Vandenis

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Vandenio prigimtis maištinga, jie yra ekscentriški, spontaniški ir originalūs. Jis yra mąstantis į priekį ir atitrūkęs, ir gali atrodyti konservatyvus, nors iš tikrųjų taip nėra. Vandeniai neretai yra besidomintys mokslu, logiški ir pasitikintys savimi.

Tikėtina, kad Vandenių mąstysena smarkiai lenks jų amžių. Taip pat gali atrodyti, kad jiems labiau rūpi darbas nei kiti žmonės, nors iš tikrųjų jie vertina socialinį kontaktą.

Vandeniai yra intuityvūs, lakios vaizduotės ir išradingi bei linkę rizikuoti, ypač tarnaudami savo tikslams. Jų kilnumas gali slėptis giliausiame prigimties užkaboryje, tačiau jie gali atrodyti ir kritiški bei reiklūs. Jų aukščiausias tikslas – susivienyti su socialinių ir humanitarinių idealų progresu.

Stiprybės: progresyvus, originalus, nepriklausomas, humanitarinis.

Silpnybės: veikia nuo emocinės išraiškos, temperamentingas, bekompromisis, nuošalus.

Laimingi skaičiai: 4, 7, 11, 22, 29

Valstybės: Iranas, Suomija, Naujoji Zelandija, Rusija, Švedija, Sirija, Etiopija, Šventasis Vatikano miestas ir Šri Lanka.

Gyvūnas: pelėda.

Augalai: alyvuogės ir kokoso riešutas.

Akmuo: krikštolas. Spalva: žydra.

Kvapnusis aliejus: levandų.

Tinkamas partneris kiti oro ženklai Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.

Netinkamas partneris – su Jaučiu, Skorpionu ir Liūtu.

Vandenis yra nepriklausomas, novatoriškas ir visiškai originalus

Vandenio ženklas iš kitų išsiskiria savo unikalumu, siekiamybė išlikti nepriklausomais ir sunkiai paaiškinamu, bet it magnetas traukiančiu paslaptingumu.

Parinkti tinkamiausią apibūdinimą visiems šio Zodiako ženklo atstovams būtų ganėtinai sudėtinga užduotis, nes kiekvienas Vandenis yra labai individualus bei nepakartojamas. Vandeniai kratosi jiems bandomų užklijuoti etikečių, o būdami itin drovūs, išrausta nuo menkiausio komplimento. Jie tiki evoliucijos dėsniais ir tuo, kad nėra tie patys žmonės, kuriais kažkada gimė.

Pamatinė gyvenimo vertybė – teisingumas, todėl Vandeniai visada stengiasi kalbėti nuoširdžiai. Jų tikslas – harmonijos, santarvės ir tolerancijos kupinas pasaulis, todėl trokšta prisidėti prie bendros gerovės kūrimo.

Vandenio šūkis:

Nėra manęs, esame tik mes.

Vandenis yra:

V vikrus
A atkaklus
N nepriklausomas
D draugiškas
E energingas
N nuotaikingas
I įdomus
S smalsus

Stipriosios pusės

Vandeniai intelektualios, analitiniu mąstymu apdovanotos būtybės, tačiau neskubėkite su prielaidomis, kad tokie žmonės negali turėti nieko bendro su romantika. Bijodami likti įskaudinti, jie neskuba stačia galva pasinerti į jausmų vandenyną, bet tam, kuo pasitiki, atskleidžia visas savo gerąsias savybes. Vandeniai mąsto kitaip nei dauguma, sugebėdami užmegzti nematomą ryšį su kitomis materijomis. Pastariesiems nepritrūksta energijos bei valios užbaigti pradėtus darbus. Tikėdami, kad yra vieninteliai galintys išgelbėti visatą, veikia su begaliniu atsidavimu ir atsakomybe.

