Ką dovanoti Ožiaragiui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Ožiaragiui? Bene praktiškiausias ir racionaliausias iš visų zodiako ženklų. Tai nuolat užsiėmę ir į verslo reikalus panirę žmonės, tad tai, kas taupys jų laiką ir padės planuoti, bus tinkamai įvertinta.

Ožiaragiui puikiai tiks laikrodis, darbo knyga ar kokybiški, brangūs kanceliariniai reikmenys: rašiklių rinkinys, portfelis ir pan. Na, o jei norite padovanoti ką nors asmeniškesnio – neprašausite su šiltomis vilnonėmis kojinėmis, šaliku ar šaltą vakarą kojas šildančia vandens pūsle. Taip pat Ožiaragis bus pamalonintas, gavęs galimybę po darbų pailsėti SPA salone.

Moterims

Gimusios po Ožiaragio ženklu ištvermingos ir tvirtos tiek fiziškai, tiek emociškai. Jos mėgsta respektabilumą ir stabilumą. Trokštančios garbės Ožiaragės daro puikią karjerą, bet niekas joms netrukdo išlikti kuklioms. Jos praktiškos ir punktualios, labai ambicingos. Dažnai jas kaltina šaltumu, tačiau iš tikrųjų Ožiaragio ženklo moterys tiesiog sunkiai išreiškia savo jausmus. Jos sąžiningos, paprastos, ištikimos ir patikimos, kaip pati Žemė.

Šioms moterims patiks dovanų gauti gražią porceliano vazą, mįslingai žavingą, kokybiškai įrėmintą paveikslą. Patiks ir tradiciniai suvenyrai iš Rytų šventyklų. Verslą darančioms Ožiaragio ženklo moterims parinkite puikų rašiklį, odinį dalykinį rankinuką ar išrankią apyrankę. Supakuokite dovaną į cinamono, pušies spyglio ar kilniai šaltokos pilkos spalvos popierių. Įpakavimas ir kaspinas turi būti labai kokybiškas.

Vyrams

Paauksuota budos statulėlė su užrašu, kad tai – šeimininko inkarnacija. Naujos technologijos – kompiuteriniai žaidimai, kompiuteriai, televizoriai, vaizdo kameros. Dramblio statulėlė, klouno kepurė, virgulės. Abstraktaus ar avangardinio meno kūrinys.

Lankytojų komentarai