip musę“… :D P.S. Aš dvynys.

 14. ***skorpion*** 2012-01-13

  Galiu pasakysi tik tiek , kad sis zodiako zenklas nuostabus!
  Kiekvienas mes esam individualio asmenybes , bet kalbant apie skorpionus nemaciau labiau galvotu zmoniu . Pati asmeniskai visada megstu begalo filosofuoti ar siaip mastyti . Labiausiai man patinka ta savybe jog niekas taip ir nesupranta kokia istikruju esu , prie visu zmoniu elgiuosi skirtingai . Mintys su zodziais beveik niekada nesutampa… Sis zenklas kaip ir menejo yra karingas, net ir pati ant saves esu pastebejusi kokia kartais galiu but psichopatiskai keista arba kovoti iki galo . Is esmes tikrai nenoreciau but gimus po kitu zenklu .

 15. maryja 2011-12-02

  as taipatesu ssu skorpijone ir jie tiesa sako
  ir man patinka but skorpijone.

 16. naja 2011-09-06

  Esu skorpione, draugas – vandenis. kartu esam nu dar tik kokius astuonis metus :D ir pazystu kita pora, kurie irgi yra 8metus – skorpione ir vandenis :) a taip ir atzala jau turim :D tai turbut mum neymanoma kartu gyvent :D
  as passakyciau, jg dar priklauso ir nuo zmogaus budo :P ne tik nuo zodiako zenklo.. dar charakterio nepamirskim ;)

 17. Toks pats 2011-05-17

  Viskas (!) atitinka mane. Tik del tylumo/plepumo tai kartais buna taip, kad sneki tai ka reikia sneket ir kada reikia. Kartais gali sedet kamputy ir klausyt, o kartais but tiesiog kompanijos siela kai aplinkuj nera zmoniu kurie neverti tavo samoju. :) Del kersto tai niekada nekersijau zmogui kuris to nenusipelne. Kiti zodiako zenklai gal but neturi tokio isvystyto mastymo kaip skorpionai, todel dazniausiai neatsirenka kada verta kersyti. Taciau kerstas kartais privercia zmogu apmastyt savo poelgius ir suprasti uz ka jam yra kersijama. Ir pabandykit man papriestarauti (cia kaip tikras skorpionas reziau) ;DD

 18. Aurelija Matiukaitė 2011-03-20

  And here we go! :D
  Štai kas nutinka, kai susitinka dvi stiprios asmenybės ;D Maniškis yra Skorpionas, tai turbūt dar idealesnio žmogaus, kaip šis, nesitikiu ;) Išskirtinis žmogus, su kuriuo jaučiuosi kaip už sienos ;)
  Aprašymas jį kuo puikiausiai atitinka, išskyrus tylumą :D Plepys, kuris tikrai neieško žodžio kišenėje (tai bene vienintelis iš visų mano sutiktų Skorpionų ir kitų ženklų, kuris turi šitokią kalbos ir humoro dovaną), todėl yra labai mylimas aplinkinių :)
  Kas liečia pavydumą… Jo jam netrūksta ir pats kartais man švelniai papriekaištauja, jog galėčiau būti pavydesnė :D :D
  Kadangi aš esu ramesnė, besišypsanti, propaguojanti meilę, taiką ir grožį, amžina optimistė, šalia manęs jis pats tampa švelnesnis ir nebe toks karingas, kaip būdinga Skorpams :D
  Nors abudu esame kieti riešutėliai (tarp kitko, aš esu Žuvytė) ir turime savo principus, savo tvirtą nuomonę, griežtumą, labai nesipykstame, o jei ir ką-tuomet būna linksma :D Visi mūsų draugai apibūdina mus kaip labai idealia pora, bet juk mes tokie ir esame! :D

 19. Kristina 2011-02-21

  wow…tikrai radau daug tiesos :))
  nors neviskas tiesa, bet juk visi zmones skirtingi, kad ir to pacio zodiako zenklo ;))

 20. radvile 2010-12-12

  Skorpionai _nuodingi bet grazus

 21. Skorpione 2010-09-05

  Skorpionai prieštaringiausiai vertinami ženklai. Ypač skorpionės, bent taip sakoma :) ir iš tiesų, man net patinka, kad aš ta ,,blogietė“ skorpionė :D nenorėčiau būt kitu ženklu :P :D