Pagrindiniai iššūkiai

Kartais gali pasirodyti, kad Vandeniai nemoka branginti santykių ir jiems daug svarbesni visai kiti dalykai. Pavyzdžiui, šie žmonės paskutinę minutę atšauktų pasimatymą, kad tik pavežėtų draugą ar šeimos narį, kuriam svarbu pasiekti reikiamą lokaciją. Tai nėra abejingumas. Vandenis tiesiog negali atsukti nugaros tam, kam jo pagalbos dabar reikia labiausiai. Kad išvengtų konflikto, Vandeniai turėtu partneriui aiškiai išsakyti savo poreikius, o ne aklai tikėtis, kad jo poelgiai bus savaime suprantami.

Ryškiausi asmenybės bruožai

Vandenis tvirtai tiki prigimtiniu žmonių gerumu. Jis niekada nesudvejos pašnekovu, net jei pastarasis abejos savimi. Pirmiau už visus pastebėjęs privalumus, o ne trūkumus, Vandenis pasistengs subtiliai pabrėžti jūsų asmenybės pliusus.

Santykiai

Vandeniai nežino, kaip sustabdyti eilinį meilės žaidimą: kaip nubrėžti ribą tarp nekalto flirto ir išdavystės. Jie nemoka laiku išsiskirti su partneriu, kuriam nieko nebejaučia, todėl dažnai apgaudinėja savo antrąsias puses. Savo sutuoktiniams jie suteikia laisvę ir nepriklausomybę ir reikalauja iš jų to paties. Negavę šios laisvės jie pereina į neteisėtus santykius.

Vandenio moteris

Jei svajonėse apie idealų, romantišką gyvenimo partnerį įsivaizduojate gražią, nuostabią, protingą, šmaikščią ir gudrią bohemos deivę, atkreipėte dėmesį į Vandenio moterį. Ji neabejotinai yra ta, kuri dažnai laikoma ekscentriška, tačiau tai jums atrodo be galo patrauklu… iš tiesų ji skleidžia ne paslaptį, o pačią paslapties esmę. Jos pomėgiai ezoterikos, astrologijos ir kitomis, neįprastomis, kai kuriuose sluoksniuose net tabu laikomomis temomis yra tik tam, kad ji taptų patrauklesnė. Jos moto „Aš žinau“. Giliai pažvelkite į jos akis ir pamatysite išmintingą sielą, kuri yra mąstanti į priekį ir kuri savo novatoriškomis mintimis ir idėjomis greičiausiai lenkia laiką! Čia susikerta senovės išmintis ir ateities idėjos.

Kai jūs patekote į Vandenio moters vandenyną, vargiai iš jo išplauksite. Galų gale, ji jau metė ant jūsų meilės kerą ir nėra nieko stipresnio už šmaikščios, protingos ir tiesios Vandenio moters viliojimą!

Taigi, ar manote, kad esate puikus paslaptingos ir itin ekscentriškos moters Vandenės partneris?

Vandenis vyras

Vyrai, priklausantys Vandenio zodiako ženklui, yra unikalūs. Jie geba savo vaizduotę paversti realybe. Kai kurios moterys tikrai atkreips dėmesį į Vandenius, nes jie puikiai flirtuoja, yra patikimi – Vandenio vyrui galite patikėti bet kokį projektą ar užduotį. Nors jie yra labai drąsūs ir arogantiški, kūrybiškumas lydi juos atliekant bet kokią užduotį. Taigi, jei jums reikia pagalbos atliekant kažkokią užduotį ir jūs turite draugą Vandenį – manykite, kad jums liko atlikti tik pusę tos užduoties.

