Vandenis

Vandenis
4.2 (84.88%) 160

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Vandenio ženklo žmonės turi išreikštą laisvės ir nepriklausomybės siekimą. Jie yra individualistai ir turi poreikį išsiskirti iš daugumos. Retkarčiais tai juos paverčia ekscentrikais, snobais ir maištininkais.

Vandeniai yra draugiški ir jiems nieko nėra svarbesnio kaip draugų ratas ar grupė bendraminčių. Vandeniai mėgsta permainas, ir nieko taip nepakenčia kaip rutinos ir senienų. Jie yra idealistai, visuomet turi idėjų ir planų, kaip ką nors padaryti geriau. Tiesa, idėjų įgyvendinimas ne jų jėgoms, nes dažnai į galvą šauna jau naujos idėjos, kol dar senosios nebuvo įgyvendintos. Jie tvirtai laikosi savo nuomonės ir yra sunkiai perkalbami. Vandenių galima sutikti visose srityse, kur jie gali savarankiškai dirbti ar reikalingi improvizacijos sugebėjimai.

Vandenis oro ženklas globojamas planetos Urano. Urano įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės nuolat ieško naujovių.

Stiprybės: progresyvus, originalus, nepriklausomas, humanitarinis.

Silpnybės: veikia nuo emocinės išraiškos, temperamentingas, bekompromisis, nuošalus.

Laimingi skaičiai: 4, 7, 11, 22, 29

Valstybės: Iranas, Suomija, Naujoji Zelandija, Rusija, Švedija, Sirija, Etiopija, Šventasis Vatikano miestas ir Šri Lanka.

Gyvūnaspelėda.

Augalai: alyvuogės ir kokoso riešutas.

Akmuo: krikštolas. Spalva: žydra.

Kvapnusis aliejus: levandų.

Tinkamas partneris kiti oro ženklai Dvyniai, Svarstyklės, taip pat Žuvys, Avinas, Šaulys, Ožiaragis.

Netinkamas partneris – su Tauru, Skorpionu ir Liūtu.

Asmenybė

Vandeniai – ieškotojai ir keliautojai, kuriuos domina absoliučiai viskas. Išskyrus valdžią, prestižą, tuščią įvaizdžio burbulą. Jei jie kuo domisi – tai tik iš nuoširdaus, įgimto smalsumo, o ne tam, kad iš to išpeštų sau naudos. Tiesa, patenkinę savo smalsumą lengvai randa naują susidomėjimo objektą ir be širdperšos palieka senąjį. Dažnai tokia tendencija pastebima ir Vandenio meilės reikalkuose. Jie nelabai mėgsta vadovauti kitiems, tačiau ir patys retai kada paklūsta svetimai valiai. Jų stiprybė – paprastume, o silpnybė – patiklumas.

Vandenio simbolis – dvi bangos, tačiau tegul jos jūsų nesuklaidina: Vandenis yra oro ženklas. Kaip ir vanduo, jis nuolat juda, laiko tėkmės nešamas tolyn. Jam vadovauja ne jausmai, o protas, mažai domina gyvenimas “čia” ir “šiuo metu”. Nuolatos ieško pokyčių, didelių perversmų, tai tiesiog apsigimęs revoliucionierius. Tačiau Vandeniui reikalingas ne perversmas dėl perversmo: jame jis mato teisingesnės visuomenės, kurioje visi žmonės bus lygūs, perspektyvą.

Vandeniui labai artimas Didžiosios prancūzų revoliucijos šūkis “Laisvė, lygybė, brolybė”. To laikotarpio smurtiniai ekscesai jam, kaip proto žmogui, yra, žinoma, svetimi. Vandeniui labiau priimtinas išradingumas ir technikos vystymasis, keičiantis gyvenimą. Laisvė, kurią jis nori iškovoti kitiems, reikalinga ir jam pačiam. Iš visų Zodiako ženklų Vandeniui reikalingiausia visiška nepriklausomybė. Visais įmanomais būdais jis kratosi bet kokių suvaržymų. Silpniau išsivysčiusios asmenybės pasitenkina savo laisvės troškimą demonstruodamos daugiau išoriškai: ekscentriškai besielgdamos ar išsiskirdamos neįprasta apranga.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu.