 22. As 2010-08-13

  As esu skorpione, o draugas vandenis, tai tikrai gyvenam kaip suo su kate :) As galiu 100% atsiduoti jam, savo draugams, pazistamiems – iki pirmo karto. Po pirmos isdavystes, niekad atvira iki galo nebusiu. Draugo visos „nesamones“ grizta jam su kaupu, nes niekad nepamirstu, o ne retai ir atkersiju, nors ne viska jis zino, bet zinau pati ir man to uztenka. Skorpionai labai uzsispyre, sieka teisingumo, kartais tai tampa kova su vejo malunais. Jauciuosi bent puse galvos auksciau uz kitus, bet ir aplinkiniai apie mane taip pat galvoja – nei karto neesu palikta/iskaudinta vaikino, nes moku sudominti ir islaikyti, kas liecia darbus – lengva susirasti darba, nes moku save pateikti. Na, as esu tipinis skorpionas manau. Laikykimes :)

 23. Vandene 2010-08-08

  Cia pasiskaicius net baisu pasidare apskritai bendrauti su skorpionais ;D susiradau drauga skorpiona, bet dabar noriu viska baikt su juo. Pati esu vandene. Gal galetumete patarti kaip su skorpionais tokiai kaip as bendrauti, kas isvengti konfliktu? :)ir ar apskritai yra dalyku, pomegiu kurie domintu ir mane ir skorpionus?

 24. TOXI 2010-06-30

  Geras beveik viskas atitinka

 25. ScOorpion King 2010-06-21

  As irgi maniau , kad tokia esu vienintele , (na , turiu omeny VISISKAI atitinkanti Skoionu apibudinimus) o pasirodo — mes visi tokie esam! kartais , noriu pakeisti savo charakteri , noriu buti netokia kerstinga , ale praeina kelios minutes ir vel begu kersyt ;] Niekaip negaliu pamirsti jeigu mane kas nors iskaudina , pasako netoki zodi ir t.t.Bandziau save stebet is salies , pasirode kad vienu metu esu kazkokia snobe , o ir uzjaucianti ir mylinti butybe.Keistas tas musu Skorpionu gyvenimas…
  Ir is tikruju teko bendraut su veziu ir jis man pasirode labai fainas , ne is isvaizdos(kaip dazniausiai as renkuosi draugus ), bet del to kad jis moka prajuokint bet kada ir bet kur. Tai tiek is mano puses apie MUS…

 26. Marija 2010-06-11

  Aš taip pat skorpionė, irgi tuo didžiuojuos. Turbūt skorpionai tokie jau žmonės. Myliu save ir žinau, kad už mane nei draugė, nei draugas geresnės neras, tą jiems visad ir primenu. Bet kas keisčiausia-jie to ir neneigia. Visad atrodo, kad tokia esu vienintelė, bet perskaičiau komentarus ir pasirodo visi MES tokie. Bet niekad nenorėčiau sutik tokio žmogaus kaip aš :)
  SIMONAI – netikrink jokių žinučių! Mano draugas irgi taip darė, tai patikėk daug pykomės. Sakyk komplimentus, būk mielas, kai jai patiksi pamatysi tai. Bet būk nuo pat pradžių atidus, stebėk jos elgesį, stenkis ją suprast, nes kitaip nepastebėsi ir to ką ji tau jaučia, nes nemanau, kad tai ims ir pasakys.

 27. skorpion 2010-02-22

  man patinka skorpionai:)

 28. Lankytojas 2010-02-12

  ar13 tai tavo rasliavas paskaicius juokinga daros.. Mes tuom ir didziuojames kad mes ta sugebeme!!!Cia guvenimo idomumai ir yra. Esam ne snobai o Skorpijonai ;)

 29. saimonas 2010-02-11

  Padekit zmones,,, esu dvinis, o isimilejes i skorpione iki ausu, bet viskas mum einasi ne taip,as pavidejau jos draugams, kvailas zinuciu tikrinimas, o galu gale ji paprase ramybes, o as negaliu nei dienos istvert jos nepamates. patarkit ka darit

 30. vitke 2010-01-31

  tikra tiesa, tik su vandeneme puikiai sutariu:-)

 31. ar13 2010-01-27

  Keista, paskaicius rasliavas. O man gaila jusu, skorpionai.. Nuo kada destrukcines mintys – pavydas, kerstingumas ir kt. atnesa laime, ramybe. Pavydit, kerstaujat, o is tiesu tik patys kenciat, save naikinate.. Ir dar didziuojates tuo.