Zodiako ženklo išskirtinumai

 • Susidūrę su stresinėmis situacijomis nepuolate į paniką, o ieškote išeičių.
 • Esate artistiškos sielos. Spinduliuojate teigiama energija, todėl aplink jus nuolatos buriuojasi žmonės.
 • Atlapaširdžiai. Mokate įsiklausyti ir greitai pradedate suprasti su kuo esate lyg du vandens lašai, o kas yra visiška priešingybė.
 • Prigimtinė savybė- ryžtas. Sudėtinga paverčiate paprasta, nes tiesiog mėgaujatės pažinimo procesu.
 • Požiūris. Net nesistengdami atrodote pribloškiamai, nors visai nesivaikote vyraujančių madų ir vien užtikrintumu paliekate išpuoselėto skonio asmenybės įspūdį.

Lankytojų komentarai

63 komentarai Vandenis

 1. Ema 2021-06-24

  Manau kad viskas apie vandenį yra tiesa. Skaitant šitą straipsnį, pagalvojau kad mane kažkas tikrai seka ir žino kas esu aš per žmogus😂.

 2. Vycka 2018-01-20

  Tai kas čia parašyta, manau daug tiesos. Bet gali buti atvirkščiai, kai kam,,, tiesiog visiems vandeniams linkiu buti savimi, ir rinktis tai kas jiems atrodo teisinga,, jei paslydai, stokis, neparodyk neivienam savo silpnybiu, eik iškelias galva ir atrask save…by vycka :)

 3. Ovidijus 2017-05-30

  Tikra teisybe, mano pirmas dekanas

 4. Laura 2017-05-29

  Santykiai su skorpionais yra tikrai klaikūs, jie labai nori valdyti vandenį ir yra labai pavydus.

 5. Vandene 2017-01-09

  Apie vandenius tai manau labai daug tiesos, tik del draugu rato pasigincyciaus, nes nepasakyciau jog draugai butu svarbesni uz seima ar mylima zmogu. RUtinos tai bijau kaip raupsu, ir idejos lekia kaip kulkos, todel svarbu turet zmogu kuris moketu nuramint palaikant ir neizedziant, akd neatrodytu jog bando atimt is manes pasirinkimo laisve. O vat del visko tvirta nuomone turiu! Ir galiu kitu “neteisinga“ nuomone priimt, kol priima jog as turiu savaja, ir nebando gincytis, kitaip vietoj to kad ardyciaus ir irodineciau savo tiesa, tiesiog nueiciau i sali, kam savo ivaizdi ir laika gadint?
  Super tie vandeniai, bet jiems patiems tai nelengva gyvenimas su savo mastymu, nes visada ieskojime, ir nezino tiksliai ko nori, bent jau neilgam.

 6. Nepatariu 2016-09-05

  buvau iki sirdies gilumu Vandeni ir tikrai esu ta kuri megsta prisirist ,patikekit geriau siam zodiako zenklui net neroditi jokio susidomejimo :)

 7. vezys 2015-05-11

  o su vėžiu kaip sugyvena tai neaisku

  • mmmm 2016-02-09

   Gyvenu jau 20m. ir viskas gerai 3 atžalos.

 8. Vandenis 2015-05-11

  liaudies ismintis LABAI suklydo! seima – brangiausia gyvenime,skolu atidavimas – butina ir kuo greiciau

 9. Ropke 2015-04-26

  Didziuojuosi, kad esu vandenis. Liaudies isminti paliksiau laudziai, nes as esu kitoks :D Kaip sakau „As ne visi „

 10. EDITA 2014-10-28

  NUVA SU SKORPIONU JAU 10 METU GYVENU.

 11. Lukas-vandenis 2014-07-29

  Netiesa apie skolas jaj jau pasiskolinu tai ir grazinu niekados neveluoju ir pazadus tesiu :) ech ta liaudies ismintis…

 12. Liveta 2013-07-25

  Vat dėl tų pinigų skolinimosi, tai jau VISIŠKAI netiesa. Jeigu jau būna, kad pasiskolinu, tai kitą dieną būtinai jau turiu būti atidavus, nes kitaip kažkas viduje neramina..

