Žuvys

Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės; jie tarsi “sugeria” ir teigiamus, ir neigiamus dalykus. Jiems dažnai būna sunku surasti ir išreikšti savąjį “aš”, todėl aplinkinių įtaka ir požiūris šiems žmonėms dažnai būna labai svarbus. Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesionaliai tylės. Besiruošdamos keliauti, Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingoms, bet sąžinės graužatis – labai stipri.

Žuvų ženklo žmonės dažnai paklysta nepažįstamoje vietovėje arba dideliame mieste. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims. Labai svarbu, kad pasirinktos artimos kelionės nevargintų. Tolimi kraštai gali likti tik svajonė, jeigu tam neskirsite asmeninių pastangų. Atrodytų keista, bet Žuvų gyvenime kartais labai glaudžiai susipina svajonės su realybe, ir daug kas įvyksta lyg mostelėjus burtų lazdele. Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka.

Žuvys greitai pavargsta, todėl ypač dėmesingai reikėtų rinktis kelionei skirtą avalynę. Be to, per vieną dieną nereikėtų stengtis visko pamatyti, kad naujų įspūdžių perteklius netrukdytų normaliai pailsėti

Lankytojų komentarai