Rubinas

Rubinas (lot. – „raudonas“) – raudona korundo mineralo atmaina. Brangakmenis. Raudoną spalvą suteikia chromo priemaišos.Kaitinant galima panaikinti smulkius vidinius defektus.Daugiausiai juvelyrinių rubinų randama Tailande, Mianmare. Telkiniai Šri Lankoje, Kenijoje, Tanzanijoje, Australijoje, JAV (Montanoje ir P. Karolinoje).

 

Rubino savybės ir reikšmė

Rubinas – akmuo energetiniai užtikrinantis meilę ir gyvybinę energiją. Jį globoja Saulės planeta suteikdama jėgą, vyriškumą, energiją. Rubino ženklo žmonės aktyvūs, ekspresyvūs, o taip pat labai praktiški ir darbštūs , savo tikslus siekia užsispyrę nekreipdami dėmesio į jokias kliūtis.

Žmonės gimę šiame laikotarpyje dažnai užima aukštus postus, kuriuos pasiekia sunkaus darbo sąskaita, neretai net sveikatos sąskaita. Todėl turi skirti didelį dėmesį į širdies darbą, kraujagyslių sistemą, kuri stresų poveikyje turi pažeidžiamumo tendenciją. Jiems patartinas judėjimas ir pasivaikščiojimai gamtoje.

Tai nepastovūs jausmų ir darbų sferose žmonės. Jie ilgai neabejoja, nes jie veiklos žmonės.Kartais padaro klaidų, tačiau pastebėję savo klaidas stengiasi jas ištaisyti. Turėdami progą ką nors pamokyti , daro tai su malonumu, tuo pat metu nervuodami tuos kuriuos moko. Sendami vis labiau ilgisi savo vaikystės, lanko gimtines ir jaudinasi matydami savo vaikystės vietoves kuriose praėjo jų vaikystė. Jie labai pergyvena laiko tėkmę. Senėjimas jiems iššaukia depresiją ir verčia vis dažniau žvelgti į veidrodį.

Taip pat įdomu

Dideli ir permatomi rubinai yra tokie pat reti ir brangūs kaip briliantai – tik „fancy“ briliantai yra brangesni. Kur kas mažiau vertinami matiniai ir pusiau matiniai rubinai.Dirbtiniai rubinai naudojami techniniams ir laikrodžių akmenims gaminti, lazerių gamyboje. Didžiausi rubinai:Rajaratna rubinas – 2475 ct Neelanjali rubinas – 1370 ct

Lankytojų komentarai