 13. Rogue 2013-06-27

  Ir skorpionu labiausiai nekenciu. jie nesupranta manes, nervina, bent man skorpionai yra kazkodel rakstis su… o su jauciais sutariu.

 14. Rogue 2013-06-27

  As pinigu niekada nesiskolinu, del atostogu irgi tiesa. darbas visada yra svarbiausia. mano divizas greiciau nudirbsiu tai ir galesiu eit namo kavos gert. tik liaudis visada nusneka.

 15. Vandenis* 2013-06-10

  Na liaudies ismintis visai pro sona,niekada nesiskolinu :) na kitiems vandeniams vyrams patariu nekist nagu prie liutukiu,jos pacios paciausios is pirmo zvilgsnio bet…(3/3 nudegino perskaudziai) ,na o mergeles tiesiog nuobodzios :) Good luck

 16. pff 2013-05-01

  Liaudies ismintis visiskai priesingai pasake :DD

 17. vandenis 2013-02-25

  jo „liaudies ismintis “ visiskai klaidinga as vandenis niekada nesiskolinau gyvenime nes pats gyvenu pasiturinciai , or tikrai neeinu i „skyles“ nes man tai neaktualu uzdirbu pakankamai kad laisciau sau keliaut lliukso klasei ir nakvot 5star hotel tai va ta „liaudies ismintis “ klysta .

 18. AsGimusVasari 2013-01-19

  Nu su liaudes ismintim sutinku;) Visa tai yra tiesa viskas atitinka;)

 19. vandenissssss 2013-01-18

  ce geras beveik viskas sutapo aisku ta senoliu ismintis biski glumina netokia mes jau ir blogi as manau :DDDDD .sia metai 2013 yra tikras kakis man jau daar nesiseka sudauze masina gavau bauda :(((((((((( seubas kaskoks beja as viras :)

 20. vandenė 2013-01-02

  Aprašymas 50×50. Nuo avinų bėkit kuo toliau ir neatsisukit. Esu labai pastovi vandenė. O jau liaudies išmintis tai visiškos pievos…Joooooooooooo…mes už meilę, mes už breiką, mes už taiką visą laiką…laisvė mūsų oras, kuriuo mes kvėpuojam…mes JĖĖĖĖĖĖGAAAAAA…

 21. Vandene1989 2012-11-29

  as esu vandene, kas ciaparasyta man nelabai tinka … Meile greit nedingsta, esu pastovi, esu gerasirde ir niekam nekandu, pinigus grazinu laiku ir siaip vengiu ju skolintis ….meile, hm … myliu vezi, bet musudraugyste baigesi, gal kas is vandeniu turitesantykiu su veziukais? kaip jums jie:)

 22. Guste 2012-07-21

  As manau,kad ta liaudies ismintis nesamone yra,nes as esu Vandene ir visada atiduodu skolintus pinigus ir as tikrai nesu syksti :(((((.Bet visa kita yra tiesa ;)

 23. sandra 2012-03-15

  as vandene,irgi labaiu myliu liuta,bet visiskai nesirisa musu santykiai:(

 24. be vardo 2012-02-22

  as esu vandenis moteris. ir labai gerai sutariu su jautuku. net pagal asmenini horoskopa mes vienas kitam tinkame. ir labai tykiuosi kad tarp musu bus ir rimtesni santykiai nei draugyste.nes kiek zinau ir jis man yra neabejingas. o as meninis horoskopas man zada net santuoka su juo. labai tykiuosi kad tai pasitvirtins, nes anks
  ciau asmeninis horoskopas buvo pasitvirtines 100% :-D

 25. Viki 2012-02-02

  Na šiaip tikrai beveik viskas yra tiesa. Pati esu vandenis ir kiek esu dar be savęs vandianių sutikus tai visi jie yra tikrai labai draugiški,bendraujantys ir patikimi žmogučiai :)Na o dėl suderinamumo tai iš dalies tiesa,nes mano vaikinas yra svarstyklės ir mes labai gerai sutariam,bet mano geriausia draugė yra šaulys. tad va čia suklydo,nes mes abi neišskiriamos ir tikrai labai gerai sutariam. :)

 26. olialia 2011-11-26

  kiek esu sutikusi vandeniu visi paslaptingi ir labai pasitikintis savimi,niekada neissiduos kaip jauciasi ir ka jaucia is tikro ,zodziu paslapciukai toki…

 27. Ugnė 2011-02-13

  Vandeniai yra geri žmonės.

