Skorpionas

Keliaudami su šio ženklo atstovais ir artimiau su jais susipažinę pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, patrauklios ir ryškios individualybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti. Bet atsitikus nelaimei ar kokiai nors suirutei, jie nepasimes ir sugebės mobilizuoti visus. Daug kas nemėgsta Skorpionų už jų kandžias replikas ir kritiką. Nuo mažens šio ženklo žmonės nenori būti priklausomi nuo tėvų globos ir mielai keliauja su svetimais žmonėmis. Pasitikėkite jų ištverme ir tuo, kad mažus Skorpioniukus ne kiekvienas gali nuskriausti.

Skorpionams nebūdinga pasiduoti kitų įtakai, per valandą susikrauti daiktus ir lėkti. Jeigu tai bus jų pačių sumanymas, kovodami už šį tikslą jie laimės, net ignoruodami nepalankias aplinkybes. Jie ilgai svarsto prieš išvykdami į tolimus kraštus, bet jų nuojauta paprastai neapgauna. Galima teigti, kad lankymasis tolimuose kraštuose tobulina Skorpionų uždarą ir maištingą vidinį pasaulį.

Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks visus galimus negalavimus; juos gali palaužti nebent apsinuodijimas arba netikėtas peršalimas.

Lankytojų komentarai