Pirmasis dekanas (sausio 21 – 31 d.)

Pagrindinis devizas – vyriškumas. Kliūtys ir trukdymai, prieš kuriuos palūžta kiti, – šio periodo žmogui tik jėgų patikrinimas. Jis prisikasa iki reikalų esmės, apgina idėjas, jeigu joms gresia žlugimas. Patirtis išmokė jį panaudoti sugebėjimus savo gerovei siekti. Jis nebijo konkurencijos. Šeima – pasididžiavimo ir pasitenkinimo šaltinis. Jis moka suderinti malonumą su naudingumu, ir tai padaro jo gyvenimą visavertį, užtikrintą ir racionalų.

Antrasis dekanas (vasario 1 – 9 d.)

Pagrindinis devizas – atvirumas. Turi atvirą veidą, jo sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jo natūrai. Todėl nieko nebijodamas tiki savo sumanumu ir tiesumu. Visi žino, kad juo galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jo reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė jam nuostabi.

Trečiasis dekanas (vasario 10 – 19 d.)

Pagrindinis devizas – įžvalgumas. Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jis tikrai genialus. Nuo gimimo jam būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja jį. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Jam vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.

Santykiai, sveikata, karjera

Meilės srityje Vandeniui iškyla panašios problemos. Jis draugiškas ir malonus, tačiau sunkiai sekasi išvystyti gilesnius jausmus, kaip, beje, ir kitiems oro ženklams. Be to, sukurti tvirtesnę sąjungą jam dažnai trukdo jo išankstinis nusistatymas. Tačiau jei antroji pusė sugebės atleisti jam visas lengvapėdiškas išdaigas, tai su tokiu partneriu niekuomet nenuobodžiaus.

Organizme Vandeniui pavaldžios blauzdos, pėdų sąnariai , taip pat ir oda, kuria jis ypatingai turėtų rūpintis. Vandenį domina visa, kas nauja ir neįprasta, ypatingai technika, jam reikia kintančios veiklos. Šiam oro ženklui nepriimtina rutina, jam svetimas patikrintas mąstymo būdas. Televizija, kosmonautika, kompiuterinė technika – tai profesinės sritys, artimiausios Vandeniui. Kadangi jis mėgsta bendrauti su žmonėmis, gali tapti geru mokytoju, socialiniu darbuotoju, psichologu.

Vandenio moteris

Ji yra atlaidi sau, mėgsta nenuobodų gyvenimą, kupiną ypatingo jaudulio, nuotykių. Yra itin supratinga, emocinga, ir tuo seksuali. Ji visad krypsta į kraštutinumus, nežygiuoja kelio viduriu. Savo mylimajam gali sukurti pavydėtinus namus, netgi tapti šeimininke ir sudaryti tobulumo įspūdį. Gali pradėti ypač rūpintis kitų žmonių gyvenimu.

Kaip ją suvilioti? Ją sunku apgauti, todėl būk tiesus, atviras, garbingas, bet nevaizduok naivuolio. Didžiausias jos priešas – bandymas ją sutvardyti. Priimk ją tokią, kokia yra, atnešk gėlių, pagirk jos moteriškumą ir būk geras kantrus klausytojas.

Vandenis vyras

Nenurimstantis, žavintis ir užsispyręs, pernelyg pasitikintis savimi. Iš išorės gali atrodyti šaltas, mėgsta paflirtuoti, kai jam tai naudinga. Tačiau jei įsimyli, tai myli nuoširdžiai. Visada jaunas širdyje, turi unikalią vaizduotę, kuri veikia priešingą lytį it magnetas. Vedusiam dažnai kyla konfliktų dėl nesusipratimų. Jam reikia žmonos pagalbos, tačiau kažkodėl tuomet jis reikalauja nepriklausomybės. Jis nori aistros ir negali pakęsti „prilipimo“. Jam reikia pramogų. Jei žmona ištikima, jam gali būti nuobodu ir jis susiras meilužę. Sunkus tipas. Be to, darbas jam visados pirmoje vietoje.

