Skorpionas

Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

Lankytojų komentarai

39 komentarai Skorpionas

 1. gintare 2013-07-14

  Taip, myliu beveik visus, bet mano sirdis priklauso tik vienam

 2. Robertas 2012-09-21

  Teisingai apibrėžė mano zodiako ženklo bruožus :)

 3. Karinukas Myliu Audriu 2012-06-15

  Labas, visiems!
  Aš esu skorpionė,
  Ir esu labai įsimylėjusi.
  Šiame straipsnyje, parašyta tikra tiesa.
  Esu įsimylėjusi tik kartą.
  Bet dėl to žmogaus galiu , kad ir kalnus nuversti, nuskristi į pasaulio kraštą…
  Nes, jūs, kiti zodiako ženklai gal ir nemokate mylėti.
  O aš atiduodu visą savo širdį,Ir visą meilę.
  Gal nepatikėsit, bet man tik 13 m. Ir viską geriau suprantu už vyresnius už save…. Skorpionai, moka myleti labiau nej gali mylėti kiti… <3

 4. Pupsikutis 2012-01-07

  Turiu pasakyti, kad tie kurie sako, kad skorpionai nemoka myleti ir pinigai jiems yra svarbiausi, tikrai klystat. Reiskiasi kad taip ir neteko is tiesu pazinti ne vieno skorpiono. As esu tikra skorpione ir pritariu Juditai, kad didziausias musu minusas yra pavydas… Gaila, bet sios savybes kaip ir daugelio geruju, neimanoma pakeisti… ;]

  • Aline 2012-03-10

   Pusprotis Antifa , jei manęs neapgauna iinutcija, būtent ir yra tas, apie ką Tu manai. Anyway, manau, kad minėtai personai, jeigu jis yra tikrai tas, kas yra, skiriama per daug dėmesio. Kartais geriau durniams duoti kelią vis tiek jo neras. Rašai ne dėl to, kad įtikt nesusipratusiems puspročiams. Turi skaitytojų ratą, kuriems patinka ką rašai ir koks sumautas skirtumas ką galvoja visokie edmundai kačiargos, kurie lažinuosi, jog taip net negalvoja, bet troll’ina, nes jiems tiesiog linksma. Jeigu nuo tokių nesąmonių kažkam praskaidrėja gyvenimas, kuris iš visko sprendžiant buvo ar yra labai sumautas, negi gaila?Iš kitos pusės, gerai kad nenusileidi idiotams ir parodai jiems jų vietą. Svarbu nepersistenkti, nes gavę dėmesio edmundai kačiargos pradeda rujot dar labiau, nei prieš tai.

  • Mik 2012-03-12

   O internete tu aaligvsis! Ką daugiau belieka pasakyti, kai imi ir užtinki savo vardą pirmoje ir, ko gero, geriausioje Urbštavičiaus svetainėje internete ten, kur savo vardą išvysti nė tikėte nesitikėjai. Hm išgarsėjau, pamaniau, apie mane RAŠO! Ale per anksti džiaugiausi gavau šlapiu skuduru per snukį (juk esu viena iš snukiaknygės , todėl žodžio veidas nevartosiu, nedera), ir tai visai jau nejuokinga. Na, galvoju, pažvelgsiu, ar bent yra už ką? Ponas ar ponaitis Ramūnas Urbštavičius (atsiprašau, bet tokio nepažįstu) ir pats rašo, jog kalba apie tai, kad kažkas piktinosi atšaukta oficialia šimtadienio šventės dalimi, taigi lyg ir teisingai supratau? Bet paaiškinkite man, nesupratingai, kodėl negaliu turėti nuomonės, su jūsiške nesutampančios? Taip, maniau ir tebemanau, kad nebuvo būtina atšaukti šimtadienio šventės, ir nereikia teisintis, jog buvo atšaukta tik oficiali dalis mano galva, būtent oficiali dalis ir yra reikšminga, ypatinga, įsimintina, o ne kažkokie vakariniai pagėrimai, vilos ar pan. Nemaloniai nuteikia, jog savos nuomonės reiškimas bei anketos svetainėje facebook turėjimas yra vertinamas kaip nežinia kokia nuodėmė, net ne nuodėmė, o psichinė liga, jei prisiminsim sodrų apibūdinimą debilknygė . Na o kalbant apie savos nuomonės reiškimo būdą irgi nelabai supratau, kodėl tas mano vardas taip valkiojamas? Ką gi jau tokio nederamo pasakiau? Ką įžeidžiau? Ramūną Urbštavičių?

