Ką dovanoti Vandeniui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Vandeniui? Prisiekęs individualistas ir maištininkas. Vandeniams nėra lengva įtikti, nes jų dovana turi būti ne tik įdomi, bet ir vienintelė tokia.

Teks gerokai paplušėti antikvariatuose ar „blusturgiuose“. Kita vertus, jie be galo mėgsta išbandyti ką nors nauja, nesvarbu, kas tai būtų – paskutinės mados šalikėlis, naujausias kompiuteris ar niekur nematyto dizaino USB raktas. Apskritai didžioji dalis Vandenių– dideli technikos mylėtojai, tad įvairiausi telefono ar kompiuterio priedai – gera dovana.

Moterims

Ypatingai reikalingas laisvės ir nepriklausomybės pojūtis. Jos gyvena nuolatiniame ieškojime, dega noru įspėti ateities įvykius. Jas traukia elegantiškas gėlių aromatas, ypač rožių ir apelsinmedžių kvapai. Nuo šių aromatų jos ir svaigsta, ir nurimsta, junta dvasinių jėgų stimuliaciją.

Vandenėms patinka viskas, kas nepaprasta, viskas, kas primena bangas, vėjo gūsius, nuotykius. Pirmenybę teikia jūros kvapams ir kvapams, kurie suteikia vėsumos pojūtį. Šio ženklo moterims tiks ryškūs, ryžtingi, neįprasti kvapai. Flakonėlių spalva gali būti mėgstamiausia Vandenių – žydra. Dovanos įpakavimas – violetiniai-raudonos arba šaltos žydrai-mėlynos spalvos su sidabriniais atspalviais.

Vyrams

Dar niekam nežinomos, nesuprastos bet genialios muzikos įrašai. Vaizdo kamera. Bilietai į vienintelį superžvaigždės koncertą kur nors Zanzibare. Stebuklingos, rankinio mezgimo kojinės ar kojos apyrankė. Dėžutė su kriauklėmis, kuriuos rinkote kartu šią vasarą pajūryje. Geras detektyvas ar neatrastų menininkų almanachas.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Ką dovanoti Vandeniui?

 1. Sky 2019-05-07

  Tinka 100%

 2. ausra 2011-10-29

  labai atitinka kvapu apibudinimas, ir vandens, juros vesumas, zydra spalva asocojuojasi su laisvu veju, svara, gaiva, lb. tikslu.Tik vandenes nera „priplaukusios“, jos nesuprastos – :)), didelis skirtumas.

 3. Benas 2010-02-18

  cia tai visiska nesamone ;D visiskai neatitinka manes…

 4. Lina 2010-01-05

  nuo tokiu aromatu tikrai nesvaikstu haha:D

Rodyti daugiau komentarų