Kaip jį suvilioti? „Neprilipk“, laikyk jį neaiškume, niekad neleisk, kad tavo meilę jis laikytų savaime suprantamu dalyku. Netapk „skudurėliu po kojomis“ – tai pražūtis. Naudokis talentu ir nepastovumu.

Liaudies „išmintis“ sako…

Niekad neatiduoda paskolintų pinigų. Apšneka artimuosius ir nepagrįstai juos apjuodina. Visa tai daro už nugaros. Jį traukia IV kategorijos restoranai ir atostogos baisioj skylėj, nes yra baisiai šykštus ir to gėdijasi. „Išsikrauna“ ant tėvų, vaikų ir sutuoktinio.

Lankytojų komentarai

62 komentarai Vandenis

 1. Vycka 2018-01-20

  Tai kas čia parašyta, manau daug tiesos. Bet gali buti atvirkščiai, kai kam,,, tiesiog visiems vandeniams linkiu buti savimi, ir rinktis tai kas jiems atrodo teisinga,, jei paslydai, stokis, neparodyk neivienam savo silpnybiu, eik iškelias galva ir atrask save…by vycka :)

 2. Ovidijus 2017-05-30

  Tikra teisybe, mano pirmas dekanas

 3. Laura 2017-05-29

  Santykiai su skorpionais yra tikrai klaikūs, jie labai nori valdyti vandenį ir yra labai pavydus.

 4. Vandene 2017-01-09

  Apie vandenius tai manau labai daug tiesos, tik del draugu rato pasigincyciaus, nes nepasakyciau jog draugai butu svarbesni uz seima ar mylima zmogu. RUtinos tai bijau kaip raupsu, ir idejos lekia kaip kulkos, todel svarbu turet zmogu kuris moketu nuramint palaikant ir neizedziant, akd neatrodytu jog bando atimt is manes pasirinkimo laisve. O vat del visko tvirta nuomone turiu! Ir galiu kitu “neteisinga“ nuomone priimt, kol priima jog as turiu savaja, ir nebando gincytis, kitaip vietoj to kad ardyciaus ir irodineciau savo tiesa, tiesiog nueiciau i sali, kam savo ivaizdi ir laika gadint?
  Super tie vandeniai, bet jiems patiems tai nelengva gyvenimas su savo mastymu, nes visada ieskojime, ir nezino tiksliai ko nori, bent jau neilgam.

 5. Nepatariu 2016-09-05

  buvau iki sirdies gilumu Vandeni ir tikrai esu ta kuri megsta prisirist ,patikekit geriau siam zodiako zenklui net neroditi jokio susidomejimo :)

 6. vezys 2015-05-11

  o su vėžiu kaip sugyvena tai neaisku

  • mmmm 2016-02-09

   Gyvenu jau 20m. ir viskas gerai 3 atžalos.

 7. Vandenis 2015-05-11

  liaudies ismintis LABAI suklydo! seima – brangiausia gyvenime,skolu atidavimas – butina ir kuo greiciau

 8. Ropke 2015-04-26

  Didziuojuosi, kad esu vandenis. Liaudies isminti paliksiau laudziai, nes as esu kitoks :D Kaip sakau „As ne visi „

 9. EDITA 2014-10-28

  NUVA SU SKORPIONU JAU 10 METU GYVENU.

 10. Lukas-vandenis 2014-07-29

  Netiesa apie skolas jaj jau pasiskolinu tai ir grazinu niekados neveluoju ir pazadus tesiu :) ech ta liaudies ismintis…

 11. Liveta 2013-07-25

  Vat dėl tų pinigų skolinimosi, tai jau VISIŠKAI netiesa. Jeigu jau būna, kad pasiskolinu, tai kitą dieną būtinai jau turiu būti atidavus, nes kitaip kažkas viduje neramina..