 5. melynake 2011-11-24

  Pazinojau keleta skorpionu ir galiu pasakyti, kad pinigai jiems Nr.1, o tada eina patinka-nepatinka, myliu-nemyliu. Siaip jeigu elgiesi su jais garbingai, nevaidini pries juos – tikrai geri draugai, padeda bedoj. Ir myli giliai, dvasingai. Tk uzknisa tas, kad niekada nesuprasi , ka jie is tikruju galvoja, nes yra geri psichologai ir geba prisitaikyti prie bet kokio zmogaus :).

 6. Liquido 2011-05-12

  Esu skorpionas ir ką rašo tiesa. Kaip ir pasakyta, pagal save sakau, aš mylet nesugebu, nes panelė, mergina ar moteris nesugeba parodyti savyje tai ką aš noriu joje rasti. Ir jeigu jai tai pavyko, tai tikra meile prisipazinciau vos ne po 2h bendravimo. O jeigu ne tai bus tik eiline mergina kurios net vardo po sexo nepaklausiu, nors dėl manęs eitų is proto.
  Esu turėjęs keletą merginų ir tikrai ne vienos neesu mylėjęs is širdies, jaučiau tik gražu susizavejima kuris vis labiau blesdavo. Ir kai pasakydavo, kad myli, tai tikrai tik po gan netrumpo uzlaikymo atsakydavau.

 7. judita 2011-03-24

  Skorpionai yra aistringiausi zmones, troksta buti mylimi, kad ju niekas neskaudintu,neisduotu, As pati esu skorpione, ir pazystu save lb puikei, o as esu ta kuri nori buti mylima,kad buciau sava isrinktajam reikalinga, kad myletu mane, suprastu, ir niekada neisduotu ir neiskaudintu. nes as pati galiu pasakyti jog man pirmoje eileje yra Saziningumas ir pasitykejimas. o didziausias minusas yra tai kad pas mane ne zmoniskas pavydas,as jo negaliu atsikratyti. jei sugebeciau tai uzgniausti, buciau pati laimingiausia ir mana vaikinas butu labai tuom patenkintas. o dabar yra ne kas,turim kariauti abu su tuo, o tie visi pykciai per pavyda tai tiktais slopina meile, ir draugyste gali greitai nutrukti. o kai myliu as ta zmogu, as nenoriu jo niekada prarasti. Skorpionai neveltui yra kerstingi ,nes ne vienam esu atkersijus. ir toliau kerstauju :D jei man kurie zmones nepatinka, ir zinau kad vyksta man uz akiu. :D na tai tiek, jei ko nepasakiau kiti gali pasakyti, taciau kas cia parasyta apie skorpionus yra visa pusiska tiesa, pati zinau, pati matau :)

  • Skorpe 2013-12-15

   visiskai sutinku su tavim. As taip pat skorpione ir katik eilini karta issiskyriau su vyru del savo pavydo :( na ji labai panorejus galiu suvaldyti bet vistiek galai islenda negaliu nutyleti. Bet be to dar dasidejo ir tas kad vyras buvo visiskai man neatsidaves taip kaip as noreciau jauciausi atiduodanti save visa, o uz tai negaunanti nieko …

 8. judita 2011-03-24

  viskas taip tikslu, atroda kad apie mane yra aprasyta :) bet tas prakeiktas pavydas, yra pats ziauriausias dalykas santykiams. ir net neisivaizduoju kaip reikia ji nuslopinti, dar plius kai rupi zmogus, su kuriuo nenori niekada issiskirti.

 9. Kristina 2011-02-21

  Beveik viskas tiesa. o kas cia rase, kad skorpionai nemoka mylet, tai laaaabai apsirikot.
  Skorpionai moka mylet, ir i tai ziuri labai rimtai.
  Kai jau randa ta savo vieninteli mylimaji, tada jau aistra ir meile liejasi per krastus.
  Tiesiog meile jiems rimtas dalykas, o ne zaidimas.

