Skorpionas

Paprastai apsisprendžia dėl profesijos ir tikrai žino ko nori. Tačiau neina į kompromisus, nenusileidžia kitiems, jei jau įsitikinę savo teisumu. Neverta jiems piršti savo nuomonę, apriboti iniciatyvą.

Sėkmingam darbui ieško harmoningos aplinkos ir neapribotos laisvės. Skorpionai – puikūs psichologai, psichiatrai, chirurgai, žolininkai, netradicinės medicinos atstovai. Taip pat jie mėgsta dirbti ant vandens – šturmanai, jūrininkai, tyrinėtojai. Intelektualinės pakraipos – filosofai, mąstytojai, teologai, reformatoriai, kartais net aiškiaregiai.

Netinkamos profesijos: kariškis, policininkas. Skorpionui taip pat sunku dirbti aptarnavimo sferoje, kur reikia pildyti kitų žmonių užgaidas.

Ką bepasirinktų skorpionas – jis nepakęs jei jaus spaudimą, bus verčiamas elgtis pagal jam prieštaringą nuomonę, – nenusileis ir bus neperkalbamas.

Lankytojų komentarai

11 komentarai Skorpionas

 1. gintare 2013-07-23

  Taip, esu skorpione ir nuo mazens zinau kuo noriu buti, tevai bande kazka pripirsti, bet manes niekas negali perkalbeti, jeigu as tai pasirinkau, reiskiasi tai man tinka :)

 2. Kristina 2011-02-21

  nors ir skorpionė, bet dar nesu apsisprendusi dėl savo profesijos, nors jau ir butu laikas :D
  bet šiaip iš tikrųjų kažką galvoju su medicina…;))

 3. skorpione 2010-08-13

  O mane traukia kitokios kryptis – matematika, vadyba, teise. Svarbu, kad vyktu bendravimas su zmonemis, negaleciau uzsidaryt viena.

 4. Juste 2010-07-07

  As taip pat skorpione. Puikiai suprantu kitus zmones, jie sako, kad as juos visada suprantu ir su manim galima normalliai pasikalbeti. As taip pat manau, kad turiu psichologes bruozu; taip pat turiu aistra ir duomiuosi alternatyviaja medicina ;) Neapkenciu, kai zmones man nurodineja, jei kas nutinka neteisetai ar tiesiog aplinkui yra daug neteisybes… Sveikatos; kelioniu; mitybos; dovanu; sis ir net seksualumo horoskopas atitiko mane ;)

 5. SKORPAS 2010-04-18

  nu pvz as galiu pasakit apie zmogu vien is jo akiu ir 70% bunu teisus
  :)

 6. Lexa 2010-01-15

  Esu skorpionas. bet kad cia tiesa raso… Man daug kas sako kad esu geras kaip psihologas ir su manim galima pasitarti. :) bet charakteris mano brrrr….. ne duok dieve kartais. bet pagal darba tai tikra tiesa raso as galiu ir megstu dirbti toje aplinkoje kurioje man isties ira malonu buti ir jaucios jaukiai. :)

 7. M.;* 2009-08-07

  Esu skorpijone, ir tai atitinka mane.As perprantu zmones is poros susitikimu.Nors esu labai jauna man pasireiskia aiskeregystes pozymiai.
  Zodziu skorpiojai sauniausi zmones ;*******************

 8. Scorpi 2009-04-12

  Siaip Skorpiono zenklas ne is lengvuju- pati pastebiu kad neesu lengvo charakterio bei su manimi kai kuriems zmonems sunku bendraut. Esame stiprus, atkaklus, paslaptingi, velniskai seksualus bei kerstingi ..Brrrr…..

 9. skorpione 2009-01-18

  tikra tiesa, kad skorpionams puikiai tinka filosofo specialybe:) iš patirties sakau…

 10. giedre 2009-01-09

  skorpionai patys geriausi visu sriciu specelistai ir patys nuostabiausi ir geriausi zmones.

 11. saturna 2008-12-03

  Sveiki,istikruju,cia daug tiesos,esu skorpione,visada zinau ka darau ir ko noriu,tai saunu,

Rodyti daugiau komentarų