 12. Rogue 2013-06-27

  Ir skorpionu labiausiai nekenciu. jie nesupranta manes, nervina, bent man skorpionai yra kazkodel rakstis su… o su jauciais sutariu.

 13. Rogue 2013-06-27

  As pinigu niekada nesiskolinu, del atostogu irgi tiesa. darbas visada yra svarbiausia. mano divizas greiciau nudirbsiu tai ir galesiu eit namo kavos gert. tik liaudis visada nusneka.

 14. Vandenis* 2013-06-10

  Na liaudies ismintis visai pro sona,niekada nesiskolinu :) na kitiems vandeniams vyrams patariu nekist nagu prie liutukiu,jos pacios paciausios is pirmo zvilgsnio bet…(3/3 nudegino perskaudziai) ,na o mergeles tiesiog nuobodzios :) Good luck

 15. pff 2013-05-01

  Liaudies ismintis visiskai priesingai pasake :DD

 16. vandenis 2013-02-25

  jo „liaudies ismintis “ visiskai klaidinga as vandenis niekada nesiskolinau gyvenime nes pats gyvenu pasiturinciai , or tikrai neeinu i „skyles“ nes man tai neaktualu uzdirbu pakankamai kad laisciau sau keliaut lliukso klasei ir nakvot 5star hotel tai va ta „liaudies ismintis “ klysta .

 17. AsGimusVasari 2013-01-19

  Nu su liaudes ismintim sutinku;) Visa tai yra tiesa viskas atitinka;)

 18. vandenissssss 2013-01-18

  ce geras beveik viskas sutapo aisku ta senoliu ismintis biski glumina netokia mes jau ir blogi as manau :DDDDD .sia metai 2013 yra tikras kakis man jau daar nesiseka sudauze masina gavau bauda :(((((((((( seubas kaskoks beja as viras :)

 19. vandenė 2013-01-02

  Aprašymas 50×50. Nuo avinų bėkit kuo toliau ir neatsisukit. Esu labai pastovi vandenė. O jau liaudies išmintis tai visiškos pievos…Joooooooooooo…mes už meilę, mes už breiką, mes už taiką visą laiką…laisvė mūsų oras, kuriuo mes kvėpuojam…mes JĖĖĖĖĖĖGAAAAAA…

 20. Vandene1989 2012-11-29

  as esu vandene, kas ciaparasyta man nelabai tinka … Meile greit nedingsta, esu pastovi, esu gerasirde ir niekam nekandu, pinigus grazinu laiku ir siaip vengiu ju skolintis ….meile, hm … myliu vezi, bet musudraugyste baigesi, gal kas is vandeniu turitesantykiu su veziukais? kaip jums jie:)

 21. Guste 2012-07-21

  As manau,kad ta liaudies ismintis nesamone yra,nes as esu Vandene ir visada atiduodu skolintus pinigus ir as tikrai nesu syksti :(((((.Bet visa kita yra tiesa ;)

 22. sandra 2012-03-15

  as vandene,irgi labaiu myliu liuta,bet visiskai nesirisa musu santykiai:(

 23. be vardo 2012-02-22

  as esu vandenis moteris. ir labai gerai sutariu su jautuku. net pagal asmenini horoskopa mes vienas kitam tinkame. ir labai tykiuosi kad tarp musu bus ir rimtesni santykiai nei draugyste.nes kiek zinau ir jis man yra neabejingas. o as meninis horoskopas man zada net santuoka su juo. labai tykiuosi kad tai pasitvirtins, nes anks
  ciau asmeninis horoskopas buvo pasitvirtines 100% :-D