 10. linute 2011-01-21

  Netiesa viskas teisingai apie skorpijonus ce tai tiesa jai jum nesiseka tai nereiskia kad ant kitiu stiumt galit ce viskas teisibe

 11. ingrida 2011-01-08

  Tikslus labai .Tik galetu dar parasyti apie tai,koks zodiakas tinka i poras :D

  • Tomas 2012-03-09

   Sutinku su punktais, bet, mano nymamu, visada yra išimčių. Jei kalės, vampyro ar dar velniai žino kieno istoriją autoriai perteiktų išties nebanaliai, aiškiai ir su mintimi, tada tikrai galima ignoruoti, jog tai tik mados reikalas.Mano nymamu, baisiausias dalykas yra tai, kai autoriai grynai kopijuoja kitų autorių kūrybą. Tas pats siužetas, netgi vardai panašūs čia tikrai yra blog’o blogis. Vis dėlto, tą patį siužetą eilinį kartą galima pateikti visiškai kitaip savam stiliuje, kas būtų išties pagirtinas dalykas.O dėl užsienietiškų vardų na, jei tai idėjinės svarbos dalykas, man kitokie vardai neužkliūna.Beje, vienintelis punktas, dėl kurio tikrai galima būtų pasiginčyti yra dėl lietuvių kūrybos. Asmeniškai pati mūsų literatūros neskaitau, na, nebent tiek, kiek yra programoje, tačiau nemanau, jog visiškai nurašyti didžiąją dalį kūrinių reikėtų. Žinoma, mūsų klasika tikrai daugiausia remiasi aukštaisiais, patriotiniais tikslais (pavyzdžiui Maironis, Vaižgantas ir t.t.), tačiau tai nereiškia, kad tarp šių autorių kūrinių nėra tikros ir rimtos, pavyzdinės, grynos ir individualios kūrybos pavzdžių.

 12. Virga 2010-12-31

  Na nezinau,ar moka mylet-man jau 24metai ESU SKORPIONE,bet tai kad stiprios meiles dar nesutikau. O pavydus stipriai irgi nemanau,visi myli visi pavydi:-) siaip 100% TIESA, del gerbeju nesiskundziu-pasirinkima turiu didedeli:-D

 13. lala 2010-12-16

  visapusiska tiesa! visiems buna silpnu akimirku bet kai ateina meile,skorpionai eina is proto!

 14. aja 2010-11-12

  ( nata ) tu nusisnekejai visai,esu skorpijone ir tikrai save pazystu keleta desimtmeciu ir dar tokiu apsurdu ka tu rasai dar nesu girdejusi :))))))))))))) skorpai yra lb rimti zenklai,kerstingi,pavydus,jei myli tai gali myleti amzinai,skorpam abejingu nera juos arba myli arba ju nekencia,jie turi gan astru prota,kartais mato to ko kiti nemato,jie yra stiprei izvalgus ,kai kurie turi labai gerai isvystyta sesta jausma,jie visada nujaucia ir praktiskai numato kelis zingsnius y prieki ………tu nepazysti skorpijonu,ir salia skorpo turi buti labai stiprus zmogus nes jie uzuodzia apgaules ir t.t.sakyciau,kad tu niekad nepazinojai skorpijono :)))))))))))))))))

 15. Simute 2010-11-05

  Nata as esu skorpiones ;]
  ir tikrai galiu pasakyt tiek is saves tiek is kitu draugu skorpionu MES MOKAM MYLET ;] ir dovanojam savo meile tik mylintiems zmonems o jaj tu nesi skorpiono isrinktasis ir tau skorpionas neisreiskia savo meiles tai dar nereiskia kad nemoka mylet, susimastyk kad tau gal tiesiog laikas keisti partneri nes matyt tas skorpionas myli kita zmogu o ne tave ;Pp As myliu viena zmoguti isvisos sirdies bet mes nesam kartu del rimtu priezasciu…bet esu su kitu, cia tau kaip pavizdys ;Pp Skorpionai moka prisitaikyt prie aplinkos kad atrodytu kad jiems yra gerai,nenori parodyt savo silpnuju vietu nes jiems atrodo kad visi kesinas juos iskaudint;]

 16. svajunas 2010-10-13

  nu ka tiesa parasyta :-D
  ir pavydus esu ir tai problemu sukelia :-D
  ir reikalauju to paties ka suteikiu pats:-D
  nu viskas tiesa :-D

 17. Juste 2010-07-07

  Tiesa, tiesa ;D Myliu ar atiduodu save visa, bet jei JIS butu man neistikimas, patikekit, jis pasigailetu gimes…

 18. Mantukas 2010-07-04

  Nu sakes grina tiesa :) ;)

 19. Latika 2010-07-03

  labai tikslus, o tie kas sako kad skorpionai nesugeba mylet nusisneka… labai nusisneka. aplamai visi sugeba mylet tik nevisi dar zino kas ta meile ;) tad nemalkit cia s… ;)))

 20. Zaneta 2010-06-28

  oho,nustebino,bet tikslu:D

 21. Simona 2010-05-28

  Aš tikra skorpionė tik gaila, kad skorpionai nesugeba mylėt…….