 32. Ji 2010-01-24

  viskas yra tiesa, pati draugauju su skorpionu, su juo gyvenimas verda, aš pagal zodiaką esu žuvys, jei jau pasiruošęs kas draugauti su skorpionu tada reikia būti užtikrintam viskuo ką sakai ir ką darai, nes jei jų akimis suklysi, skaityk tau galas. Nebent privalai rodyti savo abosliutų tvirtumą ir jiems nepasiduoti, kad ir kaip norės įrodyti savo tiesą.

 33. Andrius 2010-01-10

  So god damn true, kas liečia melą… Niekada, niekada nemeluok skorpionui. Ės visą likusį gyvenimą. Esu skorpas ir žinau, kaip tai veikia… Atrodo kentėjau ne aš, o ta kuri melavo, bet vistiek žiūrint į praeitį, žiauru darosi, ką gali padaryti „išduotas“ skorpionas.

 34. Gabrielė 2010-01-05

  Tiesos čia labai daug.
  Visiškai nesigailiu, kad gimiau po skorpiono ženklu.
  Kerštinga, pavydi, kartais didelė melagė, jautri, nuoširdi.
  Visada už save pakovoju, kerštauti labai mėgstu.
  Tačiau kaip reikia galiu būti geriausia patarėja, nuoširdžiausia drauge ir tiesiog geru žmogumi. : )
  Vertinu draugus, tikrai neesu veidmainė, tačiau meluoju labai dažnai. Bet kokiu atveju nusipelniusiam žmogui parodysiu su kuo susidėjo. Jeigu jau prisikiaulinai geriau ir nesiartink, nes smogsiu dvigubai skaudžiau. Tokia jau ir esu, ir labai didžiuojuos. :)
  Labai mėgstu lyderiauti, visiems bandau įrodyti SAVO tiesą ir bet kokia kaina įperšu savo nuomonę, nors ji visai nereikalinga.

 35. maze. 2010-01-01

  Na, tiesos tikrai yra, bet ne su viskuo drįsčiau sutikt :]] Sako, kad skorpionai puikiai sutaria su kitais vandens ženklais – žuvimis ir vėžiais. Na, toli gražu tai netaikoma visiems skorpionams. Pati esu žuvys ir pvz mano sesuo yra skorpionas, o mes su ja nuolatos riejamės, na čia gal ir todėl, kad turiu avino savybių, bet tai nepaaiškinimas, nes mano draugas skorpionas, o su juo sutariu puikiai :]]

 36. justina 2009-12-30

  nesigailiu kad gimiau po skorpiono zenklu ;) man patinka buti tokiai, ;DD

 37. skorpionnee 2009-12-14

  mmmm… tiesa cia parasyta. tik truputi bijau del wieno dalyko: esu isimylejusi taip pat skorpiona ir ar tiesa kad jie nesutaria?????? ;( tikiuosi kad ne ;)

  SkOrPiOnAi WaLdOoOo!!! ;DD

 38. scorpio 2009-12-13

  na ne vien skorpionai nedovanoja uz pazeminima,izeidima, kreiva zvilgsni… o dovanojanciu niekad nesupratau, net nesiruosiu suprast… o va turet drauga/e skorpiona, manau, geriau nebuna, uz kreiva zvilgsni i drauga/e irgi nedovanoju. uz garbe ner nieko svarbiau(kas kaip nori, tas taip suvokia ja)vienu zodziu, nekaltu nekliudom, belaisviu neimam :D

 39. skorpioniuke 2009-12-12

  na tikrai galima sakyt gryna tiesa parasyta :)

 40. Justė 2009-11-25

  Pati esu skorpionė. Galiu pasakyti, kad puikiai apibūdino, tikra tiesa. :)

 41. skorpione 2009-10-26

  na apie skorpiones moteris tikra tiesair is visu pusiu :-)

 42. Vandene 2009-10-20

  ir ar tikrai skorpionai nesutaria su vandeneis , vandenem >???