 24. Viki 2012-02-02

  Na šiaip tikrai beveik viskas yra tiesa. Pati esu vandenis ir kiek esu dar be savęs vandianių sutikus tai visi jie yra tikrai labai draugiški,bendraujantys ir patikimi žmogučiai :)Na o dėl suderinamumo tai iš dalies tiesa,nes mano vaikinas yra svarstyklės ir mes labai gerai sutariam,bet mano geriausia draugė yra šaulys. tad va čia suklydo,nes mes abi neišskiriamos ir tikrai labai gerai sutariam. :)

 25. olialia 2011-11-26

  kiek esu sutikusi vandeniu visi paslaptingi ir labai pasitikintis savimi,niekada neissiduos kaip jauciasi ir ka jaucia is tikro ,zodziu paslapciukai toki…

 26. Ugnė 2011-02-13

  Vandeniai yra geri žmonės.

 27. Vandenis 2011-02-12

  nu su tuo liaudes isimtim tai biski nesamone manau

 28. gabija 2011-02-01

  faina;[

 29. floida 2010-11-23

  na esu tokia vandene apie kuria sia parasyta viskas kaip vandens lasai vienoda esu, saunu kad taip galima pazinti zmogu tik horoskopa zinok, o raso labai tiesa bent man jau visada buna teisybe ir isipildo,dekui.

 30. undine 2010-10-10

  na as tai pvz kazkodel geriau sutariu su priesais ;P su liutais lb gerai sueinu, o tauras yra mano vaikinas :P o siaip nemazai tiesios yra :)

 31. vaden.e 2010-09-14

  del sutarimo tai nesamone, tauras mano geriausia drauge nors esame skirtingos bet sutariame gerai, o mylimasis skorpionas randame iseiti is problemu visada :) viskas ciki piki :)

 32. vandene 2010-09-11

  nu apie laisves troskima tai cia visu vandeniu savybe :D nu bet apie isminti, tai nei vienas zodis neatitiko! begalo megstu prabanga, skupa irgi neesu….o del nesutarimu su kitais zenklais tai pievos, geriausia drauge skorpionas ir begalo gerai sutariam! taip kad ne viskas tiesa

 33. Vandenė 2010-08-31

  Esu vandenė ir beproto myliu Taurąą!

 34. 1992-02-11 2010-08-17

  na del nesutarimu suklysta, nes mano geriausios drauges yra Tauras, Skorpionas ir Liutas ;Dp bet tai kad laisve megstu tai cia tikra tiesa ;)*

 35. sandri 2010-08-11

  nu del skupumo tai ir man visiskai netiesa, bet va kiti dalykai kurie cia pasakyti tai tikru tikriausia tiesa, net keista kai taip pataikyt galima… ;]

 36. Vandenė 2010-07-12

  Tikrai idomu apie save paskaityti ;] , bet tikrai ne tiesa jog sunkiai sutariame su skorpionais, mano geriausias draugas skorpis, ir tikrai šauniai sutaremia ;]]]

 37. tun3r1 2010-06-23

  su skorpionais kartais kyla sunkumu :}

 38. tun3r1 2010-06-23

  Na tiesos yra, bet nedaug :) kad issikrauna ant tevu tai netiesa ir kad megsta atostogas baisioj skylej, na o kad neatiduoda paskolinto ir sykstumo gedijas tai beveik tiesa :) I am vandenis ;)

 39. ralf 2010-05-14

  kaip su skorpionais sutaret vadenai?:D

 40. AOD 2010-04-11

  Tiesos labai jau daug, tik ta „Liaudies išmintis“ visiška Bullshit;D
  artimesnių santykių esu turėjus būtent su žuvim, dvyniu ir svarstyklėm;] o vat Taurų tai tikrai niekad neperpratau;D
  Žodžiu, netikiu horoskopais, bet čia patiko;]

 41. geniuks 2010-04-10

  as esu vandene su savo vyru skorpionu jau nemazai metu gyvenam kartu ir visai gerai sutariam

