Vėžys

Nepuola stačia galva į be kokią pasitaikiusią profesiją. Įsivažiuoja, atranda sau tinkamą užsiėmimą iš lėto, neskubėdami. Dažnai, įtakojami tėvų, tęsia jų pradėtą veiklą, nors kartais kaip protestą renkasi visai priešingą sritį.

Vėžiai yra puikūs vaikų psichologai, vaikų darželių darbuotojai, geros auklės. Gerai sekasi jiems ir dirbti su gyvūnais: dažniausiai kinologai, veisėjai ir pan. Vėžiai puikiai jaučia aplinką, gali save realizuoti fotografijos, modeliavimo, dizaino srityse.

Netinkamos profesijos, susijusios su permainomis, nervine įtampa: biržos makleris, kariškis, sportininkas, policininkas, gaisrininkas, chirurgas.

Rinkdamiesi profesiją, labai kreipia dėmesį į aplinką, nemėgsta didelių suvaržymų, darbe nori jaustis jaukiai. Dirba sumaniai, kantriai, ieško galimybių, kaip palengvinti darbo procesą. Stengiasi vengti nervus alinančių situacijų.

Lankytojų komentarai

6 komentarai Vėžys

 1. asta 2012-07-26

  Taip,aš irgi meniškos sielos žmogus ir vengiu alinancių situacijų,tai teisybė.

 2. Elena 2011-03-07

  atitinka, tikrai megstu dirbti su waikais ir juos myliu :)

 3. Kotryna 2010-12-04

  Na nelabai nelabai, as pvz: nevengiu alinanciu situaciju, nes nemazai tokiu pasitaiko gydytojo darbe ;)

 4. regina 2010-08-21

  yra tiesos ,bet maza dalis.

 5. Edith 2010-07-10

  Kaip tik esu vėžys ir studijuoju fotografija :) Be to ir gyvunus laabai myliu, gana teisingai parasyta:)

 6. juste 2010-06-10

  istikruju atitinka daug kas siame horoskope esu meniskos sielos zmogus bet jai atvirai nelabai megstu vaikus :P mane greitai isveda is kantrybes niurus vakai kurie komanduoja vyresniam ,as megstu vaikus kurie tur humoro jausma kai ir as :)

Rodyti daugiau komentarų