 22. mazulea 2010-04-10

  tikra tiesa lina :)

 23. Lina 2010-02-22

  Mano draugas skorpionas, ir galiu pasakyti tiek, kad niekada nesu sutikusi geresnio zmogaus. Ne visiems skorpionas gali atsiskleisti.. Tie kas sako, kad skorpionai nemoka myleti, tikriausiai sutiko toki skorpiona, kuris nemylejo IS TIKRO. Jei skorpionas myli nuosirdziai, tai atiduos visa save.

 24. karmorita. 2010-02-08

  nata. seip ne visa tai tiesa ka pasakei . skorpijonai i meile isijauciau , jaj jau myli tai atsiduoda ir is partnero laukia to pacio , jie yra pavydus , ir tai tiesa kad tai yra ju didele probleema ,kuria jie sunkiai valdo . :) jie nera tokie kiaules kaip gal atrodo is isores, sirdy jie yra mylintys zmones, geris , gal net reatas tokiu , na ir jie isijaucia ikitu problemas, isklauso , ir neisjuokia kai daauguma tai padaro ;)

 25. sonata 2009-12-04

  tai jau tikrai, visika tiesa parasyta :)

 26. Kitokia 2009-12-01

  Moka skorpijonai mylet tikrai;] esu pati skorpione ir tikrai moku mylet :P jei esu su zmogum tai tik is meiles;] ir kiek pazystu skorpijonu visi moka tikrai nuosirdziai mylet;]

 27. Skorpione 2009-11-18

  Sveiki,
  Beveik tiesa sako aprasymas.
  Tik tiesa ta, kad mes myleti nemokam, gal giliai sirdyje ir norisi myleti, be juodu demiu.
  Bet mums taip nesigauna,
  visur jauciuosi geidziama, seksuali. Ir visada surandu toki kuris bus po mano padu, nesvarbu ar pazystu ta zmogu ilgai ar ne. Man tas nerupi.
  O pavydo sirdyje pas mane tiek kad ta zmogu uzmusti galeciau, jei kas bus netaip, nors man jis ir nerupi.. As tikra skorpione, pasinaudoju ir ismetu…
  Tokia jau as..

 28. KliOckas 2009-10-10

  skorpionai nesugeba myleti ir nevertina zmoniu, kuriems jis reiskia labai daug.. Šitam teiginiui pritariu visiškai.

 29. amor 2009-09-10

  Na, atrodo kazkas mane gerai pazysta! Esu gryna skorpione…

 30. nata 2009-08-13

  ne tiesa. skorpionai nesugeba myleti ir nevertina zmoniu, kuriems jis reiskia labai daug. jie yra linke i flirta, flirta vidur ir visada, jei jis baigiasi lovoje nors ir su zmogumi, kuri pazista 3 minutes, tai vadinasi pagrindinis tikslas yra pasiektas. apie sazininguma ir pavydaaaaa… jo… tokio dalyko nera. pavydi? ne. jug jis zino, kad yra geidziamas ir isitikines , kad nebus isduotas. saziningumas? kai esi tu saziningas, kartais isizeidzia ir gali smerkti pora d kaip minimum. buna uztrunka ir ilgiau, bet pats… jis nezino kas tai per zodis. gali ziureti tau i akis ir sakyti kad dangus yra rauduonas ir tu patikesi, nors matai , kad jis melynas. aistra…. yra. tikrai. pirmas 5 min. paskui kriuksejimas. jis nemoka vertinti tai ka turi, nes jo Olimpo virsuneje isdidziai sedi ego,alkoholis, pigus pasaras ir draugai.

 31. ;*` 2009-08-07

  Pritariu visiems! Visiska ir 100%’ntine tiesa

 32. as 2009-07-16

  kaip pirstu i aki.labai tiksliai-taip ir yra!

 33. agnyte 2009-07-12

  tikra tiesa!!;D

 34. Marius 2009-05-24

  pritariu tau jurgita,ce yra viskas tiesa :)

 35. jurgita 2009-04-09

  nu sitas horoskopas toks tikslus;D tikriausiai pirma toki skaitau viskas tikslu ir teisinga

Rodyti daugiau komentarų