 28. Vandenis 2011-02-12

  nu su tuo liaudes isimtim tai biski nesamone manau

 29. gabija 2011-02-01

  faina;[

 30. floida 2010-11-23

  na esu tokia vandene apie kuria sia parasyta viskas kaip vandens lasai vienoda esu, saunu kad taip galima pazinti zmogu tik horoskopa zinok, o raso labai tiesa bent man jau visada buna teisybe ir isipildo,dekui.

 31. undine 2010-10-10

  na as tai pvz kazkodel geriau sutariu su priesais ;P su liutais lb gerai sueinu, o tauras yra mano vaikinas :P o siaip nemazai tiesios yra :)

 32. vaden.e 2010-09-14

  del sutarimo tai nesamone, tauras mano geriausia drauge nors esame skirtingos bet sutariame gerai, o mylimasis skorpionas randame iseiti is problemu visada :) viskas ciki piki :)

 33. vandene 2010-09-11

  nu apie laisves troskima tai cia visu vandeniu savybe :D nu bet apie isminti, tai nei vienas zodis neatitiko! begalo megstu prabanga, skupa irgi neesu….o del nesutarimu su kitais zenklais tai pievos, geriausia drauge skorpionas ir begalo gerai sutariam! taip kad ne viskas tiesa

 34. Vandenė 2010-08-31

  Esu vandenė ir beproto myliu Taurąą!

 35. 1992-02-11 2010-08-17

  na del nesutarimu suklysta, nes mano geriausios drauges yra Tauras, Skorpionas ir Liutas ;Dp bet tai kad laisve megstu tai cia tikra tiesa ;)*

 36. sandri 2010-08-11

  nu del skupumo tai ir man visiskai netiesa, bet va kiti dalykai kurie cia pasakyti tai tikru tikriausia tiesa, net keista kai taip pataikyt galima… ;]

 37. Vandenė 2010-07-12

  Tikrai idomu apie save paskaityti ;] , bet tikrai ne tiesa jog sunkiai sutariame su skorpionais, mano geriausias draugas skorpis, ir tikrai šauniai sutaremia ;]]]

 38. tun3r1 2010-06-23

  su skorpionais kartais kyla sunkumu :}

 39. tun3r1 2010-06-23

  Na tiesos yra, bet nedaug :) kad issikrauna ant tevu tai netiesa ir kad megsta atostogas baisioj skylej, na o kad neatiduoda paskolinto ir sykstumo gedijas tai beveik tiesa :) I am vandenis ;)

 40. ralf 2010-05-14

  kaip su skorpionais sutaret vadenai?:D

 41. AOD 2010-04-11

  Tiesos labai jau daug, tik ta „Liaudies išmintis“ visiška Bullshit;D
  artimesnių santykių esu turėjus būtent su žuvim, dvyniu ir svarstyklėm;] o vat Taurų tai tikrai niekad neperpratau;D
  Žodžiu, netikiu horoskopais, bet čia patiko;]

 42. geniuks 2010-04-10

  as esu vandene su savo vyru skorpionu jau nemazai metu gyvenam kartu ir visai gerai sutariam