 43. Vandene 2009-10-20

  nu kadangi as esu vandene susiradau vaikina skorpiona tai nzn kaip man seksis su juo

 44. mila 2009-08-31

  Viskas tikru tikriausia teisybe!!!;]as labai Didziuojuosi Kad esu SKORPIONE!!!!;]

 45. SKRP Marsas 2009-08-17

  Kai ko apie save nezinojau: „…užpulti iš nugaros. Jei skorpionas sako, kad brangina tavo draugystę, viskas aišku: prieš valandą jis tave apskundė šefui.“ Pagal save sakau ir tvirtai tuo tikiu- veidmainyste ne skorpionu ismislas, is kitos puses- (grubiai) nereik sikt ant skorpiono, ziauriai pasigailesi (t.y. tada mineta citata tinka)! Tokiu atveju – 100% tiesa apie mane!!! Sveikinu visus SKRPN turincius pati tikriausia ir NEVEIDMAINISKIAUSIA buda! Skauda giliai viduje del dvieju priezasciu (sutike mane nieko apie tai nesuzinotumet:)) viena- zmoniu pavirsutiniskumas ir kita- myliu VISAS patrauklias moteris (NEIMANOMA!), o vistik esu tikrai istikimas!!!(toks jovalas viduj, pravalas!)
  Agnieskai- zvilgsnis,atseit atsitiktine sypsena:), prisilietimas, vos kantrybes, jokios jegos arba dar- lengvas abejingumas (kontroversiska, bet toks jau tas zenklas:) Sekmes

 46. Ro... 2009-08-11

  taciau kad ir kaip bebutu jie visada issaugos paslapti kuria jiems patikejo draugas. Skorpionai niekada neisduoda draugu. Taciau pasielge blogai visada issisuka nuo bausmes, arba apkaltina nekaltus. Juk neveltui po skorpiono zenklu gimsta daugiausia nusikalteliu ir banditu. Manau tai pats ziauriausias ir pats teisingiausias zenklas vienu metu…. Didziuojuosi , kad esu skorpione:)

 47. Ro... 2009-08-11

  skorpionai tikru tikriausi pavyduoliai. pati esu skorpione ir puikiai suprantu visus skorpionus kai uz betkokia smulkmena, draugu sekme, zvilgsni, ar kitokia maniera jie yra pasiryze padeti galva kad tik iskaudintu ir atkersytu. Skorpionai be galo megsta lyderiauti nors ir daug nekalba, dazniausiai istyrineja aplinka, atranda silpna priesininko vieta ir tada dar ilgai pagalvoje ar jie teisus-smogia i skaudziausia vieta. O sunkiausia yra bendrauti dviems skorpionams, nes vienas kito nekencia arba jaucia begaline aistra, nors sito visai neparodo.

 48. ;*` 2009-08-07

  Atitinka 100%

 49. Brigitukas;)* 2009-07-15

  Su skorpijonais sunkus gyvenimas ypatc sauliams nes jie nori istiesu kad ziurteum tik y juos o sauliai yra lengvabudziai mylintis laisve ;D todel su jais labai sunku…

 50. vida 2009-05-23

  skorpionai nepakencia isdavystes, jei jau tu ji izeidei tai jau viskas,geriau jo jau neapgaudinek,geriau pasakyti tiesa

 51. agnieska 2009-05-21

  kaip sutramdyti skorpijona.buciau labai dekinga uz informacija :)

 52. ine 2009-03-22

  apie vyra skorpiona tai tikru tikriausia tiesa parasyta:)))

 53. Administracija 2009-01-24

  Atsiprašome už nesusipratimą, sutvarkyta.

 54. auri 2009-01-22

  lyg ir apie skorpionus, bet uzrasyta svarstykliu vyras, svarstykliu moteris

 55. ERA 2009-01-18

  sumaisyta….skorpiono vietoje apie svarstykles kalbama….

Rodyti daugiau komentarų