 42. vaaandenis 2010-03-19

  daug kas sutapma su gywenimu :D

 43. Gintariux 2010-02-14

  Esu vandenis ta liaudies ismintis visiska nesamone!nieks ten nesutampa!Gyvenu su Jautuku as vyras ji moteris,kad ir kaip stengciausi su ja sutarti mums nieko nesigauna ir jauciu,kad viskas tik blogeja:(Labai nenoriu,kad mes viens kitam liktume,tik praeitimi!labai ja myliu!gal kas ka patartumet?buciau dekingas

 44. dvinys 2010-02-09

  as esu dvinys. nerialiai stariu su vandeniu .. neveltui tikiuosi tapti pora su juo :D

 45. Indre 2010-01-18

  Niu liadies ismintis nesamone gryna. esu vandene-prabanga man svabu, jau geriau nevaziuosiu atostogu ar pavakarieniausiu namie jei negaliu Sau leist geriausio…. Ir Zinau keleta vandeniu .. Jie tokie patys…

 46. Vandenis1987 2010-01-15

  Viskas visiska tiesa :) ir liaudies ismintis irgi :D

 47. Deimante 2010-01-12

  Nesamone kad vandeniai nesutaria su skorpionais :). Bei tas liaudies ismintis humoro forma kazkokia nesamone…

 48. Aiste 2009-12-31

  kokia nesamone kad vandeniai nesutaria su skorpionais, mano geriausias draugas skorpis, kaip tik mes labai panasus o neskirtingi.. mano mama vandene o tevas skorpis ;DD tjp kad nesamone!!

 49. Vandene 2009-10-20

  ojei laisve tai butiniausias dalykas >!@!!

 50. Vandenis 2009-10-20

  o labai ydomu buwo pasiskaityti ;Pp Ir dar tikslei as nezinau su kuo gerai sutariu tad klausinesiu zenklu ir bandysiu ziet kaip bus >!@!@

 51. vandene 111 2009-10-18

  Aš esu pati vandene mano mama vandene as labai mėgstu si zodiako ženklą. vandeniai visada mano, kad jie yra drėbti iš kito molio nei visi kiti, jie yra geresni ir i nieka nepanašūs. Tai yra gryna tiesa.ir svarbiausia jie mėgsta LAISVE

  • Andrius 2018-03-02

   Laisvė yra blogai ką jie čia rašo vandeniai kaip tik yra prisirise ir nieko nepaleidžia ir draugu visai neturi dar sako kad viskas gerai sekasi o pavyksta padaryti darbus is 100 karto vandenis šėtono ženklas!

 52. Kovzoniukas 2009-06-20

  Vandeniai geriausi ;)

 53. Andreliz 2009-06-10

  pats esu vandenis, ir skautau ir tikrai pamaciau gana nemazai sutipimu is gyvenimo, tikrai idmou paziuret kas kur ar kiek tiesos pasirodo tikrai nemazai nu neviskas bet daug tikrai daug :)

 54. Skaiste 2009-05-29

  as tai su liutu kuo geriausiai sutariu ;DD pati esu vandenis ir netikiu sitais dalykais nors ir pagrinde jie tiesa :DD tik ne del to kad nesutariu su liutais ;DD

 55. vnd 2009-03-11

  nekenchiu liutu!nu nesutariu tikra tiesa ;] Fu

 56. vandene 2009-02-27

  heh…mano ex skorpas…tiesa pasakius sutariu su juo geriau nei su kuo kitu(o: tik va kodel ex? nes bande varzyt mano laisve…(o;

 57. JUJUJU 2009-02-18

  ir uz seima nieko svarbiau nera…

 58. JUJUJU 2009-02-18

  NA AS VANDENIS BET APIE TOKI SKUPUMA IR SKOLINTU PINIGU NEGRAZINIMA TAI NEA NEA,,,o visa kita tai jo…

 59. zenka :D 2009-02-15

  O as myliu liuta :P

 60. Agnuteaa 2009-02-01

  Labai įdomu sužinoti apie tuos ženklus,žodziu COOL. :D

Parašykite komentarą