 43. vaaandenis 2010-03-19

  daug kas sutapma su gywenimu :D

 44. Gintariux 2010-02-14

  Esu vandenis ta liaudies ismintis visiska nesamone!nieks ten nesutampa!Gyvenu su Jautuku as vyras ji moteris,kad ir kaip stengciausi su ja sutarti mums nieko nesigauna ir jauciu,kad viskas tik blogeja:(Labai nenoriu,kad mes viens kitam liktume,tik praeitimi!labai ja myliu!gal kas ka patartumet?buciau dekingas

 45. dvinys 2010-02-09

  as esu dvinys. nerialiai stariu su vandeniu .. neveltui tikiuosi tapti pora su juo :D

 46. Indre 2010-01-18

  Niu liadies ismintis nesamone gryna. esu vandene-prabanga man svabu, jau geriau nevaziuosiu atostogu ar pavakarieniausiu namie jei negaliu Sau leist geriausio…. Ir Zinau keleta vandeniu .. Jie tokie patys…

 47. Vandenis1987 2010-01-15

  Viskas visiska tiesa :) ir liaudies ismintis irgi :D

 48. Deimante 2010-01-12

  Nesamone kad vandeniai nesutaria su skorpionais :). Bei tas liaudies ismintis humoro forma kazkokia nesamone…

 49. Aiste 2009-12-31

  kokia nesamone kad vandeniai nesutaria su skorpionais, mano geriausias draugas skorpis, kaip tik mes labai panasus o neskirtingi.. mano mama vandene o tevas skorpis ;DD tjp kad nesamone!!

 50. Vandene 2009-10-20

  ojei laisve tai butiniausias dalykas >!@!!

 51. Vandenis 2009-10-20

  o labai ydomu buwo pasiskaityti ;Pp Ir dar tikslei as nezinau su kuo gerai sutariu tad klausinesiu zenklu ir bandysiu ziet kaip bus >!@!@

 52. vandene 111 2009-10-18

  Aš esu pati vandene mano mama vandene as labai mėgstu si zodiako ženklą. vandeniai visada mano, kad jie yra drėbti iš kito molio nei visi kiti, jie yra geresni ir i nieka nepanašūs. Tai yra gryna tiesa.ir svarbiausia jie mėgsta LAISVE

  • Andrius 2018-03-02

   Laisvė yra blogai ką jie čia rašo vandeniai kaip tik yra prisirise ir nieko nepaleidžia ir draugu visai neturi dar sako kad viskas gerai sekasi o pavyksta padaryti darbus is 100 karto vandenis šėtono ženklas!

 53. Kovzoniukas 2009-06-20

  Vandeniai geriausi ;)

 54. Andreliz 2009-06-10

  pats esu vandenis, ir skautau ir tikrai pamaciau gana nemazai sutipimu is gyvenimo, tikrai idmou paziuret kas kur ar kiek tiesos pasirodo tikrai nemazai nu neviskas bet daug tikrai daug :)

 55. Skaiste 2009-05-29

  as tai su liutu kuo geriausiai sutariu ;DD pati esu vandenis ir netikiu sitais dalykais nors ir pagrinde jie tiesa :DD tik ne del to kad nesutariu su liutais ;DD

 56. vnd 2009-03-11

  nekenchiu liutu!nu nesutariu tikra tiesa ;] Fu

 57. vandene 2009-02-27

  heh…mano ex skorpas…tiesa pasakius sutariu su juo geriau nei su kuo kitu(o: tik va kodel ex? nes bande varzyt mano laisve…(o;

 58. JUJUJU 2009-02-18

  ir uz seima nieko svarbiau nera…

 59. JUJUJU 2009-02-18

  NA AS VANDENIS BET APIE TOKI SKUPUMA IR SKOLINTU PINIGU NEGRAZINIMA TAI NEA NEA,,,o visa kita tai jo…

 60. zenka :D 2009-02-15

  O as myliu liuta :P

 61. Agnuteaa 2009-02-01

  Labai įdomu sužinoti apie tuos ženklus,žodziu COOL. :D

Rodyti daugiau komentarų