Svarstyklės

Rinkdamiesi profesiją, dažnai balansuoja ties keliais galimais variantais, sunkiai apsisprendžia. Nemėgsta skubėjimo ir spaudimo ar daromos įtakos.

Gerai jaučiasi ir realizuoja save kolektyvinėje veikloje, sugeba eiti į kompromisus, atsisakyti neteisingos pozicijos. Svarstyklės neapsirinks pasirinkusios, advokato, teisininko, dizainerio – modeliuotojo, taip pat profesiją, kuri būtų susijusi su mada, apipavidalinimu ar pramogomis.

Sritis, kuri visai netinka Svarstyklėms – finansai ir apskaita.

Svarstyklės mėgsta suktis naujienų verpete, gerai sugeba užbaigti pradėtus procesus, darbe puikiai jaučia laiko ribas, vengia dirbti vien su finansais, nemėgsta tvarkyti sąskaitų.

Lankytojų komentarai

5 komentarai Svarstyklės

 1. eugenija 2014-05-06

  kas tiesa tas tiesa, kai kas cia gerai komentuoja, kad reikia pagal gimimo data ziureti, nes kai kurie gali kuo puikiausiai suktis ir apskaitoje, tiekfinansu reikale, as pavyzdziui galeciau,bet klausimas kitas ar noru as to ar ne. ko svarstykles imasi tai viska ir padaro, nemegstamo darbo jos nedirba.

 2. Kriste 2010-03-15

  Atitinka ..
  Neatitinka…
  Ne visi gy vienodi!
  Galima ir taip susivokti,kad reikia tiksliu metu ir gymimo datos,kad tau sudarytu butent tau skirta horoskopo!

 3. andrele 2010-02-24

  net issigandau perskaites tiksliau but negali

 4. gita 2009-12-10

  dirbu su finansais ir labai patinka, bet nieko nenusimanau apie dizaina ar madas. Tai gal ir ne viskas taip jau teisinga…

 5. solnuskafc 2009-03-15

  sunkiai apsisprendžiu. Pagal mano būdą, tikrai tiktų ir patiktų būti teisininke, advokate, dizainere – modeliuotoja, viskas su mada. Ir tikrai negalėčiau dirbti su finansais.šaunu – taikliai pataikyta.

Rodyti daugiau komentarų